Науырзым ауданы Дәмді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 171 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Дәмді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 187668,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3889,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 183779,5 мың теңге;
2) шығындар – 196256,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -8588,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8588,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 8588,4 мың тенге.

О бюджете Дамдинского сельского округа Наурзумского района на 2025-2027 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 5 января 2025 года № 171.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Дамдинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 187668,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3889,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 183779,5 тысяч тенге;
2) затраты – 196256,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -8588,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8588,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8588,4 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 04.09.2025 № 220 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Дәмді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 34220,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 04.09.2025 № 220 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете Дамдинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 34220,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата