Қостанай ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 18 шілдедегі "Қостанай ауданы Заречное ауылының егжей - тегжейлі жоспарлау жобасымен біріктірілген бас жоспарын түзету туралы" № 456 қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 22 тамыздағы № 543 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 18 шілдедегі "Қостанай ауданы Заречное ауылының егжей - тегжейлі жоспарлау жобасымен біріктірілген бас жоспарын түзету туралы" № 456 қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулы қабылданған сәттен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі О. Нургалиев

Об отмене постановления акимата Костанайского района от 18 июля 2025 года № 456 "О корректировке генерального плана, совмещенного с проектом детальной планировки, села Заречное Костанайского района"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 22 августа 2025 года № 543
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление акимата Костанайского района от 18 июля 2025 года № 456 "О корректировке генерального плана, совмещенного с проектом детальной планировки, села Заречное Костанайского района".
2. Настоящее постановление вступает в силу с момента принятия.
Аким района О. Нургалиев