Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 145 "Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 192 шешімі
Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 145 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласы Аңғар ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61818,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3882,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 57936,9 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 21172,0 мың теңге;
2) шығындар – 62886,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1067,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1067,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1067,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Арқалық қаласы Восточный ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72640,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6960,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 65680,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 26780,0 мың теңге;
2) шығындар – 75529,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2889,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2889,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2889,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Арқалық қаласы Екідің ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28014,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 834,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 56,6 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 27123,4 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 26304,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2024 года № 145 "О бюджетах сел и сельских округов города Аркалыка на 2025-2027 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 5 декабря 2025 года № 192
Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел и сельских округов города Аркалыка на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 145 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ангарское города Аркалыка на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 61818,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3882,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 57936,9 тысяч тенге, из них объем субвенций – 21172,0 тысяч тенге;
2) затраты – 62886,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1067,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1067,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1067,9 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Восточное города Аркалыка на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 72640,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6960,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 65680,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 26780,0 тысяч тенге;
2) затраты – 75529,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2889,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2889,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2889,7 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Екидин города Аркалыка на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 28014,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 834,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 56,6 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27123,4 тысяч тенге, из них объем субвенций – 26304,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1606,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 25-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"25. Арқалық қаласы Родина ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38, 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 192772,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 21055,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 171717,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 33691,0 мың теңге;
2) шығындар – 202792,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10020,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10020,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10020,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 1606,4 тысяч тенге.";
пункт 25 указанного решения изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Родинского сельского округа города Аркалыка на 2025-2027 годы согласно приложениям 37, 38, 39 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 192772,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21055,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 171717,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 33691,0 тысяч тенге;
2) затраты – 202792,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10020,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10020,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10020,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.