Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалатын ұйымдардың тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 29 қыркүйектегі № 111 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі айқындалсын.
2. "Қамысты ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін оның Қамысты ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қамысты ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2025 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Ауданы әкімі Е. Жаулыбаев
Әкімдіктің
2025 жылғы "___" ____________
№ ____ қаулысына
Қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалатын ұйымдардың тізбесін бекіту туралы
р/с
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Ұйымдардың тізбесі
1
Аумақты тазалау және жинау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ақтау;
Қоршауды сырлау;
Көгалды, шөпті шабу;
Абаттандыру.
"Қамысты ауданы әкімдігінің Адаевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
Аумақты тазалау және жинау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ақтау;
Қоршауды сырлау;
Көгалды, шөпті шабу;
Абаттандыру.
"Қамысты ауданы әкімдігінің Алтынсарин ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
Аумақты тазалау және жинау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ақтау;
Қоршауды сырлау;
Көгалды, шөпті шабу;
Абаттандыру.
"Қамысты ауданы әкімдігінің Аралкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
Аумақты тазалау және жинау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ақтау;
Қоршауды сырлау;
Көгалды, шөпті шабу;
Абаттандыру.
"Қамысты ауданы әкімдігінің Арқа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
Аумақты тазалау және жинау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ақтау;
Қоршауды сырлау;
Көгалды, шөпті шабу;
Абаттандыру.
"Қамысты ауданы әкімдігінің Бестөбе ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
Аумақты тазалау және жинау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ақтау;
Қоршауды сырлау;
Көгалды, шөпті шабу;
Абаттандыру.
"Қамысты ауданы әкімдігінің Дружба ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау және жинау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ақтау;
Қоршауды сырлау;
Көгалды, шөпті шабу;
Абаттандыру.
"Қамысты ауданы әкімдігінің Қарабатыр ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7
Аумақты тазалау және жинау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ақтау;
Қоршауды сырлау;
Көгалды, шөпті шабу;
Абаттандыру.
"Қамысты ауданы әкімдігінің Қамысты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
Аумақты тазалау және жинау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ақтау;
Қоршауды сырлау;
Көгалды, шөпті шабу;
Абаттандыру.
"Қамысты ауданы әкімдігінің Клочков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Об утверждении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественной работой
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 29 сентября 2025 года № 111
В соответствии с пунктом 2 со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ и перечень организаций, которые должны выполняться общественной работой согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Камыстинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 сентября 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким района Е. Жаулыбаев
Приложение
к постановлению акимата
от "___" __________ 2025 года
№ _____
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
п/п
Виды общественных работ
Перечень организаций
1
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
Государственное учреждение "Аппарат акима Адаевского сельского округа акимата Камыстинского района"
2
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Алтынсарино акимата Камыстинского района"
3
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
Государственное учреждение "Аппарат акима Аралкольского сельского округа акимата Камыстинского района"
4
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
Государственное учреждение "Аппарат акима Аркинского сельского округа акимата Камыстинского района"
5
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Бестобе акимата Камыстинского района"
6
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Дружба акимата Камыстинского района"
7
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Карабатыр акимата Камыстинского района"
8
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
Государственное учреждение "Аппарат акима Камыстинского сельского округа акимата Камыстинского района"
9
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
Государственное учреждение "Аппарат акима Клочковского сельского округа акимата Камыстинского района"