Денисов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 73 "Денисов ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 маусымдағы № 41 шешімі
Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Денисов аудандық мәслихатының "Денисов ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 73 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 778 101,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 797 290,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 23 670,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 6 250,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша –5 950 891,0 мың теңге;
2) шығындар – 7 943 460,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 34 551,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 74 708,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 40 157,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 199 910,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 199 910,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Денисовского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 73 "О бюджете Денисовского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 5 июня 2025 года № 41
Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Денисовского районного маслихата "О бюджете Денисовского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 73 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 778 101,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 797 290,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 23 670,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 250,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –5 950 891,0 тысяча тенге;
2) затраты –7 943 460,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –34 551,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 74 708,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 40 157,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 199 910,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 199 910,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.