Мұнайлы ауданында оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 қарашадағы № 37/210 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2- тармағымен.
Қазақстан Республикасының Салық кодексінің 726-бабына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұнайлы ауданында оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимін қолдану кезінде, төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығының мөлшерлемесінің мөлшері есепті салықтық кезеңі үшін салық салу объектісіне 4 (төрт) пайыздан 3 (үш) пайызға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілді.
Мұнайлы аудандық мәслихатының төрағасы Б. Билялов

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации в Мунайлинском районе
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 27 ноября 2025 года № 37/210
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 726 Налогового кодекса Республика Казахстан, Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации в Мунайлинском районе с 4 (четырех) процентов на 3 (три) процентов к объекту налогообложения за отчетный налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Мунайлинского районного маслихата Б. Билялов