"Бейімбет Майлин ауданының аумағында сібір жарасы көмулеріне жерлердің санитарлық-қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 12 қыркүйектегі № 180 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 4 қарашадағы № 225 қаулысы
Бейімбет Майлин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бейімбет Майлин ауданының аумағында сібір жарасы көмулеріне жерлердің санитарлық-қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 12 қыркүйектегі № 180 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулына қосымшасы осы қаулысыңа қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның мемлекеттік және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қостанай облысы бойынша "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына жіберуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Бейімбет Майлин ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейімбет Майлин ауданының әкімі Қ. Мыржақыпов
Әкімдіктің
2025 жылғы "4" қарашадағы
№ 225 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің
2025 жылғы "12" қыркүйектегі
№ 180 қаулысына
қосымша
Бейімбет Майлин ауданының аумағында орналасқан жер учаскелерінің тізімі
1) Қостанай облысы, Бейімбет Майлин ауданы, Әйет ауылдық округі, Журавлевка ауылы мекенжайы бойынша орналасқан, кадастрлық нөмірі 12-189-025-300, алаңы – 0,0098 гектар қолданыстағы сібір жарасы көмілген орналастыруға және оларға қызмет көрсетуге арналған жер учаскесі;
2) Қостанай облысы, Бейімбет Майлин ауданы, Белинский ауылдық округі мекенжайы бойынша орналасқан, кадастрлық нөмірі 12-189-056-022, алаңы – 0,0098 гектар қолданыстағы сібір жарасы көмілген орналастыруға және оларға қызмет көрсетуге арналған жер учаскесі;
3) Қостанай облысы, Бейімбет Майлин ауданы, Павлов ауылдық округі, Павлов ауылы мекенжайы бойынша орналасқан, кадастрлық нөмірі 12-189-050-365, алаңы – 0,0098 гектар қолданыстағы сібір жарасы көмілген орналастыруға және оларға қызмет көрсетуге арналған жер учаскесі;

О внесении изменения в постановление акимата района Беимбета Майлина от 12 сентября 2025 года № 180 "Об установлении санитарно-защитных зон сибиреязвенных захоронений на территории района Беимбета Майлина"
Постановление акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 4 ноября 2025 года № 225
Акимат района Беимбета Майлина ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Беимбета Майлина "Об установлении санитарно-защитных зон сибиреязвенных захоронений на территории района Беимбета Майлина" от 12 сентября 2025 года № 180 следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата района Беимбета Майлина" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата района Беимбета Майлина после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Беимбета Майлина.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Беимбета Майлина К. Муржакупов
Приложение
к постановлению акимата
от "4" ноября 2025 года
№ 225
Приложение
к постановлению акимата
от "12" сентября 2025 года
№ 180
Список земельных участков, расположенных в районе Беимбета Майлина
1) Земельный участок для размещения и обслуживания существующих сибиреязвенных захоронений, кадастровый номер 12-189-025-300, площадью – 0,0098 гектара, находящийся по адресу: Костанайская область, район Беимбета Майлина, сельский округ Әйет, с. Журавлевка;
2) Земельный участок для размещения и обслуживания существующих сибиреязвенных захоронений, кадастровый номер 12-189-056-022, площадью – 0,0098 гектара, находящийся по адресу: Костанайская область, район Беимбета Майлина, Белинский сельский округ;
3) Земельный участок для размещения и обслуживания существующих сибиреязвенных захоронений, кадастровый номер 12-189-050-365, площадью – 0,0098 гектара, находящийся по адресу: Костанайская область, район Беимбета Майлина, Павловский сельский округ, село Повловка;

4) Қостанай облысы, Бейімбет Майлин ауданы, Белинский ауылдық округі мекенжайы бойынша орналасқан, кадастрлық нөмірі 12-189-054-040, алаңы – 0,0098 гектар қолданыстағы сібір жарасы көмілген орналастыруға және оларға қызмет көрсетуге арналған жер учаскесі;
5) Қостанай облысы, Бейімбет Майлин ауданы, Тобыл кенті мекенжайы бойынша орналасқан, кадастрлық нөмірі 12-189-039-552, алаңы – 0,0098 гектар қолданыстағы сібір жарасы көмілген орналастыруға және оларға қызмет көрсетуге арналған жер учаскесі;
6) Қостанай облысы, Бейімбет Майлин ауданы, Әйет ауылдық округі мекенжайы бойынша орналасқан, кадастрлық нөмірі 12-189-026-040, алаңы – 0,0098 гектар қолданыстағы сібір жарасы көмілген орналастыруға және оларға қызмет көрсетуге арналған жер учаскесі;
7) Қостанай облысы, Бейімбет Майлин ауданы, Калинин ауылдық округі мекенжайы бойынша орналасқан, кадастрлық нөмірі 12-189-036-113, алаңы – 0,0098 гектар қолданыстағы сібір жарасы көмілген орналастыруға және оларға қызмет көрсетуге арналған жер учаскесі;
8) Қостанай облысы, Бейімбет Майлин ауданы, Белинский ауылдық округі мекенжайы бойынша орналасқан, кадастрлық нөмірі 12-189-049-160, алаңы – 0,0098 гектар қолданыстағы сібір жарасы көмілген орналастыруға және оларға қызмет көрсетуге арналған жер учаскесі;
9) Қостанай облысы, Бейімбет Майлин ауданы, Асенкритов ауылдық округі мекенжайы бойынша орналасқан, кадастрлық нөмірі 12-189-023-179, алаңы – 0,0098 гектар қолданыстағы сібір жарасы көмілген орналастыруға және оларға қызмет көрсетуге арналған жер учаскесі;
10) Қостанай облысы, Бейімбет Майлин ауданы, Новоильинов ауылдық округі, Новоильинов ауылы мекенжайы бойынша орналасқан, кадастрлық нөмірі 12-189-041-567, алаңы – 0,0098 гектар қолданыстағы сібір жарасы көмілген орналастыруға және оларға қызмет көрсетуге арналған жер учаскесі;
11) Қостанай облысы, Бейімбет Майлин ауданы, Павлов ауылдық округі, Павлов ауылы мекенжайы бойынша орналасқан, кадастрлық нөмірі 12-189-046-1193, алаңы – 0,0098 гектар қолданыстағы сібір жарасы көмілген орналастыруға және оларға қызмет көрсетуге арналған жер учаскесі.

4) Земельный участок для размещения и обслуживания существующих сибиреязвенных захоронений, кадастровый номер 12-189-054-040, площадью – 0,0098 гектара, находящийся по адресу: Костанайская область, район Беимбета Майлина, Белинский сельский округ;
5) Земельный участок для размещения и обслуживания существующих сибиреязвенных захоронений, кадастровый номер 12-189-039-552, площадью – 0,0098 гектара, находящийся по адресу: Костанайская область, район Беимбета Майлина, поселок Тобол;
6) Земельный участок для размещения и обслуживания существующих сибиреязвенных захоронений, кадастровый номер 12-189-026-040, площадью – 0,0098 гектара, находящийся по адресу: Костанайская область, район Беимбета Майлина, сельский округ Әйет;
7) Земельный участок для размещения и обслуживания существующих сибиреязвенных захоронений, кадастровый номер 12-189-036-113, площадью – 0,0098 гектара, находящийся по адресу: Костанайская область, район Беимбета Майлина, Калининский сельский округ;
8) Земельный участок для размещения и обслуживания существующих сибиреязвенных захоронений, кадастровый номер 12-189-049-160, площадью – 0,0098 гектара, находящийся по адресу: Костанайская область, район Беимбета Майлина, Белинский сельский округ;
9) Земельный участок для размещения и обслуживания существующих сибиреязвенных захоронений, кадастровый номер 12-189-023-179, площадью – 0,0098 гектара, находящийся по адресу: Костанайская область, район Беимбета Майлина, Асенкритовский сельский округ;
10) Земельный участок для размещения и обслуживания существующих сибиреязвенных захоронений, кадастровый номер 12-189-041-567, площадью – 0,0098 гектара, находящийся по адресу: Костанайская область, район Беимбета Майлина, Новоильиновский сельский округ, село Новоильиновка;
11) Земельный участок для размещения и обслуживания существующих сибиреязвенных захоронений, кадастровый номер 12-189-046-1193, площадью – 0,0098 гектара, находящийся по адресу: Костанайская область, район Беимбета Майлина, Павловский сельский округ, село Павловка.