Қостанай қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларын жою туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 20 қазандағы № 1656 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 65-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің мынадай қаулылары жойылсын:
1) "Қостанай қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі және "Қостанай қаласы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережелерді бекіту туралы" Қостанай қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 4 қазандағы № 2303 қаулысы;
2) Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі және "Қостанай қаласы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережелерді бекіту туралы" 2022 жылғы 4 қазандағы № 2303 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 29 маусымдағы № 1337 қаулысы;
3) Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі және "Қостанай қаласы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережелерді бекіту туралы" 2022 жылғы 4 қазандағы № 2303 қаулысына толықтыру енгізу туралы" 2024 жылғы 13 наурыздағы № 381 қаулысы.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қаласының әкімі М. Жүндібаев

Об отмене некоторых постановлений акимата города Костаная
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 20 октября 2025 года № 1656
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить следующие постановления акимата города Костаная:
1) постановления акимата города Костаная от 4 октября 2022 года № 2303 "Об утверждении Положений о государственном учреждении "Отдел культуры и развития языков акимата города Костаная" и государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта акимата города Костаная";
2) постановления акимата города Костаная от 29 июня 2023 года № 1337 "О внесении изменения в постановление акимата города Костаная от 4 октября 2022 года № 2303 "Об утверждении Положений о государственном учреждении "Отдел культуры и развития языков акимата города Костаная" и государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта акимата города Костаная";
3) постановления акимата города Костаная от 13 марта 2024 года № 381 "О внесении дополнения в постановление акимата города Костаная от 4 октября 2022 года № 2303 "Об утверждении Положений о государственном учреждении "Отдел культуры и развития языков акимата города Костаная" и государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта акимата города Костаная".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким города Костаная М. Жундубаев