"Ауылдар және ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемін есептеу тәртібін бекіту туралы" Арқалық қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 531 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 18 қыркүйектегі № 299 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ауылдар және ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемін есептеу тәртібін бекіту туралы" Арқалық қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 531 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Арқалық қаласы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Арқалық қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Арқалық қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ә. Асанов

О признании утратившим силу постановление акимата города Аркалыка от 29 ноября 2021 года № 531 "Об утверждении порядка расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов сел и сельских округов"
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 18 сентября 2025 года № 299
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Аркалыка от 29 ноября 2021 года № 531 "Об утверждении порядка расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов сел и сельских округов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10068).
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата города Аркалыка" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата города Аркалыка после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Аркалыка.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Асанов