"ARSENAL-R" жауапкершiлiгi шектеулі серiктестiгiне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кенті әкімінің 2025 жылғы 9 қазандағы № 7 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабы 4-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес ШЕШТІ:
1. "ARSENAL-R" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін:
- су құбыры желілерін төсеу үшін Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кенті Станционная көшесі аумағында орналасқан, жалпы ауданы 0,00441 гектар;
- кәріз желілерін төсеу үшін Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кенті Станционная көшесі аумағында орналасқан, жалпы ауданы 0,00243 гектар.
2. "Тобыл кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес күнтізбелік күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қостанай облысы бойынша "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына жіберуді.
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің бақылау банкінде эталонмен ресми жарияланғаннан кейін "Тобыл кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тобыл кентінің әкімі А. Бердалинов

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "ARSENAL-R"
Решение акима поселка Тобол района Беимбета Майлина Костанайской области от 9 октября 2025 года № 7
В соответствии статьи 19, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "ARSENAL-R" публичный сервитут на земельные участки:
- общей площадью 0,00441 гектар, расположенный на территории поселка Тобол, улица Станционная района Беимбета Майлина, для прокладки водопроводных сетей;
- общей площадью 0,00243 гектара, расположенный на территории поселка Тобол, улица Станционная района Беимбета Майлина, для прокладки канализационных сетей.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима поселка Тобол" в установленном законодательстве порядке обеспечить:
1) в течение пяти календарных дней со дня подписания настоящего решения направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе государственного учреждения "Аппарат акима поселка Тобол" после его официального опубликования в Эталоном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечение десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким поселка Тобол А. Бердалинов