Шектеу шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Белинский ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 10 шілдедегі № 3 шешімі. Күші жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Белинский ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 12 қыркүйектегі № 5 шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Белинский ауылдық округі әкімінің 12.09.2025 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Бейімбет Майлин ауданының Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2025 жылғы 2 шілдедегі № 01-20/279 ұсынуын негізге ала отырып, Белинский ауылдық округінің әкімі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы, Бейімбет Майлин ауданы, Белинский ауылдық округі, Мақсұт ауылы Б.Т. Малаевтың жеке шаруа қожалығының аумағында ірі қара малдың құтыруы бойынша шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Қостанай облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бейімбет Майлин ауданының аумақтық инсрекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Бейімбет Майлин ауданының ветеринариялық станциясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитариялық салауаттылыққа қол жеткізу үшін қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шараларды жүргізу ұсынылсын.
3. "Белинский ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімге қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның көшірмелерін электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялауға және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді қамтамасыз етсін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Белинского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области от 10 июля 2025 года № 3. Утратило силу решением акима Белинского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области от 12 сентября 2025 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Белинского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области от 12.09.2025 № 5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Беимбета Майлина от 2 июля 2025 года № 01-20/279, аким Белинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по бешенству крупного рогатого скота на территории частного подворья Малаева Б.Т. села Максут Белинского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Костанайская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), государственному учреждению "Территориальная инспекция района Беимбета Майлина Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), коммунальному государственному предприятию "Ветеринарная станция района Беимбета Майлина" (по согласованию) провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Белинского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направить его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата района Беимбета Майлина после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.

5. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Белинский ауылдық округі әкіміні Н. Кошеров

5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Белинского сельского округа Н. Кошеров