"Межрегионэнерготранзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 24 қазандағы № 220 қаулысы. Күші жойылды-Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 10 тамыздағы № 160 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 10.08.2026 № № 160 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17-бабына, 69-бабы 4-тармағының 10) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Бейімбет Майлин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Межрегионэнерготранзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне ҚС 35 кВ Таранға ӘЖ-35 кВ Тобыл-Тобольскаядан дәнекерлеу ӘЖ-35 кВ, ҚС 110 кВ Таранға ӘЖ-110 кВ Тобыл-Новоильиновкадан дәнекерлеу ӘЖ-110 кВ салу мақсатында, Бейімбет Майлин ауданының аумағында орналасқан алаңы 9,5503 гектар жер учаскесіне 4 жыл 11 ай мерзімімен қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін, осы қаулының қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрдегі көшірмесін қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік бес күн ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Қостанай облысы бойынша филиалына жіберуді;
2) осы қаулыны оны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіде ресми жарияланғанынан кейін Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейімбет Майлин ауданының әкімі Қ. Мыржақыпов

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Межрегионэнерготранзит"
Постановление акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 24 октября 2025 года № 220. Утратило силу постановлением акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 10 августа 2026 года № 160
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 10.08.2026 № 160 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 17, с подпунктом 10) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района Беимбета Майлина ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Межрегионэнерготранзит" публичный сервитут сроком на 4 года 11 месяцев на земельный участок площадью 9,5503 гектар, расположенного на территории района Беимбета Майлина, в целях строительства ВЛ-110 кВ отпайка на ПС 110 кВ Тарановка от ВЛ-110 кВ Тобол-Новоильиновка, ВЛ-35 кВ отпайка на ПС 35 кВ Тарановка от ВЛ-35 кВ Тобол-Тобольская.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата района Беимбета Майлина" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление в течение пяти календарных дней со дня подписания копии настоящего постановления на казахском и русском языках в электронном виде в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Беимбета Майлина после его официального опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Беимбета Майлина К. Муржакупов