Мәслихаттың 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 173 "Науырзым ауданы Раздольное ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2025 жылғы 26 қарашадағы № 247 шешімі
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданы Раздольное ауылы 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 173 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Раздольное ауылы 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43538,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5299,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 38239,0 мың теңге;
2) шығындар – 49038,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -5500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5500,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 5500,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Наурзумского районного маслихата от 5 января 2025 года № 173 "О бюджете села Раздольное Наурзумского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 26 ноября 2025 года № 247
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Раздольное Наурзумского района на 2025-2027 годы" от 5 января 2025 года № 173 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Раздольное на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 43538,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5299,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 38239,0 тысяч тенге;
2) затраты – 49038,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -5500,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5500,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 5500,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата