"Кар-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 25 маусымдағы № 504 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабы 1-тармағы 5-1) тармақшасына, 69-бабы 4-тармағы 2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, өтініш негізінде Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кар-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Рудный қаласы, Комсомол даңғылы, 14-16 үйлер маңы мекенжайы бойында "Қазақтелеком" АҚ қолданыстағы кабельдік құдығынан ұзындығы 102 метр кабельдік кәріз құбырын тарту мақсатында көлемі 0,6467 га жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі В. Ионенко

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Кар-Тел" на земельный участок
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 25 июня 2025 года № 504
В соответствии с подпунктом 5-1) пункта 1 статьи 18, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заявления, акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "Кар-Тел" на земельный участок площадью 0,0149 га, в целях прокладки кабельной канализационной трубы от существующего кабельного колодца АО "Казахтелеком", по адресу: город Рудный, рядом с домом № 16 по проспекту Комсомольский до дома № 14 по проспекту Комсомольский.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного В. Ионенко