"Алтынсарин ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Алтынсарин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсаңдағы № 117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2025 жылғы 16 қазандағы № 162 шешімі
Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Алтынсарин ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Алтынсарин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 117 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданы Обаған ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 227881,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 38513,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 188868,8 мың теңге;
2) шығындар – 249953,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -22071,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22071,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Алтынсарин ауданы Мариям Хәкімжанова атындағыауылдық округтің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76652,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 40662,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1110,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 34880,7 мың теңге;
2) шығындар – 98887,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 22235,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22235,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Алтынсарин ауданы Большая Чураковка ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Алтынсаринского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 117 "О бюджетах сҰл и сельских округов Алтынсаринского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 16 октября 2025 года № 162
Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алтынсаринского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 117 "О бюджетах сел и сельских округов Алтынсаринского района на 2025-2027 годы", следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Убаганского сельского округа Алтынсаринского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 227881,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 38513,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 188868,8 тысяч тенге;
2) затраты – 249953,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22071,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22071,8 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа имени Мариям Хәкімжановой Алтынсаринского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 76652,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 40662,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч теңге;
поступления от продажи основного капитала – 1110 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34880,7 тысяч тенге;
2) затраты – 98887,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22235,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22235,1 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Большечураковского сельского округа Алтынсаринского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах: