Мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 167 "Науырзым ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2025 жылғы 18 шілдедегі № 210 шешімі
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Науырзым ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 492 706,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 634 093,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 25 910,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 832 203,6 мың теңге;
2) шығындар – 3 492 578,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 8 237,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 27 524,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 19 287,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 24 109,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 32 218,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 32 218,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 27 524,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2024 года № 167 "О районном бюджете Наурзумского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 18 июля 2025 года № 210
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 492 706,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 634 093,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 25 910,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 832 203,6 тысячи тенге;
2) затраты – 3 492 578,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 237,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 27 524,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 287,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 24 109,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –- 32 218,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 32 218,0 тысяч тенге:
поступление займов – 27 524,0 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 19 287,0 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 23 981,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының
2025 жылғы 18 шілдедегі
№ 210 шешіміне
қосымша
Науырзым аудандық мәслихатының

погашение займов – 19 287,0 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 23 981,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 18 июля 2025 года
№ 210
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата