"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Қостанай мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті" мемлекеттік мекемесіне жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 19 маусымдағы № 448 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабы 1-тармағы 5-1) тармақшасына, 69-бабы 4-тармағы 2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес өтініш негізінде Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Қостанай мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті" мемлекеттік мекемесіне мынадай жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін:
1) Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 152 мекенжайы бойындағы газ құбырын пайдалану мақсатында көлемі 0,0182 га;
2) Рудный қаласы, Громова тұйық көшесі, 2 А мекенжайы бойындағы газ құбырын пайдалану мақсатында көлемі 0,0122 га.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі В. Ионенко

Об установлении публичного сервитута государственному учреждению "Костанайский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан" на земельные участки
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 19 июня 2025 года № 448
В соответствии с подпунктом 5-1) пункта 1 статьи 18, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заявления, акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут государственному учреждению "Костанайский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан" на следующие земельные участки:
1) площадью 0,0182 га, в целях эксплуатации газопровода, по адресу: город Рудный, улица П. Корчагина, 152;
2) площадью 0,0122 га, в целях эксплуатации газопровода, по адресу: город Рудный, переулок Громовой, 2 А.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного В. Ионенко