Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 28 қарашадағы № 271 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 74 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 69 "Жітіқара ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы;
2) Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 20 шілдедегі № 157 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 69 "Жітіқара ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы.
2. "Жітіқара ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) мемлекеттік тіркеуге жатпайтын нормативтік құқықтық актінің қабылданғаны туралы әділет органдарын хабардар етуді;
2) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін оның Жітіқара ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жітіқара ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданы әкімінің міндетін атқарушы Е. Мендыбаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Житикаринского района Костанайской области
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 28 ноября 2025 года № 271
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 21 апреля 2023 года № 74 "О внесении изменения в постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 15 марта 2018 года № 69 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Житикаринского района";
2) постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 20 июля 2023 года № 157 "О внесении изменения в постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 15 марта 2018 года № 69 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Житикаринского района".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Житикаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) уведомление органов юстиции о принятии нормативного правового акта не подлежащего государственной регистрации;
2) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Житикаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Житикаринского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Житикаринского района Е. Мендыбаев