"Соколов-Сарыбай кен-байыту өндірістік бірлестігі" акционерлік қоғамына жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 8 қыркүйектегі № 768 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабы 1-тармағы 5-1) тармақшасына, 69-бабы 4-тармағы 2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, өтініш негізінде Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Соколов-Сарыбай кен-байыту өндірістік бірлестігі" акционерлік қоғамына Рудный қаласы, Өнеркәсіп аймағы шағынауданы мекенжайы бойында "Фабрика III ЖЭО" және "Сарыбай ЖЭО" арасындағы жылу магистралі учаскесін салу" жобасы бойынша жылу магистралін төсеу және учаскесін пайдалану мақсатында көлемі 0,0493 га жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі В. Ионенко

Об установлении публичного сервитута акционерному обществу "Соколовско-Сарбайское горно-обогатительное производственное объединение" на земельный участок
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 8 сентября 2025 года № 768
В соответствии с подпунктом 5-1) пункта 1 статьи 18, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заявления, акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут акционерному обществу "Соколовско-Сарбайское горно-обогатительное производственное объединение" для проекта "Строительство участка тепломагистрали между "ТЭЦ-Фабрика III" и "ТЭЦ-Сарбай" на земельный участок площадью 0,0493 га, в целях прокладки и эксплуатации участка тепломагистрали, по адресу: город Рудный, микрорайон Промзона.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного В. Ионенко