Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 240 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2025 жылғы 28 қазандағы № 336 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 240 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 452 044,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 483 414,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9 079,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 14 662,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 944 889,4 мың теңге;
2) шығындар – 1 508 430,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -56 386,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56 386,0 мың теңге.";
7-тармақтың 25) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2024 года № 240 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 28 октября 2025 года № 336
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 240 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Житикара на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год, в следующих объемах:
1) доходы – 1 452 044,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 483 414,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 079,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 14 662,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 944 889,4 тысяч тенге;
2) затраты – 1 508 430,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -56 386,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 56 386,0 тысяч тенге.";
подпункт 25) пункта 7 исключить;
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.