Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Новоселов ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 9 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № KZ56VBG01690032 "Әулиекөл ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жер учаскелерін қалыптастырудың жерге орналастыру жобаларын бұйрығы туралы және жерге орналастыру жобасын бекіту негізінде, Новоселов ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы, Әулиекөл ауданы, Новоселов ауылдық округі, Новоселов ауылының аумағында орналасқан, ауданы – 0,8183 гектар бөлінетін жер учаскесіне Су құбыры желілерін күтіп ұстау және пайдалану үшін сервитут белгіленсін.
2. "Новоселов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрдегі "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жарияланғаннан кейін "Новоселов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Д. Төрежанов

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Новоселовского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области от 18 декабря 2025 года № 9
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании приказа государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и земельных отношений акимата Аулиекольского района" об утверждении землеустроительных проектов по формированию земельных участков № KZ56VBG01690032 от 4 декабря 2025 года и землеустроительного проекта, аким Новоселовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут на делимый земельный участок, расположенный на территории села Новоселовка, Новоселовского сельского округа Аулиекольского района, общей площадью 0,8183 гектар для обслуживания и эксплутации водопроводных сетей.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Новоселовского сельского округа в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течении пяти календарных дней со дня подписания настоящего решения направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе государственного учреждения "Аппарат акима Новоселовского сельского округа" после его официального опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Д. Турежанов