Мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 269 "Әулиекөл ауданы Сұлукөл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 23 шілдедегі № 327 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданы Сұлукөл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 269 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сұлукөл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 056,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 605,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 31,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 666,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 103 754,5 мың теңге;
2) шығындар – 108 252,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2024 года № 269 "О бюджете Сулукольского сельского округа Аулиекольского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 23 июля 2025 года № 327
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Сулукольского сельского округа Аулиекольского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 269 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сулукольского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 056,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 605,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 31,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 666,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 103 754,5 тысяч тенге;
2) затраты – 108 252,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;