Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 121 "Амангелді ауданының 2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2025 жылғы 10 желтоқсандағы № 183 шешімі
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданының 2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 121 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауданының 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 884 962,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 876 985,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 24 157,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 200,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 983 620,4 мың теңге;
2) шығындар – 3 284 653,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 83 569,1 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 109 538,1 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 25 969,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 483 260,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 483 260,5 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Амангелді аудандық мәслихатының төрағасы Н. Әлмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Амангелді ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________ М.С. Сакетов
"10" желтоқсан 2025 жыл
Мәслихаттың
2025 жылғы "10" желтоқсандағы
№ 183 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2024 года № 121 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2025 - 2027 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 10 декабря 2025 года № 183
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2025 - 2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 121 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 884 962,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 876 985,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 24 157,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 983 620,4 тысяча тенге;
2) затраты – 3 284 653,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 83 569,1 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 109 538,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25 969,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 483 260,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 483 260,5 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложенияю к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Амангельдинского районного маслихата Н. Альмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель коммунального государственного
учреждения "Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата Амангельдинского района"
_______________________________ М.С. Сакетов
"10" декабря 2025 года
Приложение
к решению маслихата
от "10" декабря 2025 года
№ 183
Приложение 1
к решению маслихата