"ЭПК-forfait" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне әуе электр беру желілеріне қызмет көрсету және пайдалану үшін шектеулі нысаналы жер пайдалану құқығын (қоғамдық сервитут) беру туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Қарабалық кенті әкімінің 2025 жылғы 19 қарашадағы № 15-ш шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабының 1-1) тармақшаларына және 69-бабының 4-тармағына сәйкес Қарабалық кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "ЭПК-forfait" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті аумағында орналасқан жер учаскелерінде әуе электр беру желілерін қызмет көрсету және пайдалану үшін бір жыл мерзімге шектеулі мақсаттағы жер пайдалану құқығын (қоғамдық сервитут) белгілеу.
1) 10 кВ "Урожайная" әуе желісі (АТЭП) – алаңы 0,0652 гектар;
2) "Урожайная" 10 кВ әуе желісінен КТП №1109-дан шығатын 0,4 кВ әуе желісі (АТЭП) – 0,052 гектар;
3) "Урожайная-Рус" 10 кВ әуе желісінен КТП №1192-ден шығатын 0,4 кВ әуе желісі – 0,0124 гектар;
4) Қарабалық кентіндегі КТП №1198-ден шығатын 0,4 кВ әуе желісі – 0,0128 гектар;
5) Қарабалық кентіндегі КТП №11151-ден шығатын 0,4 кВ әуе желісі – 0,0199 гектар.
2. "Қарабалық кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіліенген тәртіппен қамтамасыз етеді
1) осы шешімге қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның көшірмесін электрондық түрде мемлекеттік және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберу;
2) осы шешімді Қарабалық кенті әкімдігінің интернет - ресурсында ресми жарияланғаннан кейін орналастыру.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарабалық кентінің әкімі Р. Байканов

О предоставлении товариществу с ограниченной ответственностью "ЭПК-forfait" права ограниченного целевого землепользования (публичный сервитут) для обслуживания и эксплуатации воздушных линии электропередач
Решение акима поселка Карабалык Карабалыкского района Костанайской области от 19 ноября 2025 года № 15-р
В соответствии с подпунктов 1-1) статьи 19 и пунктом-4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, аким поселка Карабалык РЕШИЛ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "ЭПК-forfait" право ограниченного целевого землепользования (публичный сервитут) сроком один год на земельные участки расположенные на территории: Костанайская область, Карабалыкский район, поселок Карабалык для обслуживания и эксплуатации воздушных линии электропередач:
1) Вл 10 кВ Урожайная АТЭП - площадь 0,0652 гектар;
2) Вл 0,4 кВ от КТП №1109 от Вл 10 кВ Урожайная АТЭП-0,052 гектар;
3) Вл 0,4 кВ от КТП №1192 от Вл 10 кВ Урожайная-Рус-0,0124 гектар;
4) Вл 0,4 кВ от КТП №1198 п.Карабалык-0,0128 гектар;
5) Вл 0,4 кВ от КТП №11151 п.Карабалык-0,0199 гектар;
2. Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карабалык" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в филиал Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата поселка Карабалык после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Аким поселка Карабалык Р. Байканов