Лисаков қалалық мәслихатының кейбір шешімдерін жою туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2025 жылғы 20 қарашадағы № 202 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемелекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 7-бабының 5-тармағына сәйкес Лисаков қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Лисаков қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихатының төрағасы К. Мухамадиева
Мәслихаттың
2025 жылғы 20 қарашадағы
№ 202 шешіміне
қосымша
Лисаков қалалық мәслихатының жойылған кейбір шешімдердің тізбесі
1. Мәслихатының "Мәслихатының 2022 жылғы 28 ақпандағы № 120 шешімі "Мәслихаттың 2018 жылғы 19 наурыздағы № 229 "Лисаков қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 28 ақпандағы № 120 шешімі.
2. Мәслихатының "Мәслихаттың 2018 жылғы 19 наурыздағы № 229 "Лисаков қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 9 шешімі.
3. Мәслихатының "Мәслихаттың 2018 жылғы 19 наурыздағы № 229 "Лисаков қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 12 шілдедегі № 38 шешімі.

Об отмене некоторых решений Лисаковского городского маслихата
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 20 ноября 2025 года № 202
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить некоторые решения Лисаковского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата К. Мухамадиева
Приложение
к решению Лисаковского
городского маслихата
от 20 ноября 2025 года
№ 202
Перечень некоторых отмененных решений Лисаковского городского маслихата
1. Решение Лисаковского городского маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 19 марта 2018 года № 229 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Лисаковского городского маслихата" от 28 февраля 2022 года № 120.
2. Решение Лисаковского городского маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 19 марта 2018 года № 229 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Лисаковского городского маслихата" от 7 апреля 2023 года № 9.
3. Решение Лисаковского городского маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 19 марта 2018 года № 229 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Лисаковского городского маслихата" от 12 июля 2023 года № 38.