Мәслихаттың 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 176 "Науырзым ауданының Шолақсай ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 261 шешімі
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 176 "Науырзым ауданының Шолақсай ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шолақсай ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61 115,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 17 430,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 43 685,8 мың теңге;
2) шығындар – 62 800,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1684,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1684,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 1684,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 5 января 2025 года № 176 "О бюджете села Шолаксай Наурзумского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 19 декабря 2025 года № 261
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 5 января 2025 года № 176 "О бюджете села Шолаксай Наурзумского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Шолаксай на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 115,8 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17 430,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 43 685,8 тысяч тенге;
2) затраты – 62800,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1684,5 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1684,5 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1684,5 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата