Жер учаскесіне қоғамдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы Қашар кенті әкімінің 2025 жылғы 17 қазандағы № 67-ш шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19-бабы, 69-бабының 4-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабының 6) тармақшасына сәйкес ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Uplink" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Рудный қаласы, Қашар кентіндегі жалпы ауданы 3,3020 гектар жер учаскесіне жобалау және талшықты-оптикалық байланыс желісін (ТОБЖ) тарту мақсатында қоғамдық сервитут орнатылсын.
2. "Қашар кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін "Қашар кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің интернет ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның бірінші рет жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
М. Раймбекова

Об установлении публичного сервитута
Решение акима поселка Качар города Рудного Костанайской области от 17 октября 2025 года № 67-р
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан и пунктом 6 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "Uplink" на земельный участок площадью 3,3020 гектаров, расположенный по адресу: город Рудный, поселок Качар, в целях проектирования и прокладки ВОЛС.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима посҰлка Качар" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе государственного учреждения "Аппарат акима посҰлка Качар", после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его первого опубликования.
М. Раймбекова