Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтoқсандағы № 254 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Тимирязев ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 17 қарашадағы № 350 шешімі
Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Тимирязев ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтoқсандағы № 254 шешiмiне мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданы Тимирязев ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 759,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 23 071,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25 688,0 мың теңге;
2) шығындар – 59 319,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 560,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 560,8 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2024 года № 254 "О бюджете села Тимирязевка Сарыкольского района Костанайской области на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 17 ноября 2025 года № 350
Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Тимирязевка Сарыкольского района Костанайской области на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 254 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Тимирязевка Сарыкольского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 759,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23 071,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 688,0 тысяч тенге;
2) затраты – 59 319,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 560,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 560,8 тысяч тенге;