Мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 148 "Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2025 жылғы 16 шілдедегі № 180 шешімі
Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсаңдағы № 148 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205445 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 198449,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 37770,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі бойынша – 160679,2 мың теңге;
2) шығындар – 200836,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2024 года № 148 "О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2025-2027 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 16 июля 2025 года № 180
Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 148 (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205445) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 198449,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 37770,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 160679,2 тысяч тенге;
2) затраты – 200836,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2387,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2387,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Лисаков қалалық мәслихаты төрағасының м.а. А. Кан
Мәслихаттың
2025 жылғы 16 шілдеде
№ 180 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың

5) дефицит (профицит) бюджета – - 2387,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2387,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Исполняющий обязанности председателя городского маслихата А. Кан
Приложение
к решению маслихата
от 16 июля 2025 года
№ 180
Приложение 1
к решению маслихата