Қостанай қаласы бойынша оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимін қолдану кезінде салықтардың мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2025 жылғы 24 қарашадағы № 200 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Салық Кодексінің 726-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, Қостанай қаласы бойынша корпоративтік немесе жеке табыс салығы оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимін қолдану кезінде есепті салықтық кезеңде салық салу объектісіне мөлшерлеме мөлшері 4%-дан 3%-ға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қостанай қалалық мәслихатының төрағасы О. Байгабулов

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации по городу Костанай
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 24 ноября 2025 года № 200
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 726 Налогового Кодекса Республики Казахстан Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации с 4% до 3% к объекту налогообложения за отчетный налоговый период по городу Костанай.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Костанайского городского маслихата О. Байгабулов