2025 - 2027 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 8 қаңтардағы № 27/148 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2- тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Мұнайлы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №25/139 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 205310 болып тіркелген) сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 363 917,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 226 475,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 289 232,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4 848 190,2 мың теңге;
2) шығындар – 7 327 616,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -963 699,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 963 699,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 963 699,0 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 22.08.2025 № 34/183 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, ауылдық округтердің бюджеттеріне 1 200 000,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округіне – 30 000,0 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округіне – 90 000,0 мың теңге;
Батыр ауылдық округіне – 330 000,0 мың теңге;
Баянды ауылына – 150 000,0 мың теңге;
Дәулет ауылдық округіне – 200 000,0 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округіне – 200 000,0 мың теңге;
Маңғыстау ауылына – 200 000,0 мың теңге.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихатының төрағасы Б. Билялов
"Келісілді"
"Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ Ш. Сұңғат
"8" қаңтар 2025 жыл
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2025 жылғы 8 қаңтардағы
№27/148 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті

О бюджетах сел, сельских округов на 2025 - 2027 годы
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 8 января 2025 года № 27/148.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 2настоящего решения.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мунайлинского районного маслихата от 26 декабря 2024 года №25/139 "О районном бюджете на 2025-2027 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 205310), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы – 6 363 917,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 226 475,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 20,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 289 232,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 4 848 190,2 тысяч тенге;
2)затраты – 7 327 616,2 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 963 699,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 963 699,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 963 699,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 22.08.2025 № 34/183 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что из районного бюджета на 2025 год в бюджеты сел, сельских округов выделена субвенция в сумме 1 200 000,0 тысяч тенге, в том числе:
сельского округа Атамекен – 30 000,0 тысяч тенге;
сельского округа Баскудык – 90 000,0 тысяч тенге;
сельского округа Батыр – 330 000,0 тысяч тенге;
села Баянды – 150 000,0 тысяч тенге;
сельского округа Даулет – 200 000,0 тысяч тенге;
сельского округа Кызылтобе – 200 000,0 тысяч тенге;
села Мангистау – 200 000,0 тысяч тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Мунайлинского районного маслихата Б. Билялов
"Согласовано"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономика и
финансов Мунайлинского района"
_______________ Ш. Сұңғат
"8" января 2025 года
Приложение 1
к решению Мунайлинского
районного маслихата
от 8 января 2025 года №27/148
Бюджет сельского округа Атамекен на 2025 год