Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 14 қазандағы № 117 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің мынадай қаулыларының күші жойылсын:
1) "Қамысты ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың 2023 жылғы 16 мамырдағы № 71 әдістемесін бекіту туралы".
2) "Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 13 шілдедегі № 108 "Қамысты ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 16 мамырдағы № 71 қаулысына өзгеріс енгізу туралы.
2. "Қамысты ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қостанай облысы бойынша "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына жолдауын;
2) осы қаулыны Қамысты ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жарияланғаннан кейін орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Жаулыбаев

Об отмене некоторых постановлений акимата Камыстинского района Костанайской области
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 14 октября 2025 года № 117
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить следующие постановления акимата Камыстинского района Костанайской области:
1) "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Камыстинского района" от 16 мая 2023 года № 71.
2) "О внесении изменения в постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 13 июля 2023 года № 108 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Камыстинского района от 16 мая 2023 года № 71".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Камыстинского района Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Жаулыбаев