Мәслихаттың 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 154 "Федоров ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 216 шешімі
Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 154 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7439439,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3307435,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 54861,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 40697,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4036446,4 мың теңге;
2) шығындар – 8631938,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -123521,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 150156,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 273677,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1068977,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1068977,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Федоров аудандық мәслихатының төрағасы Б. Исенгазин
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2024 года № 154 "О районном бюджете Федоровского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 5 декабря 2025 года № 216
Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Федоровского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 154 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 7439439,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3307435,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 54861,2 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 40697,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4036446,4 тысячи тенге;
2) затраты – 8631938,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -123521,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 150156,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 273677,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1068977,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1068977,9 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Федоровского районного маслихата Б. Исенгазин
Приложение
к решению маслихата

173 991,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
173 991,9
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21 891,9
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 028,1
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
88 738,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
57 333,9
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
90 641,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
88 744,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 624,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
220,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
41 100,5
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
2 800,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 897,1
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
1 897,1
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 326 887,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 440 914,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 431 314,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
1 431 314,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9 600,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
9 600,0
2
Коммуналдық шаруашылық
885 973,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
885 973,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
885 973,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
791 119 ,2
1
Мәдениет саласындағы қызмет
405 099,3
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
405 099,3

173 991,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
173 991,9
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21 891,9
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 028,1
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
88 738,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
57 333,9
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
90 641,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
88 744,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44 624,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
220,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
41 100,5
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
2 800,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 897,1
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
1 897,1
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 326 887,0
1
Жилищное хозяйство
1 440 914,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 431 314,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 431 314,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9 600,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
9 600,0
2
Коммунальное хозяйство
885 973,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
885 973,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
885 973,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
791 119,2
1
Деятельность в области культуры
405 099,3
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
405 099,3