Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Қазанбасы ауылдық округінің Қазанбасы ауылының шекарасын өзгерту және белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің және Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 12 қарашадағы № 183/361 бірлескен қаулысы және шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 3) тармақшасына, сәйкес Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Қазанбасы ауылдық округінің Қазанбасы ауылының шекарасына Әулиекөл ауданының ауылшаруашылығы мақсатындағы 429,0 гектар жерді қосу арқылы, Қазанбасы ауылдық округінің Қазанбасы ауылының шекарасы өзгертіліп, жалпы көлемі 1477,0 гектар шекарасында қоса берілген жерлердің экспликациясына сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әулиекөл ауданының әкімі Ж. Таукенов
Әулиекөл аудандық мәслихаттың төрағасы Д. Қойшыбаев
Әулиекөл ауданының
әкімдігінің және мәслихатының

Об изменении и установлении границы села Казанбасы Казанбасского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области
Совместные постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области и решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 12 ноября 2025 года № 183/361
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы села Казанбасы Казанбасского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области путем включения 429,0 гектар земель сельскохозяйственного назначения Аулиекольского района в границы села Казанбасы Казанбасского сельского округа, установив границы общей площадью 1477,0 гектар согласно прилагаемой экспликации земель.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аулиекольского района Ж. Таукенов
Председатель Аулиекольского районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение
к совместному постановлению
акимата и решению маслихата
Аулиекольского района