Денисов ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 8 ақпандағы № 23 "Денисов ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережені бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 8 желтоқсандағы № 265 қаулысы
Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Денисов ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережені бекіту туралы" Денисов ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 8 ақпандағы № 23 қаулысына келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Денисов ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ереже:
"15-тармақ келесі мазмұндағы 23) тармақшамен толықтырылсын:
23) халық үшін спорт секцияларының жұмысын қамтамасыз ету және спорттық іс-шараларды өткізу мақсатында білім беру ұйымдарының спорт нысандарын сабақтан тыс және кешкі уақытта пайдалану шараларын қабылдайды.";
"15-тармақ келесі мазмұндағы 24) тармақшамен толықтырылсын:
24) балалар мен жасөспірімдерге арналған спорт секцияларын қаржыландыру үшін мемлекеттік спорттық тапсырысты бюджет қаражатының көлемі шегінде бекітеді.";
"15-тармақ келесі мазмұндағы 25) тармақшамен толықтырылсын:
25) балалар мен жасөспірімдерге арналған спорт секцияларында мемлекеттік спорттық тапсырысты, қызмет көрсетушілердің меншік формаларына, ведомстволық бағыныстылығына, түрлеріне қарамастан, орналастыруды қамтамасыз етеді.";
"15-тармақ келесі мазмұндағы 26) тармақшамен толықтырылсын:
26) мемлекеттік спорттық тапсырысты орналастырудың, сапасын бақылаудың және мақсатты игерудің барлық кезеңдері мен рәсімдерінің электрондық және жалпыға қолжетімді форматтарда орындалуын қамтамасыз етеді.".
2. "Денисов ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) жоғарыда көрсетілген Ережеге енгізілген өзгерістер туралы әділет органдарын хабардар ету;
2) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберу;
3) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін оның Денисов ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз ету.

О внесении дополнений в постановление акимата Денисовского района от 8 февраля 2022 года № 23 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта акимата Денисовского района"
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 8 декабря 2025 года № 265
Акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Денисовского района " от 8 февраля 2022 года № 23 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта акимата Денисовского района" следующие дополнения:
в Положение о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта акимата Денисовского района", утвержденном указанным постановлением:
"пункт 15 дополнить подпунктом 23) следующего содержания:
23) принимает меры по использованию во внеурочное и вечернее время спортивных сооружений организаций образования в целях обеспечения работы спортивных секций для населения и проведения спортивных мероприятий.";
"пункт 15 дополнить подпунктом 24) следующего содержания:
24) утверждает государственный спортивный заказ на финансирование спортивных секций для детей и юношества в пределах объемов бюджетных средств.";
"пункт 15 дополнить подпунктом 25) следующего содержания:
25) обеспечивает размещение государственного спортивного заказа в спортивных секциях для детей и юношества независимо от форм собственности поставщиков услуг государственного спортивного заказа, их ведомственной подчиненности, типов и видов.";
"пункт 15 дополнить подпунктом 26) следующего содержания:
26) обеспечивает исполнение всех этапов и процедур размещения, контроля качества и целевого освоения государственного спортивного заказа в электронном и общедоступном форматах.".
2. Государственному учреждению "Отдел физической культуры и спорта акимата Денисовского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) извещение органов юстиции о внесенных изменениях в вышеуказанное Положение;
2) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Денисовского района после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Денисов ауданының әкімі Р. Қатпаев

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Денисовского района Р. Катпаев