2026 жылы жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 355 қаулысы
Қазақстан Республикасы Әлеуметтік Кодексінің 107-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмысқа орналастыру үшін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2026 жылға мүгедектігі бар адамдарға;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2026 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарға;

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства на 2026 год
Постановление акимата Костанайской области от 4 декабря 2025 года № 355
В соответствии со статьей 107 Социального кодекса Республики Казахстан акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства:
1) лиц с инвалидностью на 2026 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) лиц, состоящих на учете службы пробации, на 2026 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению;

3) осы қаулының 3-қосымшсына сәйкес 2026 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде оның көшірмесін электрондық түрде мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қостанай облысы бойынша Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына жіберілуін;

3) лиц, освобожденных из мест лишения свободы, на 2026 год согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;