2025-2027 жылдарға арналған статистикалық жұмыстар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы басшысының м.а. 2024 жылғы 4 қарашадағы № 2 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы Басшысының 2025 жылғы 1 шiлдедегi № 21 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "2025-2027 жылдарға арналған статистикалық жұмыстар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы басшысының м.а. 2024 жылғы 4 қарашадағы № 2 бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген 2025-2027 жылдарға арналған статистикалық жұмыстар жоспары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының Стратегиялық жоспарлау және әдіснамалық үйлестіру департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының интернет-ресурсында орналастыруды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының құрылымдық және аумақтық бөлімшелеріне жұмыста басшылыққа алу және пайдалану үшін жеткізуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы басшысының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросының басшысы
М. Турлубаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының
Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ғылым және жоғары білім министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржылық мониторинг агенттігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Көлік министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және ақпарат министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Оқу-ағарту министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Су ресурстары және ирригация министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи ресурстар министрлігі
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика
бюросының басшысы
2025 жылғы 1 шілдедегі
№ 21 Бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау
және реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросы
басшысының м.а.
2024 жылғы 4 қарашадағы
№ 2 бұйрығымен бекітілген

О внесении изменения в приказ и.о. Руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 4 ноября 2024 года № 2 "Об утверждении Плана статистических работ на 2025-2027 годы"
Приказ Руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 1 июля 2025 года № 21
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 4 ноября 2024 года № 2 "Об утверждении Плана статистических работ на 2025-2027 годы" следующее изменение:
План статистических работ на 2025-2027 годы, утвержденный указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему приказу.
2. Департаменту стратегического планирования и методологической координации Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан;
2) доведение настоящего приказа до структурных и территориальных подразделений Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан для руководства и использования в работе.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Руководитель Бюро
национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
М. Турлубаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство юстиции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Комитет по правовой статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство науки и высшего образования
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Агентство по финансовому мониторингу
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство транспорта
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство культуры и информации
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство просвещения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство промышленности и строительства
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство водных ресурсов и ирригации
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство туризма и спорта
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Национальный Банк
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Комитет национальной безопасности
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство энергетики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство экологии и природных ресурсов
Республики Казахстан
Утвержден приказом
Руководитель Бюро
национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
от 1 июля 2025 года № 21
Утвержден приказом
И.о. руководителя Бюро
национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
от 4 ноября 2024 года № 2

айдың 17-сі мен 30-ы күніне дейін
айдың 15-сі мен 25-і күніне дейін
5
жалдамалы жұмыскерлердің саны туралы
"Интеграцияланған дерекқоры" АЖ
тоқсандық
ҚР Қаржымині МКК
ҰСБ
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
6
төленген салықтардың және басқа да міндетті төлемдердің сомалары туралы
"Интеграцияланған дерекқоры" АЖ
айлық
ҚР Қаржымині МКК
ҰСБ
есепті айдан кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
7
жеке кәсіпкерлердің табысы бойынша мәліметтер
"Интеграцияланған дерекқоры" АЖ
жылдық
ҚР Қаржымині МКК
ҰСБ
25 сәуір
8
заңды тұлғалардың, филиалдар мен өкілдіктердің кірістері бойынша жылдық жиынтық кіріс бойынша мәліметтер
"Интеграцияланғ
ан дерекқоры" АЖ
жылдық
ҚР Қаржымині МКК
ҰСБ
25 сәуір
9
Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын ЗТ немесе ЖТ лицензиарлары берген лицензиялар туралы
"Е-лицензиялау" МДҚ
күнделікті
(онлайн режим)
ҚР ЦДИАӨМ
ҰСБ
күнделікті
10
Зейнетақы және жәрдемақы төлеу бойынша мәліметтер
"ОДБ" ААЖ
тоқсандық
ҚР Еңбекмині
ҰСБ
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-ші күніне дейін
Балама деректер
11
респонденттердің байланыс деректері туралы
Байланыс операторларынан респонденттер жөнінде байланыс деректерін алу қағидаларына сәйкес
жылына 2 рет
"Мобайл Телеком-Сервис" (ALTEL/Теле 2) ЖШС, "КаР-Тел" (Beeline) ЖШС, "Кселл" АҚ, "Қазақтелеком" АҚ
ҰСБ
10 шілдеге дейін,
10 қаңтарға дейін
2. Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы статистикасы
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
1
мал шаруашылығының жай-күйі
Мал шаруашылығының жай-күйі туралы есеп
(индексі 24-сх)
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі айдың 2-сі күніне (қоса алғанда) дейін
2
мал шаруашылығының жай-күйі
Мал шаруашылығының жай-күйі туралы есеп
(индексі 24-сх)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
3
астықтың қолда бары
Астықтың қолда бары туралы
(индексі 2-сх (астық))
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі айдың
3-і күніне (қоса алғанда) дейін, 3 қаңтардан басқа
4
астықтың қолда бары және оның қозғалысы туралы
Астықтың қолда бары және оның қозғалысы туралы
(индексі 2-сх (астық))
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
10 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
5
аңшылық пен аулау жөніндегі, осы салалардағы қызмет көрсетуді ұсынуды қоса алғандағы қызмет туралы
Аңшылық пен аулау жөніндегі, осы салалардағы
қызмет көрсетуді ұсынуды қоса алғандағы қызмет туралы
(индексі 2-аңшылық)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
23 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Х
6
дара кәсіпкерлердің, шаруа немесе фермер қожалықтарында және жұртшылық шаруашылықтарында мал шаруашылығы өнімдерін өндіруі
Дара кәсіпкерлер, шаруа немесе фермер қожалықтарында және жұртшылық шаруашылықтарында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру (индексі А-008)
тоқсандық
-
ҰСБ
наурыздың 11-і мен 25-і,
маусымның 11-і мен 25-і,
қыркүйектің 11-і мен 25-і,
желтоқсанның 11-і мен 25-і аралығындағы кезең
7
балық аулау мен акваөсіру туралы
Балық аулау мен акваөсіру туралы
(индексі 1-балық)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
8
орман өсіру мен ағаш дайындау қызметі туралы
Орман өсіру мен ағаш дайындау қызметі туралы есеп (индексі 1-орман)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 21 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Х
9
ауыл шаруашылығы құралымының қызметі туралы
Ауыл шаруашылығы құралымының қызметі туралы есеп
(индексі 1-сх)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
10 наурызға (қоса алғанда) дейін
10
егін себу қорытындылары туралы
Егін себу қорытындылары туралы есеп
(индексі 4-сх)
жылына
бір рет
-
ҰСБ
есепті кезеңнің 15 маусымына (қоса алғанда) дейін
11
ауыл шаруашылығы дақылдары түсімін жинау туралы
Ауыл шаруашылығы дақылдары түсімін жинау туралы
(индексі 29-сх)
жылына
бір рет
-
ҰСБ
есепті кезеңнің 2 қарашасына
(қоса алғанда) дейін
есепті кезеңнің 20 қарашасына
(қоса алғанда) дейін
12
жұртшылық шаруашылықтарындағы ауыл шаруашылығы дақылдары түсімін жинау туралы
Жұртшылық шаруашылықтарындағы ауыл шаруашылығы дақылдары түсімін жинау туралы
(индексі А-005)
үш жылда бір рет
-
ҰСБ
есепті кезеңнің 2 қарашасына (қоса алғанда) дейін
Х
Х
13
ауыл шаруашылығы кәсіпорындарында ауыл шаруашылығы мақсатындағы құрылыстар мен имараттардың болуы туралы
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарында ауыл шаруашылығы мақсатындағы құрылыстар мен имараттардың болуы
(индексі 49-сх)
үш жылда бір рет
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
Х
Х
14
майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары және оның қозғалысы туралы
Майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары және оның қозғалысы туралы
(индексі 3-сх (майлы)
тоқсандық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
3-і күніне (қоса алғанда) дейін
15
ауыл шаруашылығы кооперативі қызметі туралы
Ауыл шаруашылығы кооперативінің қызметі туралы
(индексі 1-СПК)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
28 наурызға (қоса алғанда) дейін
16
қорғалған топырақтағы ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
Қорғалған топырақтағы ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы (индексі 1-жылыжай)
тоқсандық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 15-і күніне (қоса алғанда) дейін
17
ауыл шаруашылығы қызметтерін көрсету туралы
Ауыл шаруашылығы қызметтерін көрсету туралы
(индексі 8-сх)
үш жылда бір рет
-
ҰСБ
Х
Х
есепті кезеңнен кейінгі 20 сәуірге дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік деректер
18
мал басы және құс саны
"Электрондық шаруашылық бойынша есепке алу" БҚЕ
жылына екі рет
ЖАО
ҰСБ
1 қаңтарға дейін,
1 шілдеге дейін
9 қаңтарға дейін,
9 шілдеге дейін
19
егіс алқаптары
"Электрондық шаруашылық бойынша есепке алу" БҚЕ
жылына бір рет
ЖАО
ҰСБ
1 шілдеге дейін
9 шілдеге дейін
20
ауыл шаруашылығы өнімдерін сақтауға және малды ұстауға арналған ауыл шаруашылығы құрылыстарының, гүлдер мен көкөністерді өсіруге арналған жылыжайдың болуы туралы
"Электрондық шаруашылық бойынша есепке алу" БҚЕ
жылына бір рет
ЖАО
ҰСБ
1 қаңтарға дейін
9 қаңтарға дейін
21
ауыл шаруашылығы жануарларының болуы және қозғалысы (құстын қоспағанда)
"Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру" АЖ
айлық
ҚР АШМ
ҰСБ
әр айдың 5-і күніне дейін
22
ауыл шаруашылығы жануарларының саны туралы (құстын қоспағанда)
"Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру" АЖ
күнделікті
(онлайн режим)
ҚР АШМ
ҰСБ
Х
күнделікті
Балама деректер
23
өсімдік шаруашылығы бойынша ғарыштық мониторинг (егістік алқап, түсімділік)
өсімдік шаруашылық саласындағы ғарыштық мониторинг
жылына бір рет
"Қазақстан Ғарыш Сапары" ҰК" АҚ
ҰСБ
Х
Х
техникалық ерекшелікте белгіленген мерзімдерге сәйкес

до 17 и 30 числа месяца
до 15 и 25 числа месяца
5
о численности наемных работников
ИС "Интегрированная база данных"
квартальная
КГД МФ РК
БНС
до 20 числа месяца следующего за отчетным кварталом
6
о суммах уплаченных налогов и других обязательных платежах
ИС "Интегрированная база данных"
месячная
КГД МФ РК
БНС
до 20 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
7
сведения по доходу индивидуальных предпринимателей
ИС "Интегрированная база данных"
годовая
КГД МФ РК
БНС
25 апреля
8
сведения по совокупному годовому доходу по доходам юридических лиц, филиалов и представительств
ИС "Интегрированная база данных"
годовая
КГД МФ РК
БНС
25 апреля
9
о лицензиях, выданных лицензиарами Республики Казахстан ЮЛ или ФЛ, осуществляющим предпринимательскую деятельность
ГБД "Е-лицензирование"
ежедневная (онлайн режим)
МЦРИАП РК
БНС
ежедневно
10
cведения о выплатах пенсий и пособий
АИС "ЦБД"
квартальная
МТСЗН РК
БНС
до 5 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
Альтернативные данные
11
о контактных данных респондентов
В соответствии с Правилами получения контактных данных по респондентам от операторов связи
2 раза в год
ТОО "Мобайл Телеком-Сервис" (ALTEL/Теле 2), ТОО "КаР-Тел" (Beeline), АО "Кселл", АО "Казахтелеком"
БНС
до 10 июля, до 10 января
2. Статистика сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства
Общегосударственные статистические наблюдения
1
о состоянии животноводства
Отчет о состоянии животноводства (индекс 24-сх)
месячная
-
БНС
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
2
о состоянии животноводства
Отчет о состоянии животноводства (индекс 24-сх)
годовая
-
БНС
до 20 января (включительно) после отчетного периода
3
о наличии зерна
О наличии зерна (индекс 2-сх (зерно)
месячная
-
БНС
до 3 числа (включительно) после отчетного периода, кроме 3 января
4
о наличии и движении зерна
О наличии и движении зерна (индекс 2-сх (зерно)
годовая
-
БНС
до 10 января (включительно) после отчетного периода
5
о деятельности по охоте и отлову, включая предоставление услуг в этих областях
О деятельности по охоте и отлову, включая предоставление услуг в этих областях (индекс 2-охота)
годовая
-
БНС
до 23 февраля (включительно) после отчетного периода
Х
6
о производстве продукции животноводства у индивидуальных предпринимателей, крестьянских или фермерских хозяйств и хозяйств населения
Производство продукции животноводства у индивидуальных предпринимателей, крестьянских или фермерских хозяйств и хозяйств населения (индекс А-008)
квартальная
-
БНС
период с 11 по 25 марта, с 11 по 25 июня, с 11 по 25 сентября, с 11 по 25 декабря
7
о рыболовстве и аквакультуре
О рыболовстве и аквакультуре (индекс 1-рыба)
годовая
-
БНС
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
8
о деятельности в лесоводстве и лесозаготовках
Отчет о деятельности в лесоводстве и лесозаготовках (индекс 1-лес)
годовая
-
БНС
до 21 февраля (включительно) после отчетного периода
Х
9
о деятельности сельхозформирования
Отчет о деятельности сельхозформирования (индекс 1-сх)
годовая
-
БНС
до 10 марта (включительно) после отчетного периода
10
об итогах сева под урожай
Отчет об итогах сева под урожай (индекс 4-сх)
один раз в год
-
БНС
до 15 июня (включительно) отчетного периода
11
о сборе урожая сельскохозяйственных культур
О сборе урожая сельскохозяйственных культур (индекс 29-сх)
один раз в год
-
БНС
до 2 ноября (включительно) отчетного периода
до 20 ноября (включительно) отчетного периода
12
о сборе урожая сельскохозяйственных культур в хозяйствах населения
О сборе урожая сельскохозяйственных культур в хозяйствах (индекс А-005)
один раз в три года
-
БНС
до 2 ноября (включительно) отчетного периода
Х
Х
13
о наличии в сельскохозяйственных предприятиях построек и сооружений сельскохозяйственного назначения
Наличие в сельскохозяйственных предприятиях построек и сооружений сельскохозяйственного назначения (индекс 49-сх)
один раз в три года
-
БНС
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
Х
Х
14
о наличии и движении семян масличных культур
О наличии и движении семян масличных культур (индекс 3-сх (масличные)
квартальная
-
БНС
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
15
о деятельности сельскохозяйственного кооператива
О деятельности сельскохозяйственного кооператива (индекс 1-СПК)
годовая
-
БНС
до 28 марта (включительно) после отчетного периода
16
о сборе урожая сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
о сборе урожая сельскохозяйственных культур в защищенном грунте (индекс 1-теплица)
квартальная
-
БНС
до 15 числа (включительно) после отчетного периода
17
об оказании сельскохозяйственных услуг
Об оказании сельскохозяйственных услуг (индекс 8-сх)
один раз в три года
-
БНС
Х
Х
до 20 апреля (включительно) после отчетного периода
Административные данные
18
поголовье скота, птицы
ПО "Электронный похозяйственный учет"
два раза в год
МИО
БНС
до 1 января, до 1 июля
до 9 января,
до 9 июля
19
посевные площади
ПО "Электронный похозяйственный учет"
один раз в год
МИО
БНС
до 1 июля
до 9 июля
20
наличие сельскохозяйственных построек для хранения сельскохозяйственной продукции и содержания скота, теплицы для выращивания цветов и овощей
ПО "Электронный похозяйственный учет"
один раз в год
МИО
БНС
до 1 января
до 9 января
21
наличие и движение сельскохозяйственных животных (за исключением птицы)
ИС "Идентификация сельскохозяйственных животных"
месячная
МСХ РК
БНС
до 5 числа каждого месяца
22
поголовье сельскохозяйственных животных (за исключением птицы)
ИС "Идентификация сельскохозяйственных животных"
ежедневная (онлайн режим)
МСХ РК
БНС
Х
ежедневно
Альтернативные данные
23
космический мониторинг растениеводства (посевные площади, урожайность)
космический мониторинг в сфере растениеводства
один раз в год
АО "НК" "Қазақстан Ғарыш сапары"
БНС
Х
Х
в соответствии со сроками, установленными в Технической спецификации

3. Өнеркәсіптік өндіріс пен қоршаған орта статистикасы
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
1
өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру және жөнелту туралы
Кəсіпорынның өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру жəне жөнелту туралы есебі
(индексі 1-П)
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 1-і күніне (қоса алғанда) дейін
2
өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру туралы
Кəсіпорынның өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру туралы есебі
(индексі 1-П)
тоқсандық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 25-і күніне (қоса алғанда) дейін
3
өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру және жөнелту туралы
Кəсіпорынның өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру жəне жөнелту туралы есебі
(индексі 1-П)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
14 наурызға (қоса алғанда) дейін
Х
Х
4
өндірістік қуаттар балансы
Өндірістік қуаттар балансы
(индексі БМ)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
25 наурызға (қоса алғанда) дейін
Х
Х
5
өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру, жөнелту және өндірістік қуаттар балансы туралы
Өнімді (тауарларды, көрсетілетін қызметтерді) өндіру, жөнелту және өндірістік қуаттар теңгерімі туралы есеп (индексі 1-П)
жылдық
-
ҰСБ
Х
есепті кезеңнен кейінгі 14 наурызға (қоса алғанда) дейін
6
өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру туралы
Дара кәсіпкердің өнеркәсіп өнімін (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру туралы есебі (индексі 01-ИП (пром))
жылдық
-
ҰСБ
Х
есепті кезеңнен кейінгі
20 ақпанға (қоса алғанда) дейін
7
коммуналдық қалдықтарды жинау және шығару туралы
Коммуналдық қалдықтарды жинау және шығару туралы есеп
(индексі 1-қалдықтар)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
8
қалдықтарды қайта өңдеу сұрыптау, кәдеге жарату және көму туралы
Қалдықтарды қайта өңдеу, сорттау, кәдеге жарату және көму туралы есеп
(индексі 2-қалдықтар)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Х
9
атмосфералық ауаны қорғау туралы
Атмосфералық ауаны қорғау туралы есеп
(индексі 2-ТП (ауа)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
10
қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы
Қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы есеп
(индексі 4-ОС)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
11
сумен жабдықтау және су бұру жүйелері құрылысының жұмысы туралы
Сумен жабдықтау және (немесе) су бұру жүйелерін пайдалануды жүзеге асыратын кәсіпорындардың жұмысы туралы есеп
(индексі 1-ВК)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
22 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Ведомстволық статистикалық байқаулар
12
______ жылғы 1 қарашаға жердiң болуы, оларды санаттар, жер учаскелерiнiң меншiк иелерi, жердi пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлiнуi туралы
Жердiң болуы, оларды санаттар, жер учаскелерiнiң меншiк иелерi, жердi пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлiнуi туралы ____ жылғы 1 қарашадағы есеп
(индексі 22)
жылдық
-
ҚР АШМ ЖРБК
есепті жылдың
20 қарашасынан кешіктірмей
13
______ жылғы 1 қарашаға суармалы жердің болуы және оларды санаттар, жер учаскелерінің меншік иелері, жерді пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлу туралы
____ жылғы 1 қарашаға суармалы жердің болуы және оларды санаттар, жер учаскелерінің меншік иелері, жерді пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлу туралы есеп
(индексі 22-А)
жылдық
-
ҚР АШМ ЖРБК
есепті жылдың
20 қарашасынан кешіктірмей
14
ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану туралы
Ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану жөніндегі есеп
(индексі 3 (жылдық)
жылдық
-
ҚР ЭТРМ ОШЖДК

3. Статистика промышленного производства и окружающей среды
Общегосударственные статистические наблюдения
1
о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг) (индекс 1-П)
месячная
-
БНС
до 1 числа (включительно) после отчетного периода
2
о производстве продукции (товаров, услуг)
Отчет предприятия о производстве продукции (товаров, услуг) (индекс 1-П)
квартальная
-
БНС
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
3
о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг) (индекс 1-П)
годовая
-
БНС
до 14 марта (включительно) после отчетного периода
Х
Х
4
о балансе производственных мощностей
Баланс производственных мощностей (индекс БМ)
годовая
-
БНС
до 25 марта (включительно) после отчетного периода
Х
Х
5
о производстве, отгрузке продукции (товаров, услуг) и балансе производственных мощностей
Отчет о производстве, отгрузке продукции (товаров, услуг) и балансе производственных мощностей (индекс 1-П)
годовая
-
БНС
Х
до 14 марта (включительно) после отчетного периода
6
о производстве продукции (товаров, услуг)
Отчет о производстве промышленной продукции (товаров, услуг) индивидуальным предпринимателем(индекс 01-ИП(пром))
годовая
-
БНС
Х
до 20 февраля (включительно) после отчетного периода
7
о сборе и вывозе коммунальных отходов
Отчет о сборе и вывозе коммунальных отходов (индекс 1-отходы)
годовая
-
БНС
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
8
о переработке, сортировке, утилизации и захоронении отходов
Отчет о переработке, сортировке, утилизации и захоронении отходов (индекс 2-отходы)
годовая
-
БНС
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
Х
9
об охране атмосферного воздуха
Отчет об охране атмосферного воздуха (индекс 2-ТП (воздух)
годовая
-
БНС
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
10
о затратах на охрану окружающей среды
Отчет о затратах на охрану окружающей среды (индекс 4-ОС)
годовая
-
БНС
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
11
о работе сооружений систем водоснабжения и водоотведения
Отчет о работе предприятий, осуществляющих эксплуатацию систем водоснабжения и (или) водоотведения (индекс 1-ВК)
годовая
-
БНС
до 22 февраля (включительно) после отчетного периода
Ведомственные статистические наблюдения
12
о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября ____ года
Отчет о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября ____ года
(индекс 22)
годовая
-
КУЗР МСХ РК
не позднее 20 ноября отчетного года
13
о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября ____ года
Отчет о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября ____ года (индекс 22-А)
годовая
-
КУЗР МСХ РК
не позднее 20 ноября отчетного года
14
о рубках, мерах ухода за лесом, отпуске древесины, подсочке и побочных лесных пользованиях
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям (индекс 3 (годовая)
годовая
-
КЛХЖМ МЭПР РК

мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға дейін
15
орман қорының мемлекеттік есепке алынуы және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары мен жерлер бойынша бөлінуі туралы
Орман қорының мемлекеттік есепке алынуы және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары мен жерлер бойынша бөлу
(индексі 1)
жылдық
-
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
жекеменшік және мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін, "Қазақ орман орналастыру кәсіпорны" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын – есепті кезеңнен кейінгі 20 наурызға дейін
16
кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы
Кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы есеп (индексі 4 ОШ (орман шаруашылығы)
жартыжылдық
-
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға, 1 шілдеге дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға, 10 шілдеге дейін
17
орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы
Орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы есеп (индексі 8 ОШ (орман шаруашылығы)
жылдық
-
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелері, мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары – есепті кезеңнен кейінгі
10 қарашаға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 20 қарашаға дейін, "Қазақ орман орналастыру кәсіпорны" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын – есепті кезеңнен кейінгі 15 қаңтарға дейін
18
кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп (индексі 13 ОШ (орман шаруашылығы)
жылдық
-
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға дейін
19
ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп (индексі 17 ОШ (орман шаруашылығы)
жылдық
-
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
аймақтық орман тұқымы станциялары – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға дейін; Республикалық орман селекциялық тұқым өсіру орталығы - есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға дейін
20
орман өрттері туралы
Орман өрттері туралы есеп
(индексі 1 өрт (орман)
онкүндік
-
ҚР ЭТРМ ОШЖДК

государственные лесовладельцы – до 10 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 25 февраля после отчетного периода
15
о государственном учете лесного фонда и распределении лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям (индекс 1)
годовая
-
КЛХЖМ МЭПР РК
частные и государственные лесовладельцы – до 20 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 1 февраля после отчетного периода, Республиканское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие" – до 20 марта после отчетного периода
16
об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок (индекс 4 ЛХ (лесное хозяйство)
полугодовая
-
КЛХЖМ МЭПР РК
государственные лесовладельцы – до 10 января, 1 июля после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 25 февраля, 10 июля после отчетного периода
17
о работе с лесными культурами и лесовозобновлении
Отчет о работе с лесными культурами и о лесовозобновлении (индекс 8 ЛХ (лесное хозяйство)
годовая
-
КЛХЖМ МЭПР РК
государственные учреждения лесного хозяйства, государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты – до 10 ноября после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 20 ноября после отчетного периода, Республиканское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие" – до 15 января после отчетного периода
18
о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре (индекс 13 ЛХ (лесное хозяйство)
годовая
-
КЛХЖМ МЭПР РК
государственные лесовладельцы – до 10 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 25 февраля после отчетного периода
19
о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
(индекс 17 ЛХ (лесное хозяйство)
годовая
-
КЛХЖМ МЭПР РК
зональные лесосеменные станции – до 10 января после отчетного периода; Республиканский лесной селекционно-семеноводческий центр – до 20 января после отчетного периода
20
о лесных пожарах
Отчет о лесных пожарах (индекс 1 пожар (лес)
декадная
-
КЛХЖМ МЭПР РК

мемлекеттік орман иеленушілер – айдың 9, 19, 29-күндері; облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – айдың 10, 20, 30-күндері
21
орман заңнамасының бұзушылықтары туралы
Орман заңнамасының бұзушылықтары туралы есеп
(индексі 5-орманша)
тоқсандық
-
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 1-і күніне дейін
22
орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп
(индексі ЛД)
тоқсандық
-
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
есепті кезеңнен кейінгі 10-ы күніне дейін
23
орман қорғау туралы
Орман қорғау туралы есеп
(индексі 12 ОШ (орман шаруашылығы)
жартыжылдық
-
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін және
10 шілдеге дейін
24
ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды есепке алу
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды есепке алу
(индексі 1-ООПТ)
жылдық
-
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін
25
орман шаруашылығы бойынша өндірістік жоспарды орындау туралы
Орман шаруашылығы бойынша өндірістік жоспарды орындау туралы есеп
(индексі 10 ЛХ (орман шаруашылығы)
жартыжылдық
-
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға және 10 шілдеге дейін
26
орман тұқымдарын дайындау туралы
Орман тұқымдарын дайындау туралы есеп
(индексі 20 ОШ (орман шаруашылығы)
жылдық
-
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін
27
орман көмкерген жерлердің алқаптары мен қорларын басым тұқымдар мен жас топтары бойынша бөлу туралы
Орман көмкерген жерлердің алқаптары мен қорларын басым тұқымдар мен жас топтары бойынша бөлу туралы есеп
(индексі 2)
5 жылда бір рет
-
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
жеке және мемлекеттік орман иеленушілері – есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін, "Қазақ орман орналастыру кәсіпорны" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны – есепті кезеңнен кейінгі
20 наурызға дейін
28
су алу, пайдалану және суды бұру туралы
Су алу, пайдалану және суды бұру туралы есеп
(индексі 2-ТП (сушар)
жылдық
-
ҚР СРИМ СРРҚПК
ауыл шаруашылығы қажеттіліктері үшін суды пайдаланатын су пайдаланушылары есепті кезеңнің 1 желтоқсанынан кешіктірмей, өндірістік, коммуналдық-тұрмыстық қажеттіліктер мен гидроэнергетикада суды пайдаланатын су пайдаланушылар есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтардан кешіктірмей
Әкімшілік деректер
29
қоршаған ортаны қорғау саласында берілген патенттердің саны туралы
"Ұлттық зияткерлік меншік институты" автоматтандырылған ақпараттық жүйесі
жылдық
ҚР Әділетмині ЗМҚК "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК
ҰСБ
31 шілде
30
су үнемдеу технологиялары қолданылатын суармалы алаңдар туралы

государственные лесовладельцы – 9, 19, 29 числа месяца, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – 10, 20, 30 числа месяца
21
о нарушениях лесного законодательства
Отчет о нарушениях лесного законодательства (индекс 5-лесхоз)
квартальная
-
КЛХЖМ МЭПР РК
государственные лесовладельцы – до 25 числа после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 1 числа после отчетного периода
22
об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода (индекс ЛД)
квартальная
-
КЛХЖМ МЭПР РК
до 10 числа после отчетного периода
23
о лесозащите
Отчет о лесозащите (индекс 12 ЛХ (лесное хозяйство)
полугодовая
-
КЛХЖМ МЭПР РК
до 1 февраля и 10 июля после отчетного периода
24
об учете особо охраняемых природных территорий
Учет особо охраняемых природных территорий (индекс 1 ООПТ)
годовая
-
КЛХЖМ МЭПР РК
до 1 февраля после отчетного периода
25
о выполнении производственного плана по лесному хозяйству
Отчет о выполнении производственного плана по лесному хозяйству (индекс 10 ЛХ (лесное хозяйство)
полугодовая
-
КЛХЖМ МЭПР РК
до 1 февраля и 10 июля после отчетного периода
26
о заготовке лесных семян
Отчет о заготовке лесных семян (индекс 20 ЛХ (лесное хозяйство)
годовая
-
КЛХЖМ МЭПР РК
до 1 февраля после отчетного периода
27
о распределении площадей и запасов покрытых лесом угодий по преобладающим породам и группам возраста
Отчет о распределении площадей и запасов покрытых лесом угодий по преобладающим породам и группам возраста (индекс 2)
один раз в 5 лет
-
КЛХЖМ МЭПР РК
частные и государственные лесовладельцы - до 20 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 1 февраля после отчетного периода, Республиканское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие" – до 20 марта после отчетного периода
28
о заборе, использовании и водоотведении вод
Отчет о заборе, использовании и водоотведении вод (индекс 2-ТП (водхоз)
годовая
-
КРОИВР МВРИ РК
не позднее 1 декабря отчетного периода водопользователи, использующие воду для нужд сельского хозяйства, не позднее 10 января после отчетного периода водопользователи использующие воду производственных, коммунально-бытовых нужд и гидроэнергетики
Административные данные
29
о количестве выданных патентов в области охраны окружающей среды
Автоматизированная информационная система "Национальный институт интеллектуальной собственности"
годовая
РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" КИС МЮ РК
БНС
31 июля
30
об орошаемых площадях, где применяются водосберегающие технологии

Қазақстан Республикасының Су ресурстарын басқару жүйесін дамытудың 2024-2030 жылдарға арналған тұжырымдамасын бекіту туралы
жылдық
ЖАО
ҰСБ
31 шілде
31
пестицидтерді қолдану туралы
"Пестицидтерді, биоагенттерді өндіру және (немесе) өткізу туралы есеп"
(индекс - ФУ-1)
"Пестицидтердің, биоагенттердің қозғалысы туралы есеп"
(индекс - ФУ - 2)
"Пестицидтердің, биоагенттердің қозғалысы туралы есеп"
(индекс - ФУ - 3)
жылдық
ҚР АШМ АКМИК
ҰСБ
15 шілде
32
жер ресурстары туралы
Қазақстан Республикасы жерлерінің жай-күйі мен пайдаланылуы туралы жиынтық талдамалық есеп
жылдық
ҚР АШМ ЖРБҚ
ҰСБ
15 шілде
33
қоршаған ортаны қорғау саласындағы жұмыстарды орындау және қызметтер көрсету үшін берілген лицензиялардың саны туралы
Бірыңғай экологиялық портал
жылдық
ҚР ЭТРМ
ҰСБ
15 шілде
34
ҚОӘБ келісілген жобаларының саны туралы
Бірыңғай экологиялық портал
жылдық
ҚР ЭТРМ
ҰСБ
15 шілде
35
өнеркәсіптік қалдықтар туралы
Қалдықтарды түгендеу жөніндегі есеп нысаны (индексі 1-ҚТ)
Қалдықтардың мемлекеттік кадастры
жылдық
ҚР ЭТРМ
ҰСБ
15 шілде
36
қауіпті қалдықтар туралы
Қалдықтарды түгендеу жөніндегі есеп нысаны (индексі 1-ҚТ)
Қалдықтардың мемлекеттік кадастры
жылдық
ҚР ЭТРМ
ҰСБ
15 шілде
37
медициналық қалдықтар туралы
Медициналық қалдықтармен жұмыс істеу саласындағы Денсаулық сақтау ұйымының есебі
(МО-1 индексі)
жылдық
ҚР ЭТРМ
ҰСБ
15 шілде
38
қатты тұрмыстық қалдықтар туралы
Қалдықтарды түгендеу туралы есеп
(индексі 1- ҚТ)
Өндіріс және тұтыну қалдықтарының мемлекеттік кадастры
жылдық
ҚР ЭТРМ
ҰСБ
15 шілде
39
электрондық қалдықтар туралы
Қалдықтарды түгендеу жөніндегі есеп нысаны (индексі 1-ҚТ)
Қалдықтардың мемлекеттік кадастры
жылдық
ҚР ЭТРМ
ҰСБ
15 шілде
40
қоршаған ортаға эмиссияға берілген рұқсаттардың саны туралы
Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы төлеушілер және салық салу объектілері, берілген экологиялық рұқсаттар, қоршаған ортаға эмиссиялардың белгіленген нормативтері, экологиялық рұқсаттарға және қоршаған ортаға эмиссиялардың белгіленген нормативтеріне енгізілген өзгерістер, сондай-ақ өндіріс және тұтыну қалдықтарын уақытша сақтауға қатысты табиғат пайдаланушылар бойынша, және Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес Қазақстан Республикасының экологиялық заңнамасын (мемлекеттік экологиялық бақылау) сақтау бойынша тексерулердің нәтижелеріне шағымдануды есепке ала отырып осындай тексерулерді жүзеге асыру барысында белгіленген қоршаған ортаға эмиссиялардың нақты көлемдері туралы мәліметтердің нысандарын және Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес Қазақстан Республикасының экологиялық заңнамасын (мемлекеттік экологиялық бақылау) сақтау бойынша тексерулердің нәтижелеріне шағымдануды есепке ала отырып осындай тексерулерді жүзеге асыру барысында белгіленген қоршаған ортаға эмиссиялардың нақты көлемдері туралы мәліметтерді табыс етудің қағидалары
жылдық
ҚР ЭТРМ ЭРБК
ҰСБ
15 шілде
41
климат көрсеткіштері туралы
Метеорологиялық бақылау станциялары
жылдық
ҚР ЭТРМ "Қазгидромет" РМК
ҰСБ
15 шілде
42
су ресурстарының жай-күйінің көрсеткіштері туралы
бақылау станциялары
жылдық
ҚР ЭТРМ "Казгидромет" РМК
ҰСБ
15 шілде
43
көміртегі бірліктерін сату туралы

Об утверждении Концепции развития системы управления водными ресурсами Республики Казахстан на 2024 – 2030 годы
годовая
МИО
БНС
31 июля
31
о применении пестицидов
"Отчет о производстве и (или) реализации пестицидов, биоагентов" (индекс - ФУ-1) "Отчет о движении пестицидов, биоагентов" (индекс - ФУ - 2) "Отчет о движении пестицидов, биоагентов" (индекс - ФУ - 3)
годовая
КГИвАПК МСХ РК
БНС
15 июля
32
о земельных ресурсах
Сводный аналитический отчет о состоянии и использовании земель Республики Казахстан
годовая
КУЗР МСХ РК
БНС
15 июля
33
о количестве выданных лицензий для выполнения работ и оказания услуг в области охраны окружающей среды
Единый экологический портал
годовая
МЭПР РК
БНС
15 июля
34
о количестве согласованных проектов ОВОС
Единый экологический портал
годовая
МЭПР РК
БНС
15 июля
35
о промышленных отходах
Отчет об инвентаризации отходов (индекс 1-ИО) Государственный кадастр отходов производства и потребления
годовая
МЭПР РК
БНС
15 июля
36
об опасных отходах
Отчет об инвентаризации отходов (индекс 1-ИО) Государственный кадастр отходов производства и потребления
годовая
МЭПР РК
БНС
15 июля
37
о медицинских отходах
Отчет организации здравоохранения в области обращения с медицинскими отходами (индекс МО-1)
годовая
МЭПР РК
БНС
15 июля
38
о твердых бытовых отходах
Отчет об инвентаризации отходов (индекс 1-ИО) Государственный кадастр отходов
годовая
МЭПР РК
БНС
15 июля
39
об электронных отходах
Форма отчета об инвентаризации отходов (индекс 1-ИО) Государственный кадастр отходов
годовая
МЭПР РК
БНС
15 июля
40
о количестве выданных разрешений на эмиссию в окружающую среду
Формы сведений о плательщиках платы за эмиссии в окружающую среду и объектах обложения, выданных экологических разрешениях, установленных нормативах эмиссий в окружающую среду, изменениях, внесенных в экологические разрешения и в установленные нормативы эмиссий в окружающую среду, а также по природопользователям,
касающиеся временного хранения ими отходов производства и потребления, и о фактических объемах эмиссий в окружающую среду, установленных в ходе осуществления проверок по соблюдению экологического законодательства Республики Казахстан (государственный экологический контроль) с учетом обжалования результатов таких проверок в соответствии с законами Республики Казахстан и правил представления сведений о фактических объемах эмиссий в окружающую среду, установленных в ходе осуществления проверок по соблюдению экологического законодательства Республики Казахстан (государственный экологический контроль) с учетом обжалования результатов таких проверок в соответствии с законами Республики Казахстан
годовая
КЭРК МЭПР РК
БНС
15 июля
41
о показателях климата
Метеорологические станции наблюдения
годовая
РГП "Казгидромет" МЭПР РК
БНС
15 июля
42
о показателях состояния водных ресурсов
Станции наблюдения
годовая
РГП "Казгидромет" МЭПР РК
БНС
15 июля
43
о торговле углеродными единицами

Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің міндетін атқарушының 2021 жылғы 29 маусымдағы №221 бұйрығымен бекітілген көміртегі бірліктерін сату қағидаларын бекіту туралы
жылдық
ҚР ЭТРМ
"Жасыл Даму" АҚ
ҰСБ
15 шілде
44
парниктік газдар шығарындылары туралы
Монреаль хаттамасымен реттелмейтін парниктік газдар көздерінен антропогендік шығарындылар және сіңіргіштердің сіңірілуі кадастры туралы Қазақстан Республикасының Ұлттық баяндамасы
жылдық
ҚР ЭТРМ
"Жасыл Даму" АҚ
ҰСБ
15 шілде
45
балық ресурстары туралы
Ғылыми зерттеулер
жылдық
ҚР АШМ БШК
ҰСБ
15 шілде
46
аквашаруашылық қорлары туралы
Балық өсірумен айналысатын субъектілер бойынша мәліметтер
(индексі 8-РХ)
жылдық
ҚР АШМ БШК
ҰСБ
15 шілде
47
жойылып кету қаупі төнген түрлер және қорғалатын түрлер туралы
Үкімет қаулысымен бекітілетін өсімдіктер мен жануарлардың сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген түрлерінің тізбесі
жылдық
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
ҰСБ
15 шілде
48
ауыз судың сапасы туралы
"Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға және суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидалары
жылдық
ҚР ДСМ СЭБК
ҰСБ
15 шілде
49
табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туралы
Қазақстан Республикасының Азаматтық қорғау туралы Заңына сәйкес ақпарат
жылдық
ҚР ТЖМ
ҰСБ
15 шілде
50
ЖЭК қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалану жөніндегі объектілердің электр және (немесе) жылу энергиясын өндіруі және босатуы туралы ақпарат
(индекс 1 ВИЭ нысаны)
жылдық
ҚР ЭМ
ҰСБ
15 шілде
51
жер асты сулары туралы
Мемлекеттік жер қойнауы қорының бірыңғай кадастры
жылдық
ҚР ӨҚМ ГК
ҰСБ
1 қазан
52
халықты сумен жабдықтау және су бұру қызметтерімен қамтамасыз ету туралы
- "Қалалық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру қызметтерімен қамтамасыз ету туралы мәліметтер"
(индексі 1-ҚЕМ)
- "Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру қызметтерімен қамтамасыз ету туралы мәліметтер"
(индексі 2-АЕМ)
жылдық
ҚР ӨҚМ ҚТҮКШІК
ҰСБ
15 шілде
4. Энергетика статистикасы
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
1
газ кәсіпорындарының қызметі туралы
Газ кәсіпорындарының қызметі туралы есеп
(индексі 1-ГАЗ)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
26 ақпанға (қоса алғанда) дейін
2
мұнай өндіретін, мұнай өңдейтін кәсіпорындардың және мұнай өнімдерін сататын кәсіпорындардың қызметі туралы
Мұнай өндіруші, мұнай өңдеуші және мұнай өнімдерін сататын кәсіпорындардың қызметі туралы есеп
(индексі 1-НЕФТЬ)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
26 ақпанға (қоса алғанда) дейін
3
көмір кәсіпорындарының қызметі туралы
Көмір кәсіпорындарының қызметі туралы есеп
(индексі 1-УГОЛЬ)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
26 ақпанға (қоса алғанда) дейін
4
жылу электр станциялары мен қазандықтардың жұмысы туралы
Жылу электр станциялары мен қазандықтардың жұмысы туралы есеп
(индексі 6-ТП)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
18 наурызға (қоса алғанда) дейін
5
электр энергиясын өндіру, беру, тарату және сату туралы
Электр энергиясын өндіру, беру, тарату және сату туралы есеп (индексі 1-ЭЛЕКТРОЭНЕРГИЯ)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
18 наурызға (қоса алғанда) дейін
6
энергияны түпкілікті тұтыну
Энергияны түпкілікті тұтыну (индексі 1-КПЭ)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
25 наурызға (қоса алғанда) дейін

Об утверждении Правил торговли углеродными единицами, утвержденных приказом и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 29 июня 2021 года № 221
годовая
АО "Жасыл Даму" МЭПР РК
БНС
15 июля
44
о выбросах парниковых газов
Национальный доклад Республики Казахстан о кадастре антропогенных выбросов из источников и абсорбации поглотителями парниковых газов, не регулируемых Монреальским протоколом
годовая
АО "Жасыл Даму" МЭПР РК
БНС
15 июля
45
о рыбных ресурсах
Научные исследования
годовая
КРХ МСХ РК
БНС
15 июля
46
о запасах аквакультуры
Сведения по субъектам, занятым выращиванием рыбы (индекс 8-РХ)
годовая
КРХ МСХ РК
БНС
15 июля
47
о видах, находящихся под угрозой исчезновения, и охраняемые виды
Перечень редких и находящихся под угрозой исчезновения видов растений и животных, утверждаемый постановлением Правительства _____
годовая
КЛХЖМ МЭПР РК
БНС
15 июля
48
о качестве питьевой воды
Санитарные правила "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов"
годовая
КСЭК МЗ РК
БНС
15 июля
49
о чрезвычайных ситуациях природного и техногенного характера
Информация в соответствии с законом Республики Казахстан о Гражданской защите
годовая
МЧС РК
БНС
15 июля
50
об основных показателях деятельности ВИЭ
Информация о производстве и отпуске электрической и (или) тепловой энергии объектами по использованию возобновляемых источников энергии (индекс форма 1 ВИЭ)
годовая
МЭ РК
БНС
15 июля
51
о подземных водах
Единый кадастр государственного фонда недр
годовая
КГ МПС РК
БНС
1 октября
52
об обеспеченности населения услугами водоснабжения и водоотведения
- "Сведения об обеспеченности услугами водоснабжения и водоотведения в городских населенных пунктах" (индекс 1-ГНП) - "Сведения об обеспеченности услугами водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах" (индекс 2-СНП)
годовая
КДСЖКХ МПС РК
БНС
15 июля
4. Статистика энергетики
Общегосударственные статистические наблюдения
1
о деятельности газовых предприятий
Отчет о деятельности газовых предприятий (индекс 1-ГАЗ)
годовая
-
БНС
до 26 февраля (включительно) после отчетного периода
2
о деятельности предприятий нефтедобывающих, нефтеперерабатывающих и торгующих нефтепродуктами
Отчет о деятельности предприятий нефтедобывающих, нефтеперерабатывающих и торгующих нефтепродуктами (индекс 1-НЕФТЬ)
годовая
-
БНС
до 26 февраля (включительно) после отчетного периода
3
о деятельности угольных предприятий
Отчет о деятельности угольных предприятий (индекс 1-УГОЛЬ)
годовая
-
БНС
до 26 февраля (включительно) после отчетного периода
4
о работе тепловых электростанций и котельных
Отчет о работе тепловых электростанций и котельных (индекс 6-ТП)
годовая
-
БНС
до 18 марта (включительно) после отчетного периода
5
о выработке, передаче, распределении и продаже электрической энергии
Отчет о выработке, передаче, распределении и продаже электрической энергии (индекс 1-ЭЛЕКТРОЭНЕРГИЯ)
годовая
-
БНС
до 18 марта (включительно) после отчетного периода
6
о конечном потреблении энергии
Конечное потребление энергии (индекс 1-КПЭ)
годовая
-
БНС
до 25 марта (включительно) после отчетного периода

5. Инвестициялар және құрылыс статистикасы
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
1
негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
Негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы есеп
(индексі 1-инвест)
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
2-і күніне (қоса алғанда) дейін
2
негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
Негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы есеп
(индексі 1-инвест)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
3
жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп (индексі 1-ИС)
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
2-і күніне (қоса алғанда) дейін
4
жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп (индексі 1-ИС)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 1 наурызға (қоса алғанда) дейін
5
объектілерді пайдалануға беру туралы
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп (индексі 2-КС)
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
2-сі күніне (қоса алғанда) дейін
6
объектілерді пайдалануға беру туралы
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп
(индексі 2-КС)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
1 наурызға (қоса алғанда) дейін
7
орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы есеп
(индексі 1-КС)
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
4-і күніне (қоса алғанда) дейін
8
орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы есеп
(индексі 1-КС (шағын)
тоқсандық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 4-і күніне (қоса алғанда) дейін
9
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы есеп
(индексі 1-КС)
орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
31 наурызға (қоса алғанда) дейін
10
шаруа немесе фермер қожалықтарының негізгі капиталына салынған инвестициялар туралы
Шаруа немесе фермер қожалықтарының негізгі капиталына салынған инвестициялар туралы есеп
(индексі 1-КФХ инвест)
тоқсандық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 2-сі күніне (қоса алғанда) дейін
6. Ішкі сауда статистикасы
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
1
тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу туралы
Тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу туралы есеп
(индексі 2-сауда)
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі айдың
3-і күніне (қоса алғанда) дейін
Х
2
тауар биржасының қызметі туралы
Тауар биржасының қызметі туралы есеп
(индексі 1-биржа)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Х
Х
3
сауда базарлары туралы
Сауда базарлары туралы есеп
(индексі 12-сауда)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
10 ақпанға (қоса алғанда) дейін
4
электрондық коммерция туралы
Электрондық коммерция туралы есеп
(индексі Э-коммерция)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
5
тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу туралы
Тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу туралы есеп
(индексі 1-ВТ)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
15 наурызға (қоса алғанда) дейін
Әкімшілік деректер
6
жеке кәсіпкерлердің табыстары туралы
"Интеграцияланған дерекқор" АЖ
жылдық
ҚР Қаржымині МКК
ҰСБ
5 мамыр
7
фискалдық чектер негізінде тауарды нақты сату туралы
Фискалдық деректер операторларының АЖ
айлық
ҚР Қаржымині МКК
ҰСБ
ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 25-і күніне дейін
8
шот-фактуралар негізінде тауарды нақты сату туралы
Электрондық шот-фактуралардың АЖ
айлық
ҚР Қаржымині МКК
ҰСБ
ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 25-і күніне дейін

5. Статистика инвестиций и строительства
Общегосударственные статистические наблюдения
1
об инвестициях в основной капитал
Отчет об инвестициях в основной капитал (индекс 1-инвест)
месячная
-
БНС
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
2
об инвестициях в основной капитал
Отчет об инвестициях в основной капитал (индекс 1-инвест)
годовая
-
БНС
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
3
о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками (индекс 1-ИС)
месячная
-
БНС
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
4
о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками (индекс 1-ИС)
годовая
-
БНС
до 1 марта (включительно) после отчетного периода
5
о вводе в эксплуатацию объектов
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов (индекс 2-КС)
месячная
-
БНС
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
6
о вводе в эксплуатацию объектов
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов (индекс 2-КС)
годовая
-
БНС
до 1 марта (включительно) после отчетного периода
7
о выполненных строительных работах (услугах)
Отчет о выполненных строительных работах (услугах) (индекс 1-КС)
месячная
-
БНС
до 4 числа (включительно) после отчетного периода
8
о выполненных строительных работах (услугах)
Отчет о выполненных строительных работах (услугах) (индекс 1-КС (малые)
квартальная
-
БНС
до 4 числа (включительно) после отчетного периода
9
о выполненных строительных работах (услугах)
Отчет о выполненных строительных работах (услугах) (индекс 1-КС)
годовая
-
БНС
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
10
об инвестициях в основной капитал крестьянских и фермерских хозяйств
Отчет об инвестициях в основной капитал крестьянских или фермерских хозяйств (индекс 1-КФХ инвест)
квартальная
-
БНС
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
6. Статистика внутренней торговли
Общегосударственные статистические наблюдения
1
о реализации товаров и услуг
Отчет о реализации товаров и услуг (индекс 2-торговля)
месячная
-
БНС
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
Х
2
о деятельности товарной биржи
Отчет о деятельности товарной биржи (индекс 1-биржа)
годовая
-
БНС
до 20 января (включительно) после отчетного периода
Х
Х
3
о торговых рынках
Отчет о торговых рынках (индекс 12-торговля)
годовая
-
БНС
до 10 февраля (включительно) после отчетного периода
4
об электронной коммерции
Отчет об электронной коммерции (индекс Э-коммерция)
годовая
-
БНС
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
5
о реализации товаров и услуг
Отчет о реализации товаров и услуг (индекс 1-ВТ)
годовая
-
БНС
до 15 марта (включительно) после отчетного периода
Административные данные
6
о доходах индивидуальных предпринимателей
ИС "Интегрированная база данных"
годовая
КГД МФ РК
БНС
5 мая
7
о фактических продажах товара на основе фискальных чеков
ИС операторов фискальных данных
месячная
КГД МФ РК
БНС
ежемесячно, до 25 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
8
о фактических продажах товара на основе счет-фактур
ИС электронных счетов-фактур
месячная
КГД МФ РК
БНС
ежемесячно, до 25 числа месяца, следующего за отчетным месяцем

7. Сыртқы және өзара сауда, тауар нарықтары статистикасы
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
1
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен тауарлардың өзара саудасы туралы
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен өзара тауарлар саудасы туралы есеп
(индексі 1-ТС)
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-сы күніне (қоса алғанда) дейін
Х
Әкімшілік деректер
2
ЕАЭО елдерінің аумағынан тауарлардың экспорты мен импорты туралы
Еуразиялық экономикалық одаққа (бұдан әрі – ЕАЭО) мүше мемлекеттердің аумағына тауарлардың экспорты (ЕАЭО-ға мүше мемлекеттердің салық органдарынан түсетін тауарларды әкелу және жанама салықтарды төлеу туралы өтініштер бойынша мәліметтерден) және тауарларды әкелу және жанама салықтарды төлеу туралы өтініш нысанынан (328.00 нысан) ЕАЭО-ға мүше мемлекеттердің аумағынан тауарлардың импорты туралы мәліметтер
тоқсандық
ҚР Қаржымині МКК
ҰСБ
15 ақпан, 15 мамыр, 15 тамыз, 15 қараша
3
әлемнің басқа елдерімен (ЕАЭО-ға кірмейтін) тауарлардың экспорты және импорты туралы
кедендік декларация
айлық
ҚР Қаржымині МКК
ҰСБ
айлық, есепті айдан кейінгі, айдың 25-і күніне дейін
4
ЕАЭО елдеріне тауарлардың экспорты туралы
ЕАЭО-ға мүше мемлекеттердің аумағына тауарлардың экспорты туралы мәліметтер ("Электрондық шот-фактуралар" ақпараттық жүйесінің мәліметтерінен)
тоқсандық
ҚР Қаржымині МКК
ҰСБ
15 ақпан, 15 мамыр, 15 тамыз, 15 қараша
5
ЕАЭО резиденттерімен есептік нөмір бере отырып экспорт немесе импорт бойынша валюталық шарттар жасасқан Қазақстан Республикасының резиденттері туралы
"Есептік нөмірі бар экспорт немесе импорт жөніндегі валюталық шарт бойынша ақпарат" нысаны
(XMCO_2 индексі)
ҚР ҰБ АЖ – ААЖ "ЭИВК"
жылдық
ҚР ҰБ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі ақпан айының 20-сына дейін
6
ЕАЭО елдеріне ет және ет өнімдерінің экспорт көлемі туралы
"Бірыңғай автоматтандырылған басқару жүйесі" АЖ берілген ветеринарлық сертификаттар негізінде ет және ет өнімдері экспортының көлемі туралы ақпарат
айлық
ҚР АШМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 15-іне дейін
7
ЕАЭО елдеріне ауыл шаруашылығы өнімдерінің экспорт көлемі туралы
"Бірыңғай автоматтандырылған басқару жүйесі" АЖ фитосанитарлық сертификаттары
тоқсандық
ҚР АШМ
ҰСБ
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 15-і күніне дейін
8
Қазақстан Республикасы экспорты және импорты бойынша ақпарат
Тауарларға ілеспе жүкқұжаттар бойынша мәліметтер (ТІЖ)
айлық
ҚР Қаржымині МКК
ҰСБ
есепті айдан кейінгі 20-сына дейін
8. Көлік статистикасы
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
1
көлік жұмысы туралы
Көлік жұмысы туралы есеп
(индексі 1-көлік)
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі айдың
2-сі күніне (қоса алғанда) дейін
2
қосалқы көлік қызметі кәсіпорындары көрсететін қызметтер туралы
Қосалқы көлік қызметі кәсіпорындары көрсететін қызметтер туралы есеп
(индексі 2-ТР (қосалқы қызмет)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
10 сәуірге дейін (қоса алғанда)
3
көліктің қатынас түрлері бойынша жұмысы туралы
Көліктің қатынас түрлері бойынша жұмысы туралы есеп
(индексі 2-көлік)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
15 сәуірге дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік деректер
4
адамдардың жарақаттануларына немесе қаза болуларына әкеп соққан жол-көлік оқиғалары туралы
Талдау орталығы АЖ
жылдық
ҚР БП ҚСАЕАЖК
ҰСБ
20 сәуір
5
тіркелген автокөлік құралдарының саны туралы
Автоматтандырылған "Сервистік орталық" АЖ
айлық
ҚР ІІМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 10-ы күніне дейін (қоса алғанда)
6
транзиттік тасымалдар туралы
"АСТАНА-1" АЖ
жылдық
ҚР Қаржымині МКК
ҰСБ
20 сәуір
7
теміржол көлігінің жылжымалы құрамы туралы
Теміржол көлігінің жылжымалы құрамының мемлекеттік тізілімі
жылдық
ҚР КМ АККБК
ҰСБ
20 сәуір
8
тіркелген теңіз кемелерінің болуы туралы
Мемлекеттік кеме тізілімі
жылдық
ҚР КМ ТСКК
ҰСБ
20 сәуір
9
тіркелген өзен кемелерінің болуы туралы
Мемлекеттік кеме тізілімі
жылдық
ҚР КМ АККБК
ҰСБ
20 сәуір

7. Статистика внешней и взаимной торговли, товарных рынков
Общегосударственные статистические наблюдения
1
о взаимной торговле товарами с государствами-членами Евразийского экономического союза
Отчет о взаимной торговле товарами с государствами-членами Евразийского экономического союза (индекс 1-ТС)
месячная
-
БНС
до 20 числа (включительно) после отчетного периода
Х
Административные данные
2
об экспорте и импорте товаров с территории стран ЕАЭС
Сведения об экспорте товаров на территорию государств-членов Евразийского экономического союза (далее-ЕАЭС) (из сведений по заявлениям о ввозе товаров и уплате косвенных налогов, поступающих от налоговых органов государств-членов ЕАЭС) и импорте товаров с территории государств-членов ЕАЭС из формы заявления о ввозе товаров и уплате косвенных налогов (форма 328.00)
квартальная
КГД МФ РК
БНС
15 февраля, 15 мая, 15 августа, 15 ноября
3
об экспорте и импорте товаров с остальными странами мира (не входящими в ЕАЭС)
Таможенные декларации
месячная
КГД МФ РК
БНС
ежемесячно, до 25 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
4
об экспорте товаров в страны ЕАЭС
Сведения об экспорте товаров на территорию государств-членов ЕАЭС (из сведений информационной системы "Электронные счета-фактуры")
квартальная
КГД МФ РК
БНС
15 февраля, 15 мая, 15 августа, 15 ноября
5
о резидентах Республики Казахстан, заключивших валютные договоры по экспорту или импорту с присвоением учетного номера с резидентами ЕАЭС
Форма "Информация по валютному договору по экспорту или импорту с учетным номером" (индекс XMCO_2) ИС НБ РК – АИП "ЭИВК"
годовая
НБ РК
БНС
до 20 февраля после отчетного периода
6
об объемах экспорта мяса и мясопродуктов в страны ЕАЭС
Информация об объемах экспорта мяса и мясопродуктов на основании выданных ветеринарных сертификатов ИС "Единая автоматизированная система управления"
месячная
МСХ РК
БНС
до 15 числа после отчетного периода
7
об объемах экспорта сельскохозяйственной продукции в страны ЕАЭС
Фитосанитарные сертификаты ИС "Единая автоматизированная система управления"
квартальная
МСХ РК
БНС
до 15 числа месяца следующего за отчетным кварталом
8
Информация по экспорту и импорту Республики Казахстан
Сведения по сопроводительным накладным на товары (СНТ)
месячная
КГД МФ РК
БНС
до 20 числа после отчетного месяца
8. Статистика транспорта
Общегосударственные статистические наблюдения
1
о работе транспорта
Отчет о работе транспорта (индекс 1-транспорт)
месячная
-
БНС
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
2
об услугах предприятий вспомогательной транспортной деятельности
Отчет об услугах предприятий вспомогательной транспортной деятельности (индекс 2-ТР (вспомогательная деятельность)
годовая
-
БНС
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
3
о работе транспорта по видам сообщений
Отчет о работе транспорта по видам сообщений (индекс 2-транспорт)
годовая
-
БНС
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
Административные данные
4
о дорожно-транспортных происшествиях, повлекших гибель или ранение людей
ИС Аналитический центр
годовая
КПСиСУ ГП РК
БНС
20 апреля
5
о количестве зарегистрированных автотранспортных средств
Автоматизированная ИС "Сервисный центр"
месячная
МВД РК
БНС
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
6
о транзитных перевозках
ИС "АСТАНА-1"
годовая
КГД МФ РК
БНС
20 апреля
7
о подвижном составе железнодорожного транспорта
Государственный реестр подвижного состава железнодорожного транспорта
годовая
КАТТК МТ РК
БНС
20 апреля
8
о наличии зарегистрированных морских судов
Государственный судовой реестр
годовая
КЖВТ МТ РК
БНС
20 апреля
9
о наличии зарегистрированных речных судов
Государственный судовой реестр
годовая
КАТТК МТ РК
БНС
20 апреля

9. Көрсетілетін қызмет статистикасы
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
1
көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
Көрсетілген қызметтердің көлемі туралы есеп
(индексі 2-қызмет көрсету)
тоқсандық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
25-і күніне (қоса алғанда) дейін
Х
2
көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
Көрсетілген қызметтердің көлемі туралы есеп
(индексі 2-қызмет көрсету)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
30 наурызға (қоса алғанда) дейін
3
көрсетілген ІТ-қызметтердің көлемі туралы
Көрсетілген IT-қызметтердің көлемі туралы есеп (индексі 2-қызмет көрсету (IT)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
30 наурызға (қоса алғанда) дейін
4
лизингтік қызмет туралы есеп
Лизингтік қызмет туралы есеп (индексі 1-лизинг)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 30 наурызға (қоса алғанда) дейін
Әкімшілік деректер
5
дара кәсіпкерлердің табыстары туралы
"Интеграцияланған дерекқор" АЖ
жылдық
ҚР Қаржымині МКК
ҰСБ
5 мамыр
6
заңды тұлғалардың кірістері туралы
"Интеграцияланған дерекқор" АЖ
жылдық
ҚР Қаржымині МКК
ҰСБ
5 мамыр
7
шот-фактуралар негізінде көрсетілген қызметтердің нақты көлемі туралы
Электрондық шот-фактуралардың АЖ
тоқсандық
ҚР Қаржымині МКК
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
25-і күніне (қоса алғанда) дейін
10. Мәдениет статистикасы
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
1
мәдениет мекемелерінің қызметі туралы
Мәдениет мекемелерінің қызметі туралы есеп (индексі 1- мәдениет)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
30 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
2
кинематографиялық ұйымдардың қызметі туралы
Кинематографиялық
ұйымның қызметі туралы есеп (индексі 1-кино)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
23 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Х
Х
Әкімшілік деректер
3
кинематографиялық ұйымдардың қызметі туралы
"Е-кино" АЖ
жылдық
ҚР МАМ
ҰСБ
30 наурыз
11. Туризм статистикасы
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
1
орналастыру орындарының қызметі туралы
Орналастыру орындарының қызметі туралы есеп
(индексі 2-туризм)
тоқсандық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне (қоса алғанда) дейін
2
үй шаруашылықтарының сапарларға жұмсаған шығыстары туралы зерттеу
Үй шаруашылықтарының сапарларға жұмсаған шығыстары туралы зерттеу сауалнамасы
(индексі Н-050)
жылдық
-
ҰСБ
30 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
3
келушілерді зерттеу
Келушілерді зерттеу сауалнамасы
(индексі Н-060)
жылына екі рет
-
ҰСБ
30 қаңтарға (қоса алғанда) және 30 шілдеге (қоса алғанда) дейін
Әкімшілік деректер
4
орналастыру орындары туралы
"e-Qonaq" МАЖ
тоқсандық
ҚР ТСМ
ҰСБ
есепті тоқсаннан кейінгі 10-шы күні
5
ерекше қорғалатын табиғи аумақтар қызмет көрсеткен келушілердің саны туралы
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы мәліметтер
жылдық
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
ҰСБ
15 наурыз
6
шетел азаматтарының (ҚР азаматтарының) келуі (кетуі) туралы
"Беркут" БАЖ
тоқсандық
КҚР ҰБ Шекара қызметі
ҰСБ

9. Статистика услуг
Общегосударственные статистические наблюдения
1
об объеме оказанных услуг
Отчет об объеме оказанных услуг (индекс 2-услуги)
квартальная
-
БНС
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
Х
2
об объеме оказанных услуг
Отчет об объеме оказанных услуг (индекс 2-услуги)
годовая
-
БНС
до 30 марта (включительно) после отчетного периода
3
об объеме оказанных IТ-услуг
Отчет об объеме оказанных IT-услуг (индекс 2-услуги (IT)
годовая
-
БНС
до 30 марта (включительно) после отчетного периода
4
о лизинговой деятельности
Отчет о лизинговой деятельности (индекс 1-лизинг)
годовая
-
БНС
до 30 марта (включительно) после отчетного периода
Административные данные
5
о доходах индивидуальных предпринимателей
ИС "Интегрированная база данных"
годовая
КГД МФ РК
БНС
5 мая
6
о доходах юридических лиц
ИС "Интегрированная база данных"
годовая
КГД МФ РК
БНС
5 мая
7
о фактических объемах оказанных услуг на основе счет-фактур
ИС электронных счетов-фактур
квартальная
КГД МФ РК
БНС
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
10. Статистика культуры
Общегосударственные статистические наблюдения
1
о деятельности учреждений культуры
Отчет о деятельности учреждений культуры (индекс 1-культура)
годовая
-
БНС
до 30 января (включительно) после отчетного периода
2
о деятельности кинематографических организаций
Отчет о деятельности кинематографической организации (индекс 1-кино)
годовая
-
БНС
до 23 января (включительно) после отчетного периода
Х
Х
Административные данные
3
о деятельности кинематографических организаций
ИС "Е-кино"
годовая
МКИ РК
БНС
30 марта
11. Статистика туризма
Общегосударственные статистические наблюдения
1
о деятельности мест размещения
Отчет о деятельности мест размещения (индекс 2-туризм)
квартальная
-
БНС
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
2
обследование домашних хозяйств о расходах на поездки
Анкета обследования домашних хозяйств о расходах на поездки (индекс Н-050)
годовая
-
БНС
до 30 января (включительно)
3
обследование посетителей
Анкета обследования посетителей (индекс Н-060)
два раза в год
-
БНС
до 30 января (включительно) и до 30 июля (включительно)
Административные данные
4
о местах размещения
СИС "e-Qonaq"
квартальная
МТС РК
БНС
10 день после отчетного квартала
5
о количестве обслуженных посетителей особо охраняемыми природными территориями
Сведения об особо охраняемых природных территориях
годовая
КЛХЖМ МЭПР РК
БНС
15 марта
6
о въезде (выезде) иностранных граждан (граждан РК)
ЕИС "Беркут"
квартальная
Пограничная служба КНБ РК
БНС

10 сәуірге дейін, 10 шілдеге дейін, 10 қазанға дейін, 10 қаңтарға дейін
12. Ғылым және инновациялар статистикасы
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
1
кәсіпорындардың инновациялық қызметі туралы
Инновациялық қызмет туралы есеп (индексі 1-инновация)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
2
ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың негізгі көрсеткіштері
Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік- конструкторлық жұмыстар туралы есеп
(индексі 1-ғылым)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
25 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
13. Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және байланыс статистикасы
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
1
пошта мен курьерлік қызмет және байланыс қызметтері туралы
Пошта мен курьерлік қызмет және байланыс қызметтері туралы есеп
(индексі 3-байланыс)
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 2-сі күніне (қоса алғанда) дейін
2
кәсіпорындарда ақпараттық- коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы
Кәсіпорындарда ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы есеп
(индексі 3-ақпарат)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
19 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
есепті кезеңнен кейінгі
10 ақпанға (қоса алғанда) дейін
есепті кезеңнен кейінгі
10 ақпанға (қоса алғанда) дейін
3
үй шаруашылықтарының ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы туралы
Үй шаруашылығының ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы жөніндегі зерттеу сауалнамасы
(индексі Н-020)
жылдық
-
ҰСБ
30 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
4
пошта және курьерлік қызметтің қызмет көрсетулері туралы
Пошта және курьерлік қызметтің қызмет көрсетулері туралы есеп
(индексі 1-байланыс)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
25 наурызға (қоса алғанда) дейін
5
байланыс қызметтері туралы
Байланыс қызметтері туралы есеп
(индексі 2-байланыс)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
31 наурызға (қоса алғанда) дейін
14. Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
1
еңбек бойынша негізгі көрсеткіштері туралы
Еңбек бойынша есеп
(индексі 1-Т)
тоқсандық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне (қоса алғанда) дейін
есепті кезеңнен кейінгі айдың 12-ы күніне (қоса алғанда) дейін
есепті кезеңнен кейінгі айдың 12-ы күніне (қоса алғанда) дейін
2
еңбек бойынша негізгі көрсеткіштері туралы
Еңбек бойынша есеп
(индексі 1-Т)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
12 ақпанға (қоса алғанда) дейін
3
жалақы құрылымы және оны бөлу туралы
Жалақы құрылымы және оны бөлу туралы есеп
(индексі 2-Т (еңбекақы))
жылына бір рет
-
ҰСБ
есепті кезеңнің кейінгі
31 мамырға (қоса алғанда) дейін
4
зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін жұмыскерлер саны туралы
Зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін жұмыскерлер саны туралы есеп
(индексі 1-Т (Еңбек жағдайы))
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
31 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
5
халықтың жұмыспен қамтылуын іріктемелі зерттеу
Халықтың жұмыспен қамтылуын іріктемелі зерттеу сауалнамасы
(индексі Т-001)
айлық
-
ҰСБ
20 қаңтар,
17 ақпан,
17 наурыз,
21 сәуір,
19 мамыр,
16 маусым,
21 шілде,
18 тамыз,
15 қыркүйек,
20 қазан,
17 қараша,
15 желтоқсан
19 қаңтар,
16 ақпан,
16 наурыз,
20 сәуір,
18 мамыр,
15 маусым,
20 шілде,
17 тамыз,
21 қыркүйек,
19 қазан,
16 қараша,
21 желтоқсан
18 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
19 сәуір,
17 мамыр,
21 маусым,
19 шілде,
16 тамыз,
20 қыркүйек,
18 қазан,
15 қараша,
20 желтоқсан
6
лайықты еңбек көрсеткіштері туралы
Лайықты еңбек
(индексі Т-004)
жылына үш рет
-
ҰСБ
21 шілде,
18 тамыз,
15 қыркүйек
20 шілде,
17 тамыз,
21 қыркүйек
19 шілде,
16 тамыз,
20 қыркүйек
Ведомстволық статистикалық байқаулар
7
еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы
202__ жылғы ______ (ай) еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы есеп
индексі 1-Е (жұмысқа орналастыру)
айлық
-
ҚР Еңбекмині

до 10 апреля, до 10 июля, до 10 октября, до 10 января
12. Статистика науки и инноваций
Общегосударственные статистические наблюдения
1
об инновационной деятельности предприятий
Отчет об инновационной деятельности (индекс 1-инновация)
годовая
-
БНС
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
2
о научно-исследовательских и опытно-конструкторских работах
Отчет о научно-исследовательских и опытно-конструкторских работах (индекс 1-наука)
годовая
-
БНС
до 25 января (включительно) после отчетного периода
13. Статистика информационно-коммуникационных технологий и связи
Общегосударственные статистические наблюдения
1
о почтовой и курьерской деятельности и услугах связи
Отчет о почтовой и курьерской деятельности и услугах связи (индекс 3-связь)
месячная
-
БНС
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
2
об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях
Отчет об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях (индекс 3-информ)
годовая
-
БНС
до 19 января (включительно) после отчетного периода
до 10 февраля (включительно) после отчетного периода
до 10 февраля (включительно) после отчетного периода
3
об использовании домашними хозяйствами информационно-коммуникационных технологий
Анкета обследования домашнего хозяйства об использовании информационно-коммуникационных технологий (индекс Н-020)
годовая
-
БНС
до 30 января (включительно)
4
об услугах почтовой и курьерской деятельности
Отчет об услугах почтовой и курьерской деятельности (индекс 1-связь)
годовая
-
БНС
до 25 марта (включительно) после отчетного периода
5
об услугах связи
Отчет об услугах связи (индекс 2-связь)
годовая
-
БНС
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
14. Статистика труда и занятости
Общегосударственные статистические наблюдения
1
об основных показателях по труду
Отчет по труду (индекс 1-Т)
квартальная
-
БНС
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
до 12 числа (включительно) после отчетного периода
до 12 числа (включительно) после отчетного периода
2
об основных показателях по труду
Отчет по труду (индекс 1-Т)
годовая
-
БНС
до 12 февраля (включительно) после отчетного периода
3
о структуре и распределении заработной платы
Отчет о структуре и распределении заработной платы (индекс 2-Т (оплата труда)
один раз в год
-
БНС
до 31 мая (включительно) после отчетного периода
4
о численности работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда
Отчет о численности работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда (индекс 1-Т (Условия труда)
годовая
-
БНС
до 31 января (включительно) после отчетного периода
5
выборочное обследование занятости населения
Анкета выборочного обследования занятости населения (индекс Т-001)
месячная
-
БНС
20 января,
17 февраля,
17 марта,
21 апреля,
19 мая,
16 июня,
21 июля,
18 августа,
15 сентября,
20 октября,
17 ноября,
15 декабря
19 января,
16 февраля,
16 марта,
20 апреля,
18 мая,
15 июня,
20 июля,
17 августа,
21 сентября,
19 октября,
16 ноября,
21 декабря
18 января,
15 февраля,
15 марта,
19 апреля,
17 мая,
21 июня,
19 июля,
16 августа,
20 сентября,
18 октября,
15 ноября,
20 декабря
6
о показателях достойного труда
Достойный труд (индекс Т-004)
три раза в год
-
БНС
21 июля,
18 августа,
15 сентября
20 июля,
17 августа,
21 сентября
19 июля,
16 августа,
20 сентября
Ведомственные статистические наблюдения
7
о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством
Отчет о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством за _______ (месяц) 202__ года 1-Т (трудоустройство)
месячная
-
МТСЗН РК

аудандардың, республикалық және облыстық маңызы бар қалалардың, астананың мансап орталықтары есепті айдан кейінгі 2-сі күні; облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың еңбек мобильділігі орталықтары есепті айдан кейінгі 4-і күні; облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың халықты әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі жергілікті атқарушы органдары - есепті айдан кейінгі 6-сы күні; "ЕРДО" АҚ Еңбекминіне – есепті айдан кейінгі 8-і күні
8
жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек жөнінде)
Жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек туралы) индексі 3-ЕН (жасырын жұмыссыздық)
айлық
-
ҚР Еңбекмині
заңды тұлғалар және олардың филиалдары мен өкілдіктерінің өздері орналасқан орындары бойынша есепті айдан кейін 3-і күні; аудандардың, қалалардың халықты әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі жергілікті атқарушы органдары - есепті айдан кейінгі 5-і күні; облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың халықты әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі жергілікті атқарушы органдары - есепті айдан кейінгі 7-сі күні; "ЕРДО" АҚ Еңбекминіне есепті айдан кейінгі 10-ы күні
Әкімшілік деректер
9
еңбек нарығының жай-күйі және жұмыссыздарды әлеуметтік қолдау туралы
"Еңбек нарығының жай-күйі және жұмыссыздарды әлеуметтік қолдау туралы есеп"
(индексі 2-Т (еңбек нарығы))
тоқсандық
ҚР Еңбекмині
ҰСБ
27 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
27 қазан
10
елдер бөлінісіндегі деректерді қоса алғанда, берілген рұқсаттар саны
"Шетелдік жұмыс күші" ААЖ
жылдық, жартыжылдық
ҚР Еңбекмині
ҰСБ
15 қаңтар,
15 шілде
11
елдер бөлінісіндегі деректерді қоса алғанда, қолданыстағы рұқсаттар саны
"Шетелдік жұмыс күші" ААЖ
жылдық, жартыжылдық
ҚР Еңбекмині
ҰСБ
15 қаңтар,
15 шілде
15. Баға статистикасы
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
1
тұтыну бағасының индексін есептеу үшін тұтыну тауарлары мен ақылы көрсетілетін қызметтерге бағалар
20__ жылы тұтыну тауарлары мен ақылы көрсетілетін қызметтердің бағаларын тіркеу дәптері (индексі Ц-101)
Тұтыну тауарлары мен көрсетілетін қызметтердің бағаларын тіркеуге арналған деректерді енгізудің электрондық нысаны (индексі Ц-101э)
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнің 1-25-і күндері
қалалар мен аудан орталықтарындағы:
ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы құрамына кіретін жекелеген азық-түлік тауарлар бағасы;
жекелеген тауарлар мен ақылы көрсетілетін қызметтер бағасы
айлық
-
ҰСБ

карьерные центры районов, городов республиканского и областного значения, столицы – 2-го числа после отчетного месяца; центры трудовой мобильности областей, городов республиканского значения и столицы – 4-го числа после отчетного месяца; местные исполнительные органы по вопросам социальной защиты и занятости населения – 6-го числа после отчетного месяца; АО "ЦРТР" в МТСЗН РК – 8-го числа после отчетного месяца
8
сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате)
Сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате) (индекс 3-ТН (скрытая безработица)
месячная
-
МТСЗН РК
юридические лица и их филиалы и представительства по месту своего нахождения 3-го числа после отчетного месяца; местные исполнительные органы по вопросам социальной защиты и занятости населения районов, городов – 5-го числа после отчетного месяца; местные исполнительные органы по вопросам социальной защиты и занятости населения областей, городов республиканского значения, столицы – 7-го числа после отчетного месяца; АО "ЦРТР" в МТСЗН РК – 10-го числа после отчетного месяца
Административные данные
9
о состоянии рынка труда и социальной поддержке безработных
Отчет о состоянии рынка труда и социальной поддержке безработных" (индекс 2-Т (рынок труда)
квартальная
МТСЗН РК
БНС
27 января,
25 апреля,
25 июля,
27 октября
10
количество выданных разрешений, в том числе в разрезе стран
ИАС "Иностранная рабочая сила"
годовая, полугодовая
МТСЗН РК
БНС
15 января,
15 июля
11
количество действующих разрешений, в том числе в разрезе стран
ИАС "Иностранная рабочая сила"
годовая, полугодовая
МТСЗН РК
БНС
15 января,
15 июля
15. Статистика цен
Общегосударственные статистические наблюдения
1
цены на потребительские товары и платные услуги для расчета индекса потребительских цен
Тетрадь регистрации цен на потребительские товары и платные услуги в 20__ году
(индекс Ц-101) Электронная форма ввода данных для регистрации цен на потребительские товары и услуги (индекс Ц-101э)
месячная
-
БНС
1-25 число отчетного периода
в городах и районных центрах: цены на продовольственные товары, входящие в состав величины прожиточного минимума; цены на отдельные товары и платные услуги
месячная
-
БНС

есепті кезеңнің 10-20-і күндері
қалалардағы әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына баға
апта сайын
-
ҰСБ
аптасына бір рет
халықаралық салыстырулар бағдарламасы үшін арнайы тізбе бойынша тұтынатын тауарлар мен көрсетілетін қызметтер бағасы
тоқсандық
-
ҰСБ
тоқсанның соңғы айының
1-28-күндері
2
жаңа тұрғын үйге баға
20__ жылы жаңа тұрғын үй бағаларын тіркеу дәптері (индексі 1-ЦРЖ)
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнің 20-сы күніне (қоса алғанда) дейін
3
тұрғын үй баға
Тұрғын үй бағаларын тіркеу үшін деректерді енгізудің электрондық нысаны (индексі 1-ЦРЖэ)
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнің 20-сы күніне (қоса алғанда) дейін
4
өндіруші кәсіпорындардың өнеркәсіп өнімдерге (тауарларға, көрсетілетін қызметтерге) бағасы
Өндірілген өнеркәсіп өнімдер (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) бағасы және өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдерді сатып алу бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦП)
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнің 17-сі күніне (қоса алғанда) дейін
өнеркәсіптік кәсіпорындардың өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдерді сатып алу бағасы
5
тауарлардың, өнімдердің экспорттық жеткізілімдер бағасы
Тауарлардың, өнімдердің экспорттық жеткізілімдер мен импорттық түсімдер бағасы туралы есеп
(индексі 1-Ц (экспорт, импорт))
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнің 15-і күніне (қоса алғанда) дейін
тауарлардың, өнімдердің импорттық түсімдер бағасы
6
өңделмеген сүрек және соған байланысты көрсетілетін қызметтердің бағасы
Өңделмеген сүрек және cоған байланысты көрсетілетін қызметтердің бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦП (орман))
тоқсандық
-
ҰСБ
есепті кезеңнің соңғы айының 23-і күніне
(қоса алғанда) дейін
7
тауарларды, өнімдерді көтерме саудада сату (жеткізілім) бағасы
Тауарларды, өнімдерді көтерме саудада сату (жеткізілім) бағасы туралы есеп
(индексі 1-Ц (көтерме))
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнің 22-сі күніне (қоса алғанда) дейін
Х
8
коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы
Коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы туралы есеп (индексі 1-Ц (жалға беру))
тоқсандық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі айдың
3-і күніне (қоса алғанда) дейін
9
заңды тұлғаларға арналған байланыс қызметтерінің тарифтері
Заңды тұлғаларға арналған байланыс қызметтерінің тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (байланыс))
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнің 21-і күніне (қоса алғанда) дейін
10
заңды тұлғаларға арналған пошта қызметтерінің тарифтері
Заңды тұлғаларға арналған пошта қызметтерінің тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (пошта))
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнің 21-і күніне (қоса алғанда) дейін
X
X
11
заңды тұлғаларға арналған курьерлік қызметтердің тарифтері
Заңды тұлғаларға арналған курьерлік қызметтерінің тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (курьер))
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнің 21-і күніне (қоса алғанда) дейін
X
X
12
заңды тұлғаларға арналған пошта және курьерлік қызметтердің тарифтері
Заңды тұлғаларға арналған пошта және курьерлік қызметтерінің тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (пошта, курьер))
айлық
-
ҰСБ
X
есепті кезеңнің 21-і күніне (қоса алғанда) дейін
13
әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
Әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (әуе))
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнің 15-і күніне (қоса алғанда) дейін
Х
Х
14
теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
Теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (теміржол))
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнің 17-сі күніне (қоса алғанда) дейін
Х
Х
15
автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
Автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (автомобиль))
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнің 16-сы күніне (қоса алғанда) дейін
Х
Х
16
құбыржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
Құбыр көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (құбыр))
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнің 17-сі күніне (қоса алғанда) дейін
Х
Х
17
ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
Ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (ішкі су))
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнің 15-і күніне (қоса алғанда) дейін
Х
Х
18
теңіз көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
Теңіз көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (теңіз))
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнің 15-і күніне (қоса алғанда) дейін
X
X
19
көліктің барлық түрлерімен жүк тасымалдау тарифтері
Көліктің барлық түрлерімен жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (жүк))
айлық
-
ҰСБ
Х
есепті кезеңнің 17-і күніне (қоса алғанда) дейін
20
сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы
Сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦСМ)
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнің 20-сы күніне (қоса алғанда) дейін
21
өндірушілердің ауыл шаруашылығы өніміне және сатып алынған көрсетілетін қызметтерге бағасы
Өндірушілердің ауыл шаруашылығы өніміне және сатып алынған көрсетілетін қызметтерге бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦСХ)
айлық
-
ҰСБ
есепті кезеңнің 16-сы күніне (қоса алғанда) дейін
22
ауыл шаруашылығы өнімі мен оны қайта өңдеу өнімінің бағасы
Ауыл шаруашылығы өнімі мен оны қайта өңдеу өнімдерінің бағасын тіркеуге арналған деректерді енгізудің электрондық нысаны
(индексі Ц-200э)
айлық
-
ҰСБ

10-20 число отчетного периода
цены на социально-значимые продовольственные товары в городах
еженедельная
-
БНС
один раз в неделю
цены на потребительские товары и услуги по специальному перечню для Программы международных сопоставлений
квартальная
-
БНС
1-28 число последнего месяца квартала
2
цены на новое жилье
Тетрадь регистрации цен на новое жилье в 20__ году (индекс 1-ЦРЖ)
месячная
-
БНС
до 20 числа (включительно) отчетного периода
3
цены на жилье
Электронная форма ввода данных для регистрации цен на жилье (индекс 1-ЦРЖэ)
месячная
-
БНС
до 20 числа (включительно) отчетного периода
4
цены предприятий-производителей на промышленную продукцию (товары, услуги)
Отчет о ценах на произведенную промышленную продукцию (товары, услуги) и ценах приобретения продукции производственно-технического назначения (индекс 1-ЦП)
месячная
-
БНС
до 17 числа (включительно) отчетного периода
цены приобретения продукции производственно-технического назначения промышленными предприятиями
5
цены экспортных поставок товаров, продукции
Отчет о ценах экспортных поставок и импортных поступлений товаров, продукции (индекс 1-Ц (экспорт, импорт)
месячная
-
БНС
до 15 числа (включительно) отчетного периода
цены импортных поступлений товаров, продукции
6
цены на древесину необработанную и связанные с ней услуги
Отчет о ценах на древесину необработанную и связанные с ней услуги (индекс 1-ЦП (лес)
квартальная
-
БНС
до 23 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
7
цены оптовых продаж (поставок) товаров, продукции
Отчет о ценах оптовых продаж (поставок) товаров, продукции (индекс 1-Ц (опт)
месячная
-
БНС
до 22 числа (включительно) отчетного периода
Х
8
цены на аренду коммерческой недвижимости
Отчет о ценах на аренду коммерческой недвижимости (индекс 1-Ц (аренда)
квартальная
-
БНС
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
9
тарифы на услуги связи для юридических лиц
Отчет о тарифах на услуги связи для юридических лиц (индекс 1-тариф (связь)
месячная
-
БНС
до 21 числа (включительно) отчетного периода
10
тарифы на почтовые услуги для юридических лиц
Отчет о тарифах на почтовые услуги для юридических лиц (индекс 1-тариф (почта)
месячная
-
БНС
до 21 числа (включительно) отчетного периода
Х
X
11
тарифы на курьерские услуги для юридических лиц
Отчет о тарифах на курьерские услуги для юридических лиц (индекс 1-тариф (курьер)
месячная
-
БНС
до 21 числа (включительно) отчетного периода
X
Х
12
тарифы на почтовые и курьерские услуги для юридических лиц
Отчет о тарифах на почтовые и курьерские услуги для юридических лиц (индекс 1-тариф (почта, курьер)
месячная
-
БНС
Х
до 21 числа (включительно) отчетного периода
13
тарифы на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта (индекс 1-тариф (воздушный)
месячная
-
БНС
до 15 числа (включительно) отчетного периода
Х
Х
14
тарифы на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта (индекс 1-тариф (железнодорожный)
месячная
-
БНС
до 17 числа (включительно) отчетного периода
Х
Х
15
тарифы на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта (индекс 1-тариф (автомобильный)
месячная
-
БНС
до 16 числа (включительно) отчетного периода
Х
Х
16
тарифы на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта
Отчет о тарифах на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта (индекс 1-тариф (трубопроводный)
месячная
-
БНС
до 17 числа (включительно) отчетного периода
Х
Х
17
тарифы на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта (индекс 1-тариф (внутренний водный)
месячная
-
БНС
до 15 числа (включительно) отчетного периода
Х
Х
18
тарифы на перевозку грузов предприятиями морского транспорта
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями морского транспорта (индекс 1-тариф (морской)
месячная
-
БНС
до 15 числа (включительно) отчетного периода
Х
Х
19
тарифы на перевозку грузов всеми видами транспорта
Отчет о тарифах на перевозку грузов всеми видами транспорта (индекс 1-тариф (грузы)
месячная
-
БНС
Х
до 17 числа (включительно) отчетного периода
20
цены на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции
Отчет о ценах на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции (индекс 1-ЦСМ)
месячная
-
БНС
до 20 числа (включительно) отчетного периода
21
цены производителей на продукцию сельского хозяйства и приобретенные услуги
Отчет о ценах производителей на продукцию сельского хозяйства и приобретенные услуги (индекс 1-ЦСХ)
месячная
-
БНС
до 16 числа (включительно) отчетного периода
22
цены на продукцию сельского хозяйства и продукты ее переработки
Электронная форма ввода данных для регистрации цен на продукцию сельского хозяйства и продукты ее переработки (индекс Ц-200э)
месячная
-
БНС

есепті кезеңнің 1-25-і күні аралығында
23
балық аулау және балық өсіру өнімінің бағасы
Балық аулау және балық өсіру өнімінің бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦП (балық))
тоқсандық
-
ҰСБ
есепті кезеңнің соңғы айының 25-і күніне
(қоса алғанда) дейін
24
өндірушілердің көрсетілетін қызметтерге бағалары
Өндірушілердің көрсетілетін қызметтерге бағалары туралы есеп
(1-Ц (көрсетілетін қызметтер индексі)
тоқсандық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-і күніне
(қоса алғанда) дейін
Ведомстволық статистикалық байқаулар
25
құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарына босатылым бағалары туралы
Құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарына босатылым бағалары туралы есеп
(индексі 1-СМИО)
тоқсандық
-
ҚР ӨҚМ ҚТҮКШІК
есепті кезеңнен кейінгі 10-ы күніне дейін
26
сатып алынған құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарының нақты құны туралы
Сатып алынған құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарының нақты құны туралы есеп
(индексі 2-СМИО)
тоқсандық
-
ҚР ӨҚМ ҚТҮКШІК
есепті кезеңнен кейінгі 10-ы күніне дейін
Әкімшілік деректер
27
тауарлардың, өнімдердің экспорттық жеткізілімдерінің бағасы туралы,
тауарларды, өнімдерді
экспорттық түсімдер (ЭШФ)
айлық
ҚР Қаржымині МКК
ҰСБ
Х
Х
есепті кезеңнің
22-і күніне (қоса алғанда) дейін
тауарларды, өнімдерді көтерме сату (жеткізу) бағалары туралы
Балама деректер
28
бақылау-касса машиналарының чектерінен алынған мәліметтер туралы
"Фискалдық деректерді интеграцияланған өңдеуші" АЖ
апта сайынғы
ҚР Қаржымині МКК
ҰСБ
Х
әр сейсенбі
16. Құрылымдық статистика
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
1
кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
(индексі 1-ПФ)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
5 сәуірге (қоса алғанда) дейін
есепті кезеңнен кейінгі 5 сәуірге (қоса алғанда) дейін
есепті кезеңнен кейінгі 5 сәуірге (қоса алғанда) дейін
2
кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
(индексі 1-ПФ)
тоқсандық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
25-і күніне (қоса алғанда) дейін
есепті кезеңнен кейінгі 25- күнге (қоса алғанда) дейін
Х
3
шағын кәсіпорын қызметі туралы
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп
(индексі 2-МП)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
31 наурызға (қоса алғанда) дейін
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға (қоса алғанда) дейін
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға (қоса алғанда) дейін
4
шағын кәсіпорын қызметі туралы
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп
(индексі 2-МП)
тоқсандық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
25-і күніне (қоса алғанда) дейін
Х
есепті кезеңнен кейінгі 25- күнге (қоса алғанда) дейін
Х
5
негізгі қорлар жағдайы туралы
Негізгі қорлар жағдайы туралы есеп
(индексі 11)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін

с 1 по 25 число отчетного периода
23
цены на продукцию рыболовства и рыбоводства
Отчет о ценах на продукцию рыболовства и рыбоводства (индекс 1-ЦП (рыба)
квартальная
-
БНС
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
24
цены производителей на услуги
Отчет о ценах производителей на услуги (индекс 1-Ц (услуги)
квартальная
-
БНС
до 5 числа (включительно) после отчетного периода
Ведомственные статистические наблюдения
25
об отпускных ценах на строительные материалы, изделия, конструкции и инженерное оборудование
Отчет об отпускных ценах на строительные материалы, изделия, конструкции и инженерное оборудование (индекс 1-СМИО)
квартальная
-
КДСЖКХ МПС РК
до 10 числа после отчетного периода
26
о фактической стоимости приобретенных строительных материалов, изделий, конструкций и инженерного оборудования
Отчет о фактической стоимости приобретенных строительных материалов, изделий, конструкций и инженерного оборудования (индекс 2-СМИО)
квартальная
-
КДСЖКХ МПС РК
до 10 числа после отчетного периода
Административные данные
27
о ценах экспортных поставок товаров, продукции,
экспортные поступления (ЭСФ)
месячная
КГД МФ РК
БНС
Х
Х
до 22 числа (включительно) отчетного периода
о ценах оптовых продаж (поставок) товаров, продукции
Альтернативные данные
28
о сведениях с чеков контрольно-кассовых машин
ИС "Интегрированный обработчик фискальных данных"
еженедельная
КГД МФ РК
БНС
Х
каждый вторник
16. Структурная статистика
Общегосударственные статистические наблюдения
1
о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия (индекс 1-ПФ)
годовая
-
БНС
до 5 апреля (включительно) после отчетного периода
до 5 апреля (включительно)
после отчетного периода
до 5 апреля (включительно)
после отчетного периода
2
о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия (индекс 1-ПФ)
квартальная
-
БНС
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
Х
3
о деятельности малого предприятия
Отчет о деятельности малого предприятия (индекс 2-МП)
годовая
-
БНС
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
до 31 марта (включительно)
после отчетного периода
до 31 марта (включительно)
после отчетного периода
4
о деятельности малого предприятия
Отчет о деятельности малого предприятия (индекс 2-МП)
квартальная
-
БНС
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
Х
5
о состоянии основных фондов
Отчет о состоянии основных фондов (индекс 11)
годовая
-
БНС
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
до 15 апреля (включительно)
после отчетного периода
до 15 апреля (включительно)
после отчетного периода

17. Білім беру, денсаулық сақтау және әлеуметтік қамсыздандыру статистикасы
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
1
жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім берудің негізгі көрсеткіштері туралы
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының есебі
(индексі ОВПО)
жылына бір рет
-
ҰСБ
есепті кезеңнің 10 қазанына (қоса алғанда) дейін
2
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру туралы
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру туралы есеп (индексі 2-НК)
жылына бір рет
-
ҰСБ
есепті кезеңнің 10 қазанына (қоса алғанда) дейін
3
білім беру, денсаулық сақтау және халыққа әлеуметтік қызмет көрсету ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы
Білім беру, денсаулық сақтау және халыққа әлеуметтік қызмет көрсету ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп (индексі Әлеуметтік қаржы)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
1 сәуірге (қоса алғанда) дейін
4
білім беру, денсаулық сақтау және халыққа әлеуметтік қызмет көрсету салаларының ұйымдары мен жеке кәсіпкерлері көрсеткен қызметтер көлемі туралы
Білім беру, денсаулық сақтау және халыққа әлеуметтік қызмет көрсету салаларының ұйымдары мен жеке кәсіпкерлері көрсеткен қызметтер көлемі туралы есеп (индексі 1-қызмет көрсету)
тоқсандық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі айдың
15-і күніне (қоса алғанда) дейін
Х
5
еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы
Еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы есеп
(индексі 7-ТПЗ)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
6
арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсыну жөніндегі ұйымдар туралы
Ұйымның арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсыну жөніндегі есебі
(индексі 3-әлеуметтік қамсыздандыру)
жылдық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі
20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Әкімшілік деректер
7
жұқпалы және паразиттік аурулар туралы
Жекелеген инфекциялық және паразиттік аурулар туралы есеп (индексі 1-ОИПЗ)
айлық
ҚР ДСМ
ҰСБ
айына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-і күні
8
қатерлі ісіктері бар науқастар мен аурулар туралы
Адамның иммун тапшылығы вирусына иммуноферменттік талдау әдісімен қанды зертханалық зерттеу нәтижелері туралы есеп
(индексі 10-новообразования)
жылдық
ҚР ДСМ
ҰСБ
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 20 ақпанда
9
жекелеген жұқпалы және паразиттік аурулар туралы
Жекелеген инфекциялық және паразиттік аурулар туралы есеп
(индексі 9-ОИПЗ)
жылдық
ҚР ДСМ
ҰСБ
жылына бір рет, есепті кезеңнің 10 қаңтарында
10
туберкулезбен ауыратындар туралы
Туберкулезбен ауыратындар туралы есеп (индексі 11- ТБ)
жылдық
ҚР ДСМ
ҰСБ
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
11
медициналық ұйымның қызмет көрсететін ауданында тұратын науқастардың және диспансерлік бақылауда тұрған тіркелген науқастар контингентінің ауруларының саны туралы
Медициналық ұйымның қызмет көрсететін ауданында тұратын науқастардың және диспансерлік бақылауда тұрған тіркелген науқастар контингентінің ауруларының саны туралы есеп (индексі 15-Заболевания)
жылдық
ҚР ДСМ
ҰСБ
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
12
стационардан шыққан науқастар контингенттері туралы
Стационардан шыққан науқастар контингенттері туралы есеп (индексі 16-стационар)
жылдық
ҚР ДСМ
ҰСБ
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
13
медицина және фармацевтика кадрлары туралы
Медицина және фармацевтика кадрлары туралы есеп (индексі 17-кадры)
жылдық
ҚР ДСМ
ҰСБ
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
14
Қазақстан Республикасының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау қызметінің жұмысы туралы
Қазақстан Республикасының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау қызметінің жұмысы туралы есеп (индексі 18-СЭС)
жылдық
ҚР ДСМ
ҰСБ
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 20 наурызда
15
денсаулық сақтау ұйымдары туралы
Денсаулық сақтау ұйымының есебі (индексі 19-ОМО)
жылдық
ҚР ДСМ
ҰСБ
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
16
балаларға медициналық көмек көрсету туралы
Балаларға медициналық көмек көрсету туралы есеп (индексі 20-МПД)
жылдық
ҚР ДСМ
ҰСБ
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
17
жүкті, босанатын және босанған әйелдерге медициналық көмек көрсету туралы
Жүкті, босанатын және босанған әйелдерге медициналық көмек көрсету туралы есеп (индексі 21-БРР)
жылдық
ҚР ДСМ
ҰСБ
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
18
жедел медициналық жәрдем ұйымы туралы
Жедел медициналық жәрдем ұйымының есебі
(индексі 22-ЖМЖ)
жылдық
ҚР ДСМ
ҰСБ
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
19
фельдшерлік - акушериялық, медициналық пункттердің және жеке үй-жайы жоқ медицина қызметкері туралы
Фельдшерлік - акушериялық, медициналық пункттердің және жеке үй-жайы жоқ медицина қызметкерінің есебі (индексі 23-фельдшер)
жылдық
ҚР ДСМ
ҰСБ
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
20
ересектерге арналған туберкулез санаторийінің есебі туралы
Ересектерге арналған туберкулез санаторийінің есебі (индексі 24-санатории)
жылдық
ҚР ДСМ
ҰСБ
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
21
денсаулық сақтау ұйымдарының желісі мен қызметі туралы
Денсаулық сақтау ұйымдарының желісі мен қызметі туралы есеп
(индексі 26-желі)
жылдық
ҚР ДСМ
ҰСБ
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
22
балалардың мүгедектігі туралы
Балалар мүгедектігі туралы есеп (индексі 27-ДИ)
жылдық
ҚР ДСМ
ҰСБ
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
23
жарақаттар, уланулар және сыртқы себептердің әсерінің кейбір басқа салдары туралы
Жарақаттар, уланулар және сыртқы себептердің әсерінің кейбір басқа салдары туралы есеп (индексі 28-травмы)
жылдық
ҚР ДСМ
ҰСБ
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
24
мектепке дейінгі ұйымдардың желісі және балалардың контингенті туралы
Мектепке дейінгі ұйымдардың желісі және балалардың контингенті туралы мәліметтер (индексі 1-МҰ)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
25
қосымша білім беру ұйымдары контингентінің желісі, контингенті, жасы және әлеуметтік мәртебесі туралы
Қосымша білім беру ұйымдары контингентінің желісі, контингенті, жасы және әлеуметтік мәртебесі туралы мәліметтер (индексі МТМ-1)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
26
балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдарының ресурстары, бірлестіктері мен педагогикалық кадрлары туралы
Балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдарының ресурстары, бірлестіктері мен педагог кадрлары туралы мәліметтер
(индексі МТМ-2)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
27
мектептер, сыныптар, кешкі (ауысымдық) мектептердің оқушылары мен ресурстары туралы
Мектептер, сыныптар, кешкі (ауысымдық) мектептердің оқушылары мен ресурстары туралы мәліметтер (индексі КА-1)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
28
кешкі (ауысымдық) мектептердің сыныпары және жас бойынша оқушылардың саны туралы
Кешкі (ауысымдық) мектептердің сыныпары және жас бойынша оқушылардың саны (индексі КА-2)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
29
20__ - 20__ оқу жылындағы күндізгі жалпы білім беретін мектептердің материалдық базасы туралы
20__ - 20__ оқу жылындағы күндізгі жалпы білім беретін мектептердің материалдық базасы туралы мәліметтер (арнайы білім беру мекелерінен басқа)
(индексі Д-4)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
30
арнайы білім беретін мектептердің, мектеп-интернаттардың, педагогтері мен оқушыларының саны туралы
Арнайы білім беретін мектептердің, мектеп-интернаттардың, педагогтері мен оқушыларының саны туралы мәліметтер (индексі Д-9, I тарау)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
31
оқушыларды сыныптар бойынша бөлу туралы
Оқушыларды сыныптар бойынша бөлу туралы мәліметтер
(индексі Д-9, II тарау)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
32
арнайы білім беру ұйымдарының материалдық базасы туралы
Арнайы білім беру ұйымдарының материалдық базасы туралы мәліметтер (индексі Д-9, III тарау)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
33
шағын жинақты мектептердің желісі мен контингенті туралы
Шағын жинақты мектептердің желісі мен контингенті (индексі 1- ШЖМ)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
34
шағын жинақты мектептердегі біріктірілген сыныптар мен окушылар контингенті туралы мәліметтер және оқушылар саны бойынша бастауыш, негізгі және орта мектептер туралы
Шағын жинақты мектептердегі біріктірілген сыныптар мен окушылар контингенті туралы мәліметтер және оқушылар саны бойынша бастауыш, негізгі және орта мектептер (индексі 2-ШЖМ)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
35
оқыту тілі мен сыныптар бойынша шағын жинақты мектептер туралы мәліметтер
Оқыту тілі мен сыныптар бойынша шағын жинақты мектептер туралы мәліметтер (индексі 3-ШЖМ)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
36
шағын жинақты мектептердің материалдық базасы туралы
Шағын жинақты мектептердің материалдық базасы туралы мәліметтер
(индексі 4-ШЖМ)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
37
шағын жинақты мектептердің педагогтерінің сапалық құрамы туралы
Шағын жинақты мектептердің педагогтерінің сапалық құрамы туралы мәліметтер (индексі 6-ШЖМ)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
38
ресурс орталықтарының желісі туралы
Ресурс орталықтарының желісі (индексі 10-ШЖМ)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
39
орта білім жүйесінің негізгі көрсеткіштерінің есебі туралы
Орта білім жүйесінің негізгі көрсеткіштерінің есебі
(индексі 1-СК)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
40
мектептердің жалпы саны және оқушылар саны туралы
Мектептердің жалпы саны және оқушылар саны
(индексі П-1)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
41
жаратылыстану-математикалық пәндер ағылшын тілінде жүргізілетін республиканың мектептері туралы
Жаратылыстану-математикалық пәндер ағылшын тілінде жүргізілетін республиканың мектептері туралы мәліметтер (индексі П-6)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
42
аралас тілде оқытатын мектептер туралы
Аралас тілде оқытатын мектептер туралы мәліметтер (индексі П-9)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
43
оқу жылының басындағы ұлты қазақ оқушылар туралы
Оқу жылының басындағы ұлты қазақ оқушылар туралы мәліметтер (алдыңғы оқу жылымен салыстырғанда) (индексі П-10)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
44
жалпы білім беретін және жексенбілік мектептерде ұлттық (ана) тілдерінің оқытылуы туралы
Жалпы білім беретін және жексенбілік мектептерде ұлттық (ана) тілдерінің оқытылу туралы мәлімет
(индексі П-11)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
45
шет тілін оқитын оқушылар туралы мәліметтер туралы
Шет тілін оқитын оқушылар туралы мәліметтер (индексі П-13)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
46
пәндерді тереңдетіп оқытатын сыныптары бар мектептер туралы
Пәндерді тереңдетіп оқытатын сыныптары бар мектептер туралы мәліметтер (индексі П-15)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
47
жеке күндізгі жалпы білім беретін мектептердің тізімі туралы
Жеке күндізгі жалпы білім беретін мектептердің тізімі (индексі П-23)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
48
жаратылыстану-математикалық пәндер бойынша оқу бағдарламасын ойдағыдай меңгерген ("жақсы" және "өте жақсы") оқушылар жөніндегі мәліметтер туралы
Жаратылыстану-математикалық пәндер бойынша оқу бағдарламасын ойдағыдай меңгерген ("жақсы" және "өте жақсы") оқушылар жөніндегі мәліметтер (индексі П-17)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
49
бір сыныпта курсты қайта оқып жатқан оқушылар (қайта оқу жылына қалдырылған оқушылар) туралы
Бір сыныпта курсты қайта оқып жатқан оқушылар (қайта оқу жылына қалдырылған оқушылар) туралы деректер (индексі П-18)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
50
1 қыркүйекке мемлекеттік күндізгі жалпы білім беретін мектептердің тізімі туралы

17. Статистика образования, здравоохранения и социального обеспечения
Общегосударственные статистические наблюдения
1
об основных показателях высшего и послевузовского образования
Отчет организаций высшего и послевузовского образования (индекс ОВПО)
один раз в год
-
БНС
до 10 октября (включительно) отчетного периода
2
о техническом и профессиональном, послесреднем образовании
Отчет о техническом и профессиональном, послесреднем образовании (индекс 2-НК)
один раз в год
-
БНС
до 10 октября (включительно) отчетного периода
3
об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организаций образования, здравоохранения и социального обслуживания населения
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организаций образования, здравоохранения и социального обслуживания населения (индекс Соцфин)
годовая
-
БНС
до 1 апреля (включительно) после отчетного периода
4
об объеме оказанных услуг организациями и индивидуальными предпринимателями в сферах образования, здравоохранения и социального обслуживания населения
Отчет об объеме оказанных услуг организациями и индивидуальными предпринимателями в сферах образования, здравоохранения и социального обслуживания населения (индекс 1-услуги)
квартальная
-
БНС
до 15 числа (включительно) после отчетного периода
Х
5
о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях
Отчет о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях (индекс 7-ТПЗ)
годовая
-
БНС
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
6
об организациях по предоставлению специальных социальных услуг
Отчет организации по предоставлению специальных социальных услуг (индекс 3-социальное обеспечение)
годовая
-
БНС
до 20 января (включительно) после отчетного периода
Административные данные
7
об инфекционных и паразитарных заболеваниях
Отчет об отдельных инфекционных и паразитарных заболеваниях индекс 1-ОИПЗ)
месячная
МЗ РК
БНС
один раз в месяц, 8 число месяца, следующего за отчетным периодом
8
о больных и заболеваниях злокачественными новообразованиями
Отчет о результатах лабораторного исследования крови методом иммуноферментного анализа на вирус иммунодефицита человека (индекс 10-новообразования)
годовая
МЗ РК
БНС
один раз в год, 20 февраля, следующего за отчетным периодом
9
об отдельных инфекционных и паразитарных заболеваниях
Отчет об отдельных инфекционных и паразитарных заболеваниях (индекс 9-ОИПЗ)
годовая
МЗ РК
БНС
один раз в год, 10 января отчетного периода
10
о больных туберкулезом
Отчет о больных туберкулезом (индекс 11-ТБ)
годовая
МЗ РК
БНС
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
11
о числе заболеваний, зарегистрированных у больных, проживающих в районе обслуживания медицинской организации и контингентах больных, состоящих под диспансерным наблюдением
Отчет о числе заболеваний, зарегистрированных у больных, проживающих в районе обслуживания медицинской организации и контингентах больных, состоящих под диспансерным наблюдением (индекс 15-Заболевания)
годовая
МЗ РК
БНС
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
12
о контингентах больных, выбывших из стационара
Отчет о контингентах больных, выбывших из стационара (индекс 16-стационар)
годовая
МЗ РК
БНС
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
13
о медицинских и фармацевтических кадрах
Отчет о медицинских и фармацевтических кадрах (индекс 17-кадры)
годовая
МЗ РК
БНС
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
14
о деятельности санитарно-эпидемиологической службы Республики Казахстан
Отчет о деятельности санитарно-эпидемиологической службы Республики Казахстан (индекс 18-СЭС)
годовая
МЗ РК
БНС
один раз в год, 20 марта, следующего за отчетным периодом
15
об организациях здравоохранения
Отчет организации здравоохранения (индекс 19-ОМО)
годовая
МЗ РК
БНС
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
16
о медицинской помощи детям
Отчет о медицинской помощи детям (индекс 20-МПД)
годовая
МЗ РК
БНС
один раз в год, к 10 февраля, следующего за отчетным периодом
17
о медицинской помощи беременным, роженицам и родильницам
Отчет о медицинской помощи беременным, роженицам и родильницам (индекс 21 – БРР)
годовая
МЗ РК
БНС
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
18
об организации скорой медицинской помощи
Отчет организации скорой медицинской помощи (индекс 22-СМП)
годовая
МЗ РК
БНС
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
19
о фельдшерско-акушерском, медицинском пункте и медицинском работнике без содержания отдельного помещения
Отчет фельдшерско-акушерского, медицинского пункта и медицинского работника без содержания отдельного помещения (индекс 23-фельдшер)
годовая
МЗ РК
БНС
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
20
о специализированных санаториях
Отчет специализированного санатория (индекс 24-санатории)
годовая
МЗ РК
БНС
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
21
о сети и деятельности организаций здравоохранения
О сети и деятельности организаций здравоохранения (индекс 26-сеть)
годовая
МЗ РК
БНС
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
22
о детской инвалидности
Отчет по детской инвалидности (индекс 27-ДИ)
годовая
МЗ РК
БНС
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
23
о травмах, отравлениях и некоторых других последствиях воздействия внешних причин
Отчет о травмах, отравлениях и некоторых других последствиях воздействия внешних причин (индекс 28-травмы)
годовая
МЗ РК
БНС
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
24
о сети и контингенте детей дошкольных организаций
Сведения о сети и контингенте детей дошкольных организаций (индекс ДО-1)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
25
о сети, контингенте, возрасте и социальном статусе контингента организаций дополнительного образования
Сведения о сети, контингенте, возрасте и социальном статусе контингента организаций дополнительного образования (индекс ВУ-1)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
26
о ресурсах, объединениях и педагогических кадрах организаций дополнительного образования для детей
Сведения о ресурсах, объединениях и педагогических кадрах организаций дополнительного образования для детей (индекс ВУ-2)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
27
о школах, классах, учащихся и ресурсах вечерних (сменных) школ
Сведения о школах, классах, учащихся и ресурсах вечерних (сменных) школ (индекс СВ-1)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
28
о количестве учащихся вечерних (сменных) школ по классу и возрасту
Количество учащихся вечерних (сменных) школ по классу и возрасту (индекс СВ-2)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно)
после отчетного периода
29
о материальной базе дневных общеобразовательных школ в учебном году
Сведения о материальной базе дневных общеобразовательных школ в 20__-20__ учебном году (без специальных организаций образования) (индекс Д-4)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
30
о специальных организациях образования и численности школ, школ-интернатов, педагогов, учащихся
Сведения о специальных организациях образования и численности школ, школ-интернатов, педагоги, учащихся (индекс Д-9, раздел I)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
31
о распределении учащихся по классам
Сведения о распределении учащихся по классам (индекс Д-9, раздел II)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
32
о материальной базе специальных общеобразовательных организаций
Сведения о материальной базе специальных общеобразовательных организаций (индекс Д-9, раздел III)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
33
о сети и контингенте малокомплектных школ
Сеть и контингент малокомплектных школ (индекс МКШ-1)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
34
о совмещенных классах и контингенте обучающихся в малокомплектных школах и количество школ по числу учащихся
Сведения о совмещенных классах и контингенте обучающихся в малокомплектных школах и количество школ по числу учащихся (индекс МКШ-2)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
35
о малокомплектных школах по языкам обучения, по классам
Сведения о малокомплектных школах по языкам обучения, по классам (индекс МКШ-3)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
36
о материальной базе малокомплектных школ
Сведения о материальной базе малокомплектных школ (индекс МКШ-4)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
37
о качественном составе педагогов малокомплектных школ
Сведения о качественном составе педагогов малокомплектных школ (индекс МКШ-6)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
38
о сети ресурсных центров
Сеть ресурсных центров (индекс МКШ-10)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
39
об основных показателях среднего образования
Отчет об основных показателях среднего образования (индекс СТ-1)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
40
о количестве школ и численности учащихся
Общее число школ и численность учащихся (индекс П-1)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
41
о школах республики с преподаванием предметов естественно-математического цикла на английском языке
Сведения о школах республики с преподаванием предметов естественно-математического цикла на английском языке (индекс П-6)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
42
о школах со смешанными языками обучения
Сведения о школах со смешанными языками обучения (индекс П-9)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
43
об обучающихся казахской национальности на начало учебного года
Сведения обучающихся казахской национальности на начало учебного года (в сравнении с предыдущим учебным годом) (индекс П-10)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
44
об изучении национальных (родных) языков в общеобразовательных и воскресных школах
Сведения об изучении национальных (родных) языков в общеобразовательных и воскресных школах (индекс П-11)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
45
об учащихся, изучающих иностранные языки
Сведения об учащихся, изучающих иностранные языки (индекс П-13)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
46
о школах с классами углубленного изучения предметов
Сведения о школах с классами углубленного изучения предметов (индекс П-15)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
47
о частных дневных общеобразовательных школах
Данные по частным дневным общеобразовательным школам (индекс П-23)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
48
об учащихся, успешно освоивших образовательные учебные программы по естественно-математическим дисциплинам
Сведения об учащихся, успешно освоивших образовательные учебные программы по естественно-математическим дисциплинам (на "хорошо" и "отлично") (индекс П-17)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
49
об учащихся, проходящих повторный курс в одном классе
Данные об учащихся, проходящих повторный курс в одном классе (второгодники) (индекс П-18)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
50
о списке государственных дневных общеобразовательных школ на 1 сентября

1 қыркүйекке мемлекеттік күндізгі жалпы білім беретін мектептердің тізімі (индексі П-22)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
51
интернатты білім беру ұйымдары туралы
Интернатты білім беру ұйымдары туралы мәліметтер
(индексі П-24)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
52
интернатты білім беру ұйымдарының педагог кадрлары туралы
Интернатты білім беру ұйымдарының педагог кадрлары туралы мәліметтер (индексі П-25)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
53
жалпы білім беретін мектептердің 9-сынып бітірушілерін жұмысқа орналастыру туралы
Жалпы білім беретін мектептердің 9-сынып бітірушілерін жұмысқа орналастыру туралы мәліметтер (индексі П-28)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
54
жалпы білім беретін мектептердің 11-сынып бітірушілерін жұмысқа орналастыру туралы
Жалпы білім беретін мектептердің 11-сынып бітірушілерін жұмысқа орналастыру туралы мәліметтер (индексі П-29)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
55
педагогтерді аттестаттаудан өткізу туралы
Педагогтерді аттестаттаудан өткізу туралы мәліметтер (индексі П-30)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
56
мектептерде жұмыс істейтін магистр дәрежесі бар мұғалімдер туралы
Мектептерде жұмыс істейтін магистр дәрежесі бар мұғалімдер туралы мәліметтер (индексі П-31)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
57
жас мамандарды (жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі ұйымдарының, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының түлектері) жалпы білім беру мектептерге жұмысқа қабылдау жөніндегі мәліметтер туралы
Жас мамандарды (жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі ұйымдарының, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының түлектері) жалпы білім беру мектептерге жұмысқа қабылдау жөніндегі мәліметтер (индексі П-32)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
58
жабылған, ашылған және қайта құрылған орта, арнайы, мамандандырылған, қосымша білім беру және жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар ұйымдары жөніндегі мәліметтер туралы
Жабылған, ашылған және қайта құрылған орта, арнайы, мамандандырылған, қосымша білім беру және жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар ұйымдары жөніндегі мәліметтер (индексі П-35)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
59
бес жылдықтар бойынша жалпы білім беретін мектеп объектілерін енгізу жөніндегі ақпарат туралы
Бес жылдықтар бойынша жалпы білім беретін мектеп объектілерін енгізу жөніндегі ақпарат (индексі П-36)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
60
20__-20__ оқу жылындағы апаттық мектептердің тізімі (растайтын құжаттары бар) және жалпы білім беретін мектептердегі апаттылық мәселелерді шешу үшін қолданған шаралар туралы мәліметтер

Список государственных дневных общеобразовательных школ на 1 сентября (индекс П-22)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно)
после отчетного периода
51
об интернатных организациях образования
Сведения об интернатных организациях образования (индекс П-24)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
52
о педагогических кадрах интернатных организаций образования
Сведения о педагогических кадрах интернатных организаций образования (индекс П-25)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
53
о трудоустройстве выпускников 9 классов общеобразовательных школ
Сведения о трудоустройстве выпускников 9 классов общеобразовательных школ (индекс П-28)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
54
о трудоустройстве выпускников 11 классов общеобразовательных школ
Сведения о трудоустройстве выпускников 11 классов общеобразовательных школ (индекс П-29)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
55
о проведении аттестации педагогов
Сведения о проведении аттестации педагогов (индекс П-30)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
56
об учителях, имеющих степень магистр, работающих в школах
Сведения об учителях, имеющих степень магистр, работающих в школах (индекс П-31)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
57
о прибывших молодых специалистов (выпускников организаций высшего, технического и профессионального образования) общеобразовательных школ
Сведения о прибывших молодых специалистов (выпускников организаций высшего, технического и профессионального образования) общеобразовательных школ (индекс П-32)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
58
о закрытых, открытых и реорганизованных организаций среднего, специального, специализированного, дополнительного образования и для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей
Данные о закрытых, открытых и реорганизованных организаций среднего,
специального, специализированного, дополнительного образования и для детей-сирот
и детей, оставшихся без попечения родителей (индекс П-35)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
59
о вводе объектов общеобразовательных школ по пятилеткам
Информация по вводу объектов общеобразовательных школ по пятилеткам (индекс П-36)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
60
об аварийных школах (имеющих подтверждающие документы) в 2023-2024 учебном году и сведения о мерах, предпринимаемых для решения проблемы аварийности общеобразовательных школ

20__-20__ оқу жылындағы апаттық мектептердің тізімі (растайтын құжаттары бар) және жалпы білім беретін мектептердегі апаттылық мәселелерді шешу үшін қолданған шаралар туралы мәліметтер (индексі П-38)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
61
оқушылардың жалпы білім беретін мектептердегі қызығушылықтары бойынша спорт секциялары мен үйірмелерге қатысуы және оқушылардың сабақтан тыс уақытта қосымша біліммен қамтылуы туралы мәліметтер
Оқушылардың жалпы білім беретін мектептердегі қызығушылықтары бойынша спорт секциялары мен үйірмелерге қатысуы және оқушылардың сабақтан тыс уақытта қосымша біліммен қамтылуы туралы мәліметтер (индексі П-39)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
62
сыныптар, сынып-комплектілер туралы
Сыныптар, сынып-комплектілер туралы мәліметтер (индексі РИК-76, II бөлім)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
63
орта білім беру ұйымдарындағы педагогтердің саны мен құрамы туралы
Орта білім беру ұйымдарындағы педагогтердің саны мен құрамы туралы мәліметтер (индексі РИК-83, I бөлім)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
64
20__- 20__ оқу жылы басындағы мектеп кітапханалары туралы
20__- 20__ оқу жылы басындағы мектеп кітапханалары бойынша мәліметтер (индексі О-0)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
65
мектеп кітапханалары мамандары туралы
Мектеп кітапханалары мамандары бойынша деректер
(индексі О-1)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
66
20__жылы алынған оқулықтарды қосқанда 20__-20__оқу жылында оқушылардың оқулықтармен қамтамасыз етілуі туралы
20__жылы алынған оқулықтарды қосқанда 20__-20__оқу жылында оқушылардың оқулықтармен қамтамасыз етілуі (индексі О-2)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
67
пән оқытушыларының сапалық және сандық құрамы туралы
Пән оқытушыларының сапалық және сандық құрамы туралы мәліметтер (индексі ПК-2)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
68
орта білім беретін ұйымдарын ақпараттандыру туралы
Орта білім беретін ұйымдарын ақпараттандыру туралы мәліметтер (индексі К-1)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
69
оқыту тілі бойынша мектепке дейінгі ұйымдар (топтар) туралы
Оқыту тілі бойынша мектепке дейінгі ұйымдар (топтар) туралы мәліметтер
(индексі 4-МҰ)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
70
мектепке дейінгі ұйымдардың педагог сапалық құрамы туралы
Мектепке дейінгі ұйымдардың педагог сапалық құрамы туралы мәліметтер (индексі 7-МҰ)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
71
мемлекеттік емес меншік түріндегі мектепке дейінгі ұйымдардың желісі мен контингенті туралы
Мемлекеттік емес меншік түріндегі мектепке дейінгі ұйымдардың желісі мен контингенті туралы мәліметтер (индексі 8-МҰ)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
72
мектепке дейінгі ұйымдардың материалдық базасы туралы
Мектепке дейінгі ұйымдардың материалдық базасы туралы мәліметтер
(индексі 9-МҰ)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
73
арнайы мектепке дейінгі ұйымдар туралы және педагогтар туралы
Арнайы мектепке дейінгі ұйымдар туралы мәлімет. Педагог туралы мәлімет (индексі 11-МҰ)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
74

Список аварийных школ (имеющих подтверждающие документы) в 20__-20__ учебном году и сведения о мерах, принимаемых для решения проблемы аварийности общеобразовательных школ (индекс П-38)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
61
о посещении учащимися спортивных секций и кружков по интересам в общеобразовательных школах и занятость учащихся дополнительным образованием во внеурочное время
Сведения о посещении учащимися спортивных секций и кружков по интересам в общеобразовательных школах и занятость учащихся дополнительным образованием во внеурочное время (индекс П-39)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
62
о классах, классах-комплектах
Сведения о классах, классах-комплектах (индекс РИК-76 раздел II)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
63
о численности и составе педагогов организаций среднего образования
Сведения о численности и составе педагогов организаций среднего образования (индекс РИК-83 раздел I)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
64
о школьных библиотеках области (города) на начало учебного года
Сведения по школьным библиотекам области (города) на начало 20__- 20__ учебного года (индекс У-0)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
65
о специалистах школьных библиотек
Данные по специалистам школьных библиотек (индекс У-1)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
66
об обеспеченности учащихся учебниками на учебный год с учетом поступлений
Обеспеченность учащихся учебниками на 20__-20__ учебный год с учетом поступлений (индекс У-2)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
67
о качественном и количественном составе учителей-предметников
Сведения о качественном и количественном составе учителей-предметников (индекс ПК-2)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
68
об информатизации организаций среднего образования
Сведения об информатизации организаций среднего образования (индекс К-1)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
69
о дошкольных организациях (группах) по языкам обучения
Сведения о дошкольных организациях (группах) по языкам обучения (индекс ДО-4)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
70
о качественном составе педагогов дошкольных организаций
Сведения о качественном составе педагогов дошкольных организаций (индекс ДО-7)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
71
о сети и контингенте дошкольных организаций негосударственной формы собственности
Сведения о сети и контингенте дошкольных организаций негосударственной формы собственности (индекс ДО-8)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
72
о материальной базе дошкольных организаций
Сведения о материальной базе дошкольных организаций (индекс ДО-9)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
73
о специальных дошкольных организациях и о педагогах
Сведения о специальных дошкольных организациях. Сведения о педагогах (индекс ДО-11)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
74

5-6 (7) жастағы балаларды міндетті мектепалды даярлықпен қамту туралы
5-6 (7) жастағы балаларды міндетті мектепалды даярлықпен қамту туралы мәліметтер (индексі 12-МҰ)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
75
балабақшалардан басқа балабақшалар желісі және балалардың контингенті туралы
Балабақшалардан басқа балабақшалар желісі және балалардың контингенті туралы мәліметтер (индексі 13-МҰ)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
76
балалардын мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының кезектілігі туралы
Балалардын мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының кезектілігі туралы мәліметтер (индексі 14-МҰ)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
77
мектепке дейінгі ұйымдардың ашылуын және жабылуын мониторинглеу туралы
Мектепке дейінгі ұйымдардың ашылуын және жабылуын мониторинглеу туралы мәліметтер (индексі 15-МҰ)
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
78
Адамның иммун тапшылығы вирусына ферментті иммуносорбенттік талдау әдісімен қанды зертханалық зерттеу туралы.
Негізінен жыныстық жолмен берілетін инфекциялар және тері аурулары туралы.
Адамның иммунитет тапшылығы вирусына (2-АИТВ индексі) ферментті иммуносупрессиялық талдау әдісімен қанды зертханалық зерттеу нәтижелері туралы есеп.
Негізінен жыныстық жолмен берілетін инфекциялар және тері аурулары туралы есеп (индексі 12-ИППП)
жылдық
ҚР ДСМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 90-ыншы күн
79
жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім туралы
"Жоғары білімнің бірыңғай порталы" АЖ
жылына бір рет
ҚР ҒЖБМ
ҰСБ
1 қарашадан кешіктірмей
80
"Болашақ" халықаралық стипендиясының түлектері бойынша дербестендірілген мәліметтер туралы
"Болашақ" АЖ
жылына бір рет
ҚР ҒЖБМ
ҰСБ
1 ақпаннан кешіктірмей
81
Зейнетақылар мен жәрдемақыларды алушылар санының және оларға тағайындалған айлық зейнетақылар мен жәрдемақылар сомасының көрсеткіштері
Зейнетақылар мен жәрдемақыларды алушылардың саны және оларға тағайындалған айлық зейнетақылар мен жәрдемақылардың сомалары туралы есеп (индексі 3-соц)
жылдық
ҚР Еңбекмині
ҰСБ
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
82
Зейнетақылар мен жәрдемақыларды тағайындау және төлеу
Зейнетақылар мен жәрдемақыларды тағайындау және төлеу туралы есеп (индексі 1-собес)
тоқсандық
ҚР Еңбекмині
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 70-ші күні
83
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы есеп (индексі АСП)
тоқсандық
ҚР Еңбекмині
ҰСБ
тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-сы күніне
84
1 жастан 6 жасқа дейінгі әрбір балаға қоса алғанда ай сайынғы қосымша төлемді тағайындау және төлеу
1 жастан 6 жасқа дейінгі әрбір балаға қоса алғанда ай сайынғы қосымша төлемді тағайындау және төлеу туралы есеп
тоқсандық
ҚР Еңбекмині
ҰСБ
тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күніне
85
Контингент, қызметкерлер және мектепке дейінгі, орта, техникалық және кәсіптік, арнайы білім беру мекемелер контингенті, қызметкерлері тураы
"Ұлттық білім бері деректер қоры" АЖ
жылына бір рет
ҚР ОАМ
ҰСБ
Х
1 қарашадан кешіктірмей

об охвате детей 5-6(7) возраста обязательной предшкольной подготовкой
Сведения об охвате детей 5-6(7) возраста обязательной предшкольной подготовкой (индекс ДО-12)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
75
о сети и контингенте в дошкольных организациях за исключением детских садов
Сведения о сети и контингенте в дошкольных организациях за исключением детских садов (индекс ДО-13)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
76
об очередности детей в дошкольные организации
Сведения об очередности детей в дошкольные организации (индекс ДО-14)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
77
о мониторинге открытия и закрытия дошкольных организаций
Сведения о мониторинге открытия и закрытия дошкольных организаций (индекс ДО-15)
один раз в год
МП РК
БНС
до 31 декабря (включительно) после отчетного периода
78
О лабораторных исследованиях крови методом иммуноферментного анализа на вирус иммунодефицита человека. Об инфекциях, передающихся преимущественно половым путем и кожных заболеваниях.
Отчет о результатах лабораторного исследования крови методом иммуноферментного анализа на вирус иммунодефицита человека (индекс 2-ВИЧ). Отчет об инфекциях, передающихся преимущественно половым путем и кожных заболеваниях (индекс 12-ИППП)
годовая
МЗ РК
БНС
90 день после отчетного периода
79
о высшем и послевузовском образовании
ИС "Единый портал высшего образования"
один раз в год
МНВО РК
БНС
не позднее 1 ноября
80
о персонифицированных сведениях по выпускникам Международной стипендии "Болашақ"
ИС "Болашақ"
один раз в год
МНВО РК
БНС
не позднее 1 февраля
81
Показатели численности получателей пенсий и пособий и суммы назначенных им месячных пенсий и пособий
Отчет о численности получателей пенсий и пособий и суммах назначенных им месячных пенсий и пособий (индекс 3-соц)
годовая
МТСЗН РК
БНС
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
82
Назначения и выплаты пенсий и пособий
Отчет о назначении и выплате пенсий и пособий (индекс 1-собес)
квартальная
МТСЗН РК
БНС
на 70 день после отчетного периода
83
Назначение и выплата государственной адресной социальной помощи
Отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи (индекс АСП)
квартальная
МТСЗН РК
БНС
ежеквартально к 20 числу месяца, следующего за отчетным кварталом
84
Назначение и выплата ежемесячной дополнительной выплаты на каждого ребенка в возрасте от 1 до 6 лет включительно
Отчет о назначении и выплате ежемесячной дополнительной выплаты на каждого ребенка в возрасте от 1 до 6 лет включительно
квартальная
МТСЗН РК
БНС
ежеквартально к 20 числу месяца, следующего за отчетным кварталом
85
Сведения по контингенту, персоналу и организациям образования дошкольного, среднего, технического и профессионального, специальных учреждений образования
ИС "Национальная образовательная база данных"
один раз в год
МП РК
БНС
Х
не позднее 1 ноября

18. Құқық бұзушылықтар статистикасы
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
1
халықтың құқық қорғау органдарына және сот жүйесіне сенім деңгейі
Халықтың құқық қорғау органдарына және сот жүйесіне сенім деңгейі
(УДН индексі)
жылына екі рет
-
ҰСБ
15 мамыр (қоса алғанда), 15 қараша (қоса алғанда)
19. Тұрмыс деңгейі статистикасы
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
1
халықтың тұрмыс сапасы туралы
Халықтың тұрмыс сапасы
(D 002 индексі)
жылына бір рет
-
ҰСБ
11 наурыз
2
үй шаруашылықтарының шығыстары туралы
Күнделікті шығыстарды есепке алу күнделігі
(D 003 индексі)
тоқсандық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі айдың
10-ы күніне (қоса алғанда) дейін
3
үй шаруашылықтарының шығыстары мен табыстары туралы
Үй шаруашылықтарының тоқсан сайынғы шығыстары мен табыстарын есепке алу журналы
(D 004 индексі)
тоқсандық
-
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі айдың
20-сы күніне (қоса алғанда) дейін
4
үй шаруашылықтарының әлеуметтік-демографиялық және тұрғын үй сипаттамалары туралы
Үй шаруашылығының карточкасы
(D 008 индексі)
жылдық (тоқсан сайын нақтылаумен)
-
ҰСБ
есепті кезеңнің
1 ақпанына (қоса алғанда) дейін (есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-сы күніне (қоса алғанда) дейін)
Ведомстволық статистикалық байқаулар
5
дене шынықтыру мен спорт саласындағы негізгі көрсеткіштер туралы
Қазақстан Республикасында дене шынықтыру мен спортты дамыту туралы есеп
(1-ФК индексі)
жылдық
-
ҚР ТСМ
есепті кезеңнен кейінгі 15-і күніне (қоса алғанда) дейін
Әкімшілік деректер
6
мемлекеттік стипендиялардың сомалары туралы
Колледждерде білім алушыларға республикалық және жергілікті бюджеттер қаражаты есебінен төленген мемлекеттік стипендиялардың сомасы туралы мәліметтер
жылдық
ҚР ОАМ
ҰСБ
1 қыркүйек
7
стипендиялардың жалпы сомасы туралы
ЖОО-да білім алушыларға республикалық және жергілікті бюджеттер қаражаты есебінен төленген мемлекеттік стипендиялардың сомасы туралы мәліметтер
жылдық
ҚР ҒЖБМ
ҰСБ
1 қыркүйек
8
- төленген зейнетақылардың (жәрдемақылардың) жалпы сомасы туралы
- төленген мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылардың жалпы сомасы туралы
- күш құрылымдарына төленген зейнетақылардың (жәрдемақылардың) жалпы сомасы туралы
- мемлекеттік арнайы жәрдемақылардың төленген жалпы сомасы туралы
- төленген мемлекеттік арнайы жәрдемақылардың жалпы сомасы туралы
Зейнетақылар мен жәрдемақыларды тағайындау және төлеу туралы есеп (1-собес индексі)
тоқсандық
ҚР Еңбекмині
ҰСБ
20 ақпан, 20 мамыр, 22 қыркүйек, 21 қараша
9
мүгедектігі бар балаларды үйде оқытуға жұмсалған шығындарды өтеу төлемдерінің сомасы төлемдердің өте мақылардың шығындардың сомасы туралы
Мүгедектігі бар балаларды үйде оқытуға жұмсалған шығындарды өтеуді тағайындау және төлеу туралы есеп
(2-шығындарды өтеу) кірістер (сараптамалық бағалау) индексі)
тоқсандық
ҚР Еңбекмині
ҰСБ
20 ақпан, 20 мамыр, 22 қыркүйек, 21 қараша
10
алушылардың саны және әлеуметтік төлемдер сомасы туралы
Алушылардың саны және "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры" акционерлік қоғамынан әлеуметтік төлемдер сомасы туралы мәліметтер (6-СВ индексі)
тоқсандық
ҚР Еңбекмині
ҰСБ
20 ақпан, 20 мамыр, 22 қыркүйек, 21 қараша
11
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу туралы есеп (АСП индексі)
тоқсандық
ҚР Еңбекмині
ҰСБ
тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-сы күніне
12
сақтандыру төлемдерінің жалпы сомасы туралы
Қазақстан Республикасының өңірлері бойынша сақтандыру шарттары бойынша жүзеге асырылған сақтандыру төлемдері туралы жиынтық есеп
жылдық
ҚР ҰБ
ҰСБ
1 сәуірден кешіктірмей
13
шоттар мен салымдар бойынша жалпы сома туралы
Резидент-клиенттердің шоттары мен салымдары бойынша есеп
айлық
ҚР ҰБ
ҰСБ
ай сайын 5-іне дейін

18. Статистика правонарушений
Общегосударственные статистические наблюдения
1
об уровне доверия населения к правоохранительным органам и судебной системе
Уровень доверия населения к правоохранительным органам и судебной системе (индекс УДН)
два раза в год
-
БНС
15 мая (включительно),
15 ноября (включительно)
19. Статистика уровня жизни
Общегосударственные статистические наблюдения
1
о качестве жизни населения
Качество жизни населения (индекс D 002)
один раз в год
-
БНС
11 марта
2
о расходах домашних хозяйств
Дневник учета ежедневных расходов (индекс D 003)
квартальная
-
БНС
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
3
о расходах и доходах домашних хозяйств
Журнал учета ежеквартальных расходов и доходов домашних хозяйств (индекс D 004)
квартальная
-
БНС
до 20 числа (включительно) после отчетного периода
4
о социально – демографических и жилищных характеристиках домашних хозяйств
Карточка домашнего хозяйства (индекс D 008)
годовая (с ежеквартальным уточнением)
-
БНС
до 1 февраля (включительно) отчетного периода (до 20 числа (включительно) после отчетного периода)
Ведомственные статистические наблюдения
5
об основных показателях в сфере физической культуры и спорта
Отчет о развитии физической культуры и спорта в Республике Казахстан (индекс 1-ФК)
годовая
-
МТС РК
до 15 числа (включительно) после отчетного периода
Административные данные
6
о суммах государственных стипендий
Сведения о суммах государственных стипендий, выплаченных обучающимся в колледжах, за счет средств республиканского и местного бюджетов
годовая
МП РК
БНС
1 сентября
7
об общей сумме стипендий
Сведения о суммах государственных стипендий, выплаченных обучающимся в ВУЗах, за счет средств республиканского и местного бюджетов
годовая
МНВО РК
БНС
1 сентября
8
- об общей сумме выплаченных пенсий (пособий) - об общей сумме выплаченных государственных социальных пособий - об общей сумме выплаченных пенсий (пособий) силовым структурам - об общей сумме выплаченных государственных специальных пособий - об общей сумме выплаченных специальных государственных пособий
Отчет о назначении и выплате пенсий и пособий (индекс 1-собес)
квартальная
МТСЗН РК
БНС
20 февраля,
20 мая,
22 сентября,
21 ноября
9
о сумме выплат возмещений затрат на обучение на дому детей с инвалидностью
Отчет о назначении и выплате возмещений затрат на обучение на дому детей-инвалидов (индекс 2-возмещение затрат) доходы (экспертная оценка)
квартальная
МТСЗН РК
БНС
20 февраля,
20 мая,
22 сентября,
21 ноября
10
о числе получателей и суммах социальных выплат
Сведения о числе получателей и суммах социальных выплат из акционерного общества "Государственный фонд социального страхования" (6-СВ)
квартальная
МТСЗН РК
БНС
20 февраля,
20 мая,
22 сентября,
21 ноября
11
назначение и выплата государственной адресной социальной помощи
Отчет о назначении и выплате государственной адресной социальной помощи (индекс АСП)
квартальная
МТСЗН РК
БНС
ежеквартально к 20 числу месяца, следующего за отчетным кварталом
12
об общей сумме страховых выплат
Сводный отчет о страховых выплатах, осуществленных по договорам страхования по регионам Республики Казахстан
годовая
НБ РК
БНС
не позднее 1 апреля
13
об общей сумме по счетам и вкладам
Отчет по счетам и вкладам клиентов-резидентов (RESDEP)
месячная
НБ РК
БНС
ежемесячно до 5 числа

20. Сыртқы сектор статистикасы
Ведомстволық статистикалық байқаулар
1
бейрезиденттерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы
Бейрезиденттерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы есеп (1-ТБ индексі)
тоқсандық
-
ҚР ҰБ
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-ы күнінен кешіктірмей
2
бейрезиденттерден алынған (бейрезиденттерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы
Бейрезиденттерден алынған (бейрезиденттерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы есеп (2-ТБ индексі)
тоқсандық
-
ҚР ҰБ
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-ы күнінен кешіктірмей
Х
Х
3
бейрезиденттерден алынған (бейрезиденттерге ұсынылған) теміржол көлігі қызметтері туралы
Бейрезиденттерден алынған (бейрезиденттерге ұсынылған) теміржол көлігі қызметтері туралы есеп (3-ТБ индексі)
тоқсандық
-
ҚР ҰБ
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-ы күнінен кешіктірмей
Х
Х
4
бейрезидент көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы
Бейрезидент көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы есеп (4-ТБ индексі)
тоқсандық
-
ҚР ҰБ
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-ы күнінен кешіктірмей
Х
Х
5
бейрезидент көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы
Бейрезидент көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы есеп (5-ТБ индексі)
тоқсандық
-
ҚР ҰБ
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-ы күнінен кешіктірмей
Х
Х
6
мемлекеттік басқару секторының халықаралық операциялары, сыртқы активтері және міндеттемелері туралы
Мемлекеттік басқару секторының халықаралық операциялары, сыртқы активтері және міндеттемелері туралы есеп
(7-ТБ индексі)
тоқсандық
-
ҚР ҰБ
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-ы күнінен кешіктірмей
7
тасымалдауға ілеспе көлік қызметтері және басқа да халықаралық операциялар туралы
тасымалдауға ілеспе көлік қызметтері және басқа да халықаралық операциялар туралы есеп
(8-ТБ индексі)
тоқсандық
-
ҚР ҰБ
Х
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-ы күнінен кешіктірмей
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-ы күнінен кешіктірмей
8
бейрезиденттерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы
Бейрезиденттерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы есеп (9-ТБ индексі)
тоқсандық
-
ҚР ҰБ
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-сы күнінен кешіктірмей
9
бейрезиденттермен халықаралық операциялар туралы
Бейрезиденттермен халықаралық операциялар туралы есеп (10-ТБ индексі)
тоқсандық
-
ҚР ҰБ
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-ы күнінен кешіктірмей
10
"жалпы сақтандыру" саласы бойынша бейрезиденттерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және бейрезидентттердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы
"Жалпы сақтандыру" саласы бойынша бейрезиденттерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және бейрезидентттердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп (11-ТБ-ЖС индексі)
тоқсандық
-
ҚР ҰБ
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-сы күнінен кешіктірмей
11
"өмірді сақтандыру" саласы бойынша бейрезиденттерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және бейрезиденттердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы
"Өмірді сақтандыру" саласы бойынша бейрезиденттерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және бейрезиденттердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп
(11-ТБ-ӨС индексі)
тоқсандық
-
ҚР ҰБ
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-сы күнінен кешіктірмей
12
мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілгерлігімен тартылған қарыздар туралы
Мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілгерлігімен тартылған қарыздар туралы есеп
(14-ТБ индексі)
тоқсандық
-
ҚР ҰБ
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-ы күнінен кешіктірмей
13
бейрезиденттермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы
Бейрезиденттермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы есеп
(15-ТБ индексі)
тоқсандық
-
ҚР ҰБ
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-сы күнінен кешіктірмей
14
бейрезиденттерге берілген кредиттер туралы
Бейрезиденттерге берілген кредиттер туралы есеп
(17-ТБ индексі)
тоқсандық
-
ҚР ҰБ
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 25-і күнінен кешіктірмей
15
теміржол, құбыр көлігі және электр энергиясын беру қызметтері туралы
теміржол, құбыр көлігі және электр энергиясын беру қызметтері туралы есеп
(18-ТБ индексі)
тоқсандық
-
ҚР ҰБ
Х
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-ы күнінен кешіктірмей
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-ы күнінен кешіктірмей
16
кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы
Кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы
(ТБЗ-1 индексі)
ҚР ҰБ аумақтық филиалының сұрауы бойынша
-
ҚР ҰБ
сауалнамада көрсетілген күнге дейін

20. Статистика внешнего сектора
Ведомственные статистические наблюдения
1
о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними
Отчет о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними (индекс 1-ПБ)
квартальная
-
НБ РК
не позднее 10 числа второго месяца после отчетного периода
2
об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
Отчет об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам) (индекс 2-ПБ)
квартальная
-
НБ РК
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
Х
Х
3
об услугах железнодорожного транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
Отчет об услугах железнодорожного транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам) (индекс 3-ПБ)
квартальная
-
НБ РК
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
Х
Х
4
об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов
Отчет об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов (индекс 4-ПБ)
квартальная
-
НБ РК
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
Х
Х
5
об услугах, предоставленных транспортным предприятиям-нерезидентам
Отчет об услугах, предоставленных транспортным предприятиям-нерезидентам (индекс 5-ПБ)
квартальная
-
НБ РК
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
Х
Х
6
о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления
Отчет о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления (индекс 7-ПБ)
квартальная
-
НБ РК
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
7
об услугах транспорта, сопутствующих транспортировке и прочих международных операциях
Отчет об услугах транспорта, сопутствующих транспортировке и прочих
международных операциях" (индекс 8-ПБ)
квартальная
-
НБ РК
Х
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
8
о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними
Отчет о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними (индекс 9-ПБ)
квартальная
-
НБ РК
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
9
о международных операциях с нерезидентами
Отчет о международных операциях с нерезидентами (индекс 10-ПБ)
квартальная
-
НБ РК
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
10
о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "общее страхование"
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "общее страхование" (индекс 11-ПБ-ОС)
квартальная
-
НБ РК
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
11
о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "страхование жизни"
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "страхование жизни" (индекс 11-ПБ-СЖ)
квартальная
-
НБ РК
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
12
о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан
Отчет о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан (индекс 14-ПБ)
квартальная
-
НБ РК
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
13
о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами
Отчет о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами (индекс 15-ПБ)
квартальная
-
НБ РК
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
14
о кредитах, выданных нерезидентам
Отчет о кредитах, выданных нерезидентам (индекс 17-ПБ)
квартальная
-
НБ РК
не позднее 25 числа первого месяца после отчетного периода
15
об услугах железнодорожного, трубопроводного транспорта и передачи электроэнергии
отчет об услугах железнодорожного, трубопроводного транспорта и передачи электроэнергии (индекс 18-ПБ)
квартальная
-
НБ РК
Х
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
16
анкета обследования предприятий по платежному балансу
Анкета обследования предприятий по платежному балансу (индекс ОПБ-1)
по запросу территориального филиала НБ РК
-
НБ РК
до даты, указанной в анкете

21. Ұлттық шоттар статистикасы
Ведомстволық статистикалық байқаулар
1
үкіметтік және мемлекет кепілдік берген, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы есеп
(1-ОПЗ индексі)
айлық
-
ҚР ҚМ
есепті айдан кейінгі айдың 5-і күнінен кешіктірмей
Әкімшілік деректер
2
екінші деңгейдегі банктердегі салымдар мен ағымдағы шоттар туралы
Өңірлік бөліністе резидент-клиенттердің шоттары мен салымдары бойынша есеп (RESDEP)
айлық
ҚР ҰБ
ҰСБ
есепті айдан кейінгі екінші айдың 5-күнінен кешіктірмей
3
банкаралық кредиттер мен депозиттер бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы
Банкаралық активтер мен міндеттемелер бойынша есеп (INTERBNK)
айлық
ҚР ҰБ
ҰСБ
есепті айдан кейінгі екінші айдың 5-күнінен кешіктірмей
4
банк секторының экономиканы кредиттеуі туралы
Берілген қарыздар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп (LOANS)
айлық
ҚР ҰБ
ҰСБ
есепті айдан кейінгі екінші айдың 5-күнінен кешіктірмей
5
ішкі валюта нарығындағы операциялар туралы
Шетел валютасымен биржадан тыс операциялар туралы есеп (OTC), КАЅЕ сауда-саттығының қорытындылары
айлық
ҚР ҰБ
ҰСБ
есепті айдан кейінгі екінші айдың 5-күнінен кешіктірмей
6
орталық банк қызметтерінің жалпы шығарылымын есептеу үшін ақпарат (ҚР ҰБ кірістері мен шығыстары туралы есептен)
Орталық банк қызметтерінің жалпы шығарылымын есептеу үшін ақпарат
айлық
ҚР ҰБ
ҰСБ
ҚР ҰБ Төрағасы ҚР ҰБ жылдық шоғырландырылған қаржылық есептілігіне қол қойғаннан кейін 20 күн ішінде желтоқсан, қаңтар, ақпан айындағы ақпарат
Есепті айдан кейін 30-35 күн ішінде наурыздан қарашаға дейінгі ақпарат
7
орталық банк қызметтерінің нарықтық, нарықтық емес шығарылымын және жалпы қосылған құнын есептеу үшін ақпарат (ҚРҰБ-ның кірістері мен шығыстары туралы есептен)
Орталық банк қызметтерінің нарықтық, нарықтық емес шығарылымын және жалпы қосылған құнын есептеу үшін ақпарат
айлық
ҚР ҰБ
ҰСБ
ҚР ҰБ Төрағасы ҚР ҰБ жылдық шоғырландырылған қаржылық есептілігіне қол қойғаннан кейін 20 күн ішінде желтоқсан, қаңтар, ақпан айындағы ақпарат
Есепті айдан кейін 30-35 күн ішінде наурыздан қарашаға дейінгі ақпарат
8
айырбастау пункттерінің шетел валютасын сатып алуы / сатуы туралы
Айырбастау пункттері арқылы жүргізілген айырбастау операциялары туралы есеп (12-NIV_UB)
Шетел валютасының қозғалысы және айырбастау пункттері арқылы жүргізілген айырбастау операциялары туралы есеп (13-NIV_UO)
айлық
ҚР ҰБ
ҰСБ
есепті айдан кейінгі екінші айдың 5-күнінен кешіктірмей
9
Қазақстан Республикасының екінші деңгейдегі банктері бойынша кірістер мен шығыстар туралы
Баланстық және баланстан тыс шоттардағы қалдықтар туралы есеп (700-ND)
айлық
ҚР ҰБ
ҰСБ
есепті айдан кейінгі екінші айдың 5-күнінен кешіктірмей
10
экономиканың секторлары мен кіші секторлары бойынша Қазақстан Республикасының
мемлекеттік бағалы қағаздары бойынша операциялар мен қалдықтар туралы
Экономиканың секторлары мен кіші секторлары бойынша Қазақстан Республикасының мемлекеттік бағалы қағаздары бойынша операциялар мен қалдықтар туралы есеп
жылдық
ҚР ҰБ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 тамыздан кешіктірмей
11
экономика секторлары бойынша мемлекеттік емес бағалы қағаздармен операциялар туралы
Экономика секторлары бойынша мемлекеттік емес бағалы қағаздармен операциялар бойынша жиынтық мәліметтер
жылдық
ҚР ҰБ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 тамыздан кешіктірмей
12
экономика секторлары бойынша мемлекеттік емес бағалы қағаздардың қалдықтары туралы
Экономика секторлары бойынша мемлекеттік емес бағалы қағаздардың қалдықтары туралы жиынтық мәліметтер
жылдық
ҚР ҰБ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 31 тамыздан кешіктірмей
13
- психоактивті заттардың түрлері бойынша есірткіге тәуелді адамдардың саны туралы
- секс қызметкерлерінің болжамды саны туралы
- инъекциялық есірткіні қолданатын адамдардың болжамды саны туралы
Психоактивті заттарды қолданудан туындаған психикалық және мінез-құлық бұзылыстары бар науқастардың аурулары мен контингенттері туралы есеп
(14-психоактив индексі)
Адамның иммун тапшылығы вирусына (2-АИТВ индексі) иммуноферменттік талдау әдісімен қанды зертханалық зерттеу нәтижелері туралы есеп
Психикалық және мінез-құлық бұзылыстары бар науқастардың аурулары мен контингенттері туралы есеп (13-ППР индексі)
жылдық
ҚР ДСМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 90 күн
14
мемлекеттік, республикалық және жергілікті (облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде және жиынтық) бюджеттердің атқарылуы туралы
Мемлекеттік, республикалық және жергілікті (облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде және жиынтық) бюджеттердің атқарылуы туралы есептер
айлық
ҚР Қаржымині
ҰСБ
есепті айдан кейінгі 25 күн
15
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорының түсімдері мен шығыстары туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорының түсімдері мен шығыстары туралы есеп
айлық
ҚР Қаржымині
ҰСБ
есепті айдан кейінгі 25 күн
16
шоғырландырылған бюджеттің атқарылуы туралы
Шоғырландырылған бюджеттің атқарылуы туралы есептер
айлық
ҚР Қаржымині
ҰСБ
есепті айдан кейінгі 25 күн
17
Жәбірленушілерге өтемақы қорының жағдайы бойынша ақпарат
Жәбірленушілерге өтемақы қорының түсімдері мен пайдаланылуы туралы есептер
тоқсандық
ҚР Қаржымині
ҰСБ
есепті тоқсаннан кейінгі 25 күн
18
өнім бөлінісіндегі мемлекеттік сатып алулар көлемі туралы
"е-Минфин" АЖ
жылдық
ҚР Қаржымині
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 160 күні
19
әрбір кәсіпорын бойынша жылдық жиынтық кіріс (ЖЖК) және төленген салықтар (ТС) бойынша деректері бар өңірлер бөлінісінде кәсіпкерліктің мөлшері мен экономикалық қызмет түрлерін көрсете отырып, иесіздендірілген түрдегі кәсіпорындар тізбесі туралы
Дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалардың декларацияларынан алынған деректер
жылдық
ҚР Қаржымині
ҰСБ
30 маусым
20
тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына трансферттер есебінен көрсетілген қызметтердің нақты көлемі туралы (мемлекеттік және жеке медициналық ұйымдар бойынша бөліністе)
Мемлекеттік және жеке медициналық мекемелер бойынша бөліністе әлеуметтік медициналық сақтандыру трансферттері есебінен көрсетілген қызметтердің нақты көлемі бойынша ақпарат
тоқсандық
"Медициналық сақтандыру қоры" КЕАҚ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 20 күн
21
мемлекеттік басқару органдарының функциялары мен деңгейлері бойынша ұжымдық туристік тұтыну туралы
мемлекеттік басқару органдарының функциялары мен деңгейлері бойынша ұжымдық туристік тұтыну
жылдық
ҚР ТСМ ТИК
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 90 күн
22
ҚМА анықтаған сотқа дейінгі тергеп-тексерудің тіркелген материалдары туралы
Өңірлер бөлінісінде алынған контрафактілік өнімнің құны (теңге), Өңірлер бөлінісінде алынған контрафактілік өнімнің саны
Өңірлер бөлінісінде алынған контрабандалық тауарлардың құны (теңге), Өңірлер бөлінісінде алынған контрабандалық өнімнің саны
жылдық
ҚР ҚМА
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 90 күн
23
өңірлер бөлінісінде алынған өнімнің саны (түрлері бойынша) туралы.
Өңірлер бөлінісінде ағаш кесуден, балық аулаудан және заңсыз аң аулаудан келтірілген залал сомасы
Бақылау-инспекциялық қызмет туралы есеп
жылдық
ҚР ЭТРМ ОШЖДК,
ҚР АШМ БШК
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 90 күн
24
Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорының түсімдері мен шығыстары туралы
Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорының түсімдері мен шығыстары туралы есеп
(9-БИҚҚ индексі)
тоқсандық
ҚР ОАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 20 күн
25
Арнайы мемлекеттік қордың түсімдері мен шығыстары туралы
Арнайы мемлекеттік қорының түсімдері мен шығыстары туралы есеп
(10-АМҚ индексі)
тоқсандық
ҚР ҚМ ММЖК
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 20 күн
26
Бағалы металдар мен тастар, антиквариат және басқа да көркем заттар бойынша деректер
сұраныс бойынша
жылдық
ҚР МАМ
ҰСБ
есепті кезеңнен кейінгі 100 күн

21. Статистика национальных счетов
Ведомственные статистические наблюдения
1
об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
Отчет об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства (индекс 1-ОПЗ)
месячная
-
МФ РК
до 5 числа месяца после отчетного месяца
Административные данные
2
о вкладах и текущих счетах в банках второго уровня
Отчет по счетам и вкладам клиентов-резидентов в региональном разрезе (RESDEP)
месячная
НБ РК
БНС
не позднее 5 числа второго месяца после отчетного
3
о ставках вознаграждения по межбанковским кредитам и депозитам
Отчет по межбанковским активам и обязательствам (INTERBNK)
месячная
НБ РК
БНС
не позднее 5 числа второго месяца после отчетного
4
о кредитовании экономики банковским сектором
Отчет о выданных займах и ставках вознаграждения по ним (LOANS)
месячная
НБ РК
БНС
не позднее 5 числа второго месяца после отчетного
5
об операциях на внутреннем валютном рынке
Отчет о внебиржевых операциях с иностранной валютой (OTC), итоги торгов КАSЕ
месячная
НБ РК
БНС
не позднее 5 числа второго месяца после отчетного
6
информация для расчета валового выпуска услуг центрального банка (из отчета о прибылях и убытках НБРК)
Информация для расчета валового выпуска услуг центрального банка
месячная
НБ РК
БНС
Информацию за декабрь, январь, февраль в течение 20 дней после подписания Председателем НБРК годовой консолидированной финансовой отчетности НБРК Информацию с марта по ноябрь в течение 30-35 день после отчетного месяца
7
информация для расчета рыночного, нерыночного выпуска и валовой добавленной стоимости услуг центрального банка (из отчета о прибылях и убытках НБРК)
Информация для расчета рыночного, нерыночного выпуска и валовой добавленной стоимости услуг центрального банка
месячная
НБ РК
БНС
Информацию за декабрь, январь, февраль в течение 20 дней после подписания Председателем НБРК годовой консолидированной финансовой отчетности НБРК Информацию с марта по ноябрь в течение 30-35 день после отчетного месяца
8
о покупке / продаже иностранной валюты обменными пунктами
Отчет об обменных операциях, проведенных через обменные пункты (12-NIV_UB) Отчет о движении иностранной валюты и обменных операциях, проведенных через обменные пункты (13-NIV_UO)
месячная
НБ РК
БНС
не позднее 5 числа второго месяца после отчетного
9
о доходах и расходах по банкам второго уровня Республики Казахстан
Отчет об остатках на балансовых и внебалансовых счетах (700-ND)
месячная
НБ РК
БНС
не позднее 5 числа второго месяца после отчетного
10
об операциях и остатках по государственным ценным бумагам Республики Казахстан по секторам и подсекторам экономики
Отчет об операциях и остатках по государственным ценным бумагам Республики Казахстан по секторам и подсекторам экономики
годовая
НБ РК
БНС
не позднее 31 августа после отчетного периода
11
об операциях с негосударственными ценными бумагами по секторам экономики
Cводные сведения по операциям с негосударственными ценными бумагами по секторам экономики
годовая
НБ РК
БНС
не позднее 31 августа после отчетного периода
12
об остатках негосударственных ценных бумаг по секторам экономики
Сводные сведения об остатках негосударственных ценных бумаг по секторам экономики
годовая
НБ РК
БНС
не позднее 31 августа после отчетного периода
13
- о количестве наркозависимых лиц по видам психоактивных веществ - об оценочной численности секс работников - об оценочной численности людей, употребляющих инъекционные наркотики
Отчет о заболеваниях и контингентах больных психическими и поведенческими расстройствами, вызванными употреблением психоактивных веществ (индекс 14-психоактив) Отчет о результатах лабораторного исследования крови методом иммуноферментного анализа на вирус иммунодефицита человека (индекс 2-ВИЧ) Отчет о заболеваниях и контингентах больных психическими и поведенческими расстройствами (индекс 13-ППР)
годовая
МЗ РК
БНС
90 день после отчетного периода
14
об исполнении государственного, республиканского и местных (свод и в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы) бюджетов
Отчеты об исполнении государственного, республиканского и местных (свод и в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы) бюджетов
месячная
МФ РК
БНС
25 день после отчетного месяца
15
о поступлениях и расходах Национального фонда Республики Казахстан
Отчет о поступлениях и расходах Национального фонда Республики Казахстан
месячная
МФ РК
БНС
25 день после отчетного месяца
16
об исполнении консолидированного бюджета
Отчеты об исполнении консолидированного бюджета
месячная
МФ РК
БНС
25 день после отчетного месяца
17
информация по состоянию фонда компенсации потерпевшим
Отчеты о поступлениях и использовании фонда компенсации потерпевшим
квартальная
МФ РК
БНС
25 день после отчетного квартала
18
об объемах государственных закупок в разрезе продукции
ИС "е-Минфин"
годовая
МФ РК
БНС
на 160 день после отчетного периода
19
о перечне предприятий в обезличенном виде с указанием размерности предпринимательства и видов экономической деятельности в разрезе регионов с данными по совокупному годовому доходу (СГД) и уплаченным налогам (УН) по каждому предприятию
Данные из деклараций индивидуальных предпринимателей и юридических лиц
годовая
МФ РК
БНС
30 июня
20
о фактическом объеме оказанных услуг за счет трансфертов Фонду социального медицинского страхования на оплату услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи (в разбивке по государственным и частным медицинским организациям
Информация по фактическому объему оказанных услуг за счет трансфертов социального медицинского страхования в разбивке по государственным и частным медицинским учреждениям
квартальная
НАО "Фонд медицинского страхования"
БНС
20 день после отчетного периода
21
о коллективном туристском потреблении по функциям и уровням органов государственного управления
коллективное туристское потребление по функциям и уровням органов государственного управления
годовая
КИТ МТС РК
БНС
90 день после отчетного периода
22
о зарегистрированных материалах досудебного расследования выявленных АФМ
Стоимость изъятой контрафактной продукции в разрезе регионов (тенге), Количество изъятой контрафактной продукции в разрезе регионов Стоимость изъятых контрабандных товаров в разрезе регионов (тенге), Количество изъятой контрабандной продукции в разрезе регионов
годовая
АФМ РК
БНС
90 день после отчетного периода
23
о количестве изъятой продукции (по видам) в разрезе регионов. Сумма причиненного ущерба от вырубки дерева, ловли рыб и незаконной охоты в разрезе регионов
Отчет о контрольно-инспекционной деятельности
годовая
КЛХЖМ МЭПР РК,
КРХ МСХ РК
БНС
90 день после отчетного периода
24
о поступлениях и расходах Фонда поддержки инфраструктуры образования
Отчет о поступлениях и расходах Фонда поддержки инфраструктуры образования
(форма 9-ФПИО)
квартальная
МП РК
БНС
20 день после отчетного периода
25
о поступлениях и расходах Специального государственного фонда
Отчет о поступлениях и расходах Специального государственного фонда
(форма 10-СГФ)
квартальная
КГИП МФ РК
БНС
20 день после отчетного периода
26
данные по ценностям, в том числе драгоценным металлам и камням, антиквариату и другим художественным предметам
по запросу
годовая
МКИ РК
БНС
100 день после отчетного периода

22. Тұрғын үй қоры статистикасы
Әкімшілік деректер
1
тіркелген тұрғын үйлер мен пәтерлер туралы
"Жылжымайтын мүліктің бірыңғай мемлекеттік кадастры" АЖ
күнделікті
(онлайн режим)
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпораци" КЕАҚ
ҰСБ
күнделікті
2
үйлердің апаттылығы туралы
Тұрғын үй қорының статистикалық тіркелімін жүргізу және өзектендіру жөніндегі әдістемеге 3-қосымша
жылына бір рет
ЖАО
ҰСБ
20 қарашадан кешіктірмей
Балама деректер
3
абаттандыру бойынша мәліметтер туралы
ҰСБ мен "ТҚШ Қаз Орталығы" АҚ арасындағы өзара іс-қимыл туралы келісімге сәйкес
тоқсандық
"ТҚШ Қаз Орталығы" АҚ
ҰСБ
Х
Х
есепті кезеңнен кейін 20-шы күнге дейін (қоса алғанда)
23. Демографиялық статистика
Әкімшілік деректер
1
Қазақстан Республикасы халқының азаматтық жай-күйінің актілік жазбалары туралы:
- туу туралы;
- өлім туралы;
- неке қию туралы;
- некені бұзу туралы.
"Азаматтық хал актілерінің жазбалары" АЖ
күнделікті
(онлайн режим)
ҚР Әділетмині
ҰСБ
күнделікті
2
Қазақстан Республикасының халқы бойынша статистикалық көрсеткіштерді қалыптастыру үшін жеке тұлғалар туралы
"Жеке тұлғалар" МДҚ
күнделікті
(онлайн режим)
ҚР Әділетмині
ҰСБ
күнделікті
3
туу, қайтыс болу және перинаталдық өлім туралы медициналық куәліктерден алынған ақпарат туралы
"Бекітілген халық тіркелімі" АЖ
күнделікті
(онлайн режим)
ҚР ДСМ
ҰСБ
күнделікті
4
Қазақстан Республикасы халқының көші-қонын есепке алу туралы
"Халықты құжаттандыру және тіркеу тіркеу пункті" АЖ
күнделікті
(онлайн режим)
ҚР ІІМ
ҰСБ
күнделікті

22. Статистика жилищного фонда
Административные данные
1
о зарегистрированных жилых домах и квартирах
ИС "Единый государственный кадастр недвижимости"
ежедневная (онлайн режим)
НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
БНС
ежедневно
2
об аварийности домов
приложение 3 к Методике по ведению и актуализации статистического регистра жилищного фонда
один раз в год
МИО
БНС
не позднее 20 ноября
Альтернативные данные
3
о сведениях по благоустройству
В соответствии с Соглашением о взаимодействии между БНС и АО "КазЦентр ЖКХ"
квартальная
АО "КазЦентр ЖКХ"
БНС
Х
Х
до 20 числа (включительно) после отчетного периода
23. Демографическая статистика
Административные данные
1
об актовых записях гражданского состояния населения Республики Казахстан:
- о рождении;
- о смерти;
- о заключении брака;
- о расторжении брака.
ИС "Записи актов гражданского состояния"
ежедневная (онлайн режим)
МЮ РК
БНС
ежедневно
2
о физических лицах для формирования статистических показателей по населению Республики Казахстан
ГБД "Физические лица"
ежедневная (онлайн режим)
МЮ РК
БНС
ежедневно
3
об информации из медицинских свидетельств о рождении, смерти и перинатальной смерти
ИС "Регистр прикрепленного населения"
ежедневная (онлайн режим)
МЗ РК
БНС
ежедневно
4
об учете миграции населения Республики Казахстан
ИС "Регистрационный пункт документирования и регистрации населения"
ежедневная (онлайн режим)
МВД РК
БНС
ежедневно

2024-2026 жылдардағы Қазақстан Республикасының "Ресурстар - Пайдалану" кестелері
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ПФ, 2-МП, 11, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 2-қызмет көрсету, 1-сх, 8-сх (қызмет көрсету), 24-сх, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-ВТ, 2-көлік, 2-ТР (қосалқы қызмет), 1-байланыс, 2-байланыс, Әлеуметтік қаржы, 1-қызмет көрсету, 2-туризм, 3-ақпарат, D 003, D 004, H-050, H-060, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, кеден статистикасы, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер, төлем балансы
21 қараша
20 қараша
19 қараша
2
2024-2026 жылдардағы Қазақстан Республикасының "Шығындар - Шығарылым" кестелері
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
"Ресурстар-Пайдалану" кестелерінің деректері
19 желтоқсан
18 желтоқсан
17 желтоқсан
3
2024-2026 жылдардағы Қазақстан Республикасының ұлттық шоттары
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
ҰШС көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер
22 желтоқсан
22 желтоқсан
22 желтоқсан
4
2023-2025 жылдардағы Қазақстан Республикасының қаржы шоты
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ПФ, 2-МП, ҚР ҰБ статистикалық бюллетені, ҚР ҰБ-ның, екінші деңгейлі банктердің, басқа қаржы ұйымдарының, қаржылық операциялар туралы есептері, микрокредиттер бойынша ҚР ҰБ-ның деректері, төлем балансы, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорының, Бағалы қағаздар орталық депозитарийінің, МӘСҚ-ның, ӘМСҚ-ның есептері, ҚР мемлекеттік бюджеттің орындалуы туралы есеп
31 наурыз
31 наурыз
31 наурыз
5
2024-2026 жылдардағы Қазақстан Республикасының ұлттық байлық элементтері
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ПФ, 2-МП, 11, "Қазақстанның негізгі қорлары" статистикалық жинағы, ҚР ҰБ статистикалық бюллетені, банк жүйесі бойынша қаржылық активтері мен қаржылық міндеттемелері туралы, басқа қаржы ұйымдарының қаржылық операциялар туралы есептері, микрокредиттер бойынша ҚР ҰБ-ның деректері,төлем балансы, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорының, МӘСҚ-ның, ӘМСҚ-ның есептері
12 желтоқсан
14 желтоқсан
13 желтоқсан
6
2023-2025 жылдардағы Қазақстан Республикасы туризмінің қосалқы шоты
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
2-туризм, 2-қызмет көрсету, Н-050, Н-060, 1-Т, Т-001,11, 2МП, 1-инвест, "Ресурстар – Пайдалану" кестелері; әкімшілік дереккөздер: бюджет деректері, ҚР халықаралық қызмет көрсету балансы, ҚР ТСМ деректері
30 сәуір
30 сәуір
30 сәуір
7
2023-2025 жылдардағы Қазақстан Республикасы туризмінің қосалқы шоты
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
2-туризм, 2-қызмет көрсету, Н-050, Н-060, 1-Т, Т-001,11, 2МП, 1-инвест, "Ресурстар – Пайдалану" кестелері; әкімшілік дереккөздер: бюджет деректері, ҚР халықаралық қызмет көрсету балансы, ҚР ТСМ деректері
30 сәуір
30 сәуір
30 сәуір
8
2024 жылды Қазақстан Республикасы табиғи-экономикалық есепке алу жүйесінің шоттары
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер

Таблицы "Ресурсы - Использование" Республики Казахстан за 2024-2026 годы
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ПФ, 2-МП, 11, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 2-услуги, 1-сх, 8-сх (услуги), 24-сх, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-ВТ, 2-транспорт, 2-ТР (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, Соцфин, 1-услуги, 2-туризм, 3-информ, D 003, D 004, H-050, H-060, отчет об исполнении бюджета, таможенная статистика, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору, платежный баланс
21 ноября
20 ноября
19 ноября
2
Таблицы "Затраты - Выпуск" Республики Казахстан за 2024-2026 годы
годовая
БНС
электронные таблицы
данные таблицы "Ресурсы – Использование"
19 декабря
18 декабря
17 декабря
3
Национальные счета Республики Казахстан за 2024-2026 годы
годовая
БНС
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС
22 декабря
22 декабря
22 декабря
4
Финансовый счет Республики Казахстан за 2023-2025 годы
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ПФ, 2-МП, статистический бюллетень НБ РК, отчеты о финансовых операциях НБ РК, банков второго уровня, других финансовых организаций, данные НБ РК по микрокредитам, платежный баланс, отчеты Национального фонда Республики Казахстан, Центрального депозитария ценных бумаг, ГФСС, ФСМС, отчет об исполнении государственного бюджета РК
31 марта
31 марта
31 марта
5
Элементы национального богатства Республики Казахстан за 2024- 2026 годы
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ПФ, 2-МП, 11, статистический сборник "Основные фонды Казахстана", статистический бюллетень НБ РК, отчеты о финансовых активах и финансовых обязательствах по банковской системе, о финансовых операциях других финансовых организаций, данные НБ РК по микрокредитам, платежный баланс, отчеты Национального фонда Республики Казахстан, ГФСС, ФСМС
12 декабря
14 декабря
13 декабря
6
Вспомогательный счет туризма Республики Казахстан за 2023- 2025 годы
годовая
БНС
веб-публикация
2-туризм, 2-услуги, Н-050, Н-060, 1-Т, Т-001,11, 2МП, 1-инвест, таблицы "Ресурсы – Использование"; административные источники: данные бюджета, Баланс международных услуг РК, данные МТС РК
30 апреля
30 апреля
30 апреля
7
Вспомогательный счет туризма Республики Казахстан за 2023- 2025 годы
годовая
БНС
электронные таблицы
2-туризм, 2-услуги, Н-050, Н-060, 1-Т, Т-001,11, 2МП, 1-инвест, таблицы "Ресурсы – Использование"; административные источники: данные бюджета, Баланс международных услуг РК, данные МТС РК
30 апреля
30 апреля
30 апреля
8
Счета системы природно-экономического учета Республики Казахстан за 2024 год
годовая
БНС
электронные таблицы

2-ТП (ауа), 1-инвест, 4-ОС, ҚР Мемлекеттік бюджеттің орындалуы туралы есеп, ҚР Ұлттық қорының түсімдері мен пайдаланылуы туралы есеп
25 желтоқсан
Х
Х
9
Республика бойынша және өңірлер бөлінісінде қысқа мерзімді экономикалық индикатор (алты базалық сала бойынша)
айлық
ҰСБ
веб-жарияланым
24-сх, 2-сх, 3-сх, 1-орман, 1-балық, 2-аңшылық, 1-П, 1-КС, 1-ИС, Д-004, 2-сауда, 1-көлік, 2-ТР (қосалқы қызмет), 2-көлік, ҚР Қаржымині МКК-нің көлік туралы әкімшілік деректері, 3-байланыс
15 қаңтар,
14 ақпан
14 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
16 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
14 қараша
15 желтоқсан
15 қаңтар,
16 ақпан,
16 наурыз,
15 сәуір,
14 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
14 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
16 қараша,
15 желтоқсан
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
14 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
16 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
10
2024-2026 жылдардағы өндіріс әдісімен жалпы ішкі өнім (жедел деректер)
жылдық (айлық негізде)
ҰСБ
веб-жарияланым
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
14 ақпан
16 ақпан
15 ақпан
11
2024-2026 жылдардағы өндіріс әдісімен жалпы ішкі өнім (алдын ала)
жылдық (тоқсандық негізде)
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, 1-қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
22 сәуір
22 сәуір
22 сәуір
12
2024-2026 жылдардағы өндіріс әдісімен жалпы ішкі өнім (мұнай-газ секторының және бақыланбайтын экономиканың үлесін бөле отырып) (нақтыланған)
жылдық (жылдық негізде)
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП, 2- аңшылық, 1-орман, 1-балық, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (қызмет көрсету), 1-П, 1-КС, 1-ИС, 1-ВТ, 2- көлік, 2-ТР (қосалқы қызмет), 1- байланыс, 2- байланыс, 2- қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы, 1- қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001. бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
31 шілде
31 шілде
30 шілде
13
2024-2026 жылдардағы өндіріс әдісімен жалпы ішкі өнім (түпкілікті)
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП, 2- аңшылық, 1-орман, 1-балық, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (қызмет көрсету), 1-П, 1-КС, 1- ИС, 1-ВТ, 2-көлік, 2-ТР (қосалқы қызмет), 1- байланыс, 2 байланыс, 2- қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы, 1-қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
15 желтоқсан
15 желтоқсан
15 желтоқсан
14
2024-2026 жылдардағы Қазақстан Республикасының
жалпы өңірлік өнімі (алдын ала)
жылдық (тоқсандық негізде)
ҰСБ
веб-жарияланым

2-ТП (воздух), 1-инвест, 4-ОС, Отчет об исполнении государственного бюджета РК, Отчет о поступлениях и использовании Национального фонда РК
25 декабря
Х
Х
9
Краткосрочный экономический индикатор по республике и в разрезе регионов (по шести базовым отраслям)
месячная
БНС
веб-публикация
24-сх,2-сх, 3-сх, 1-лес,1-рыба,2-охота,1-П, 1-КС, 1-ИС, Д-004, 2-торговля, 1-транспорт,2-ТР (вспомогательная деятельность), 2-транспорт, административные данные КГД МФ РК по транспорту, 3-связь
15 января, 14 февраля, 14 марта, 15 апреля, 15 мая, 16 июня, 15 июля, 15 августа, 15 сентября, 15 октября, 14 ноября, 15 декабря
15 января, 16 февраля, 16 марта, 15 апреля, 14 мая, 15 июня, 15 июля, 14 августа, 15 сентября, 15 октября, 16 ноября, 15 декабря
15 января, 15 февраля, 15 марта, 15 апреля, 14 мая, 15 июня, 15 июля, 16 августа, 15 сентября, 15 октября, 15 ноября, 15 декабря
10
Валовой внутренний продукт методом производства за 2024-2026 годы (оперативная)
годовая (на месячной основе)
БНС
веб-публикация
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
14 февраля
16 февраля
15 февраля
11
Валовой внутренний продукт методом производства за 2024-2026 годы (предварительная)
годовая (на квартальной основе)
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
22 апреля
22 апреля
22 апреля
12
Валовой внутренний продукт методом производства (с выделением доли нефтегазового сектора и ненаблюдаемой экономики) за 2024-2026 годы (уточненная)
годовая (на годовой основе)
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (услуги), 1-П, 1-КС, 1- ИС, 1-ВТ, 2-транспорт, 2-ТР (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
31 июля
31 июля
30 июля
13
Валовой внутренний продукт методом производства за 2024-2026 годы (окончательная)
годовая
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (услуги), 1-П, 1-КС, 1- ИС, 1-ВТ, 2-транспорт, 2-ТР (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
15 декабря
15 декабря
15 декабря
14
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2024-2026 годы (предварительная)
годовая (на квартальной основе)
БНС
веб-публикация

1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, 1-қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
29 сәуір
29 сәуір
29 сәуір
15
Бақыланбайтын экономиканы бөліп көрсетумен 2024-2026 жылдардағы Қазақстан Республикасының жалпы өңірлік өнімі (нақтыланған)
жылдық (жылдық негізде)
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008,
8-сх (қызмет көрсету), 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ, 2-көлік, 2-ТР (қосалқы қызмет), 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы, 1-қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
22 тамыз
24 тамыз
23 тамыз
16
2024-2026 жылдардағы Қазақстан Республикасының жалпы өңірлік өнімі (есепті)
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (қызмет көрсету), 1-П,
1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ, 2- көлік, 2-ТР (қосалқы қызмет), 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы 1-қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
30 желтоқсан
30 желтоқсан
30 желтоқсан
17
2025-2027 жылдардағы 1-тоқсандағы өндіріс әдісімен жалпы ішкі өнім (жедел деректер)
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
15 мамыр
15 мамыр
14 мамыр
18
2025-2027 жылдардағы 1-тоқсандағы өндіріс әдісімен жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, 1- қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
27 маусым
29 маусым
28 маусым
19
2025-2027 жылдардағы 1-жартыжылдықтағы өндіріс әдісімен жалпы ішкі өнім (жедел деректер)
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
15 тамыз
14 тамыз
16 тамыз
20
2025-2027 жылдардағы 1-жартыжылдықтағы өндіріс әдісімен жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, 1- қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
30 қыркүйек
30 қыркүйек
30 қыркүйек
21

1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
29 апреля
29 апреля
29 апреля
15
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2024-2026 годы с выделением ненаблюдаемой экономики (уточненная)
годовая (на годовой основе)
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (услуги), 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ, 2-транспорт, 2-ТР (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
22 августа
24 августа
23 августа
16
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2024-2026 годы (окончательная)
годовая
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (услуги), 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ, 2-транспорт, 2-ТР (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
30 декабря
30 декабря
30 декабря
17
Валовой внутренний продукт методом производства за 1 квартал 2025-2027 года (оперативные данные)
квартальная
БНС
веб-публикация
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
15 мая
15 мая
14 мая
18
Валовой внутренний продукт методом производства за 1 квартал 2025-2027 года (отчетные данные)
квартальная
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
27 июня
29 июня
28 июня
19
Валовой внутренний продукт методом производства за 1 полугодие 2025-2027 года (оперативные данные)
квартальная
БНС
веб-публикация
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
15 августа
14 августа
16 августа
20
Валовой внутренний продукт методом производства за 1 полугодие 2025-2027 года (отчетные данные)
квартальная
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
30 сентября
30 сентября
30 сентября
21

2025-2027 жылдардағы 9 айдағы өндіріс әдісімен жалпы ішкі өнім (жедел деректер)
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
14 қараша
16 қараша
16 қараша
22
2025-2026 жылдардағы 9 айдағы өндіріс әдісімен жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, 1- қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
Х
19 қаңтар
19 қаңтар
23
2025-2026 жылдардағы 9 айдағы Қазақстан Республикасының жалпы өңірлік өнімі (есепті деректер)
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, 1- қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001. бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
Х
29 қаңтар
29 қаңтар
24
2025-2027 жылдардағы 1-тоқсандағы Қазақстан Республикасының жалпы өңірлік өнімі (есепті деректер)
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, 1- қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001. бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
11 шілде
13 шілде
12 шілде
25
2025-2027 жылдардағы 1-жартыжылдықтағы Қазақстан Республикасының жалпы өңірлік өнімі ( есепті деректер)
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, 1- қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001. бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
10 қазан
12 қазан
11 қазан
26
2024-2026 жылдардағы табыстар әдісімен жалпы ішкі өнім (алдын ала)
жылдық (тоқсандық негізде)
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
23 сәуір
23 сәуір
26 сәуір
27
2024-2026 жылдардағы табыстар әдісімен жалпы ішкі өнім (нақтыланған)
жылдық (жылдық негізде)
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
1 тамыз
3 тамыз
2 тамыз
28
2024-2026 жылдардағы табыстар әдісімен жалпы ішкі өнім (түпкілікті)
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001 бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
15 желтоқсан
15 желтоқсан
15 желтоқсан
29
2024-2026 жылдардағы түпкілікті тұтыну әдісімен жалпы ішкі өнім (алдын ала)
жылдық (тоқсандық негізде)
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2- қызмет көрсету, 1- қызмет көрсету, 1-ВТ, D 003, D 004, 1-Ц, 1-ТС, 1-байланыс, 2-байланыс, 3-байланыс, Т-001, 11-нысан, Әлеуметтік қаржы, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, төлем балансы, кедендік статистика, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
30 сәуір
30 сәуір
30 сәуір
30
2024-2026 жылдардағы түпкілікті тұтыну әдісімен жалпы ішкі өнім (түпкілікті)
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-қызмет көрсету, 1- қызмет көрсету, 1-ВТ, D 003, D 004, 1-Ц, 1-ТС, 1-байланыс, 2- байланыс, 3- байланыс, Т-001, 11-нысан, Әлеуметтік қаржы, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, төлем балансы, кедендік статистика, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
15 желтоқсан
15 желтоқсан
15 желтоқсан
31
2025-2027 жылдардағы 1-тоқсандағы табыстар әдісімен жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
30 маусым
30 маусым
29 маусым
32
2025-2027 жылдардағы 1-жартыжылдықтағы табыстар әдісімен жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
1 қазан
1 қазан
1 қазан
33
2025-2026 жылдардағы 9 айдағы табыстар әдісімен жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
Х
20 қаңтар
20 қаңтар
34
2025-2027 жылдардағы 1-тоқсандағы түпкілікті тұтыну әдісімен жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-қызмет көрсету, 1- қызмет көрсету, 1-ВТ, D 003, D 004, 1-Ц, 1-ТС, 1-байланыс, 2- байланыс, 3- байланыс, Т-001, 11-нысан, Әлеуметтік қаржы, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, төлем балансы, кедендік статистика, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
11 шілде
13 шілде
12 шілде
35
2025-2027 жылдардағы 1-жартыжылдықтағы түпкілікті тұтыну әдісімен жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-қызмет көрсету, 1- қызмет көрсету, 1-ВТ, D 003, D 004, 1-Ц, 1-ТС, 1-байланыс, 2- байланыс, 3- байланыс, Т-001, 11-нысан, Әлеуметтік қаржы, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, төлем балансы, кедендік статистика, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
10 қазан
12 қазан
11 қазан
36

Валовой внутренний продукт методом производства за 9 месяцев 2025-2027 года (оперативные данные)
квартальная
БНС
веб-публикация
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
14 ноября
16 ноября
16 ноября
22
Валовой внутренний продукт методом производства за 9 месяцев 2025-2026 года (отчетные данные)
квартальная
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
Х
19 января
19 января
23
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 9 месяцев 2025-2026 года (отчетные данные)
квартальная
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
Х
29 января
29 января
24
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 1 квартал 2025-2027 года (отчетные данные)
квартальная
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
11 июля
13 июля
12 июля
25
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 1 полугодие 2025-2027 года (отчетные данные)
квартальная
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
10 октября
12 октября
11 октября
26
Валовой внутренний продукт методом доходов за 2024-2026 год (предварительная)
годовая (на квартальной основе)
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
23 апреля
23 апреля
26 апреля
27
Валовой внутренний продукт методом доходов за 2024-2026 год (уточненная)
годовая (на годовой основе)
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
1 августа
3 августа
2 августа
28
Валовой внутренний продукт методом доходов за 2024-2026 год (окончательная)
годовая
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
15 декабря
15 декабря
15 декабря
29
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2024-2026 год (предварительная)
годовая (на квартальной основе)
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-услуги, 1-услуги, 1-ВТ, D 003, D 004, 1-Ц, 1-ТС, 1-связь, 2-связь, 3-связь, Т-001, 11-форма, Соцфин, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
30 апреля
30 апреля
30 апреля
30
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2024-2026 год (окончательная)
годовая
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-услуги, 1-услуги, 1-ВТ, D 003, D 004, 1-Ц, 1-ТС, 1-связь, 2-связь, 3-связь, Т-001, 11-форма, Соцфин, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
15 декабря
15 декабря
15 декабря
31
Валовой внутренний продукт методом доходов за 1 квартал 2025-2027 года (отчетные данные)
квартальная
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
30 июня
30 июня
29 июня
32
Валовой внутренний продукт методом доходов за 1 полугодие 2025-2027 года (отчетные данные)
квартальная
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
1 октября
1 октября
1 октября
33
Валовой внутренний продукт методом доходов за 9 месяцев 2025-2026 года (отчетные данные)
квартальная
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
Х
20 января
20 января
34
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 1 квартал 2025-2027 года (отчетные данные)
квартальная
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-услуги, 1-услуги, 1-ВТ, D 003, D 004, 1-Ц, 1-ТС, 1-связь, 2-связь, 3-связь, Т-001, 11-форма, Соцфин, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
11 июля
13 июля
12 июля
35
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 1 полугодие 2025-2027 года (отчетные данные)
квартальная
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-услуги, 1-услуги, 1-ВТ, D 003, D 004, 1-Ц, 1-ТС, 1-связь, 2-связь, 3-связь, Т-001, 11-форма, Соцфин, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
10 октября
12 октября
11 октября
36

2024-2026 жылдардағы 9 айдағы түпкілікті тұтыну әдісімен жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2- қызмет көрсету, 1- қызмет көрсету, 1-ВТ, D 003, D 004, 1-Ц, 1-ТС, 1-байланыс, 2-байланыс, 3-байланыс, Т-001, 11-нысан, Әлеуметтік қаржы, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, төлем балансы, кедендік статистика, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
13 қаңтар
29 қаңтар
29 қаңтар
37
Экономикалық қызмет түрлері бойынша Қазақстан Республикасындағы еңбек өнімділігі
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
ЖІӨ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
2024 жылғы (алдын ала) - 29 сәуір
2024 жылғы (нақтыланған) - 7 тамыз
2024 жылғы (түпкілікті) - 19 желтоқсан
2025 жылғы (алдын ала) - 29 сәуір
2025 жылғы (нақтыланған) - 7 тамыз
2025 жылғы (түпкілікті) - 21 желтоқсан
2026 жылғы (алдын ала) - 29 сәуір
2026 жылғы (нақтыланған) - 6 тамыз
2026 жылғы (түпкілікті) - 21 желтоқсан
38
Экономикалық қызмет түрлері бойынша өңірлер бөлінісіндегі еңбек өнімділігі
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
ЖӨӨ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
2024 жылғы (алдын ала) – 8 мамыр
2024 жылғы (нақтыланған) – 29 тамыз
2024 жылғы (түпкілікті) - 8 қаңтар 2025 жылғы (алдын ала) – 8 мамыр
2025 жылғы (нақтыланған) – 31 тамыз
2025 жылғы (түпкілікті) – 8 қаңтар 2026 жылғы (алдын ала) – 10 мамыр
2026 жылғы (нақтыланған) – 31 тамыз
39
Экономикалық қызмет түрлері бойынша Қазақстан Республикасындағы еңбек өнімділігі
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер
ЖІӨ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
2024 жылдың 9 айы – 8 қаңтар
2025 жылдың 1 тоқсаны – 4 шілде
2025 жылдың 1 жартыжылдығына - 7 қазанға
2024 жылдың 9 айы – 26 қаңтар
2025 жылдың 1 тоқсаны – 7 шілде
2025 жылдың 1 жартыжылдығына - 6 қазанға
2024 жылдың 9 айы – 26 қаңтар
2025 жылдың 1 тоқсаны – 7 шілде
2025 жылдың 1 жартыжылдығына - 6 қазанға
40
Экономикалық қызмет түрлері бойынша өңірлер бөлінісіндегі еңбек өнімділігі
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер
ЖӨӨ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер , 1-Т
2024 жылдың 9 айы – 20 қаңтар
2025 жылдың 1 тоқсаны – 18 шілде
2025 жылдың 1 жартыжылдығына - 17 қазанға
2025 жылдың 9 айы – 5 ақпан
2026 жылдың 1 тоқсаны – 17 шілде
2026 жылдың 1 жартыжылдығына - 16 қазанға
2026 жылдың 9 айы – 5 ақпан
2027 жылдың 1 тоқсаны – 19 шілде
2027 жылдың 1 жартыжылдығына - 18 қазанға
41
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы ақпарат
тоқсандық
ҚР Қаржымині
талдамалық жазба
ішкі ақпарат, 1-ОПЗ

Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 9 месяцев 2024-2026 года (отчетные данные)
квартальная
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-услуги, 1-услуги, 1-ВТ, D 003, D 004, 1-Ц, 1-ТС, 1-связь, 2-связь, 3-связь, Т-001, 11-форма, Соцфин, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
13 января
29 января
29 января
37
Производительность труда по Республике Казахстан по видам экономической деятельности
годовая
БНС
электронные таблицы
данные по расчетам показателей ВВП, 1-Т
за 2024 год (предварительная) - 29 апреля за 2024 год (уточненная) - 7 августа за 2024 год (окончательная) - 19 декабря
за 2025 год (предварительная) - 29 апреля за 2025 год (уточненная) - 7 августа за 2025 год (окончательная) - 21 декабря
за 2026 год (предварительная) - 29 апреля за 2026 год (уточненная) - 6 августа за 2026 год (окончательная) - 21 декабря
38
Производительность труда в разрезе регионов по видам экономической деятельности
годовая
БНС
электронные таблицы
данные по расчетам показателей ВРП, 1-Т
за 2024 год (предварительная) - 8 мая за 2024 год (уточненная) - 29 августа
за 2024 год (окончательная) - 8 января за 2025 год (предварительная) - 8 мая за 2025 год (уточненная) - 31 августа
за 2025 год (окончательная) - 8 января за 2026 год (предварительная) - 10 мая за 2026 год (уточненная) - 31 августа
39
Производительность труда по Республике Казахстан по видам экономической деятельности
квартальная
БНС
электронные таблицы
данные по расчетам показателей ВВП, 1-Т
за 9 месяцев 2024 года - 8 января за 1 квартал 2025 года - 4 июля за 1 полугодие 2025 года - 7 октября
за 9 месяцев 2025 года - 26 января за 1 квартал 2026 года - 7 июля за 1 полугодие 2026 года - 6 октября
за 9 месяцев 2026 года - 26 января за 1 квартал 2027 года - 7 июля за 1 полугодие 2027 года - 6 октября
40
Производительность труда в разрезе регионов по видам экономической деятельности
квартальная
БНС
электронные таблицы
данные по расчетам показателей ВРП, 1-Т
за 9 месяцев 2024 года - 20 января за 1 квартал 2025 года - 18 июля за 1 полугодие 2025 года - 17 октября
за 9 месяцев 2025 года - 5 февраля за 1 квартал 2026 года - 17 июля за 1 полугодие 2026 года - 16 октября
за 9 месяцев 2026 года - 5 февраля за 1 квартал 2027 года - 19 июля за 1 полугодие 2027 года - 18 октября
41
Информация об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
квартальная
МФ РК
аналитическая записка
внутренняя информация, 1-ОПЗ

30 қаңтар, 30 сәуір, 30 шілде, 30 қазан
42
Сыртқы мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген қарыздар мен Қазақстан Республикасының кепілгерлігімен тартылған қарыздар туралы есеп
тоқсандық
ҚР Қаржымині
статистикалық есеп
ішкі ақпарат, 14-ПБ, 1-ОПЗ
30 қаңтар, 30 сәуір, 30 шілде, 30 қазан
2. Кәсіпорын статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы субъектілер санының негізгі көрсеткіштері
айлық
ҰСБ
веб-жарияланым
статистикалық бизнес-тіркелім
15 қаңтар,
14 ақпан,
14 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
16 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
14 қараша,
15 желтоқсан
15 қаңтар,
16 ақпан,
16 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
14 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
16 қараша,
15 желтоқсан
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
14 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
16 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
2
35 жасқа дейін тіркелген және жұмыс істеп тұрған дара кәсіпкерлердің және меншік иелері (100%) 35 жасқа дейінгі адамдар болып табылатын заңды тұлғалардың саны
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
3
Ауыл шаруашылығы өнімдерін өндірушілер
жартыжылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
ауыл шаруашылығы статистикалық тіркелімі
20 қаңтар,
21 шілде
20 қаңтар,
21 шілде
20 қаңтар,
21 шілде
4
Бірлескен меншік нысаны бар тіркелген және жұмыс істеп тұрған заңды тұлғалар мен филиалдар
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
15 қаңтар,
14 ақпан,
14 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
16 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
14 қараша,
15 желтоқсан
15 қаңтар,
16 ақпан,
16 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
14 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
16 қараша,
15 желтоқсан
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
14 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
16 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
5
Тіркелген және жұмыс істеп тұрған заңды тұлғалар, филиалдар және шетелдік меншік нысанындағы шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
15 қаңтар,
14 ақпан,
14 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
14 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
14 қараша,
15 желтоқсан
15 қаңтар,
14 ақпан,
14 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
14 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
14 қараша,
15 желтоқсан
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
14 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
16 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
6
Қазақстан Республикасындағы субъектілер санының негізгі көрсеткіштері
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
15 қаңтар,
14 ақпан,
14 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
16 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
14 қараша,
15 желтоқсан
15 қаңтар,
16 ақпан,
16 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
14 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
16 қараша,
15 желтоқсан
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
14 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
16 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
7
Заңды тұлғалардың жасы
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
15 қаңтар,
14 ақпан,
14 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
16 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
14 қараша,
15 желтоқсан
15 қаңтар,
16 ақпан,
16 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
14 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
16 қараша,
15 желтоқсан
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
14 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
16 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
8
Қазақстан Республикасындағы шағын және орта кәсіпкерліктің мониторингі
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
статистикалық бизнес-тіркелім, 2-МП, 1-ПФ, 24-сх, 29-сх, А-005, А-008, 1-қызмет көрсету
16 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
16 қазан
28қаңтар,
28 сәуір,
28 шілде,
28 қазан
28 қаңтар,
28 сәуір,
28 шілде,
28 қазан
9
Қазақстан Республикасындағы шағын және орта кәсіпкерліктің мониторингі
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім, 2-МП, 1-ПФ, 24-сх, 29-сх, А-005, А-008, 1-қызмет көрсету
16 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
16 қазан
28қаңтар,
28 сәуір,
28 шілде,
28 қазан
28 қаңтар,
28 сәуір,
28 шілде,
28 қазан
10
Қазақстан Республикасындағы шағын және орта кәсіпкерлік
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім, 2-МП, 1-ПФ, 24-сх, 29-сх, А-005, А-008, 1-қызмет көрсету
30 қыркүйек
11
Қазақстан Республикасында тіркелген және жұмыс істеп тұрған шағын және орта кәсіпкерлік субъектілерінің саны
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
15 қаңтар,
14 ақпан,
14 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
16 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
14 қараша,
15 желтоқсан
15 қаңтар,
16 ақпан,
16 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
14 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
16 қараша,
15 желтоқсан
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
14 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
16 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан

30 января, 30 апреля, 30 июля, 30 октября
42
Отчет о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан
квартальная
МФ РК
статистический отчет
внутренняя информация, 14-ПБ, 1-ОПЗ
30 января, 30 апреля, 30 июля, 30 октября
2. Статистика предприятий
1
Основные показатели количества субъектов в Республике Казахстан
месячная
БНС
веб-публикация
статистический бизнес-регистр
15 января, 14 февраля, 14 марта, 15 апреля, 15 мая, 16 июня, 15 июля, 15 августа, 15 сентября, 15 октября, 14 ноября, 15 декабря
15 января, 16 февраля, 16 марта, 15 апреля, 15 мая, 15 июня, 15 июля, 14 августа, 15 сентября, 15 октября, 16 ноября, 15 декабря
15 января, 15 февраля, 15 марта, 15 апреля, 14 мая, 15 июня, 15 июля, 16 августа, 15 сентября, 15 октября, 15 ноября, 15 декабря
2
Количество зарегистрированных и действующих индивидуальных предпринимателей в возрасте до 35 лет и юридических лиц собственниками (100%) которых являются лица в возрасте до 35 лет
квартальная
БНС
электронные таблицы
статистический бизнес-регистр
15 января, 15 апреля, 15 июля, 15 октября
15 января, 15 апреля, 15 июля, 15 октября
15 января, 15 апреля, 15 июля, 15 октября
3
Производители сельскохозяйственной продукции
полугодовая
БНС
электронные таблицы
сельскохозяйственный статистический регистр
20 января, 21 июля
20 января, 21 июля
20 января, 21 июля
4
Зарегистрированные и действующие юридические лица и филиалы с совместной формой собственности
месячная
БНС
электронные таблицы
статистический бизнес-регистр
15 января, 14 февраля, 14 марта, 15 апреля, 15 мая, 16 июня, 15 июля, 15 августа, 15 сентября, 15 октября, 14 ноября, 15 декабря
15 января, 16 февраля, 16 марта, 15 апреля, 15 мая, 15 июня, 15 июля, 14 августа, 15 сентября, 15 октября, 16 ноября, 15 декабря
15 января, 15 февраля, 15 марта, 15 апреля, 14 мая, 15 июня, 15 июля, 16 августа, 15 сентября, 15 октября, 15 ноября, 15 декабря
5
Зарегистрированные и действующие юридические лица, филиалы и филиалы иностранных юридических лиц с иностранной формой собственности
месячная
БНС
электронные таблицы
статистический бизнес-регистр
15 января, 14 февраля, 14 марта, 15 апреля, 15 мая, 14 июня, 15 июля, 15 августа, 15 сентября, 15 октября, 14 ноября, 15 декабря
15 января, 14 февраля, 14 марта, 15 апреля, 15 мая, 14 июня, 15 июля, 15 августа, 15 сентября, 15 октября, 14 ноября, 15 декабря
15 января, 15 февраля, 15 марта, 15 апреля, 14 мая, 15 июня, 15 июля, 16 августа, 15 сентября, 15 октября, 15 ноября, 15 декабря
6
Основные показатели количества субъектов в Республике Казахстан
месячная
БНС
электронные таблицы
статистический бизнес-регистр
15 января, 14 февраля, 14 марта, 15 апреля, 15 мая, 16 июня, 15 июля, 15 августа, 15 сентября, 15 октября, 14 ноября, 15 декабря
15 января, 16 февраля, 16 марта, 15 апреля, 15 мая, 15 июня, 15 июля, 14 августа, 15 сентября, 15 октября, 16 ноября, 15 декабря
15 января, 15 февраля, 15 марта, 15 апреля, 14 мая, 15 июня, 15 июля, 16 августа, 15 сентября, 15 октября, 15 ноября, 15 декабря
7
Возраст юридических лиц
месячная
БНС
электронные таблицы
статистический бизнес-регистр
15 января, 14 февраля, 14 марта, 15 апреля, 15 мая, 16 июня, 15 июля, 15 августа, 15 сентября, 15 октября, 14 ноября, 15 декабря
15 января, 16 февраля, 16 марта, 15 апреля, 15 мая, 15 июня, 15 июля, 14 августа, 15 сентября, 15 октября, 16 ноября, 15 декабря
15 января, 15 февраля, 15 марта, 15 апреля, 14 мая, 15 июня, 15 июля, 16 августа, 15 сентября, 15 октября, 15 ноября, 15 декабря
8
Мониторинг малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан
квартальная
БНС
веб-публикация
статистический бизнес-регистр, 2-МП, 1-ПФ, 24-сх, 29-сх, А-005, А-008, 1-услуги
16 января, 15 апреля, 15 июля, 16 октября
28 января,
28 апреля,
28 июля,
28 октября
28 января, 28 апреля,
28 июля,
28 октября
9
Мониторинг малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан
квартальная
БНС
электронные таблицы
статистический бизнес-регистр, 2-МП, 1-ПФ, 24-сх, 29-сх, А-005, А-008, 1-услуги
16 января, 15 апреля, 15 июля, 16 октября
28 января,
28 апреля,
28 июля,
28 октября
28 января, 28 апреля,
28 июля,
28 октября
10
Малое и среднее предпринимательство в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
статистический бизнес-регистр, 2-МП, 1-ПФ, 24-сх, 29-сх, А-005, А-008, 1-услуги
30 сентября
11
Количество зарегистрированных и действующих субъектов МСП в Республике Казахстан
месячная
БНС
электронные таблицы
статистический бизнес-регистр
15 января, 14 февраля,
14 марта,
15 апреля,
15 мая,
16 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
14 ноября,
15 декабря
15 января,
16 февраля,
16 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
14 августа,
15 сентября,
15 октября,
16 ноября,
15 декабря
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
14 мая,
15 июня,
15 июля,
16 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря

3. Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығының статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы мал шаруашылығы дамуының негізгі көрсеткіштері
айлық
ҰСБ
веб-жарияланым
24-сх, А-008
13 қаңтар,
13 ақпан,
13 наурыз,
11 сәуір,
13 мамыр,
13 маусым,
11 шілде,
13 тамыз,
12 қыркүйек,
13 қазан,
13 қараша,
12 желтоқсан
13 қаңтар,
13 ақпан,
13 наурыз,
13 сәуір,
13 мамыр,
12 маусым,
13 шілде,
13 тамыз,
11 қыркүйек,
13 қазан,
13 қараша,
11 желтоқсан
13 қаңтар,
12 ақпан,
12 наурыз,
13 сәуір,
13 мамыр,
11 маусым,
13 шілде,
13 тамыз,
13 қыркүйек, 13 қазан,
12 қараша,
13 желтоқсан
2
Қазақстан Республикасындағы мал шаруашылығы дамуының негізгі көрсеткіштері
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
24-сх, А-008
13 қаңтар,
13 ақпан,
13 наурыз,
11 сәуір,
13 мамыр,
13 маусым,
11 шілде,
13 тамыз,
12 қыркүйек,
13 қазан,
13 қараша,
12 желтоқсан
13 қаңтар,
13 ақпан,
13 наурыз,
13 сәуір,
13 мамыр,
12 маусым,
13 шілде,
13 тамыз,
11 қыркүйек,
13 қазан,
13 қараша,
11 желтоқсан
13 қаңтар,
12 ақпан,
12 наурыз,
13 сәуір,
13 мамыр,
11 маусым,
13 шілде,
13 тамыз,
13 қыркүйек, 13 қазан,
12 қараша,
13 желтоқсан
3
Қазақстан Республикасындағы қолда бар дәнді және бұршақ дақылдары
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
2-сх (астық)
24 қаңтар
26 қаңтар
25 қаңтар
айлық
13 ақпан,
13 наурыз,
11 сәуір,
13 мамыр,
13 маусым,
11 шілде,
12 тамыз,
12 қыркүйек,
13 қазан,
13 қараша,
12 желтоқсан
13 ақпан,
13 наурыз,
13 сәуір,
13 мамыр,
12 маусым,
13 шілде,
12 тамыз,
11 қыркүйек,
13 қазан,
13 қараша,
11 желтоқсан
12 ақпан,
12 наурыз,
12 сәуір,
13 мамыр,
11 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
13 қыркүйек, 13 қазан,
12 қараша,
13 желтоқсан
4
Қазақстан Республикасындағы мал шаруашылығы дамуының негізгі көрсеткіштер
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
24-скх, A-008, ИС ИСЖ
4 сәуір,
6 сәуір,
5 сәуір,
5
Қазақстан Республикасындағы мал шаруашылығы дамуының негізгі көрсеткіштері
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
24-скх, A-008, ИС ИСЖ
4 сәуір,
6 сәуір,
5 сәуір,
6
Қазақстан Республикасындағы балық аулау және акваөсіруді дамытудың негізгі көрсеткіштері
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-балық
8 сәуір,
7
Қазақстан Республикасындағы орман шаруашылығы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-орман
28 наурыз
30 наурыз
Х
8
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығы құралымдарының қызметі туралы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-сх
29 сәуір
30 сәуір
9
Қазақстан Республикасында есепті жылғы егін жинауға арналған ауыл шаруашылығы дақылдарының егіс алқаптары
жылына бір рет
ҰСБ
электрондық кестелер
4-сх, ауыл шаруашылығы тіркелімінің деректері
25 шілде
27 шілде
26 шілде
10
Қазақстан Республикасында ауыл, орман және балық шаруашылығы өнімдерінің (көрсетілетін қызметтерінің) жалпы шығарылымы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
24-сх, А-008, 29-сх, А-005, 1-сх, 1-балық, 1-орман, 2-аңшылық, 8-сх (қызмет көрсету)
27 мамыр
11
Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығының негізгі өнімдерінің ресурстар және пайдалану теңгерімі
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер

3. Статистика сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства
1
Основные показатели развития животноводства в Республике Казахстан
месячная
БНС
веб-публикация
24-сх, А-008
13 января, 13 февраля, 13 марта, 11 апреля, 13 мая, 13 июня, 11 июля, 13 августа, 12 сентября, 13 октября, 13 ноября, 12 декабря
13 января, 13 февраля, 13 марта, 13 апреля, 13 мая, 12 июня, 13 июля, 13 августа, 11 сентября, 13 октября, 13 ноября, 11 декабря
13 января, 12 февраля, 12 марта, 13 апреля, 13 мая, 11 июня, 13 июля, 13 августа, 13 сентября, 13 октября, 12 ноября, 13 декабря
2
Основные показатели развития животноводства в Республике Казахстан
месячная
БНС
электронные таблицы
24-сх, А-008
13 января, 13 февраля, 13 марта, 11 апреля, 13 мая, 13 июня, 11 июля, 13 августа, 12 сентября, 13 октября, 13 ноября, 12 декабря
13 января, 13 февраля, 13 марта, 13 апреля, 13 мая, 12 июня, 13 июля, 13 августа, 11 сентября, 13 октября, 13 ноября, 11 декабря
13 января, 12 февраля, 12 марта, 13 апреля, 13 мая, 11 июня, 13 июля, 13 августа, 13 сентября, 13 октября, 12 ноября, 13 декабря
3
Наличие зерновых и бобовых культур в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
2-сх (зерно)
24 января
26 января
25 января
месячная
13 февраля, 13 марта, 11 апреля, 13 мая, 13 июня, 11 июля, 12 августа, 12 сентября, 13 октября, 13 ноября, 12 декабря
13 февраля,
13 марта, 13 апреля, 13 мая, 12 июня, 13 июля, 12 августа, 11 сентября, 13 октября, 13 ноября, 11 декабря
12 февраля, 12 марта, 12 апреля, 13 мая, 11 июня, 12 июля, 12 августа, 13 сентября, 13 октября, 12 ноября, 13 декабря
4
Основные показатели развития животноводства в Республике Казахстан
годовая
БНС
веб-публикация
24-сх, А-008, ИС ИСЖ
4 апреля
6 апреля
5 апреля
5
Основные показатели развития животноводства в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
24-сх, А-008, ИС ИСЖ
4 апреля
6 апреля
5 апреля
6
Основные показатели развития рыболовства и аквакультуры в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-рыба
8 апреля
7
Лесное хозяйство в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-лес
28 марта
30 марта
Х
8
О деятельности сельхозформирований в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-сх
29 апреля
30 апреля
9
Посевные площади сельскохозяйственных культур под урожай отчетного года в Республике Казахстан
один раз в год
БНС
электронные таблицы
4-сх, данные сельскохозяйственного регистра
25 июля
27 июля
26 июля
10
Валовый выпуск продукции (услуг) сельского, лесного и рыбного хозяйства в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
24-сх, А-008, 29-сх, А-005, 1-сх, 1-рыба, 1-лес, 2-охота, 8-сх (услуги)
27 мая
11
Баланс ресурсов и использования основных продуктов сельского хозяйства Республики Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы

24-сх, А-008, 29-сх, А-005, 2-сх (астық), 3-сх (майлы), 1-балық
29 тамыз
28 тамыз
27 тамыз
12
Қазақстан Республикасындағы қолда бар майлы дақылдар тұқымдары
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер
3-cx (майлы)
14 қаңтар,
14 сәуір,
14 шілде,
13 қазан
14 қаңтар,
14 сәуір,
14 шілде,
14 қазан
14 қаңтар,
14 сәуір,
14 шілде,
14 қазан
13
Қазақстан Республикасында ауыл шаруашылығы дақылдарын жалпы жинау
жылына бір рет
ҰСБ
веб-жарияланым
29-сх, А-005, 1-жылыжай
30 қаңтар
29 қаңтар
14
Қазақстан Республикасында ауыл шаруашылығы дақылдарын жалпы жинау
жылына бір рет
ҰСБ
электрондық кестелер
29-сх, А-005, 1-жылыжай
30 қаңтар
29 қаңтар
15
Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы өндірушілерінде ауыл шаруашылығы мақсатындағы құрылыстар мен имараттардың болуы
үш жылда бір рет
ҰСБ
электрондық кестелер
49-сх, ауыл шаруашылығы тіркелімінің деректері
27 мамыр
Х
Х
16
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығы кооперативтерінің қызметі туралы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-СПК
27 маусым
29 маусым
28 маусым
17
Қазақстан Республикасындағы аңшылық алқаптарының алаңы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
2-аңшылық
26 наурыз
Х
18
Қазақстан Республикасында қорғалған топырақта ауыл шаруашылығы дақылдарының өнімін жинау туралы
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-жылыжай
3 ақпан,
5 мамыр,
4 тамыз,
3 қараша
3 ақпан,
5 мамыр,
4 тамыз,
3 қараша
3 ақпан,
5 мамыр,
4 тамыз,
3 қараша
4. Өнеркәсіптік өндіріс және қоршаған орта статистикасы
1
Қазақстан Республикасының өнеркәсібі жұмысының негізгі көрсеткіштері
айлық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-П (айлық), 1-П (тоқсан), 1-П (жыл), 01-ИП (пром), D 004, 1-ЦП
17 қаңтар,
17 ақпан,
17 наурыз,
17 сәуір,
16 мамыр,
17 маусым,
17 шілде,
15 тамыз,
16 қыркүйек,
16 қазан,
17 қараша,
18 желтоқсан
16 қаңтар,
16 ақпан,
16 наурыз,
17 сәуір,
15 мамыр,
17 маусым,
17 шілде,
17 тамыз,
16 қыркүйек,
16 қазан,
16 қараша,
18 желтоқсан
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
16 сәуір,
17 мамыр,
16 маусым,
16 шілде,
16 тамыз,
16 қыркүйек, 15 қазан,
15 қараша,
17 желтоқсан
2
Қазақстан Республикасының өнеркәсібі жұмысының негізгі көрсеткіштері
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-П (айлық), 1-П (тоқсан), 1-П (жыл), 01-ИП (пром), D 004, 1-ЦП
17 қаңтар,
17 ақпан,
17 наурыз,
17 сәуір,
16 мамыр,
17 маусым,
17 шілде,
15 тамыз,
16 қыркүйек,
16 қазан,
17 қараша,
18 желтоқсан
16 қаңтар,
16 ақпан,
16 наурыз,
17 сәуір,
15 мамыр,
17 маусым,
17 шілде,
17 тамыз,
16 қыркүйек,
16 қазан,
16 қараша,
18 желтоқсан
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
16 сәуір,
17 мамыр,
16 маусым,
16 шілде,
16 тамыз,
16 қыркүйек, 15 қазан,
15 қараша,
17 желтоқсан
3
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі кәсіпорындарындағы өнімдерді жөнелту және олардың қалдықтары
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-П (айлық)
27 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
28 қазан
26 қаңтар,
27 сәуір,
27 шілде,
28 қазан
25 қаңтар,
26 сәуір,
26 шілде,
27 қазан
4
Қазақстан Республикасының өнеркәсібі жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-П (жыл), 01-ИП (пром), D 004, 1-ЦП
3 шілде
3 шілде
5 шілде
5
Қазақстан Республикасының өнеркәсібі жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-П (жыл), 01-ИП (пром), D 004, 1-ЦП
3 шілде
3 шілде
5 шілде
6
Өндірістік қуаттар балансы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
БМ
4 шілде
3 шілде
5 шілде
7
Қазақстан Республикасында атмосфералық ауаны қорғаудың жай-күйі туралы
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
2-TП (ауа)
30 маусым
29 маусым
28 маусым
8
Қазақстан Республикасында қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
4-ОС
14 шілде
13 шілде
12 шілде
9
Қазақстан Республикасындағы коммуналдық қалдықтармен жұмыс істеу туралы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер

24-сх, А-008, 29-сх, А-005, 2-сх (зерно), 3-сх (масличные), 1-рыба
29 августа
28 августа
27 августа
12
Наличие семян масличных культур в Республике Казахстан
квартальная
БНС
электронные таблицы
3-сх (масличные)
14 января,
14 апреля,
14 июля,
13 октября
14 января,
14 апреля,
14 июля,
14 октября
14 января,
14 апреля,
14 июля,
14 октября
13
Валовый сбор сельскохозяйственных культур в Республике Казахстан
один раз в год
БНС
веб-публикация
29-сх, А-005, 1-теплица
30 января
29 января
14
Валовый сбор сельскохозяйственных культур в Республике Казахстан
один раз в год
БНС
электронные таблицы
29-сх, А-005, 1-теплица
30 января
29 января
15
Наличие построек и сооружений сельскохозяйственного назначения у сельскохозяйственных производителей Республики Казахстан
один раз в три года
БНС
электронные таблицы
49-сх, данные сельскохозяйственного регистра
27 мая
Х
Х
16
О деятельности сельскохозяйственных кооперативов в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-СПК
27 июня
29 июня
28 июня
17
Площадь охотничьих угодий в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
2-охота
26 марта
Х
18
О сборе урожая сельскохозяйственных культур в защищенном грунте в Республике Казахстан
квартальная
БНС
электронные таблицы
1-теплица
3 февраля,
5 мая,
4 августа,
3 ноября
3 февраля,
5 мая,
4 августа,
3 ноября
3 февраля,
5 мая,
4 августа,
3 ноября
4. Статистика промышленного производства и окружающей среды
1
Основные показатели работы промышленности Республики Казахстан
месячная
БНС
веб-публикация
1-П (мес), 1-П (кв), 1-П (год), 01-ИП (пром), D 004, 1-ЦП
17 января,
17 февраля,
17 марта,
17 апреля,
16 мая,
17 июня,
17 июля,
15 августа,
16 сентября,
16 октября,
17 ноября,
18 декабря
16 января,
16 февраля,
16 марта,
17 апреля,
15 мая, 17 июня,
17 июля,
17 августа,
16 сентября,
16 октября,
16 ноября,
18 декабря
15 января,
15 февраля,
15 марта,
16 апреля,
17 мая,
16 июня,
16 июля,
16 августа,
16 сентября,
15 октября,
15 ноября,
17 декабря
2
Основные показатели работы промышленности Республики Казахстан
месячная
БНС
электронные таблицы
1-П (мес), 1-П (кв), 1-П (год), 01-ИП (пром), D 004, 1-ЦП
17 января,
17 февраля,
17 марта,
17 апреля,
16 мая,
17 июня,
17 июля,
15 августа,
16 сентября,
16 октября,
17 ноября,
18 декабря
16 января,
16 февраля,
16 марта,
17 апреля,
15 мая,
17 июня,
17 июля,
17 августа,
16 сентября,
16 октября,
16 ноября,
18 декабря
15 января,
15 февраля,
15 марта,
16 апреля,
17 мая,
16 июня,
16 июля,
16 августа,
16 сентября,
15 октября,
15 ноября,
17 декабря
3
Отгрузка и остатки продукции на предприятиях промышленности Республики Казахстан
квартальная
БНС
электронные таблицы
1-П (мес)
27 января, 25 апреля, 25 июля, 28 октября
26 января,
27апреля, 27 июля, 28 октября
25 января, 26 апреля, 26 июля, 27 октября
4
Основные показатели работы промышленности Республики Казахстан
годовая
БНС
веб-публикация
1-П (год), 01-ИП (пром), D 004, 1-ЦП
3 июля
3 июля
5 июля
5
Основные показатели работы промышленности Республики Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-П (год), 01-ИП (пром), D 004, 1-ЦП
3 июля
3 июля
5 июля
6
Баланс производственных мощностей
годовая
БНС
электронные таблицы
БМ
4 июля
3 июля
5 июля
7
О состоянии охраны атмосферного воздуха в Республике Казахстан
годовая
БНС
веб-публикация
2-ТП (воздух)
30 июня
29 июня
28 июня
8
О затратах на охрану окружающей среды в Республике Казахстан
годовая
БНС
веб-публикация
4-ОС
14 июля
13 июля
12 июля
9
Об обращении с коммунальными отходами в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы

1-қалдықтар, 2-қалдықтар
5 мамыр
4 мамыр
3 мамыр
10
Қазақстан Республикасындағы сумен жабдықтау және су бұру жүйелері құрылғыларының жұмысы туралы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ВК
19 мамыр
18 мамыр
17 мамыр
11
Жердiң болуы және оны санаттар, жер учаскелерiнiң меншiк иелерi, жердi пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлу туралы
жылдық
ҚР АШМ ЖРБК
есеп
22
20 қаңтар
20 қаңтар
20 қаңтар
12
Суармалы жердің болуы және оларды санаттар, жер учаскелерінің меншік иелері, жерді пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлу туралы
жылдық
ҚР АШМ ЖРБК
есеп
22-А
20 қаңтар
20 қаңтар
20 қаңтар
13
Орман дақылдарымен жұмыс істеу және ормандарды қалпына келтіру туралы есеп
жылдық
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
ақпарат
8 ОШ
1 наурыз
14
Ағаш және бұта тұқымдылардың тұқымдарын себу сапасы туралы есеп
жылдық
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
ақпарат
17 ОШ (орман шаруашылығы)
1 наурыз
15
Орман өрттері туралы есеп
он күндік
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
ақпарат
1 өрт (орман)
айдың 10, 20, 30-ы күндеріне
16
Орман заңнамасын бұзу туралы есеп
тоқсандық
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
ақпарат
5 орманша
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
17
Орман қорын мемлекеттік есепке алу және орман қорын мемлекеттік орман қоры және алқаптар санаттары бойынша бөлу
жылдық
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
ақпарат
1
1 наурыз
18
Ағаш кесу, орманды күтіп баптау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу мен жанама орман пайдалану жөніндегі есеп
жылдық
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
ақпарат
3 (жылдық)
1 наурыз
19
Кеспе ағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы есеп
жылдық
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
ақпарат
4 ОШ (орман шаруашылығы)
1 наурыз,
20 шілде
20
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
жылдық
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
ақпарат
13 ОШ (орман шаруашылығы)
1 наурыз
21
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсімдері туралы есеп
тоқсандық
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
ақпарат
ЛД
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
22
Орман қорғау туралы есеп
жартыжылдық
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
ақпарат
12 ОШ (орман шаруашылығы)
есепті кезеңнен кейінгі
1 ақпанға (қоса алғанда) және 10 шілдеге (қоса алғанда) дейін
23
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды есепке алу
жылдық
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
ақпарат
1 ЕҚТА
есепті кезеңнен кейінгі
1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
24
Орман шаруашылығы бойынша өндірістік жоспарды орындау туралы есеп
жартыжылдық
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
ақпарат
10 ОШ (орман шаруашылығы)
есепті кезеңнен кейінгі
1 ақпанға (қоса алғанда) және 10 шілдеге (қоса алғанда) дейін
25
Орман тұқымын дайындау туралы есеп
жылдық
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
ақпарат
20 ОШ (орман шаруашылығы)
есепті кезеңнен кейінгі
1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
26
Қазақстан Республикасы бойынша су алу, пайдалану және су бұрудың негізгі көрсеткіштері
жылдық
ҚР СРИМ СРРҚПК
есеп
2-ТП (сушар)
сұрау салуда көрсетілген, бірақ есепті жылдан кейінгі жылдың 1 сәуірінен ерте емес

1-отходы, 2-отходы
5 мая
4 мая
3 мая
10
О работе сооружений систем водоснабжения и водоотведения в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ВК
19 мая
18 мая
17 мая
11
О наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
годовая
КУЗР МСХ РК
отчет
22
20 января
20 января
20 января
12
О наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
годовая
КУЗР МСХ РК
отчет
22-А
20 января
20 января
20 января
13
Отчет о работе с лесными культурами и лесовозобновлении
годовая
КЛХЖМ МЭПР РК
информация
8 ЛХ
1 марта
14
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
годовая
КЛХЖМ МЭПР РК
информация
17 ЛХ (лесное хозяйство)
1 марта
15
Отчет о лесных пожарах
декадная
КЛХЖМ МЭПР РК
информация
1 пожар (лес)
10, 20, 30 числа месяца
16
Отчет о нарушениях лесного законодательства
квартальная
КЛХЖМ МЭПР РК
информация
5 лесхоз
20 января, 20 апреля, 20 июля, 20 октября
17
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
годовая
КЛХЖМ МЭПР РК
информация
1
1 марта
18
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
годовая
КЛХЖМ МЭПР РК
информация
3 (годовая)
1 марта
19
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
годовая
КЛХЖМ МЭПР РК
информация
4 ЛХ (лесное хозяйство)
1 марта, 20 июля
20
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
годовая
КЛХЖМ МЭПР РК
информация
13 ЛХ (лесное хозяйство)
1 марта
21
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
квартальная
КЛХЖМ МЭПР РК
информация
ЛД
20 января, 20 апреля, 20 июля, 20 октября
22
Отчет о лесозащите
полугодовая
КЛХЖМ МЭПР РК
информация
12 ЛХ (лесное хозяйство)
до 1 февраля (включительно) и 10 июля (включительно) после отчетного периода
23
Учет особо охраняемых природных территорий
годовая
КЛХЖМ МЭПР РК
информация
1 ООПТ
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
24
Отчет о выполнении производственного плана по лесному хозяйству
полугодовая
КЛХЖМ МЭПР РК
информация
10 ЛХ (лесное хозяйство)
до 1 февраля (включительно) и 10 июля (включительно) после отчетного периода
25
Отчет о заготовке лесных семян
годовая
КЛХЖМ МЭПР РК
информация
20 ЛХ (лесное хозяйство)
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
26
Основные показатели забора, использования и водоотведения вод по Республике Казахстан
годовая
КРОИВР МВРИ РК
отчет
2-ТП (водхоз)
указывается в запросе, но не ранее 1 апреля года, следующего за отчетным

5. Энергетика статистикасы
1
Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық балансы
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ГАЗ, 1-КПЭ, 1-НЕФТЬ 6-ТП, 1-УГОЛЬ, 1-ЭЛЕКТРОЭНЕРГИЯ
1 тамыз
3 тамыз
2 тамыз
2
Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық балансы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ГАЗ, 1-КПЭ, 1-НЕФТЬ 6-ТП, 1-УГОЛЬ, 1-ЭЛЕКТРОЭНЕРГИЯ
1 тамыз
3 тамыз
2 тамыз
6. Инвестициялар және құрылыс статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
айлық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-инвест, 1-ИС, 1-КФХ инвест
17 қаңтар,
17 ақпан,
17 наурыз,
17 сәуір,
16 мамыр,
17 маусым,
17 шілде,
18 тамыз,
18 қыркүйек,
17 қазан,
18 қараша,
19 желтоқсан
16 қаңтар,
16 ақпан,
17 наурыз,
17 сәуір,
18 мамыр,
17 маусым,
17 шілде,
17 тамыз,
17 қыркүйек,
16 қазан,
17 қараша,
21 желтоқсан
18 қаңтар,
16 ақпан,
17 наурыз,
16 сәуір,
17 мамыр,
17 маусым,
16 шілде,
17 тамыз,
17 қыркүйек,
18 қазан,
17 қараша,
20 желтоқсан
2
Қазақстан Республикасындағы негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-инвест, 1-ИС, 1-КФХ инвест
17 қаңтар,
17 ақпан,
17 наурыз,
17 сәуір,
16 мамыр,
17 маусым,
17 шілде,
18 тамыз,
18 қыркүйек,
17 қазан,
18 қараша,
19 желтоқсан
16 қаңтар,
16 ақпан,
17 наурыз,
17 сәуір,
18 мамыр,
17 маусым,
17 шілде,
17 тамыз,
17 қыркүйек,
16 қазан,
17 қараша,
21 желтоқсан
18 қаңтар,
16 ақпан,
17 наурыз,
16 сәуір,
17 мамыр,
17 маусым,
16 шілде,
17 тамыз,
17 қыркүйек,
18 қазан,
17 қараша,
20 желтоқсан
3
Қазақстан Республикасындағы негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-инвест, 1-ИС, 1-КФХ инвест
4 шілде
3 шілде
5 шілде
4
Қазақстан Республикасындағы негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-инвест, 1-ИС, 1-КФХ инвест
4 шілде
3 шілде
5 шілде
5
Қазақстан Республикасында құрылыс жұмыстарының орындалуы және объектілерді пайдалануға беру туралы
айлық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-КС, 1-КС (шағын), 2-КС, 1-ИС
17 қаңтар,
18 ақпан,
18 наурыз,
17 сәуір,
16 мамыр,
17 маусым,
17 шілде,
18 тамыз,
17 қыркүйек,
17 қазан,
18 қараша,
18 желтоқсан
16 қаңтар,
17 ақпан,
18 наурыз,
17 сәуір,
18 мамыр,
17 маусым,
17 шілде,
18 тамыз,
17 қыркүйек,
16 қазан,
18 қараша,
18 желтоқсан
18 қаңтар,
17 ақпан,
18 наурыз,
16 сәуір,
17 мамыр,
17 маусым,
16 шілде,
16 тамыз,
17 қыркүйек,
18 қазан,
18 қараша,
17 желтоқсан
6
Қазақстан Республикасында құрылыс жұмыстарының орындалуы және объектілерді пайдалануға беру туралы
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-КС, 1-КС (шағын), 2-КС, 1-ИС
17 қаңтар,
18 ақпан,
18 наурыз,
17 сәуір,
16 мамыр,
17 маусым,
17 шілде,
18 тамыз,
17 қыркүйек,
17 қазан,
18 қараша,
18 желтоқсан
16 қаңтар,
17 ақпан,
18 наурыз,
17 сәуір,
18 мамыр,
17 маусым,
17 шілде,
18 тамыз,
17 қыркүйек,
16 қазан,
18 қараша,
18 желтоқсан
18 қаңтар,
17 ақпан,
18 наурыз,
16 сәуір,
17 мамыр,
17 маусым,
16 шілде,
16 тамыз,
17 қыркүйек,
18 қазан,
18 қараша,
17 желтоқсан
7
Қазақстан Республикасында қуаттарды пайдалануға беру туралы
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер

5. Статистика энергетики
1
Топливно-энергетический баланс Республики Казахстан
годовая
БНС
веб-публикация
1-ГАЗ, 1-КПЭ, 1-НЕФТЬ 6-ТП, 1-УГОЛЬ, 1-ЭЛЕКТРОЭНЕРГИЯ
1 августа
3 августа
2 августа
2
Топливно-энергетический баланс Республики Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ГАЗ, 1-КПЭ, 1-НЕФТЬ 6-ТП, 1-УГОЛЬ, 1-ЭЛЕКТРОЭНЕРГИЯ
1 августа
3 августа
2 августа
6. Статистика инвестиций и строительства
1
Об инвестициях в основной капитал в Республике Казахстан
месячная
БНС
веб-публикация
1-инвест, 1-ИС, 1-КФХ инвест
17 января, 17 февраля, 17 марта, 17 апреля, 16 мая, 17 июня, 17 июля, 18 августа, 18 сентября, 17 октября, 18 ноября, 19 декабря
16 января,
16 февраля, 17 марта, 17 апреля, 18 мая, 17 июня, 17 июля, 17 августа, 17 сентября, 16 октября, 17 ноября, 21 декабря
18 января,
16 февраля, 17 марта, 16 апреля, 17 мая, 17 июня, 16 июля, 17 августа, 17 сентября, 18 октября, 17 ноября, 20 декабря
2
Об инвестициях в основной капитал в Республике Казахстан
месячная
БНС
электронные таблицы
1-инвест, 1-ИС, 1-КФХ инвест
17 января, 17 февраля, 17 марта, 17 апреля, 16 мая, 17 июня, 17 июля, 18 августа, 18 сентября, 17 октября, 18 ноября, 19 декабря
16 января,
16 февраля, 17 марта, 17 апреля, 18 мая, 17 июня, 17 июля, 17 августа, 17 сентября, 16 октября, 17 ноября, 21 декабря
18 января,
16 февраля, 17 марта, 16 апреля, 17 мая, 17 июня, 16 июля, 17 августа, 17 сентября, 18 октября, 17 ноября, 20 декабря
3
Об инвестициях в основной капитал в Республике Казахстан
годовая
БНС
веб-публикация
1-инвест, 1-ИС, 1-КФХ инвест
4 июля
3 июля
5 июля
4
Об инвестициях в основной капитал в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-инвест, 1-ИС, 1-КФХ инвест
4 июля
3 июля
5 июля
5
О выполнении строительных работ и вводе в эксплуатацию объектов в Республике Казахстан
месячная
БНС
веб-публикация
1-КС, 1-КС (малые), 2-КС, 1-ИС
17 января, 18 февраля, 18 марта, 17 апреля, 16 мая, 17 июня, 17 июля, 18 августа, 17 сентября, 17 октября, 18 ноября, 18 декабря
16 января, 17 февраля, 18 марта, 17 апреля, 18 мая, 17 июня, 17 июля, 18 августа, 17 сентября, 16 октября, 18 ноября, 18 декабря
18 января, 17 февраля, 18 марта, 16 апреля, 17 мая, 17 июня, 16 июля, 16 августа, 17 сентября, 18 октября, 18 ноября, 17 декабря
6
О выполнении строительных работ и вводе в эксплуатацию объектов в Республике Казахстан
месячная
БНС
электронные таблицы
1-КС, 1-КС (малые), 2-КС, 1-ИС
17 января, 18 февраля, 18 марта, 17 апреля, 16 мая, 17 июня, 17 июля, 18 августа, 17 сентября, 17 октября, 18 ноября, 18 декабря
16 января, 17 февраля, 18 марта, 17 апреля, 18 мая, 17 июня, 17 июля, 18 августа, 17 сентября, 16 октября, 18 ноября, 18 декабря
18 января, 17 февраля, 18 марта, 16 апреля, 17 мая, 17 июня, 16 июля, 16 августа, 17 сентября, 18 октября, 18 ноября, 17 декабря
7
О вводе в эксплуатацию мощностей в Республике Казахстан
квартальная
БНС
электронные таблицы

2-КС, 1-ИС
24 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
24 қазан
26 қаңтар,
24 сәуір,
24 шілде,
23 қазан
25 қаңтар,
26 сәуір,
26 шілде,
25 қазан
8
Қазақстан Республикасында құрылыс жұмыстарының орындалуы және объектілерді пайдалануға беру туралы
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-КС, 2-КС, 1-ИС
4 шілде
3 шілде
5 шілде
9
Қазақстан Республикасында құрылыс жұмыстарының орындалуы және объектілерді пайдалануға беру туралы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-КС, 2-КС, 1-ИС
4 шілде
3 шілде
5 шілде
7. Ішкі сауда статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы сауда базарлары туралы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
12-сауда
31 наурыз
30 наурыз
30 наурыз
2
Қазақстан Республикасындағы тауар биржаларының қызметі туралы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-биржа
10 ақпан
Х
Х
3
Қазақстан Республикасындағы тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу көлемі
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
2-сауда
13 қаңтар,
12 ақпан,
12 наурыз,
14 сәуір,
12 мамыр,
12 маусым,
14 шілде,
12 тамыз,
12 қыркүйек,
13 қазан,
12 қараша,
12 желтоқсан
12 қаңтар,
12 ақпан,
12 наурыз,
13 сәуір,
13 мамыр,
12 маусым,
13 шілде,
12 тамыз,
14 қыркүйек,
12 қазан,
12 қараша,
14 желтоқсан
12 қаңтар,
12 ақпан,
12 наурыз,
12 сәуір,
12 мамыр,
14 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
13 қыркүйек, 12 қазан,
12 қараша,
13 желтоқсан
4
Қазақстан Республикасындағы ішкі сауда туралы
айлық
ҰСБ
веб-жарияланым
2-сауда
13 қаңтар,
12 ақпан,
12 наурыз,
14 сәуір,
12 мамыр,
12 маусым,
14 шілде,
12 тамыз,
12 қыркүйек,
13 қазан,
12 қараша,
12 желтоқсан
12 қаңтар,
12 ақпан,
12 наурыз,
13 сәуір,
13 мамыр,
12 маусым,
13 шілде,
12 тамыз,
14 қыркүйек,
12 қазан,
12 қараша,
14 желтоқсан
12 қаңтар,
12 ақпан,
12 наурыз,
12 сәуір,
12 мамыр,
14 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
13 қыркүйек, 12 қазан,
12 қараша,
13 желтоқсан
5
Қазақстан Республикасындағы тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу көлемі
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ВТ
30 маусым
30 маусым
30 маусым
6
Қазақстан Республикасындағы электрондық коммерция туралы
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
Э-коммерция
23 мамыр
25 мамыр
24 мамыр
7
Қазақстан Республикасындағы электрондық коммерция туралы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
Э-коммерция
23 мамыр
25 мамыр
24 мамыр
8. Сыртқы және өзара сауда, тауар нарықтары статистикасы
1
Сыртқы сауда айналымы
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС, ҚР Қаржымині МКК деректері
15-і күні
2
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен тауарлардың өзара саудасы және сыртқы саудасы туралы
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС, ҚР Қаржымині МКК деректері
15-і күні
3
Облыстар бойынша ЕАЭО елдерімен Қазақстан Республикасының өзара сауда айналымының негізгі көрсеткіштері
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
4
Елдер бойынша Қазақстан Республикасының сыртқы саудасының негізгі көрсеткіштері
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС, ҚР Қаржымині МКК деректері
15-і күні
5
Негізгі тауар топтары бойынша Қазақстан Республикасы экспортының және импортының құрылымы
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС, ҚР Қаржымині МКК деректері
15-і күні
6
Негізгі тауар топтары бойынша ЕАЭО елдерімен Қазақстан Республикасы экспортының және импортының құрылымы
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
7
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Абай
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
8
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Ақмола
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
9
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Ақтөбе
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
10
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Алматы
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
11
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Атырау
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
12
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Шығыс Қазақстан
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
13
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Жамбыл
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
14
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Жетісу
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
15
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Батыс Қазақстан
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
16
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Қарағанды
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
17
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Қостанай
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
18
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Қызылорда
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
19
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Маңғыстау
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
20
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Павлодар
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
21
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Солтүстік Қазақстан
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
22
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Түркістан
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
23
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Алматы қаласы
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
24
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Астана қаласы
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
25
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Шымкент қаласы
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
26
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Ұлытау
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
27
ЕАЭО елдерімен "ел-тауар" бөлінісінде ЕАЭО СЭҚ ТН 4, 6, 10 таңбалары бойынша Қазақстан Республикасының экспорты және импорты
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
28
ЕАЭО елдерімен "тауар-ел" бөлінісінде ЕАЭО СЭҚ ТН 4, 6, 10 таңбалары бойынша ҚР экспорты және импорты
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
15-і күні
29
Қазақстан Республикасының ет және ет өнімдері бойынша экспорты және импорты
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС, ҚР Қаржымині МКК деректері
15-і күні
30
ЕАЭО СЭҚ ТН 4,6,10 таңбалары бойынша Қазақстан Республикасының экспорты мен импорты
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС, ҚР Қаржымині МКК деректері
15-і күні
31
Қазақстан Республикасының сыртқы сауда айналымы
айлық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ТС, ҚР Қаржымині МКК деректері
15-і күні
32
Сыртқы сауда айналымы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС, ҚР Қаржымині МКК деректері
25 шілде
27 шілде
26 шілде
33
Облыстар бойынша ЕАЭО елдерімен Қазақстан Республикасының өзара саудасының негізгі көрсеткіштері
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
34
Елдер бойынша Қазақстан Республикасының сыртқы саудасының негізгі көрсеткіштері
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС, ҚР Қаржымині МКК деректері
25 шілде
27 шілде
26 шілде
35
Негізгі тауар топтары бойынша Қазақстан Республикасы экспортының және импортының құрылымы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС, ҚР Қаржымині МКК деректері
25 шілде
27 шілде
26 шілде
36
Негізгі тауар топтары бойынша ЕАЭО елдерімен Қазақстан Республикасы экспортының және импортының құрылымы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
37
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Абай
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
38
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Ақмола
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
39
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Ақтөбе
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
40
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Алматы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
41
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Атырау
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
42
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Шығыс Қазақстан
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
43
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Жамбыл
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
44
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Жетісу
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
45
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Батыс Қазақстан
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
46
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Қарағанды
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
47
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Қостанай
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
48
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Қызылорда
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
49
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Маңғыстау
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
50
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Павлодар
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
51
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Солтүстік Қазақстан
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
52
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Түркістан
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
53
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Алматы қаласы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
54
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Астана қаласы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
55
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Шымкент қаласы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
56
Қазақстан Республикасының облыстар бөлінісіндегі экспорты мен импорты. Ұлытау
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
57
ЕАЭО елдерімен "ел-тауар" бөлінісінде ЕАЭО СЭҚ ТН 4, 6, 10 таңбалары бойынша Қазақстан Республикасының экспорты және импорты
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
58
ЕАЭО елдерімен "тауар-ел" бөлінісінде ЕАЭО СЭҚ ТН 4, 6, 10 таңбасы бойынша Қазақстан Республикасының экспорты және импорты
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС
25 шілде
27 шілде
26 шілде
59
Қазақстан Республикасының ет және ет өнімдері бойынша экспорты және импорты
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС, ҚР Қаржымині МКК деректері
25 шілде
27 шілде
26 шілде
60
ЕАЭО СЭҚ ТН 4,6,10 таңбалары бойынша Қазақстан Республикасының экспорты мен импорты
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС, ҚР Қаржымині МКК деректері
25 шілде
27 шілде
26 шілде
61
Қазақстан Республикасында өнімнің (тауарлардың) және шикізаттың жекелеген түрлерінің ресурстары және пайдаланылуы
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-П (ай), 24-СХ, 1-ТС, ҚР Қаржымині МКК деректері
20 қаңтар,
20 ақпан,
20 наурыз,
21 сәуір,
20 мамыр,
20 маусым,
21 шілде,
20 тамыз,
22 қыркүйек,
20 қазан,
20 қараша,
22 желтоқсан
20 қаңтар,
20 ақпан,
20 наурыз,
20 сәуір,
20 мамыр,
22 маусым,
20 шілде,
20 тамыз,
21 қыркүйек,
20 қазан,
20 қараша,
21 желтоқсан
20 қаңтар,
22 ақпан,
19 наурыз,
20 сәуір,
20 мамыр,
21 маусым,
20 шілде,
20 тамыз,
20 қыркүйек, 20 қазан,
22 қараша,
20 желтоқсан
62
Қазақстан Республикасында өнімнің (тауарлардың) және шикізаттың жекелеген түрлерінің ресурстары және пайдаланылуы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-П (жыл), 24-СХ, 1-ТС, ҚР Қаржымині МКК деректері
28 қараша
30 қараша
63
Өңірлер бөлінісінде жоғары технологиялы өнімнің экспорты
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ТС, ҚР Қаржымині МКК деректері
25 шілде
27 шілде
26 шілде

2-КС, 1-ИС
24 января, 25 апреля, 25 июля, 24 октября
26 января, 24 апреля, 24 июля, 23 октября
25 января, 26 апреля, 26 июля, 25 октября
8
О выполнении строительных работ и вводе в эксплуатацию объектов в Республике Казахстан
годовая
БНС
веб-публикация
1-КС, 2-КС, 1-ИС
4 июля
3 июля
5 июля
9
О выполнении строительных работ и вводе в эксплуатацию объектов в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-КС, 2-КС, 1-ИС
4 июля
3 июля
5 июля
7. Статистика внутренней торговли
1
О торговых рынках в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
12-торговля
31 марта
30 марта
30 марта
2
О деятельности товарных бирж в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-биржа
10 февраля
Х
Х
3
Объем реализации товаров и услуг в Республике Казахстан
месячная
БНС
электронные таблицы
2-торговля
13 января, 12 февраля, 12 марта, 14 апреля, 12 мая, 12 июня, 14 июля, 12 августа, 12 сентября, 13 октября, 12 ноября, 12 декабря
12 января, 12 февраля, 12 марта, 13 апреля, 13 мая, 12 июня, 13 июля, 12 августа, 14 сентября, 12 октября, 12 ноября, 14 декабря
12 января, 12 февраля, 12 марта, 12 апреля, 12 мая, 14 июня, 12 июля, 12 августа, 13 сентября, 12 октября, 12 ноября, 13 декабря
4
О внутренней торговле в Республике Казахстан
месячная
БНС
веб-публикация
2-торговля
13 января, 12 февраля, 12 марта, 14 апреля, 12 мая, 12 июня, 14 июля, 12 августа, 12 сентября, 13 октября, 12 ноября, 12 декабря
12 января, 12 февраля, 12 марта, 13 апреля, 13 мая, 12 июня, 13 июля, 12 августа, 14 сентября, 12 октября, 12 ноября, 14 декабря
12 января, 12 февраля, 12 марта, 12 апреля, 12 мая, 14 июня, 12 июля, 12 августа, 13 сентября, 12 октября, 12 ноября, 13 декабря
5
Объем реализации товаров и услуг в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ВТ
30 июня
30 июня
30 июня
6
Об электронной коммерции в Республике Казахстан
годовая
БНС
веб-публикация
Э-коммерция
23 мая
25 мая
24 мая
7
Об электронной коммерции в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
Э-коммерция
23 мая
25 мая
24 мая
8. Статистика внешней и взаимной торговли, товарных рынков
1
Внешнеторговый оборот
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС, данные КГД МФ РК
15 числа
2
О внешней торговле и взаимной торговле товарами с государствами-членами Евразийского экономического союза
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС, данные КГД МФ РК
15 числа
3
Основные показатели взаимной торговли Республики Казахстан со странами ЕАЭС по областям
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
4
Основные показатели внешней торговли Республики Казахстан по странам
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС, данные КГД МФ РК
15 числа
5
Структура экспорта и импорта Республики Казахстан по основным товарным группам
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС, данные КГД МФ РК
15 числа
6
Структура экспорта и импорта Республики Казахстан по основным товарным группам со странами ЕАЭС
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
7
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Абай
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
8
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Акмолинская
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
9
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Актюбинская
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
10
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Алматинская
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
11
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Атырауская
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
12
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Восточно-Казахстанская
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
13
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Жамбылская
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
14
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Жетісу
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
15
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Западно-Казахстанская
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
16
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Карагандинская
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
17
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Костанайская
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
18
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Кызылординская
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
19
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Мангистауская
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
20
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Павлодарская
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
21
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Северо-Казахстанская
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
22
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Туркестанская
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
23
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. г. Алматы
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
24
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. г. Астана
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
25
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. г. Шымкент
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
26
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Ұлытау
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
27
Экспорт и импорт Республики Казахстан со странами ЕАЭС по 4, 6, 10 знакам ТН ВЭД ЕАЭС в разрезе "страна-товар"
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
28
Экспорт и импорт Республики Казахстан со странами ЕАЭС по 4, 6, 10 знакам ТН ВЭД ЕАЭС в разрезе "товар-страна"
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС
15 числа
29
Экспорт и импорт Республики Казахстан по мясу и мясопродуктам
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС, данные КГД МФ РК
15 числа
30
Экспорт и импорт товаров Республики Казахстан по 4, 6, 10 знакам ТН ВЭД ЕАЭС
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ТС, данные КГД МФ РК
15 числа
31
Внешнеторговый оборот Республики Казахстан
месячная
БНС
веб-публикация
1-ТС, данные КГД МФ РК
15 числа
32
Внешнеторговый оборот
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС, данные КГД МФ РК
25 июля
27 июля
26 июля
33
Основные показатели взаимной торговли Республики Казахстан со странами ЕАЭС по областям
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
34
Основные показатели внешней торговли Республики Казахстан по странам
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС, данные КГД МФ РК
25 июля
27 июля
26 июля
35
Структура экспорта и импорта Республики Казахстан по основным товарным группам
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС, данные КГД МФ РК
25 июля
27 июля
26 июля
36
Структура экспорта и импорта Республики Казахстан по основным товарным группам со странами ЕАЭС
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
37
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Абай
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
38
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Акмолинская
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
39
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Актюбинская
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
40
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Алматинская
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
41
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Атырауская
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
42
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Восточно-Казахстанская
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
43
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Жамбылская
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
44
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Жетісу
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
45
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Западно-Казахстанская
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
46
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Карагандинская
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
47
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Костанайская
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
48
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Кызылординская
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
49
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Мангистауская
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
50
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Павлодарская
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
51
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Северо-Казахстанская
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
52
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Туркестанская
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
53
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. г. Алматы
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
54
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. г. Астана
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
55
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. г. Шымкент
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
56
Экспорт и импорт Республики Казахстан в разрезе областей. Ұлытау
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
57
Экспорт и импорт Республики Казахстан со странами ЕАЭС по 4, 6, 10 знакам ТН ВЭД ЕАЭС в разрезе "страна-товар"
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
58
Экспорт и импорт Республики Казахстан со странами ЕАЭС по 4, 6, 10 знакам ТН ВЭД ЕАЭС в разрезе "товар-страна"
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС
25 июля
27 июля
26 июля
59
Экспорт и импорт Республики Казахстан по мясу и мясопродуктам
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС, данные КГД МФ РК
25 июля
27 июля
26 июля
60
Экспорт и импорт товаров РК по 4, 6, 10 знакам ТН ВЭД ЕАЭС
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС, данные КГД МФ РК
25 июля
27 июля
26 июля
61
Ресурсы и использование отдельных видов продукции (товаров) и сырья в Республике Казахстан
месячная
БНС
электронные таблицы
1-П (мес), 24-СХ, 1-ТС, данные КГД МФ РК
20 января, 20 февраля, 20 марта, 21 апреля, 20 мая, 20 июня, 21 июля, 20 августа, 22 сентября, 20 октября, 20 ноября, 22 декабря
20 января, 20 февраля, 20 марта, 20 апреля, 20 мая, 22 июня, 20 июля, 20 августа, 21 сентября, 20 октября, 20 ноября, 21 декабря
20 января, 22 февраля, 19 марта, 20 апреля, 20 мая, 21 июня, 20 июля, 20 августа, 20 сентября, 20 октября, 22 ноября, 20 декабря
62
Ресурсы и использование отдельных видов продукции (товаров) и сырья в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-П (год), 24-СХ, 1-ТС, данные КГД МФ РК
28 ноября
30 ноября
63
Экспорт высокотехнологичной продукции в разрезе регионов
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ТС, данные КГД МФ РК
25 июля
27 июля
26 июля

11. Көрсетілетін қызметтер статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер
2-қызмет көрсету
28 ақпан,
29 мамыр,
29 тамыз,
28 қараша
27 ақпан,
29 мамыр,
28 тамыз,
30 қараша
26 ақпан,
31 мамыр,
27 тамыз,
29 қараша
2
Қазақстан Республикасындағы лизингтік қызмет туралы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-лизинг
23 мамыр
25 мамыр
24 мамыр
3
Қазақстан Республикасындағы көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
2-қызмет көрсету
30 маусым
29 маусым
28 маусым
4
Қазақстан Республикасындағы көрсетілген IT-қызметтердің көлемі туралы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
2-қызмет (IT)
30 маусым
29 маусым
28 маусым
12. Мәдениет статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы мәдениет
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-мәдениет, 1-кино (2025), Е-кино (2026-2027)
18 сәуір
20 сәуір
19 сәуір
2
Қазақстан Республикасындағы кітапханалар мен музейлердің қызметі
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-мәдениет
18 сәуір
20 сәуір
19 сәуір
3
Қазақстан Республикасындағы кинематографиялық ұйымдардың қызметі
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-кино (2025), Е-кино (2026-2027)
18 сәуір
20 сәуір
19 сәуір
4
Қазақстан Республикасындағы мәдени-демалыс және концерттік ұйымдардың қызметі
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-мәдениет
18 сәуір
20 сәуір
19 сәуір
5
Қазақстан Республикасындағы ойын-сауық және демалыс саябақтарының, хайуанаттар бағының және океанариумның қызметі
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-мәдениет
18 сәуір
20 сәуір
19 сәуір
6
Қазақстан Республикасындағы театрлар мен цирктердің қызметі
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-мәдениет
18 сәуір
20 сәуір
19 сәуір
13. Туризм статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы орналастыру орындарының қызметі туралы
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер
2-туризм
1 сәуір,
10 маусым,
4 қыркүйек,
2 желтоқсан
1 сәуір,
10 маусым,
6 қыркүйек,
2 желтоқсан
2
Қазақстан Республикасындағы үй шаруашылықтарының сапарларға жұмсаған шығыстары туралы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
Н-050
17 сәуір
17 сәуір
19 сәуір
3
Елге келушілерді іріктеп зерттеу туралы
жылына бір рет
ҰСБ
электрондық кестелер
Н-060
9 қазан
11 қазан
14. Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы қызметкерлердің жалақысы
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-Т (тоқсандық)
10 ақпан,
12 мамыр,
12 тамыз,
10 қараша
10 ақпан,
12 мамыр,
12 тамыз,
10 қараша
10 ақпан,
12 мамыр,
12 тамыз,
10 қараша
2
Қазақстан Республикасындағы қызметкерлердің саны және жалақысы
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-Т (тоқсандық)
10 ақпан,
12 мамыр,
12 тамыз,
10 қараша
10 ақпан,
12 мамыр,
12 тамыз,
10 қараша
10 ақпан,
12 мамыр,
12 тамыз,
10 қараша
3
Қазақстан Республикасының кәсіпорындарындағы жұмыс күшінің болуы және қозғалысы
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-Т (тоқсандық)
10 ақпан,
12 мамыр,
12 тамыз,
10 қараша
10 ақпан,
12 мамыр,
12 тамыз,
10 қараша
10 ақпан,
12 мамыр,
12 тамыз,
10 қараша
4
Қазақстан Республикасындағы еңбек бойынша негізгі көрсеткіштер
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-Т (жыл)
27 маусым
29 маусым
29 маусым
5
Қазақстан Республикасындағы қызметкерлердің саны мен жалақысы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-Т (жыл)
3 маусым
3 маусым
3 маусым
6
Қазақстан Республикасындағы жұмыс күшінің қозғалысы және жалдамалы қызметкерлердің күнтізбелік уақыт қорын пайдалануы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-Т (жыл)
6 маусым
8 маусым
8 маусым
7
Қазақстан Республикасында жұмыс күшін ұстау шығындарының құны
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-Т (жыл)
12 маусым
12 маусым
14 маусым
8
Қазақстан Республикасында жұмыс күшін ұстау шығындарының құны
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-Т (жыл)
18 маусым
18 маусым
18 маусым
9
Қазақстан Республикасындағы еңбек құнының индексі
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-Т (жыл)
25 маусым
25 маусым
25 маусым
10
Қазақстан Республикасындағы зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін қызметкерлердің саны
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-T (еңбек жағдайы)
10 сәуір
10 сәуір
12 сәуір
11
Қазақстан Республикасында қызметкерлердің жалақсын саралау
жылына бір рет
ҰСБ
веб-жарияланым
2-T (еңбекақы)
24 қазан
23 қазан
22 қазан
12
Қазақстан Республикасында қызметкерлердің жалақысын бөлу
жылына бір рет
ҰСБ
электрондық кестелер
2-T (еңбекақы)
9 қазан
9 қазан
11 қазан
13
Қазақстан Республикасындағы негізгі кәсіптер мен лауазымдар бойынша қызметкерлердің жалақысын бөлу
жылына бір рет
ҰСБ
электрондық кестелер
2-T (еңбекақы)
14 қазан
14 қазан
15 қазан
14
Қазақстан Республикасындағы меншік нысандары және кәсіпорындардың мөлшерлілігі бойынша қызметкерлердің жалақысын бөлу
жылына бір рет
ҰСБ
электрондық кестелер
2-T (еңбекақы)
21 қазан
20 қазан
19 қазан
15
Жалдамалы қызметкерлердің жалақысы (кәсіпкерлік қызметпен айналысатын шағын кәсіпорындарды есепке алумен)
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-Т (тоқсан), 2-МП (тоқсан)
31 наурыз,
30 маусым,
29 қыркүйек,
29 желтоқсан
30 наурыз,
29 маусым,
28 қыркүйек,
28 желтоқсан
29 наурыз,
28 маусым,
27 қыркүйек, 27 желтоқсан
16
Жалдамалы қызметкерлердің жалақысы (кәсіпкерлік қызметпен айналысатын шағын кәсіпорындарды есепке алумен)
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-Т (жыл), 2-МП (жыл)
2 шілде
1 шілде
30 маусым
17
Еңбек нарығындағы жағдай
тоқсандық жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
T-001
14 ақпан,
14 мамыр,
14 тамыз,
14 қараша,
1 сәуір
13 ақпан,
14 мамыр,
14 тамыз,
13 қараша,
31 наурыз
12 ақпан,
14 мамыр,
13 тамыз,
12 қараша,
1 сәуір
18
Қазақстан Республикасындағы еңбек нарығының негізгі индикаторлары
тоқсандық жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
T-001
13 ақпан,
13 мамыр,
13 тамыз,
13 қараша,
31 наурыз
12 ақпан,
13 мамыр,
13 тамыз,
12 қараша,
30 наурыз
11 ақпан,
13 мамыр,
12 тамыз,
11 қараша
31 наурыз
19
Қазақстан Республикасында бейресми жұмыспен қамтылған халық саны
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
T-001
9 сәуір
9 сәуір
9 сәуір
20
Қазақстан Республикасындағы лайықты еңбекті өлшеудің статистикалық көрсеткіштері
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
T-004
17 ақпан
17 ақпан
17 ақпан
21
Қазақстанның өңірлері бойынша аудандар бөлінісінде еңбек нарығының негізгі индикаторлары
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
T-001
7 сәуір
7 сәуір
7 сәуір
22
Еңбек нарығындағы ахуал туралы ақпарат
айлық
ҚР Еңбекмині
ақпарат

11. Статистика услуг
1
Об объемах оказанных услуг в Республике Казахстан
квартальная
БНС
электронные таблицы
2-услуги
28 февраля, 29 мая, 29 августа, 28 ноября
27 февраля, 29 мая, 28 августа, 30 ноября
26 февраля, 31 мая, 27 августа, 29 ноября
2
О лизинговой деятельности в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-лизинг
23 мая
25 мая
24 мая
3
Об объемах оказанных услуг в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
2-услуги
30 июня
29 июня
28 июня
4
Об объемах оказанных IT- услуг в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
2-услуги (IT)
30 июня
29 июня
28 июня
12. Статистика культуры
1
Культура в Республике Казахстан
годовая
БНС
веб-публикация
1-культура, 1-кино (2025), Е-кино (2026-2027)
18 апреля
20 апреля
19 апреля
2
Деятельность библиотек и музеев в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-культура
18 апреля
20 апреля
19 апреля
3
Деятельность кинематографических организаций в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-кино (2025)
Е-кино (2026-2027)
18 апреля
20 апреля
19 апреля
4
Деятельность культурно-досуговых и концертных организаций в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-культура
18 апреля
20 апреля
19 апреля
5
Деятельность парков развлечений и отдыха, зоопарков и океанариума в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-культура
18 апреля
20 апреля
19 апреля
6
Деятельность театров и цирков в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-культура
18 апреля
20 апреля
19 апреля
13. Статистика туризма
1
О деятельности мест размещения в Республике Казахстан
квартальная
БНС
электронные таблицы
2-туризм
1 апреля, 10 июня, 4 сентября, 2 декабря
1 апреля,
10 июня,
6 сентября,
2 декабря
2
О расходах домашних хозяйств на поездки в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
Н-050
17 апреля
17 апреля
19 апреля
3
О выборочном обследовании въездных посетителей
один раз в год
БНС
электронные таблицы
Н-060
9 октября
11 октября
14. Статистика труда и занятости
1
Заработная плата работников в Республике Казахстан
квартальная
БНС
веб-публикация
1-Т (квартал)
10 февраля, 12 мая, 12 августа, 10 ноября
10 февраля, 12 мая, 12 августа, 10 ноября
10 февраля, 12 мая, 12 августа, 10 ноября
2
Численность и заработная плата работников в Республике Казахстан
квартальная
БНС
электронные таблицы
1-Т (квартал)
10 февраля, 12 мая, 12 августа, 10 ноября
10 февраля, 12 мая, 12 августа, 10 ноября
10 февраля, 12 мая, 12 августа, 10 ноября
3
Наличие и движение рабочей силы на предприятиях Республики Казахстан
квартальная
БНС
электронные таблицы
1-Т (квартал)
10 февраля, 12 мая, 12 августа, 10 ноября
10 февраля, 12 мая, 12 августа, 10 ноября
10 февраля, 12 мая, 12 августа, 10 ноября
4
Основные показатели по труду в Республике Казахстан
годовая
БНС
веб-публикация
1-Т (год)
27 июня
29 июня
29 июня
5
Численность и заработная плата работников в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-Т (год)
3 июня
3 июня
3 июня
6
Движение рабочей силы и использование календарного фонда времени наемными работниками в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-Т (год)
6 июня
8 июня
8 июня
7
Стоимость затрат на содержание рабочей силы в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-Т (год)
12 июня
12 июня
14 июня
8
Численность работников и оплата труда по формам собственности в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-Т (год)
18 июня
18 июня
18 июня
9
Индекс стоимости труда в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-Т (год)
25 июня
25 июня
25 июня
10
Численность работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-Т (условия труда)
10 апреля
10 апреля
12 апреля
11
Дифференциация заработной платы работников в Республике Казахстан
один раз в год
БНС
веб-публикация
2-Т (оплата труда)
24 октября
23 октября
22 октября
12
Распределение заработной платы работников в Республике Казахстан
один раз в год
БНС
электронные таблицы
2-Т (оплата труда)
9 октября
9 октября
11 октября
13
Распределение заработной платы работников по основным профессиям и должностям в Республике Казахстан
один раз в год
БНС
электронные таблицы
2-Т (оплата труда)
14 октября
14 октября
15 октября
14
Распределение заработной платы работников по формам собственности и размерности предприятий в Республике Казахстан
один раз в год
БНС
электронные таблицы
2-Т (оплата труда)
21 октября
20 октября
19 октября
15
Заработная плата наемных работников (с учетом малых предприятий, занимающихся предпринимательской деятельностью)
квартальная
БНС
электронные таблицы
1-Т (квартал), 2-МП (квартал)
31 марта, 30 июня, 29 сентября, 29 декабря
30 марта, 29 июня, 28 сентября, 28 декабря,
29 марта, 28 июня, 27 сентября, 27 декабря
16
Заработная плата наемных работников (с учетом малых предприятий, занимающихся предпринимательской деятельностью)
годовая
БНС
электронные таблицы
1-Т (год), 2-МП (год)
2 июля
1 июля
30 июня
17
Ситуация на рынке труда
квартальная годовая
БНС
веб-публикация
T-001
14 февраля, 14 мая, 14 августа, 14 ноября, 1 апреля
13 февраля, 14 мая, 14 августа, 13 ноября, 31 марта
12 февраля, 14 мая, 13 августа, 12 ноября, 1 апреля
18
Основные индикаторы рынка труда в Республике Казахстан
квартальная годовая
БНС
электронные таблицы
T-001
13 февраля, 13 мая, 13 августа, 13 ноября, 31 марта
12 февраля, 13 мая, 13 августа, 12 ноября. 30 марта
11 февраля, 13 мая, 12 августа, 11 ноября 31 марта
19
Численность неформально занятого населения в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
T-001
9 апреля
9 апреля
9 апреля
20
Статистические показатели измерения достойного труда в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
T-004
17 февраля
17 февраля
17 февраля
21
Основные индикаторы рынка труда по регионам Казахстана в разрезе районов
годовая
БНС
электронные таблицы
T-001
7 апреля
7 апреля
7 апреля
22
Информация о ситуации на рынке труда
месячная
МТСЗН РК
информация

5 қаңтар, 8 ақпан, 5 наурыз, 7 сәуір, 5 мамыр, 7 маусым, 5 шілде, 5 тамыз, 6 қыркүйек, 5 қазан, 5 қараша, 6 желтоқсан
7
Қазақстан Республикасындағы өнеркәсіп өнімін өндірушілер бағасының базалық индексі
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ЦП
10 қаңтар,
11 ақпан,
11 наурыз,
10 сәуір,
12 мамыр,
10 маусым,
10 шілде,
11 тамыз,
10 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
10 желтоқсан
12 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
10 сәуір,
12 мамыр,
10 маусым,
10 шілде,
10 тамыз,
10 қыркүйек,
12 қазан,
10 қараша,
10 желтоқсан
11 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
12 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
12 шілде,
10 тамыз,
10 қыркүйек, 11 қазан,
10 қараша,
10 желтоқсан
8
Қазақстан Республикасында тауарларды, өнімдерді көтерме саудада сатудың баға индекстері мен бағалары
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-Ц (көтерме)
8 қаңтар,
10 ақпан,
7 наурыз,
8 сәуір,
8 мамыр,
9 маусым,
8 шілде,
7 тамыз,
8 қыркүйек,
7 қазан,
7 қараша,
8 желтоқсан
8 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
7 сәуір,
8 мамыр,
8 маусым,
7 шілде,
7 тамыз,
7 қыркүйек,
7 қазан,
9 қараша,
7 желтоқсан
8 қаңтар,
9 ақпан,
9 наурыз,
8 сәуір,
10 мамыр,
7 маусым,
7 шілде,
9 тамыз,
7 қыркүйек,
7 қазан,
8 қараша,
7 желтоқсан
9
Қазақстан Республикасындағы заңды тұлғалар үшін пошта, курьерлік және байланыс қызметтері тарифтерінің индекстері
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-тариф (почта), 1-тариф (курьер), 1-тариф (байланыс)
5 ақпан,
5 наурыз,
4 сәуір,
5 мамыр,
3 маусым,
3 шілде,
4 тамыз,
3 қыркүйек,
3 қазан,
4 қараша,
3 желтоқсан
Х
Х
10
Қазақстан Республикасындағы заңды тұлғалар үшін пошта, курьерлік және байланыс қызметтері тарифтерінің индекстері
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-тариф (почта, курьер), 1-тариф (байланыс)
Х
5 қаңтар,
5 ақпан,
4 наурыз,
3 сәуір,
5 мамыр,
3 маусым,
3 шілде,
4 тамыз,
3 қыркүйек,
5 қазан,
3 қараша,
3 желтоқсан
5 қаңтар, 5 ақпан,
4 наурыз,
5 сәуір,
4 мамыр,
3 маусым,
5 шілде,
3 тамыз,
3 қыркүйек,
4 қазан,
3 қараша,
3 желтоқсан
11
Қазақстан Республикасында көліктің барлық түрлерімен жүктерді тасымалдау тарифтерінің индекстері
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-тариф (теміржол, әуе, автомобиль, құбыржолы, ішкі су, теңіз)
4 ақпан,
4 наурыз,
3 сәуір,
2 мамыр,
2 маусым,
1 шілде,
1 тамыз,
2 қыркүйек,
1 қазан,
3 қараша,
1 желтоқсан
Х
Х
12
Қазақстан Республикасында көліктің барлық түрлерімен жүктерді тасымалдау тарифтерінің индекстері
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-тариф (жүктер)
Х
5 қаңтар, 3 ақпан,
2 наурыз,
3 сәуір,
4 мамыр,
1 маусым,
1 шілде,
3 тамыз,
1 қыркүйек,
1 қазан,
2 қараша,
1 желтоқсан
5 қаңтар, 3 ақпан,
2 наурыз,
2 сәуір,
4 мамыр,
1 маусым,
1 шілде,
2 тамыз,
1 қыркүйек,
1 қазан,
1 қараша,
1 желтоқсан
13
Қазақстан Республикасындағы қызметтерге өндірушілердің баға индекстері
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-Ц (қызмет)
27 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
28 қазан
26 қаңтар,
27 сәуір,
27 шілде,
27 қазан
25 қаңтар,
26 сәуір,
26 шілде,
26 қазан
14
Қазақстан Республикасы тауарларының, өнімдерінің экспорттық жеткізілімдері мен импорттық түсімдерінің баға индекстері
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-Ц (экспорт, импорт) 1-ТС, МКК деректері
16 қаңтар,
17 ақпан,
18 наурыз,
17 сәуір,
16 мамыр,
16 маусым,
16 шілде,
18 тамыз,
16 қыркүйек,
16 қазан,
17 қараша,
18 желтоқсан
16 қаңтар,
16 ақпан,
18 наурыз,
16 сәуір,
18 мамыр,
16 маусым,
16 шілде,
17 тамыз,
16 қыркүйек,
16 қазан,
16 қараша,
17 желтоқсан
18 қаңтар,
16 ақпан,
18 наурыз,
16 сәуір,
17 мамыр,
16 маусым,
16 шілде,
16 тамыз,
16 қыркүйек, 18 қазан,
16 қараша,
17 желтоқсан
15
Қазақстан Республикасындағы құрылыстағы баға индекстері мен бағалары
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ЦСМ
6 қаңтар,
7 ақпан,
6 наурыз,
7 сәуір,
6 мамыр,
5 маусым,
8 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
6 қазан,
5 қараша,
5 желтоқсан
6 қаңтар,
9 ақпан,
6 наурыз,
7 сәуір,
6 мамыр,
5 маусым,
7 шілде,
5 тамыз,
7 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
7 желтоқсан
6 қаңтар,
8 ақпан,
5 наурыз,
7 сәуір,
6 мамыр,
7 маусым,
5 шілде,
6 тамыз,
6 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
6 желтоқсан
16
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығындағы баға индекстері мен бағалар
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ЦСХ, Ц-200э
6 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
7 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
8 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
6 қазан,
5 қараша,
5 желтоқсан
6 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
6 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
7 шілде,
5 тамыз,
7 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
7 желтоқсан
6 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
5 сәуір,
6 мамыр,
7 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
6 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
6 желтоқсан
17
Қазақстан Республикасындағы орман және балық шаруашылығы өнімдерінің баға индекстері
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ЦП (орман), 1-ЦП (балық)
17 қаңтар,
17 сәуір,
17 шілде,
17 қазан
19 қаңтар,
17 сәуір,
17 шілде,
19 қазан
18 қаңтар,
19 сәуір,
19 шілде,
18 қазан
18
Қазақстан Республикасында коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасының индексі
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-Ц (жалға беру)
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
19
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығы өнімінің орташа жылдық бағасы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ЦСХ, Ц-200э
16 қаңтар
16 қаңтар
18 қаңтар
20
Қазақстан Республикасында өндірушілердің (жеткізушілердің) құрылыс материалдарын өткізу және құрылыс ұйымдарының сатып алу бағасы
тоқсандық
ҚР ӨҚМ ҚТҮКШІК
бюллетень
ҚМЖЖ-1,
ҚМЖЖ-2
есепті кезеңнен кейінгі айдың
30-күніне дейін

5 января, 8 февраля, 5 марта, 7 апреля, 5 мая, 7 июня, 5 июля, 5 августа, 6 сентября, 5 октября, 5 ноября, 6 декабря
7
Базовый индекс цен производителей промышленной продукции в Республике Казахстан
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ЦП
10 января, 11 февраля, 11 марта, 10 апреля, 12 мая, 10 июня, 10 июля, 11 августа, 10 сентября, 10 октября, 10 ноября, 10 декабря
12 января, 10 февраля, 10 марта, 10 апреля, 12 мая, 10 июня, 10 июля, 10 августа, 10 сентября, 12 октября, 10 ноября, 10 декабря
11 января, 10 февраля, 10 марта, 12 апреля, 10 мая, 10 июня, 12 июля, 10 августа, 10 сентября, 11 октября, 10 ноября, 10 декабря
8
Индексы цен и цены оптовых продаж товаров, продукции в Республике Казахстан
месячная
БНС
электронные таблицы
1-Ц (опт)
8 января, 10 февраля, 7 марта, 8 апреля, 8 мая, 9 июня, 8 июля, 7 августа, 8 сентября, 7 октября, 7 ноября, 8 декабря
8 января, 10 февраля, 10 марта, 7 апреля, 8 мая, 8 июня, 7 июля, 7 августа, 7 сентября, 7 октября, 9 ноября, 7 декабря
8 января, 9 февраля, 9 марта, 8 апреля, 10 мая, 7 июня, 7 июля, 9 августа, 7 сентября, 7 октября, 8 ноября, 7 декабря
9
Индексы тарифов на услуги почтовые, курьерские и связи для юридических лиц в Республике Казахстан
месячная
БНС
электронные таблицы
1-тариф (почта), 1-тариф (курьер), 1-тариф (связь)
5 февраля, 5 марта, 4 апреля, 5 мая, 3 июня, 3 июля, 4 августа, 3 сентября, 3 октября, 4 ноября, 3 декабря
Х
Х
10
Индексы тарифов на услуги почтовые, курьерские и связи для юридических лиц в Республике Казахстан
месячная
БНС
электронные таблицы
1-тариф (почта, курьер), 1-тариф (связь)
Х
5 января, 5 февраля, 4 марта, 3 апреля, 5 мая, 3 июня, 3 июля, 4 августа, 3 сентября, 5 октября, 3 ноября, 3 декабря
5 января, 5 февраля, 4 марта, 5 апреля, 4 мая, 3 июня, 5 июля, 3 августа, 3 сентября, 4 октября, 3 ноября, 3 декабря
11
Индексы тарифов на перевозку грузов всеми видами транспорта в Республике Казахстан
месячная
БНС
электронные таблицы
1-тариф (железнодорожный, воздушный, автомобильный, трубопроводный, внутренний водный, морской)
4 февраля, 4 марта, 3 апреля, 2 мая, 2 июня, 1 июля, 1 августа, 2 сентября, 1 октября, 3 ноября, 1 декабря
Х
Х
12
Индексы тарифов на перевозку грузов всеми видами транспорта в Республике Казахстан
месячная
БНС
электронные таблицы
1-тариф (грузы)
Х
5 января, 3 февраля, 2 марта, 3 апреля, 4 мая, 1 июня, 1 июля, 3 августа, 1 сентября, 1 октября, 2 ноября, 1 декабря
5 января, 3 февраля, 2 марта, 2 апреля, 4 мая, 1 июня, 1 июля, 2 августа, 1 сентября, 1 октября, 1 ноября, 1 декабря
13
Индексы цен производителей на услуги в Республике Казахстан
квартальная
БНС
электронные таблицы
1-Ц (услуги)
27 января, 25 апреля, 25 июля, 28 октября
26 января, 27 апреля, 27 июля, 27 октября
25 января, 26 апреля, 26 июля, 26 октября
14
Индексы цен экспортных поставок и импортных поступлений товаров, продукции Республики Казахстан
месячная
БНС
электронные таблицы
1-Ц (экспорт, импорт) 1-ТС, данные КГД МФ РК
16 января, 17 февраля, 18 марта, 17 апреля, 16 мая, 16 июня, 16 июля, 18 августа, 16 сентября, 16 октября, 17 ноября, 18 декабря
16 января, 16 февраля, 18 марта, 16 апреля, 18 мая, 16 июня, 16 июля, 17 августа, 16 сентября, 16 октября, 16 ноября, 17 декабря
18 января, 16 февраля, 18 марта, 16 апреля, 17 мая, 16 июня, 16 июля, 16 августа, 16 сентября, 18 октября, 16 ноября, 17 декабря
15
Индексы цен и цены в строительстве в Республике Казахстан
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ЦСМ
6 января, 7 февраля, 6 марта, 7 апреля, 6 мая, 5 июня, 8 июля, 5 августа, 5 сентября, 6 октября, 5 ноября, 5 декабря
6 января, 9 февраля, 6 марта, 7 апреля, 6 мая, 5 июня, 7 июля, 5 августа, 7 сентября, 5 октября, 5 ноября, 7 декабря
6 января, 8 февраля, 5 марта, 7 апреля, 6 мая, 7 июня, 5 июля, 6 августа, 6 сентября, 6 октября, 5 ноября, 6 декабря
16
Индексы цен и цены в сельском хозяйстве в Республике Казахстан
месячная
БНС
электронные таблицы
1-ЦСХ, Ц-200э
6 января, 5 февраля, 5 марта, 7 апреля, 5 мая, 5 июня, 8 июля, 5 августа, 5 сентября, 6 октября, 5 ноября, 5 декабря
6 января, 5 февраля, 5 марта, 6 апреля, 5 мая, 5 июня, 7 июля, 5 августа, 7 сентября, 5 октября, 5 ноября, 7 декабря
6 января, 5 февраля, 5 марта, 5 апреля, 6 мая, 7 июня, 5 июля, 5 августа, 6 сентября, 5 октября, 5 ноября, 6 декабря
17
Индексы цен на продукцию лесного и рыбного хозяйства в Республике Казахстан
квартальная
БНС
электронные таблицы
1-ЦП (лес), 1-ЦП (рыба)
17 января 17 апреля, 17 июля, 17 октября
19 января 17 апреля, 17 июля, 19 октября
18 января 19 апреля, 19 июля, 18 октября
18
Индекс цен аренды коммерческой недвижимости в Республике Казахстан
квартальная
БНС
электронные таблицы
1-Ц (аренда)
15 января, 15 апреля, 15 июля, 15 октября
15 января, 15 апреля, 15 июля, 15 октября
15 января, 15 апреля, 15 июля, 15 октября
19
Среднегодовые цены на продукцию сельского хозяйства в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ЦСХ, Ц-200э
16 января
16 января
18 января
20
Цены реализации производителями (поставщиками) и приобретения строительными организациями строительных материалов в Республике Казахстан
квартальная
КДСЖКХ МПС РК
бюллетень
1-СМИО, 2-СМИО
до 30 числа после отчетного периода

16. Құрылымдық статистика
1
Қазақстан Республикасындағы кәсіпорындардың қаржы-шаруашылық қызметі
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП
20 наурыз,
18 маусым,
23 қыркүйек,
23 желтоқсан
20 наурыз,
18 маусым,
23 қыркүйек,
23 желтоқсан
19 наурыз,
18 маусым,
23 қыркүйек, 23 желтоқсан
2
Қазақстан Республикасындағы ірі және орта кәсіпорындардың қаржы-шаруашылық қызметі
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ПФ
20 наурыз,
18 маусым,
23 қыркүйек,
23 желтоқсан
20 наурыз,
18 маусым,
23 қыркүйек,
23 желтоқсан
19 наурыз,
18 маусым,
23 қыркүйек, 23 желтоқсан
3
Қазақстан Республикасындағы шағын кәсіпорындардың қызметі
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер
2 МП
20 наурыз,
18 маусым,
23 қыркүйек,
23 желтоқсан
20 наурыз,
18 маусым,
23 қыркүйек,
23 желтоқсан
19 наурыз,
18 маусым,
23 қыркүйек, 23 желтоқсан
4
Ұлттық компаниялардың қаржы-шаруашылық қызметі
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ПФ
20 наурыз,
18 маусым,
23 қыркүйек,
23 желтоқсан
20 наурыз,
18 маусым,
23 қыркүйек,
23 желтоқсан
19 наурыз,
18 маусым,
23 қыркүйек, 23 желтоқсан
5
Қазақстан Республикасындағы кәсіпорындардың қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-ПФ, 2-МП
24 маусым
29 маусым
28 маусым
6
Қазақстан Республикасындағы кәсіпорындардың қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ПФ, 2-МП
24 маусым
29 маусым
28 маусым
7
Ұлттық компаниялардың қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ПФ
24 маусым
29 маусым
28 маусым
8
Қазақстан Республикасының негізгі қорлары
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
11, 2-МП
30 шілде
30 шілде
30 шілде
9
Негізгі құралдар құнының өсу индекстері
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ЦП
29 сәуір
29 сәуір
29 сәуір
10
Қазақстанның 2020-2024 жылдардағы негізгі қорлары
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
11, 2-МП, 24-СХ, 1-ИС
30 қазан
30 қазан
29 қазан
17. Конъюнктуралық зерттеу статистикасы
1
Қазақстан кәсіпорындарының іскерлік белсенділігі
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
КО-6
15 қаңтар
X
X
2
Қазақстан кәсіпорындарының іскерлік белсенділігі
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер
КО-6
15 қаңтар
X
X
18. Демографиялық статистика
1
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
әкімшілік дереккөз – ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
10 ақпан,
12 мамыр,
11 тамыз,
11 қараша
9 ақпан,
12 мамыр,
10 тамыз,
11 қараша
9 ақпан,
12 мамыр,
10 тамыз,
11 қараша
2
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
әкімшілік дереккөз –ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
12 наурыз
12 наурыз
12 наурыз
3
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
әкімшілік дереккөз – ҚР ІІМ
10 ақпан,
12 мамыр,
11 тамыз,
11 қараша
9 ақпан,
12 мамыр,
10 тамыз,
11 қараша
9 ақпан,
12 мамыр,
10 тамыз,
11 қараша
4
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
әкімшілік дереккөз – ҚР ІІМ
12 наурыз
12 наурыз
12 наурыз
5
Қазақстан Республикасы халқының саны
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз –ҚР ІІМ, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
6 қаңтар,
3 ақпан,
3 наурыз,
1 сәуір,
2 мамыр,
2 маусым,
1 шілде,
1 тамыз,
2 қыркүйек,
1 қазан,
3 қараша,
1 желтоқсан
5 қаңтар,
2 ақпан,
2 наурыз,
1 сәуір,
4 мамыр,
1 маусым
1 шілде, 3 тамыз,
1 қыркүйек,
1 қазан,
2 қараша,
1 желтоқсан
5 қаңтар,
1 ақпан,
1 наурыз,
1 сәуір,
4 мамыр,
1 маусым
1 шілде,
2 тамыз,
1 қыркүйек,
1 қазан,
1 қараша,
1 желтоқсан
6
Қазақстан Республикасы халқының жынысы және жергілікті жердің типіне қарай саны
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
әкімшілік дереккөз –ҚР ІІМ, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
13 ақпан,
16 мамыр,
14 тамыз,
13 қараша
13 ақпан,
15 мамыр,
14 тамыз,
13 қараша
15 ақпан,
18 мамыр,
16 тамыз,
15 қараша
7
Қазақстан Республикасы халқының жынысы және жергілікті жердің типіне қарай саны
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
әкімшілік дереккөз – ҚР ІІМ, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
14 наурыз
13 наурыз
12 наурыз
8
Қазақстан Республикасы халқының жекелеген этностар мен жас топтары бойынша саны
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
әкімшілік дереккөз – ҚР ІІМ, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
27 наурыз
27 наурыз
26 наурыз
9
Туғандағы күтілетін өмір сүру ұзақтығы
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
әкімшілік дереккөз – ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
27 наурыз
27 наурыз
29 наурыз
10
Жас топтары бойынша туу коэффициенттері
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз – ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
28 наурыз
27 наурыз
26 наурыз
11
Қазақстан Республикасы бойынша өлім себептерінің негізгі кластары бойынша стандартталған өлім-жітім коэффициенттері
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз – ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
15 сәуір
15 сәуір
15 сәуір
12
Қазақстан Республикасының өңірлеріндегі Биллетер индексі
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
есептік көрсеткіш әкімшілік дереккөз – ҚР ІІМ, ҚР ДМ, ҚР Әділетмині
10 сәуір
10 сәуір
9 сәуір
13
Қазақстан Республикасының өңірлеріндегі халықтың қартаю индексі
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз –ҚР ІІМ, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
10 сәуір
10 сәуір
9 сәуір
14
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық бірліктері
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
ӘАОЖ
19 ақпан
19 ақпан
19 ақпан
15
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық бірліктері
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
ӘАОЖ
19 ақпан
19 ақпан
19 ақпан
16
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық бірліктері
жартыжылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
ӘАОЖ
19 тамыз
19 тамыз
19 тамыз
17
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық бірліктері
жартыжылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
ӘАОЖ
19 тамыз
19 тамыз
19тамыз

16. Структурная статистика
1
Финансово-хозяйственная деятельность предприятий в Республике Казахстан
квартальная
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП
20 марта, 18 июня, 23 сентября, 23 декабря
20 марта, 18 июня, 23 сентября, 23 декабря
19 марта, 18 июня, 23 сентября, 23 декабря
2
Финансово-хозяйственная деятельность крупных и средних предприятий в Республике Казахстан
квартальная
БНС
электронные таблицы
1-ПФ
20 марта, 18 июня, 23 сентября, 23 декабря
20 марта, 18 июня, 23 сентября, 23 декабря
19 марта, 18 июня, 23 сентября, 23 декабря
3
Деятельность малых предприятий в Республике Казахстан
квартальная
БНС
электронные таблицы
2-МП
20 марта, 18 июня, 23 сентября, 23 декабря
20 марта, 18 июня, 23 сентября, 23 декабря
19 марта, 18 июня, 23 сентября, 23 декабря
4
Финансово-хозяйственная деятельность национальных компаний
квартальная
БНС
электронные таблицы
1-ПФ
20 марта, 18 июня, 23 сентября, 23 декабря
20 марта, 18 июня, 23 сентября, 23 декабря
19 марта, 18 июня, 23 сентября, 23 декабря
5
Финансово-хозяйственная деятельность предприятий в Республике Казахстан
годовая
БНС
веб-публикация
1-ПФ, 2-МП
24 июня
29 июня
28июня
6
Финансово-хозяйственная деятельность предприятий в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ПФ, 2-МП
24 июня
29 июня
28июня
7
Финансово-хозяйственная деятельность национальных компаний
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ПФ
24 июня
29 июня
28июня
8
Основные фонды Республики Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
11, 2-МП
30 июля
30 июля
30 июля
9
Индексы увеличения стоимости основных средств
годовая
БНС
электронные таблицы
1-ЦП
29 апреля
29 апреля
29 апреля
10
Основные фонды Казахстана за 2020-2024гг.
годовая
БНС
электронные таблицы
11, 2-МП, 24-СХ, 1-ИС
30 октября
30 октября
29 октября
17. Статистика конъюнктурного обследования
1
Деловая активность предприятий Казахстана
квартальная
БНС
веб-публикация
КО-6
15 января
Х
Х
2
Деловая активность предприятий Казахстана
квартальная
БНС
электронные таблицы
КО-6
15 января
Х
Х
18. Демографическая статистика
1
Естественное движение населения Республики Казахстан
квартальная
БНС
веб-публикация
административный источник – МЗ РК, МЮ РК
10 февраля, 12 мая, 11 августа, 11 ноября
9 февраля, 12 мая, 10 августа, 11 ноября
9 февраля, 12 мая, 10 августа, 11 ноября
2
Естественное движение населения Республики Казахстан
годовая
БНС
веб-публикация
административный источник – МЗ РК, МЮ РК
12 марта
12 марта
12 марта
3
Миграция населения Республики Казахстан
квартальная
БНС
веб-публикация
административный источник – МВД РК
10 февраля, 12 мая, 11 августа, 11 ноября
9 февраля, 12 мая, 10 августа, 11 ноября
9 февраля, 12 мая, 10 августа, 11 ноября
4
Миграция населения Республики Казахстан
годовая
БНС
веб-публикация
административный источник – МВД РК
12 марта
12 марта
12 марта
5
Численность населения Республики Казахстан
месячная
БНС
электронные таблицы
административные источники – МВД РК, МЗ РК, МЮ РК
6 января, 3 февраля 3 марта, 1 апреля, 2 мая, 2 июня 1 июля, 1 августа, 2 сентября, 1 октября, 3 ноября, 1 декабря
5 января, 2 февраля 2 марта, 1 апреля, 4 мая, 1 июня 1 июля, 3 августа, 1 сентября, 1 октября, 2 ноября, 1 декабря
5 января, 1 февраля 1 марта, 1 апреля, 4 мая, 1 июня 1 июля, 2 августа, 1 сентября, 1 октября, 1 ноября, 1 декабря
6
Численность населения Республики Казахстан по полу и типу местности
квартальная
БНС
веб-публикация
административные источники – МВД РК, МЗ РК, МЮ РК
13 февраля 16 мая, 14 августа, 13 ноября
13 февраля 15 мая, 14 августа, 13 ноября
15 февраля 18 мая, 16 августа, 15 ноября
7
Численность населения Республики Казахстан по полу и типу местности
годовая
БНС
веб-публикация
административные источники – МВД РК, МЗ РК, МЮ РК
14 марта
13 марта
12 марта
8
Численность населения Республики Казахстан по отдельным этносам и возрастным группам
годовая
БНС
веб-публикация
административные источники – МВД РК, МЗ РК, МЮ РК
27 марта
27 марта
26 марта
9
Ожидаемая продолжительность жизни при рождении
годовая
БНС
веб-публикация
административный источник – МЗ РК, МЮ РК
27 марта
27 марта
29 марта
10
Коэффициенты рождаемости по возрастным группам
годовая
БНС
электронные таблицы
административный источник – МЗ РК, МЮ РК
28 марта
27 марта
26 марта
11
Стандартизованные коэффициенты смертности по основным классам причин смерти по Республики Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
административный источник – МЗ РК, МЮ РК
15 апреля
15 апреля
15 апреля
12
Индекс Биллетера в регионах Республики Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
административные источники – МЗ РК, МЮ РК
10 апреля
10 апреля
9 апреля
13
Индекс старения населения в регионах Республики Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
административные источники – МВД РК, МЗ РК, МЮ РК
10 апреля
10 апреля
9 апреля
14
Административно-территориальные единицы Республики Казахстан
годовая
БНС
веб-публикация
КАТО
19 февраля
19 февраля
19 февраля
15
Административно-территориальные единицы Республики Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
КАТО
19 февраля
19 февраля
19 февраля
16
Административно-территориальные единицы Республики Казахстан
полугодовая
БНС
веб-публикация
КАТО
19 августа
19 августа
19 августа
17
Административно-территориальные единицы Республики Казахстан
полугодовая
БНС
электронные таблицы
КАТО
19 августа
19 августа
19 августа

19. Білім, ғылым және инновациялар статистикасы
1
Қазақстан Республикасының білім беру саласында көрсетілген қызметтер көлемі
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-қызмет көрсету
28 ақпан,
30 мамыр,
29 тамыз,
28 қараша
27 ақпан,
29 мамыр,
31 тамыз,
30 қараша
26 ақпан
2
Қазақстан Республикасының білім беру саласында көрсетілген қызметтер көлемі
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-қызмет көрсету
28 ақпан,
30 мамыр,
29 тамыз,
28 қараша
27 ақпан,
29 мамыр,
31 тамыз,
30 қараша
26 ақпан
3
Қазақстан Республикасындағы білім беру ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
Әлеуметтік қаржы
20 маусым
22 маусым
22 маусым
4
Қазақстан Республикасындағы білім беру ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
Әлеуметтік қаржы
20 маусым
22 маусым
22 маусым
5
Қазақстан Республикасындағы жоғары оқу орнынан кейінгі білім
жылына бір рет
ҰСБ
веб-жарияланым
ОВПО
23 желтоқсан
6
Қазақстан Республикасындағы жоғары оқу орнынан кейінгі білім
жылына бір рет
ҰСБ
электрондық кестелер
ОВПО
23 желтоқсан
7
Қазақстан Республикасындағы жоғары білім
жылына бір рет
ҰСБ
веб-жарияланым
ОВПО
25 желтоқсан
25 желтоқсан
27 желтоқсан
8
Қазақстан Республикасындағы жоғары білім
жылына бір рет
ҰСБ
электрондық кестелер
ОВПО
25 желтоқсан
25 желтоқсан
27 желтоқсан
9
Қазақстан Республикасындағы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім
жылына бір рет
ҰСБ
веб-жарияланым
2-НҚ
30 желтоқсан
10
Қазақстан Республикасындағы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім
жылына бір рет
ҰСБ
электрондық кестелер
2-НҚ
30 желтоқсан
11
Қазақстан Республикасындағы кәсіпорындардың инновациялық қызметі туралы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1- инновация
20 мамыр
12
Қазақстан Республикасындағы ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың негізгі көрсеткіштері
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-ғылым
20 наурыз
20 наурыз
25 наурыз
20. Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамсыздандыру статистикасы
1
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер көрсету саласында көрсетілген қызметтердің көлемі
тоқсандық
ҰСБ
веб-жарияланым
1-қызмет көрсету
28 ақпан,
30 мамыр,
29 тамыз,
28 қараша
27 ақпан,
29 мамыр,
31 тамыз,
30 қараша
26 ақпан
2
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер көрсету саласында көрсетілген қызметтердің көлемі
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-қызмет көрсету
28 ақпан,
30 мамыр,
29 тамыз,
28 қараша
27 ақпан,
29 мамыр,
31 тамыз,
30 қараша
26 ақпан
3
Қазақстан Республикасындағы санаторий-курорттық қызмет
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
статистикалық бизнес-тіркелім
20 ақпан
X
X
4
Қазақстан Республикасындағы денсаулық сақтау және халыққа әлеуметтік қызмет көрсету ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
Әлеуметтік қаржы
20 маусым
22 маусым
22 маусым
5
Қазақстан Республикасындағы денсаулық сақтау және халыққа әлеуметтік қызмет көрсету ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
Әлеуметтік қаржы
20 маусым
22 маусым
22 маусым
6
Қазақстан Республикасындағы еңбек қызметіне байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
7-ТПЗ
26 мамыр
25 мамыр
28 мамыр
7
Қазақстан Республикасындағы еңбек қызметіне байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
7-ТПЗ
26 мамыр
25 мамыр
28 мамыр
8
Қазақстан Республикасында арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсынатын ұйымдар
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
3-әлеуметтік қамсыздандыру
27 наурыз
27 наурыз
26 наурыз
9
Қазақстан Республикасында арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсынатын ұйымдар
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
3-әлеуметтік қамсыздандыру
27 наурыз
27 наурыз
26 наурыз

19. Статистика образования, науки и инноваций
1
Объем оказанных услуг в сфере образования Республики Казахстан
квартальная
БНС
веб-публикация
1-услуги
28 февраля, 30 мая, 29 августа, 28 ноября
27 февраля, 29 мая, 31 августа, 30 ноября
26 февраля
2
Объем оказанных услуг в сфере образования Республики Казахстан
квартальная
БНС
электронные таблицы
1-услуги
28 февраля, 30 мая, 29 августа, 28 ноября
27 февраля, 29 мая, 31 августа, 30 ноября
26 февраля
3
Финансово-хозяйственная деятельность организаций образования в Республике Казахстан
годовая
БНС
веб-публикация
Соцфин
20 июня
22 июня
22 июня
4
Финансово-хозяйственная деятельность организаций образования в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
Соцфин
20 июня
22 июня
22 июня
5
Послевузовское образование в Республике Казахстан
один раз в год
БНС
веб-публикация
ОВПО
23 декабря
6
Послевузовское образование в Республике Казахстан
один раз в год
БНС
электронные таблицы
ОВПО
23 декабря
7
Высшее образование в Республике Казахстан
один раз в год
БНС
веб-публикация
ОВПО
25 декабря
25 декабря
27 декабря
8
Высшее образование в Республике Казахстан
один раз в год
БНС
электронные таблицы
ОВПО
25 декабря
25 декабря
27 декабря
9
Техническое и профессиональное, послесреднее образование в Республике Казахстан
один раз в год
БНС
веб-публикация
2-НК
30 декабря
10
Техническое и профессиональное, послесреднее образование в Республике Казахстан
один раз в год
БНС
электронные таблицы
2-НК
30 декабря
11
Об инновационной деятельности предприятий в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-инновация
20 мая
12
Основные показатели научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
1-наука
20 марта
20 марта
25 марта
20. Статистика здравоохранения и социального обеспечения
1
Объем оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
квартальная
БНС
веб-публикация
1-услуги
28 февраля, 30 мая, 29 августа, 28 ноября
27 февраля 29 мая, 31 августа, 30 ноября
26 февраля
2
Объем оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
квартальная
БНС
электронные таблицы
1-услуги
28 февраля, 30 мая, 29 августа, 28 ноября
27 февраля 29 мая, 31 августа, 30 ноября
26 февраля
3
Санаторно-курортная деятельность в Республике Казахстан
годовая
БНС
веб-публикация
статистический бизнес-регистр
20 февраля
Х
Х
4
Финансово-хозяйственная деятельность организаций здравоохранения и социального обслуживания населения в Республике Казахстан
годовая
БНС
веб-публикация
Соцфин
20 июня
22 июня
22 июня
5
Финансово-хозяйственная деятельность организаций здравоохранения и социального обслуживания населения в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
Соцфин
20 июня
22 июня
22 июня
6
О травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях в Республике Казахстан
годовая
БНС
веб-публикация
7-ТПЗ
26 мая
25 мая
28 мая
7
О травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
7-ТПЗ
26 мая
25 мая
28 мая
8
Организации по предоставлению специальных социальных услуг в Республике Казахстан
годовая
БНС
веб-публикация
3-социальное обеспечение
27 марта
27 марта
26 марта
9
Организации по предоставлению специальных социальных услуг в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
3-социальное обеспечение
27 марта
27 марта
26 марта

21. Құқық бұзушылықтар статистикасы
1
Халықтың құқық қорғау органдарына және сот жүйесіне сенім деңгейі
жылына екі рет
ҰСБ
веб-жарияланым
УДН
24 қаңтар,
17 шілде
26 қаңтар,
17 шілде
25 қаңтар,
16 шілде
2
Халықтың құқық қорғау органдарына және сот жүйесіне сенім деңгейі
жылына екі рет
ҰСБ
электрондық кестелер
УДН
24 қаңтар,
17 шілде
26 қаңтар,
17 шілде
25 қаңтар,
16 шілде
22. Тұрмыс деңгейі статистикасы
1
Қазақстан Республикасы халқының орта есеппен жан басына шаққандағы атаулы ақшалай табысы
тоқсандық
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
D 004, D 008, Т-001, 1-Т, 2-МП, Ц-101, Ц-101э, 1-собес, тұрғын үй көмегі туралы есеп, мемлекеттік АӘК тағайындау және төлеу туралы есеп, 2-шығындарды өтеу, 6-СВ, 1-СБ, сақтандыру төлемдері туралы есеп, төленген стипендиялар сомасы туралы есеп, демографиялық статистика, жалақы қорын есепке алмауды (жасыруды) жете есептеу, ЖӨӨ бойынша деректер
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
29 желтоқсан,
9 қазан
31 наурыз,
30 маусым,
2 қазан,
28 желтоқсан,
2 қазан
30 наурыз,
30 маусым,
4 қазан,
29 желтоқсан,
4 қазан
2
Қазақстан Республикасы халқының шығыстары мен табыстары
тоқсандық
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
D 003, D 004, D 008
18 наурыз,
18 маусым,
18 қыркүйек,
18 желтоқсан,
28 сәуір
18 наурыз,
18 маусым,
18 қыркүйек,
18 желтоқсан,
28 сәуір
18 наурыз,
18 маусым,
17 қыркүйек, 17 желтоқсан, 28 сәуір
3
Қазақстан Республикасы халқының шығыстары мен табыстары
тоқсандық
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
D 003, D 004, D 008
18 наурыз,
18 маусым,
18 қыркүйек,
18 желтоқсан,
28 сәуір
18 наурыз,
18 маусым,
18 қыркүйек,
18 желтоқсан,
28 сәуір
18 наурыз,
18 маусым,
17 қыркүйек,
17 желтоқсан,
28 сәуір
4
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарының шығыстары мен табыстары
тоқсандық
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
D 003, D 004, D 008
19 наурыз,
19 маусым,
19 қыркүйек,
19 желтоқсан,
29 сәуір
19 наурыз,
19 маусым,
21 қыркүйек,
21 желтоқсан,
29 сәуір
19 наурыз,
21 маусым,
20 қыркүйек,
20 желтоқсан,
29 сәуір
5
Қазақстан Республикасының үй шаруашылықтарында тамақ өнімдерін тұтыну
тоқсандық
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
D 003, D 004, D 008
18 наурыз,
18 маусым,
18 қыркүйек,
18 желтоқсан,
28 сәуір
18 наурыз,
18 маусым,
18 қыркүйек,
18 желтоқсан,
28 сәуір
18 наурыз,
18 маусым,
17 қыркүйек,
17 желтоқсан,
28 сәуір
6
Қазақстан Республикасы халқы тұтынатын тамақ өнімдерінің энергетикалық құндылығы туралы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
D 003, D 004, D 008
27 маусым
26 маусым
28 маусым
7
Қазақстан Республикасындағы үй шаруашылықтарының өндірістік қызметі
тоқсандық
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
D 003, D 004, D 008
19 наурыз,
19 маусым,
19 қыркүйек,
19 желтоқсан,
29 сәуір
19 наурыз,
19 маусым,
21 қыркүйек,
21 желтоқсан,
29 сәуір
19 наурыз,
21 маусым,
20 қыркүйек,
20 желтоқсан,
29 сәуір
8
Қазақстан Республикасы халқының табыстарын саралаудың негізгі көрсеткіштері
тоқсандық
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым
D 003, D 004, D 008
20 наурыз,
20 маусым,
19 қыркүйек,
19 желтоқсан,
30 сәуір
18 наурыз,
18 маусым,
18 қыркүйек,
18 желтоқсан,
28 сәуір
18 наурыз,
18 маусым,
17 қыркүйек,
17 желтоқсан,
28 сәуір
9
Қазақстан Республикасы халқының табыстарын саралаудың негізгі көрсеткіштері
тоқсандық
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
D 003, D 004, D 008
20 наурыз,
20 маусым,
19 қыркүйек,
19 желтоқсан,
30 сәуір
18 наурыз,
18 маусым,
18 қыркүйек,
18 желтоқсан,
28 сәуір
18 наурыз,
18 маусым,
17 қыркүйек, 17 желтоқсан, 28 сәуір
10
Қазақстан Республикасындағы халықтың тұрмыс сапасы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
D002
5 тамыз
11
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарының әлеуметтік-демографиялық сипаттамалары
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
D008
25 сәуір
X
X
12
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарының абаттандырылуы туралы мәліметтер
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
D006
11 сәуір
X
X
13
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарының әлеуметтік-демографиялық және тұрғын үй сипаттамалары
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
D008
15 шілде
19 маусым
21 маусым
14
Қазақстан Республикасында ересектердің темекіні тұтынуы
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
D008
15 шілде
15 шілде
15 шілде
15
Халықтың уақыт бюджетін пайдалануы
бір рет
ҰСБ
электрондық кестелер
D001
15 мамыр
X
X
16
Қазақстандағы тұрмыс сапасының индексі
жылдық
ҰСБ
веб-жарияланым

21. Статистика правонарушений
1
Уровень доверия населения к правоохранительным органам и судебной системе
два раза в год
БНС
веб-публикация
УДН
24 января, 17 июля
26 января, 17 июля
25 января, 16 июля
2
Уровень доверия населения к правоохранительным органам и судебной системе
два раза в год
БНС
электронные таблицы
УДН
24 января, 17 июля
26 января, 17 июля
25 января, 16 июля
22. Статистика уровня жизни
1
Среднедушевые номинальные денежные доходы населения Республики Казахстан
квартальная годовая
БНС
веб-публикация
D 004, D 008, Т-001, 1-Т, 2-МП, Ц-101, Ц-101э, 1-собес, отчет о жилищной помощи, отчет о назначении и выплате государственной АСП, 2-возмещение затрат, 6-СВ, 1-СБ, отчет о страховых выплатах, отчет о сумме выплаченных стипендий, демографическая статистика, досчет на недоучет фонда заработной платы (сокрытия), данные по ВРП
31 марта, 30 июня, 30 сентября, 29 декабря, 9 октября
31 марта, 30 июня, 2 октября, 28 декабря 2 октября
30 марта, 30 июня, 4 октября, 29 декабря 4 октября
2
Расходы и доходы населения Республики Казахстан
квартальная годовая
БНС
веб-публикация
D 003, D 004, D 008
18 марта, 18 июня, 18 сентября, 18 декабря, 28 апреля
18 марта, 18 июня, 18 сентября, 18 декабря, 28 апреля
18 марта, 18 июня, 17 сентября, 17 декабря 28 апреля
3
Расходы и доходы населения Республики Казахстан
квартальная годовая
БНС
электронные таблицы
D 003, D 004, D 008
18 марта, 18 июня, 18 сентября, 18 декабря, 28 апреля
18 марта, 18 июня, 18 сентября, 18 декабря, 28 апреля
18 марта, 18 июня, 17 сентября, 17 декабря 28 апреля
4
Расходы и доходы домашних хозяйств Республики Казахстан
квартальная годовая
БНС
электронные таблицы
D 003, D 004, D 008
19 марта, 19 июня, 19 сентября, 19 декабря, 29 апреля
19 марта, 19 июня, 21 сентября, 21 декабря, 29 апреля
19 марта, 21 июня, 20 сентября, 20 декабря, 29 апреля
5
Потребление продуктов питания в домашних хозяйствах Республики Казахстан
квартальная годовая
БНС
электронные таблицы
D 003, D 004, D 008
18 марта, 18 июня, 18 сентября, 18 декабря, 28 апреля
18 марта, 18 июня, 18 сентября, 18 декабря, 28 апреля
18 марта, 18 июня, 17 сентября, 17 декабря, 28 апреля
6
Об энергетической ценности продуктов питания, потребляемых населением Республики Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
D 003, D 004, D 008
27 июня
26 июня
28 июня
7
Производственная деятельность домашних хозяйств в Республике Казахстан
квартальная годовая
БНС
электронные таблицы
D 003, D 004, D 008
19 марта, 19 июня, 19 сентября, 19 декабря, 29 апреля
19 марта, 19 июня, 21 сентября, 21 декабря, 29 апреля
19 марта, 21 июня, 20 сентября, 20 декабря, 29 апреля
8
Основные показатели дифференциации доходов населения Республики Казахстан
квартальная годовая
БНС
веб-публикация
D 003, D 004, D 008
20 марта, 20 июня, 19 сентября, 19 декабря, 30 апреля
18 марта, 18 июня, 18 сентября, 18 декабря, 28 апреля
18 марта, 18 июня, 17 сентября, 17 декабря 28 апреля
9
Основные показатели дифференциации доходов населения Республики Казахстан
квартальная годовая
БНС
электронные таблицы
D 003, D 004, D 008
20 марта, 20 июня, 19 сентября, 19 декабря, 30 апреля
18 марта, 18 июня, 18 сентября, 18 декабря, 28 апреля
18 марта, 18 июня, 17 сентября, 17 декабря, 28 апреля
10
Качество жизни населения в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
D 002
5 августа
11
Социально-демографические характеристики домашних хозяйств Республики Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
D 008
25 апреля
Х
Х
12
Сведения о благоустройстве домашних хозяйств Республики Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
D 006
11 апреля
Х
Х
13
Социально-демографические и жилищные характеристики домашних хозяйств Республики Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
D 008
15 июля
19 июня
21 июня
14
Потребление табака взрослым населением в Республике Казахстан
годовая
БНС
электронные таблицы
D 008
15 июля
15 июля
15 июля
15
Использование бюджета времени населением
единовременная
БНС
электронные таблицы
D 001
15 мая
Х
Х
16
Индекс качества жизни в Казахстане
годовая
БНС
веб-публикация

D 001, D 002, D 004, D 006, Т-001, УДН, "тұрғын үй қоры туралы" жинақ, экономика секторлары бойынша ұлттық байлық элементтері, ҚР Ішкі экономикасының ұлттық шоттары, кірістер әдісімен ЖІӨ, зерттеу нәтижелерінің есебі (PISA), халық санағының деректері, Қазақстан Республикасының қоршаға нортасының жай-күйі туралы есеп, демографиялық статистика, қылмыстық құқық бұзушылық туралы есеп
25 желтоқсан
25 желтоқсан
27 желтоқсан
17
Қазақстан Республикасындағы ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы
айлық
ҰСБ
электрондық кестелер
Ц-101э
31 қаңтар,
28 ақпан,
31 наурыз,
30 сәуір,
30 мамыр,
30 маусым,
31 шілде,
29 тамыз,
30 қыркүйек,
31 қазан,
28 қараша,
31 желтоқсан
Х
X
18
Қазақстан Республикасындағы ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы
тоқсандық
ҰСБ
электрондық кестелер
Ц-101э
Х
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
19
Дене шынықтыру –сауықтыру және спорттық жұмыстар туралы талдау
жылдық
ҚР ТСМ
талдамалық жазба
1-ФК
1ақпан
23. Тұрғын үй қоры статистикасы
1
Тұрғын үй қоры туралы
жылына бір рет
ҰСБ
электрондық кестелер
тұрғын үй қорының статистикалық тіркелімі АЖ
28 ақпанға дейін
2
Тұрғын үй қоры туралы
жылына бір рет
ҰСБ
веб-жарияланым
тұрғын үй қорының статистикалық тіркелімі АЖ
28 ақпанға дейін
24. Табиғи-экономикалық есепке алу жүйесі
1
2025-2026 жылдардағы Қазақстан Республикасы қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындарының шоты
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
1-инвест, 4-ОС
Х
27 тамыз
27 тамыз
2
2025-2026 жылдардағы Қазақстан Республикасы атмосфераға шығарындыларының шоты
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
2-ТП (ауа)
Х
28 шілде
28 шілде
3
2025-2026 жылдардағы Қазақстан Республикасы экологиялық салықтарының шоты
жылдық
ҰСБ
электрондық кестелер
Мемлекеттік бюджеттің орындалуы туралы есеп, ҚР Ұлттық қорының түсімдері мен пайдаланылуы туралы есеп
Х
30 қыркүйек
30 қыркүйек
25. Ақша-кредит статистикасы, қаржы нарығының статистикасы және сыртқы сектор статистикасы
1
Төлем балансы бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есеп
1-5-ТБ, 7-ТБ, 9-10-ТБ, 14-17-ТБ; 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС және басқа ақпарат
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
Х
Х
1-ТБ, 7-ТБ, 8-ТБ, 9-ТБ, 10-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 14-ТБ, 15-ТБ, 17-ТБ, 18-ТБ және басқа ақпарат
Х
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
2
Халықаралық инвестициялық позиция бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есеп
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС,14-17-ТБ, және басқа ақпарат
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
Х
Х
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 14-ТБ, 15-ТБ, 17-ТБ, және басқа ақпарат
Х
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
3
Сыртқы қарыз бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есеп
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС,14-15-ТБ және басқа ақпарат
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
4
Дүниежүзілік Банктің QEDS дерекқоры үшін сыртқы қарыз бойынша жиынтық статистикалық есептер
тоқсандық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есеп
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 14-15-ТБ және басқа ақпарат
17 қаңтардан кешіктірмей,
17 сәуірден кешіктірмей,
17 шілдеден кешіктірмей,
17 қазаннан кешіктірмей
5
Дүниежүзілік Банктің PSDS дерекқоры үшін кеңейтілген анықтамадағы мемлекеттік сектордың сыртқы қарызы бойынша жиынтық статистикалық есептер
тоқсандық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есеп
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 14-15-ТБ және басқа ақпарат
17 қаңтардан кешіктірмей,
17 сәуірден кешіктірмей,
17 шілдеден кешіктірмей,
17 қазаннан кешіктірмей
6
Дүниежүзілік Банктің DRS борышкерлерінің есеп беру жүйесі үшін жеке кепілдендірілмеген ұзақ мерзімді сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есеп (№4 нысан)
жылдық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есеп

D001, D002, D004, D006, Т-001, УДН, сборник "О жилищном фонде", элементы национального богатства по секторам экономики, национальные счета внутренней экономики Республики Казахстан, ВВП методом доходов, отчет результатов исследования (PISA), данные переписи населения, отчет о состоянии окружающей среды Республики Казахстан, демографическая статистика, отчет об уголовных правонарушениях
25 декабря
25 декабря
27 декабря
17
Величина прожиточного минимума в Республике Казахстан
месячная
БНС
электронные таблицы
Ц-101э
31 января, 28 февраля, 31 марта, 30 апреля, 30 мая, 30 июня, 31 июля, 29 августа, 30 сентября, 31 октября, 28 ноября, 31 декабря
Х
Х
18
Величина прожиточного минимума в Республике Казахстан
квартальная
БНС
электронные таблицы
Ц-101э
Х
31 марта, 30 июня, 30 сентября, 31 декабря
31 марта, 30 июня, 30 сентября, 31 декабря
19
Анализ физкультурно-оздоровительной и спортивной работы
годовая
МТС РК
аналитическая записка
1-ФК
1 февраля
23. Статистика жилищного фонда
1
О жилищном фонде
один раз в год
БНС
электронные таблицы
ИС Статистический регистр жилищного фонда
до 28 февраля
2
О жилищном фонде
один раз в год
БНС
веб-публикация
ИС Статистический регистр жилищного фонда
до 28 февраля
24. Система природно-экономического учета
1
Счет затрат на охрану окружающей среды Республики Казахстан за 2025-2026 годы
годовая
БНС
электронные таблицы
1-инвест, 4-ОС
Х
27 августа
27 августа
2
Счет выбросов в атмосферу Республики Казахстан за 2025-2026 годы
годовая
БНС
электронные таблицы
2-ТП (воздух)
Х
28 июля
28 июля
3
Счет экологических налогов Республики Казахстан за 2025-2026 годы
годовая
БНС
электронные таблицы
Отчет об исполнении государственного бюджета РК, Отчет о поступлениях и использовании Национального фонда РК
Х
30 сентября
30сентября
25. Денежно-кредитная статистика, статистика финансового рынка и статистика внешнего сектора
1
Сводный статистический отчет по платежному балансу
квартальная
НБ РК
сводный статистический отчет
1-5-ПБ, 7-ПБ, 9-10-ПБ, 14-17-ПБ; 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ и другая информация
31 марта, 30 июня, 30 сентября, 31 декабря
Х
Х
1-ПБ, 7-ПБ, 8-ПБ, 9-ПБ, 10-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 14-ПБ, 15-ПБ, 17-ПБ, 18-ПБ и другая информация
Х
31 марта, 30 июня, 30 сентября, 31 декабря
31 марта, 30 июня, 30 сентября, 31 декабря
2
Сводный статистический отчет по международной инвестиционной позиции
квартальная
НБ РК
сводный статистический отчет
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ,14-17-ПБ, и другая информация
31 марта, 30 июня, 30 сентября,
31 декабря
Х
Х
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 14-ПБ, 15-ПБ, 17-ПБ, и другая информация
Х
31 марта, 30 июня, 30 сентября, 31 декабря
31 марта, 30 июня, 30 сентября, 31 декабря
3
Сводный статистический отчет по внешнему долгу
квартальная
НБ РК
сводный статистический отчет
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ,14-15-ПБ и другая информация
31 марта, 30 июня, 30 сентября, 31 декабря
4
Сводные статистические отчеты по внешнему долгу для базы данных Всемирного Банка QEDS
квартальная
НБ РК
сводные статистические отчеты
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 14-15-ПБ и другая информация
не позднее 17 января, не позднее 17 апреля, не позднее 17 июля, не позднее 17 октября
5
Сводные статистические отчеты по внешнему долгу государственного сектора в расширенном определении для базы данных Всемирного Банка PSDS
квартальная
НБ РК
сводные статистические отчеты
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 14-15-ПБ и другая информация
не позднее 17 января, не позднее 17 апреля, не позднее 17 июля, не позднее 17 октября
6
Сводный статистический отчет по частному негарантированному долгосрочному внешнему долгу для Системы отчетности должников Всемирного Банка DRS (форма №4)
годовая
НБ РК
сводный статистический отчет

1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 15-ТБ және басқа ақпарат
15 сәуірден кешіктірмей
7
БҰҰ сауда және даму конференциясы үшін шетелдік тікелей инвестициялар бойынша жиынтық статистикалық есептер
жылдық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есептер
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ және басқа ақпарат
сұрауда көрсетіледі
8
БҰҰ статистика бөлімі үшін халықаралық қызметтер саудасының статистикасы бойынша жиынтық деректер
жылдық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есептер
2-5-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 10-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС және басқа ақпарат
сұрауда
көрсетіледі
Х
Х
7-ТБ, 8-ТБ, 9-ТБ, 10-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 18-ТБ және басқа ақпарат
Х
сұрауда көрсетіледі
сұрауда көрсетіледі
9
Халықаралық резервтер және шетел валютасындағы өтімділік туралы есеп
айлық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есептер
ішкі ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
10
SEFER форматындағы есеп-резервтік активтер түрінде ұсталатын бағалы қағаздардың географиялық таралуына шолу
жартыжылдық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есептер
ішкі ақпарат
сұрауда көрсетіледі
11
Салым бағыты бойынша елдің сыртқы борышы, халықаралық инвестициялық позициясы және тікелей инвестициялар статистикасы бойынша талдамалық жазбалар мен кестелер
тоқсандық
ҚР ҰБ
талдамалық жазбалар және электрондық кестелер
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 14-17-ТБ және басқа ақпарат
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
Х
Х
12
Салым бағыты бойынша төлем балансы, елдің сыртқы борышы, халықаралық инвестициялық позициясы бойынша талдамалық жазбалар
тоқсандық
ҚР ҰБ
талдамалық жазбалар
1-ТБ, 7-ТБ, 8-ТБ, 9-ТБ, 10-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 14-ТБ, 15-ТБ, 17-ТБ, 18-ТБ және басқа ақпарат
Х
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
13
Төлем балансы, халықаралық қызметтер және жеке трансферттер бойынша талдамалық жазбалар мен кестелер
тоқсандық
ҚР ҰБ
талдамалық жазбалар және электрондық кестелер
2-5-ТБ,7-ТБ, 9-10-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС және басқа ақпарат
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
Х
Х
14
Төлем балансы, елдің сыртқы борышы, халықаралық инвестициялық позициясы, салым бағыты бойынша тікелей инвестициялар статистикасы, халықаралық тауарлар мен қызметтер, жеке трансферттер бойынша талдамалық кестелер
тоқсандық
ҚР ҰБ
электрондық кестелер
1-ТБ, 7-ТБ, 8-ТБ, 9-ТБ, 10-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 14-ТБ, 15-ТБ, 17-ТБ, 18-ТБ және басқа ақпарат
Х
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
15
Портфельдік инвестицияларды үйлестірілген зерттеу CPIS
жартыжылдық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есептер
1-ТБ, 9-ТБ, 15-ТБ және басқа ақпарат
сұрауда көрсетіледі
16
Жеке капиталды үйлестірілген зерттеу CDIS
жылдық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есептер

1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 15-ПБ и другая информация
не позднее 15 апреля
7
Сводные статистические отчеты по иностранным прямым инвестициям для конференции ООН по торговле и развитию
годовая
НБ РК
сводные статистические отчеты
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ и другая информация
указываются в запросе
8
Сводные данные по статистике международной торговли услугами для статистического отдела ООН
годовая
НБ РК
сводный статистический отчет
2-5-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 10-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ и другая информация
указываются в запросе
Х
Х
7-ПБ, 8-ПБ, 9-ПБ, 10-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 18-ПБ и другая информация
Х
указываются в запросе
указываются в запросе
9
Отчет по международным резервам и ликвидности в иностранной валюте
месячная
НБ РК
сводные статистические отчеты
внутренняя информация
последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
10
Отчет в формате SEFER-обзор географического распределения ценных бумаг, удерживаемых в форме резервных активов
полугодовая
НБ РК
сводный статистический отчет
внутренняя информация
указываются в запросе
11
Аналитические записки и таблицы по внешнему долгу страны, международной инвестиционной позиции и статистике прямых инвестиций по направлению вложения
квартальная
НБ РК
аналитические записки и электронные таблицы
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 14-17-ПБ и другая информация
10 января, 10 апреля, 10 июля, 10 октября
Х
Х
12
Аналитические записки по платежному балансу,  внешнему долгу страны и международной инвестиционной позиции
квартальная
НБ РК
аналитические записки
1-ПБ, 7-ПБ, 8-ПБ, 9-ПБ, 10-ПБ, 11-ПБ-ОС,11-ПБ-СЖ, 14-ПБ, 15-ПБ, 17-ПБ, 18-ПБ и другая информация
Х
10 января, 10 апреля, 10 июля, 10 октября
10 января, 10 апреля, 10 июля, 10 октября
13
Аналитические записки и таблицы по платежному балансу, международным услугам и личным трансфертам
квартальная
НБ РК
аналитические записки и электронные таблицы
2-5-ПБ,7-ПБ, 9-10-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖи другая информация
10 января, 10 апреля, 10 июля, 10 октября
Х
Х
14
Аналитические таблицы по платежному балансу, внешнему долгу страны,  международной инвестиционной позиции, статистике прямых инвестиций по направлению вложения, международным товарам и услугам, личным трансфертам
квартальная
НБ РК
электронные таблицы
1-ПБ, 7-ПБ, 8-ПБ, 9-ПБ, 10-ПБ, 11-ПБ-ОС,11-ПБ-СЖ, 14-ПБ, 15-ПБ, 17-ПБ, 18-ПБ и другая информация
Х
10 января, 10 апреля, 10 июля, 10 октября
10 января, 10 апреля, 10 июля, 10 октября
15
Координированное обследование портфельных инвестиций CPIS
полугодовая
НБ РК
сводные статистические отчеты
1-ПБ, 9-ПБ, 15-ПБ и другая информация
указываются в запросе
16
Координированное обследование прямых инвестиций CDIS
годовая
НБ РК
сводные статистические отчеты

1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ және басқа ақпарат
сұрауда көрсетіледі
17
Халықаралық резервтер және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорының валюталық активтері
айлық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есеп
ҚР ҰБ бухгалтерлік балансы және ҚР ҰБ резервтік активтері және ҚР Ұлттық қорының активтері бойынша басқа ақпарат
алдын ала деректер-есепті кезеңнен кейінгі айдың 7-жұмыс күнінен кешіктірмей; есепті деректер-есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
18
Орталық банктің (Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің) монетарлық шолуы
айлық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есеп
ҚР ҰБ бухгалтерлік балансы және басқа ішкі ақпарат
алдын ала деректер-есепті кезеңнен кейінгі айдың 7-жұмыс күнінен кешіктірмей; есепті деректер-есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
19
Орталық банктен басқа депозиттік корпорацияларға монетарлық шолу
айлық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есеп
Банктер ұсынатын әкімшілік деректер
алдын ала деректер-есепті кезеңнен кейінгі айдың 11-жұмыс күнінен кешіктірмей; есепті деректер-есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
20
Депозиттік корпорацияларға монетарлық шолу
айлық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есеп
Банктер ұсынатын әкімшілік деректер, ҚР ҰБ бухгалтерлік балансы және басқа ішкі ақпарат
алдын ала деректер-есепті кезеңнен кейінгі айдың 11-жұмыс күнінен кешіктірмей; есепті деректер-есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
21
Ақша базасы және кең ақша массасының агрегаттары
айлық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есеп
Банктер ұсынатын әкімшілік деректер, ҚР ҰБ бухгалтерлік балансы және басқа ішкі ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі айдың 11-жұмыс күнінен кешіктірмей
22
Депозиттік ұйымдардағы депозиттер
айлық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есеп
Банктер ұсынатын әкімшілік деректер, ҚР ҰБ бухгалтерлік балансы және басқа ішкі ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі айдың 11-жұмыс күнінен кешіктірмей
23
Басқа қаржы корпорацияларына шолу
тоқсандық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есеп
Басқа қаржы ұйымдары ұсынатын әкімшілік деректер
28 ақпаннан кешіктірмей,
31 мамырдан кешіктірмей, 31 тамыздан кешіктірмей, 30 қарашадан кешіктірмей
24
Қаржы секторына шолу
тоқсандық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есеп
ҚР ҰБ бухгалтерлік балансы және басқа ішкі ақпарат, банктер және басқа қаржы ұйымдары ұсынатын әкімшілік деректер
28 ақпаннан кешіктірмей, 31 мамырдан кешіктірмей, 31 тамыздан кешіктірмей, 30 қарашадан кешіктірмей
25
"Валюталық Резервтердің Валюталық Құрамы" (COFER) ХВҚ үшін стандартталған есеп
тоқсандық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есеп
ҚР ҰБ бухгалтерлік балансы және басқа ішкі ақпарат

1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ и другая информация
указываются в запросе
17
Международные резервы и валютные активы Национального фонда РК
месячная
НБ РК
сводный статистический отчет
бухгалтерский баланс НБ РК и иная информация по резервным активам НБ РК и активам Национального Фонда РК
предварительные данные – не позднее 7-го рабочего дня месяца, следующего за отчетным периодом; отчетные данные – последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
18
Монетарный обзор центрального банка (Национального Банка Республики Казахстан)
месячная
НБ РК
сводный статистический отчет
бухгалтерский баланс НБ РК и другая внутренняя информация
предварительные данные – не позднее 7-го рабочего дня месяца, следующего за отчетным периодом; отчетные данные – последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
19
Монетарный обзор других депозитных корпораций, кроме центрального банка
месячная
НБ РК
сводный статистический отчет
административные данные, представляемые банками
предварительные данные – не позднее 11-го рабочего дня месяца, следующего за отчетным периодом; отчетные данные – последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
20
Монетарный обзор депозитных корпораций
месячная
НБ РК
сводный статистический отчет
административные данные, представляемые банками, бухгалтерский баланс НБ РК и другая внутренняя информация
предварительные данные – не позднее 11-го рабочего дня месяца, следующего за отчетным периодом; отчетные данные – последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
21
Денежная база и агрегаты широкой денежной массы
месячная
НБ РК
сводные статистические отчеты
административные данные, представляемые банками, бухгалтерский баланс НБ РК и другая внутренняя информация
не позднее 11-го рабочего дня месяца, следующего за отчетным периодом
22
Депозиты в депозитных организациях
месячная
НБ РК
сводные статистические отчеты
административные данные, представляемые банками, бухгалтерский баланс НБ РК и другая внутренняя информация
не позднее 11-го рабочего дня месяца, следующего за отчетным периодом
23
Обзор других финансовых корпораций
квартальная
НБ РК
сводный статистический отчет
административные данные, представляемые другими финансовыми организациями
не позднее 28 февраля, не позднее 31 мая, не позднее 31 августа, не позднее 30 ноября
24
Обзор финансового сектора
квартальная
НБ РК
сводный статистический отчет
бухгалтерский баланс НБ РК и другая внутренняя информация, административные данные, представляемые банками и другими финансовыми организациями
не позднее 28 февраля, не позднее 31 мая, не позднее 31 августа, не позднее 30 ноября
25
Стандартизированный отчет для МВФ "Currency Composition of Foreign Exchange Reserves" (COFER)
квартальная
НБ РК
сводный статистический отчет
бухгалтерский баланс НБ РК и другая внутренняя информация

20 ақпаннан кешіктірмей, 20 мамырдан кешіктірмей, 20 тамыздан кешіктірмей, 20 қарашадан кешіктірмей
26
"Central Bank Survey" (MFSCBS) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есеп
ҚР ҰБ бухгалтерлік балансы және басқа ішкі ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы күнінен кешіктірмей
27
"Other Depository Corporations" (MFSODC) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есеп
Банктер ұсынатын әкімшілік деректер
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы күнінен кешіктірмей
28
"Other Financial Corporations" (MFSOFC) ХВҚ үшін стандартталған есеп
тоқсандық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есеп
Басқа қаржы ұйымдары ұсынатын әкімшілік деректер
29 ақпаннан кешіктірмей, 31 мамырдан кешіктірмей, 29 тамыздан кешіктірмей, 29 қарашадан кешіктірмей
29
"Monetary Aggregates" (MFSMS) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есеп
ҚР ҰБ бухгалтерлік балансы және басқа ішкі ақпарат, банктер ұсынатын әкімшілік деректер
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы күнінен кешіктірмей
30
"Interest Rates and Share Prices" ХВҚ үшін стандартталған есеп (MFSINT)
айлық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есеп
Ұлттық Банктің ставкалары бойынша деректер және басқа да ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі айдың 6-жұмыс күні
31
"ExchangeRates" ХВҚ үшін стандартталған есеп (916ER)
айлық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есеп
шетел валюталарымен сауда-саттық қорытындылары туралы KASE мәліметтері
есепті кезеңнен кейінгі айдың 6-жұмыс күні
32
"Халықаралық сұйықтық" ХВҚ үшін стандартталған есеп (916IL)
айлық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық есеп
ҚР ҰБ бухгалтерлік балансы және басқа ішкі ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі айдың 6-жұмыс күні
33
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің статистикалық бюллетені
айлық
ҚР ҰБ
статистикалық бюллетень (электрондық басылым)
Ұлттық Банк және басқа да мемлекеттік органдар қалыптастыратын статистикалық ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
34
Төлем балансы және Қазақстан Республикасының сыртқы борышы
тоқсандық
ҚР ҰБ
электрондық кестелер
1-5-ТБ,7-ТБ, 9-10-ТБ, 14-17-ТБ; 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС және басқа ақпарат
31 қаңтар, 30 сәуір, 31 шілде, 31 қазан
Х
Х
35
Төлем балансы және Қазақстан Республикасының сыртқы борышы
тоқсандық
ҚР ҰБ
жиынтық статистикалық жарияланым (электрондық басылым)
1-ТБ, 7-ТБ, 8-ТБ, 9-ТБ, 10-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 14-ТБ, 15-ТБ, 17-ТБ, 18-ТБ және басқа ақпарат
Х
31 қаңтар, 30 сәуір, 31 шілде, 31 қазан
31 қаңтар, 30 сәуір, 31 шілде, 31 қазан
36
Кредиттік нарық көрсеткіштері бойынша жиынтық және талдамалық кестелер
айлық
ҚР ҰБ
электрондық кестелер
Банктер ұсынатын әкімшілік деректер және басқа ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі айдың 27-күнінен кешіктірмей
37
Депозиттік нарық көрсеткіштері бойынша жиынтық және талдамалық кестелер
айлық
ҚР ҰБ
электрондық кестелер
банктер ұсынатын әкімшілік деректер және басқа ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі айдың 27-күнінен кешіктірмей
38
Валюта нарығының көрсеткіштері бойынша жиынтық және талдамалық кестелер
айлық
ҚР ҰБ
электрондық кестелер
шетел валюталарымен сауда-саттық қорытындылары туралы KASE мәліметтері,
банктер, уәкілетті ұйымдар ұсынатын әкімшілік деректер және басқа да ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі айдың 27-күнінен кешіктірмей
39
Мемлекеттік бағалы қағаздар нарығының көрсеткіштері бойынша жиынтық және талдамалық кестелер
айлық
ҚР ҰБ
электрондық кестелер
"бағалы қағаздардың орталық депозитарийі" АҚ ұсынатын деректер
есепті кезеңнен кейінгі айдың 7-жұмыс күнінен кешіктірмей
40
Ұлттық валютаның шетел валюталарына ресми бағамы кезең ішінде орта есеппен
айлық
ҚР ҰБ
электрондық кестелер
Ұлттық Банк белгілейтін валюталардың күнделікті ресми (нарықтық) бағамдары
есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші жұмыс күні
41
Екінші деңгейдегі банктердің негізгі қаржылық көрсеткіштері бойынша ақпарат
айлық. тоқсандық
ҚР ҰБ
электрондық кестелер
Екінші деңгейдегі банктер ұсынатын әкімшілік деректер
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күнінен кешіктірмей
42
Банк конгломераттарының негізгі қаржылық көрсеткіштері туралы ақпарат
тоқсандық
ҚР ҰБ
электрондық кестелер
Банк конгломераттары ұсынатын әкімшілік деректер
30 маусымнан кешіктірмей,
31 шілдеден кешіктірмей, 30 қыркүйектен кешіктірмей, 31 желтоқсаннан кешіктірмей
43
Бағалы қағаздар нарығы субъектілерінің негізгі қаржылық көрсеткіштері бойынша ақпарат
айлық
ҚР ҰБ
электрондық кестелер
бағалы қағаздар нарығының субъектілері ұсынатын әкімшілік деректер
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
44
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың негізгі қаржылық көрсеткіштері бойынша ақпарат
айлық. тоқсандық
ҚР ҰБ
электрондық кестелер
банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар ұсынатын әкімшілік деректер
есепті кезеңнен кейінгі айдың/ тоқсанның соңғы жұмыс күнінен кешіктірмей
45
Жинақтаушы зейнетақы жүйесінің негізгі қаржылық көрсеткіштері бойынша ақпарат
айлық
ҚР ҰБ
электрондық кестелер
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры ұсынатын әкімшілік деректер
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
46
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының негізгі қаржылық көрсеткіштері бойынша ақпарат
тоқсандық
ҚР ҰБ
электрондық кестелер
сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары ұсынатын әкімшілік деректер
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
47
Сақтандыру топтарының негізгі қаржылық көрсеткіштері бойынша ақпарат
тоқсандық
ҚР ҰБ
электрондық кестелер
сақтандыру топтары ұсынатын әкімшілік деректер
1 ақпаннан кешіктірмей, 1 шілдеден кешіктірмей, 1 қыркүйектен кешіктірмей, 1 желтоқсаннан кешіктірмей
48
Микроқаржы қызметін жүзеге асыратын ұйымдардың негізгі қаржылық көрсеткіштері бойынша ақпарат
тоқсандық
ҚР ҰБ
электрондық кестелер
микроқаржы қызметін жүзеге асыратын ұйымдар ұсынатын әкімшілік деректер
11 наурыз, 10 маусым, 10 қыркүйек, 10 желтоқсан
49
Кеңейтілген айқындаудағы экономикаға кредиттер
айлық
ҚР ҰБ
электрондық кестелер
Банктер ұсынатын әкімшілік деректер және басқа ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-күнінен кешіктірмей
Жиынтық статистикалық жарияланымдар
Р/с №
Статистикалық жарияланымның атауы
Шығару кезеңділігі
Пайдаланушылар үшін статистикалық ақпаратты
ұсыну мерзімдері
Ұсыну нысаны

не позднее 20 февраля, не позднее 20 мая, не позднее 20 августа, не позднее 20 ноября
26
Стандартизированный отчет для МВФ "Central Bank Survey" (MFSCBS)
месячная
НБ РК
сводный статистический отчет
бухгалтерский баланс НБ РК и другая внутренняя информация
не позднее последнего дня месяца, следующего за отчетным периодом
27
Стандартизированный отчет для МВФ "Other Depository Corporations" (MFSODC)
месячная
НБ РК
сводный статистический отчет
административные данные, представляемые банками
не позднее последнего дня месяца, следующего за отчетным периодом
28
Стандартизированный отчет для МВФ "Other Financial Corporations" (MFSOFC)
квартальная
НБ РК
сводный статистический отчет
административные данные, представляемые другими финансовыми организациями
не позднее 29 февраля, не позднее 31 мая, не позднее 29 августа, не позднее 29 ноября
29
Стандартизированный отчет для МВФ "Monetary Aggregates" (MFSMS)
месячная
НБ РК
сводный статистический отчет
бухгалтерский баланс НБ РК и другая внутренняя информация, административные данные, представляемые банками
не позднее последнего дня месяца, следующего за отчетным периодом
30
Стандартизированный отчет для МВФ "Interest Rates and Share Prices" (MFSINT)
месячная
НБ РК
сводный статистический отчет
данные по ставкам Национального Банка и другая информация
6-й рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
31
Стандартизированный отчет для МВФ "ExchangeRates" (916ER)
месячная
НБ РК
сводный статистический отчет
сведения KASE о об итогах торгов иностранными валютами
6-й рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
32
Стандартизированный отчет для МВФ "International Liquidity" (916IL)
месячная
НБ РК
сводный статистический отчет
бухгалтерский баланс НБ РК и другая внутренняя информация
6-й рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
33
Статистический бюллетень Национального Банка Республики Казахстан
месячная
НБ РК
статистический бюллетень (электронное издание)
статистическая информация, формируемая НБ РК и другими государственными органами
последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
34
Платежный баланс и внешний долг Республики Казахстан
квартальная
НБ РК
электронные таблицы
1-5-ПБ,7-ПБ, 9-10-ПБ, 14-17-ПБ;11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ и другая информация
31 января, 30 апреля, 31 июля, 31 октября
Х
Х
35
Платежный баланс и внешний долг Республики Казахстан
квартальная
НБ РК
сводная статистическая публикация (электронное издание)
1-ПБ, 7-ПБ, 8-ПБ, 9-ПБ, 10-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 14-ПБ, 15-ПБ, 17-ПБ, 18-ПБ; и другая информация
Х
31 января,
30 апреля,
31 июля,
31 октября
31 января,
30 апреля,
31 июля,
31 октября
36
Сводные и аналитические таблицы по показателям кредитного рынка
месячная
НБ РК
электронные таблицы
административные данные, представляемые банками и другая информация
не позднее 27-го числа месяца, следующего за отчетным периодом
37
Сводные и аналитические таблицы по показателям депозитного рынка
месячная
НБ РК
электронные таблицы
административные данные, представляемые банками и другая информация
не позднее 27-го числа месяца, следующего за отчетным периодом
38
Сводные и аналитические таблицы по показателям валютного рынка
месячная
НБ РК
электронные таблицы
сведения KASE об итогах торгов иностранными валютами, административные данные, представляемые банками, уполномоченными организациями и другая информация
не позднее 27-го числа месяца, следующего за отчетным периодом
39
Сводные и аналитические таблицы по показателям рынка государственных ценных бумаг
месячная
НБ РК
электронные таблицы
данные, представляемые АО "Центральный депозитарий ценных бумаг"
не позднее 7-го рабочего дня месяца, следующего за отчетным периодом
40
Официальный курс национальной валюты к иностранным валютам в среднем за период
месячная
НБ РК
электронные таблицы
ежедневные официальные (рыночные) курсы валют, устанавливаемые Национальным Банком
первый рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
41
Информация по основным финансовым показателям банков второго уровня
месячная, квартальная
НБ РК
электронные таблицы
административные данные, представляемые банками второго уровня
не позднее последнего рабочего дня месяца после отчетного периода
42
Информация по основным финансовым показателям банковских конгломератов
квартальная
НБ РК
электронные таблицы
административные данные, представляемые банковскими конгломератами
не позднее 30 июня,
не позднее 31 июля,
не позднее 30 сентября, не позднее 31 декабря
43
Информация по основным финансовым показателям субъектов рынка ценных бумаг
месячная
НБ РК
электронные таблицы
административные данные, представляемые субъектами рынка ценных бумаг
последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
44
Информация по основным финансовым показателям организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
месячная, квартальная
НБ РК
электронные таблицы
административные данные, представляемые организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций
не позднее последнего рабочего дня месяца/квартала, следующего за отчетным периодом
45
Информация по основным финансовым показателям накопительной пенсионной системы
месячная
НБ РК
электронные таблицы
административные данные, представляемые единым накопительным пенсионным фондом
последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
46
Информация по основным финансовым показателям страховых (перестраховочных) организаций
квартальная
НБ РК
электронные таблицы
административные данные, представляемые страховыми (перестраховочными) организациями
последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
47
Информация по основным финансовым показателям страховых групп
квартальная
НБ РК
электронные таблицы
административные данные, представляемые страховыми группами
не позднее 1 февраля,
не позднее 1 июля,
не позднее 1 сентября,
не позднее 1 декабря
48
Информация по основным финансовым показателям организаций, осуществляющих микрофинансовую деятельность
квартальная
НБ РК
электронные таблицы
административные данные, представляемые организациями, осуществляющими микрофинансовую деятельность
11 марта,
10 июня,
10 сентября,
10 декабря
49
Кредиты экономике в расширенном определении
месячная
НБ РК
электронные таблицы
административные данные, представляемые банками и другая информация
не позднее 15-го числа месяца, следующего за отчетным периодом
Сводные статистические публикации
№ п/п
Наименование статистической публикации
Периодичность выпуска
Сроки представления статистической информации для пользователей
Форма представления

2025
2026
2027
1
2
3
4
5
6
7
1
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы
15-і күні
15-і күні
15-і күні
қазақ тілінде
айлық
журнал
орыс тілінде
айлық
журнал
ағылшын тілінде
айлық
журнал
2
Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамуының көрсеткіштері
21 сәуір,
X
X
21 шілде,
қазақ тілінде
тоқсандық
21 қазан,
электрондық кестелер
орыс тілінде
тоқсандық
20 қаңтар
электрондық кестелер
3
"Қазақстан 2024 жылы (2025, 2026)" статистикалық жылнамасы
қазақ тілінде
жылына бір рет
Қазан
Қазан
Қазан
жылнама
орыс тілінде
жылына бір рет
Қазан
Қазан
Қазан
жылнама
ағылшын тілінде
жылына бір рет
Қазан
Қазан
Қазан
жылнама
4
"Қазақстан өңірлері 2024 (2025, 2026) жылы" статистикалық жылнамасы
қазақ тілінде
жылына бір рет
Қараша
Қараша
Қараша
жылнама
орыс тілінде
жылына бір рет
Қараша
Қараша
Қараша
жылнама
ағылшын тілінде
жылына бір рет
Қараша
Қараша
Қараша
жылнама
5
Қазақстан Республикасында қоршаған ортаны қорғау
қазақ тілінде
жылына бір рет
Қараша
Қараша
Қараша
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
Қараша
Қараша
Қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
Қараша
Қараша
Қараша
жинақ
6
Қазақстанның демографиялық жылнамасы
қазақ тілінде
жылына бір рет
Тамыз
Тамыз
Тамыз
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
Тамыз
Тамыз
Тамыз
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
Тамыз
Тамыз
Тамыз
жинақ
7
Қазақстанның әйелдері мен ерлері
қазақ тілінде
жылына бір рет
Қазан
Қазан
Қазан
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
Қазан
Қазан
Қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
Қазан
Қазан
Қазан
жинақ
8
Қазақстан жастары
қазақ тілінде
жылына бір рет
Қыркүйек
X
X
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
Қыркүйек
X
X
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
Қыркүйек
X
X
жинақ
9
Қзақстанның аға буыны
қазақ тілінде
екі жылда бір рет
X
Қараша
X
жинақ
орыс тілінде
екі жылда бір рет
X
Қараша
X
жинақ
ағылшын тілінде
екі жылда бір рет
X
Қараша
X
жинақ
10
Қазақстан балалары
қазақ тілінде
жылына бір рет
Желтоқсан
Желтоқсан
Желтоқсан
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
Желтоқсан
Желтоқсан
Желтоқсан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
Желтоқсан
Желтоқсан
Желтоқсан
жинақ
11
Статистикалық жұмыстар жоспары
қазақ тілінде
жылына бір рет
Қараша
Қараша
Қараша
электрондық кестелер
орыс тілінде
жылына бір рет
Қараша
Қараша
Қараша
электрондық кестелер
ағылшын тілінде
жылына бір рет
Қараша
Қараша
Қараша
электрондық кестелер
12
Респонденттердің бастапқы статистикалық деректерді ұсыну графигі
қазақ тілінде
жылына бір рет
Қараша
Қараша
Қараша
электрондық кестелер
орыс тілінде
жылына бір рет
Қараша
Қараша
Қараша
электрондық кестелер
13
Ресми статистикалық ақпаратты тарату кестесі
қазақ тілінде
жылына бір рет
Қараша
Қараша
Қараша
электрондық кестелер
орыс тілінде
жылына бір рет
Қараша
Қараша
Қараша
электрондық кестелер
ағылшын тілінде
жылына бір рет
Қараша
Қараша
Қараша
электрондық кестелер
Еркертпе:
Веб-жарияланым – құрылымында түйінді тұстары, динамикадағы статистикалық көрсеткіштері, глоссарийі, әдіснамалық түсіндірмелері, байланысты жарияланымдарға сілтемелері, басқа да пайдалы сілтемелері бар, статистиканың жекелеген саласы бойынша статистикалық көрсеткіштер келтірілетін жедел жарияланым.
Жылнама – статистиканың бір және одан да көп салалары бойынша жылдық статистикалық көрсеткіштер келтірілетін жыл сайынғы жарияланым.
Журнал – статистиканың бір және одан да көп салалары бойынша статистикалық көрсеткіштер келтірілетін жедел жарияланым.
Жинақ – статистиканың бір және одан да көп салалары бойынша жылдық статистикалық көрсеткіштер келтірілетін басылым.
Электрондық кестелер – статистиканың жекелеген саласы бойынша статистикалық көрсеткіштер келтірілетін жедел жарияланым.
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
АӘК
атаулы әлеуметтік көмек
АЖ
ақпараттық жүйе
ӘАОЖ
әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші
ӘМСҚ
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры
БҰҰ
Біріккен Ұлттар Ұйымы
ЕАЭО
Еуразиялық экономикалық одақ
ЖӨӨ
жалпы өңірлік өнім
ЖАО
Жергілікті атқарушы орган
ЖІӨ
жалпы ішкі өнім
ОД ААЖ
"Зейнетақы мен жәрдемақы төлеудің орталықтандырылған дерекқоры" автоматтандырылған ақпараттық жүйесі
ҚР АШМ
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
ҚР АШМ АКМИК
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті
ҚР АШМ БШК
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті
ҚР АШМ ЖРБК
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті
ҚР Әділетмині
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
ҚР БП ҚСАЕАЖК
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті
ҚР ҒЖБМ
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
ҚР ДСМ
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
ҚР ДСМ СЭБК
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитарлық-эпидемиологиялық бақылау комитеті
ҚР Еңбекмині
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
ҚР Еңбекминінің ЕРДО АҚ
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Еңбек ресурстарын дамыту орталығы Акционерлік қоғамы
ҚР КМ АККБК
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитеті
ҚР КМ ТСКК
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің Теміржол және су көлігі комитеті
ҚР Қаржымині
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ҚР Қаржымині МКК
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
ҚР Қаржымині ММЖК
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті
ҚР ҚМА
Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі
ҚР МАМ
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
ҚР ОАМ
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
ҚР ӨҚМ
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
ҚР ӨҚМ ГК
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Геология комитеті
ҚР ӨҚМ ҚТҮКШІК
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті
ҚР СРИМ
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігі
ҚР СРИМ СРРҚПК
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің Су ресурстарын реттеу, қорғау және пайдалану комитеті
ҚР ТЖМ
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
ҚР ТСМ
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
ҚР ТСМ ТИК
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Туризм индустриясы комитеті
ҚР ҰБ
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
ҚР ҰҚК
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
ҚР ЦДИАӨМ
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
ҚР ІІМ
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ҚР ЭМ
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
ҚР ЭТРМ
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігі
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
ҚР ЭТРМ ЭРБК
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Экологиялық реттеу және бақылау комитеті
МӘСҚ
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры
ТҚШ Қаз Орталығы АҚ
Тұргын үй-коммуналдык шаруашылығын жаңгырту мен дамытудың қазақстандық орталығы Акционерлік қоғамы
ҰСБ
Ұлттық статистика бюросы
ҰШС
Ұлттық шоттар статистикасы
ХВҚ
Халықаралық валюта қоры
CDIS
Coordinated Direct Investment Survey
CPIS
Coordinated Portfolio Investment Survey
KASE
Kazakhstan Stock Exchange
DRS
Debtor Reporting System
PSDS
Public Sector Debt Statistics
QEDS
Quarterly External Debt Statistics
SEFER
Securities Held as Foreign Exchange Reserves

2025
2026
2027
1
2
3
4
5
6
7
1
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан
15 числа
15 числа
15 числа
на казахском языке
месячная
журнал
на русском языке
месячная
журнал
на английском языке
месячная
журнал
2
Показатели индустриально-инновационного развития Республики Казахстан
21 апреля,
Х
Х
21 июля,
на казахском языке
квартальная
21 октября,
электронные таблицы
на русском языке
квартальная
20 января
электронные таблицы
3
Статистический ежегодник "Казахстан в 2024 (2025, 2026) году"
на казахском языке
один раз в год
Октябрь
Октябрь
Октябрь
ежегодник
на русском языке
один раз в год
Октябрь
Октябрь
Октябрь
ежегодник
на английском языке
один раз в год
Октябрь
Октябрь
Октябрь
ежегодник
4
Статистический ежегодник "Регионы Казахстана в 2024 (2025, 2026) году"
на казахском языке
один раз в год
Ноябрь
Ноябрь
Ноябрь
ежегодник
на русском языке
один раз в год
Ноябрь
Ноябрь
Ноябрь
ежегодник
на английском языке
один раз в год
Ноябрь
Ноябрь
Ноябрь
ежегодник
5
Охрана окружающей среды в Республике Казахстан
на казахском языке
один раз в год
Ноябрь
Ноябрь
Ноябрь
сборник
на русском языке
один раз в год
Ноябрь
Ноябрь
Ноябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
Ноябрь
Ноябрь
Ноябрь
сборник
6
Демографический ежегодник Казахстана
на казахском языке
один раз в год
Август
Август
Август
сборник
на русском языке
один раз в год
Август
Август
Август
сборник
на английском языке
один раз в год
Август
Август
Август
сборник
7
Женщины и мужчины Казахстана
на казахском языке
один раз в год
Октябрь
Октябрь
Октябрь
сборник
на русском языке
один раз в год
Октябрь
Октябрь
Октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
Октябрь
Октябрь
Октябрь
сборник
8
Молодежь Казахстана
на казахском языке
один раз в год
Сентябрь
Х
Х
сборник
на русском языке
один раз в год
Сентябрь
Х
Х
сборник
на английском языке
один раз в год
Сентябрь
Х
Х
сборник
9
Старшее поколение Казахстана
на казахском языке
один раз в два года
Х
Ноябрь
Х
сборник
на русском языке
один раз в два года
Х
Ноябрь
Х
сборник
на английском языке
один раз в два года
Х
Ноябрь
Х
сборник
10
Дети Казахстана
на казахском языке
один раз в год
Декабрь
Декабрь
Декабрь
сборник
на русском языке
один раз в год
Декабрь
Декабрь
Декабрь
сборник
на английском языке
один раз в год
Декабрь
Декабрь
Декабрь
сборник
11
План статистических работ
на казахском языке
один раз в год
Ноябрь
Ноябрь
Ноябрь
электронные таблицы
на русском языке
один раз в год
Ноябрь
Ноябрь
Ноябрь
электронные таблицы
на английском языке
один раз в год
Ноябрь
Ноябрь
Ноябрь
электронные таблицы
12
График предоставления респондентами первичных статистических данных
на казахском языке
один раз в год
Ноябрь
Ноябрь
Ноябрь
электронные таблицы
на русском языке
один раз в год
Ноябрь
Ноябрь
Ноябрь
электронные таблицы
13
График распространения официальной статистической информации
на казахском языке
один раз в год
Ноябрь
Ноябрь
Ноябрь
электронные таблицы
на русском языке
один раз в год
Ноябрь
Ноябрь
Ноябрь
электронные таблицы
на английском языке
один раз в год
Ноябрь
Ноябрь
Ноябрь
электронные таблицы
Примечание:
Вэб-публикация – оперативная публикация, в которой приводятся статистические показатели по отдельной отрасли статистики, имеющая в структуре ключевые моменты, статистические показатели в динамике, глоссарий, методологические пояснения, ссылки на связанные публикации, другие полезные ссылки.
Ежегодник – ежегодная публикация, в которой приводятся годовые статистические показатели по одной и более отраслям статистики.
Журнал – оперативная публикация, в которой приводятся статистические показатели по одной и более отраслям статистики.
Сборник – публикация, в котором приводятся годовые статистические показатели по одной и более отраслям статистики.
Электронные таблицы – оперативная публикация, в которой приводятся статистические показатели по отдельной отрасли статистики.
Расшифровка аббревиатур:
АСП
адресная социальная помощь
ИС
информационная система
КАТО
классификатор административно-территориальных объектов
ФСМС
Фонд социального медицинского страхования
ООН
Организация Объединенных Наций
ЕАЭС
Евразийский экономический союз
ВРП
валовый региональный продукт
МИО
Местный исполнительный орган
ВВП
валовый внутренний продукт
АИС "ЦБД"
Автоматизированная информационная система "Централизованная база данных выплаты пенсий и пособий"
МСХ РК
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
КГИвАПК МСХ РК
Комитет государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
КРХ МСХ РК
Комитет рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
КУЗР МСХ РК
Комитет по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
МЮ РК
Министерство юстиции Республики Казахстан
КПСиСУ ГП РК
Комитет по правовой статистике специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
МНВО РК
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
МЗ РК
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
КСЭК МЗ РК
Комитет санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан
МТСЗН РК
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО ЦРТР МТСЗН РК
Акционерное общество Центр развития трудовых ресурсов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
КАТТК МТ РК
Комитет автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан
КЖВТ МТ РК
Комитет железнодорожного и водного транспорта Министерства транспорта Республики Казахстан
МФ РК
Министерство финансов Республики Казахстан
КГД МФ РК
Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
КГИП МФ РК
Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
АФМ РК
Агентство по финансовому мониторингу Республики Казахстан
МКИ РК
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
МП РК
Министерство просвещения Республики Казахстан
МПС РК
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
КГ МПС РК
Комитет геологии Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан
КДСЖКХ МПС РК
Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан
МВРИ РК
Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
КРОИВР МВРИ РК
Комитет по регулированию, охране и использованию водных ресурсов Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
МЧС РК
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МТС РК
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
КИТ МТС РК
Комитет индустрии туризма Министерства туризма и спорта Республики Казахстан
НБ РК
Национальный Банк Республики Казахстан
КНБ РК
Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
МЦРИАП РК
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МВД РК
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЭ РК
Министерство энергетики Республики Казахстан
МЭПР РК
Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
КЛХЖМ МЭПР РК
Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
КЭРК МЭПР РК
Комитет экологического регулирования и контроля Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
ГФСС
Государственный фонд социального страхования
АО Казцентр ЖКХ
Акционерное общество "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства"
БНС
Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
СНС
Статистика национальных счетов
МВФ
Международный валютный фонд
CDIS
Coordinated Direct Investment Survey
CPIS
Coordinated Portfolio Investment Survey
KASE
Kazakhstan Stock Exchange
DRS
Debtor Reporting System
PSDS
Public Sector Debt Statistics
QEDS
Quarterly External Debt Statistics
SEFER
Securities Held as Foreign Exchange Reserves