Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Тимофеев ауылының шекарасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің және Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 12 қарашадағы № 191/369 бірлескен қаулысы және шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабы 5 - тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Тимофеев ауылының жер учаскесін бөлу бойынша шекаралары белгіленсін қоса беріліп отырған жер экспликациясына сәйкес жалпы ауданы 4462,0 гектар болатын шекаралар белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әулиекөл ауданының әкімі Ж. Таукенов
Әулиекөл аудандық мәслихаттың төрағасы Д. Қойшыбаев
Әулиекөл ауданының
әкімдігінің және мәслихатының
2025 жылғы 12 қарашадағы

Об установлении границы села Тимофеевка Аулиекольского района Костанайской области
Совместные постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области и решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 12 ноября 2025 года № 191/369
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы села Тимофеевка Аулиекольского района Костанайской области по отводу земельного участка, установив границы общей площадью 4462,0 гектар согласно прилагаемой экспликации земель.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аулиекольского района Ж. Таукенов
Председатель Аулиекольского районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение
к совместному постановлению
акимата и решению маслихата
Аулиекольского района
от 12 ноября 2025 года