Көше атауын беру туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы Қызылөзен ауылы әкімінің 2025 жылғы 10 қарашадағы № 19 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 37-бабына сәйкес, Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 15 қыркүйектегі қорытындысы негізінде және Қызылөзен ауылы тұрғындарының пікірлерін ескере отырып, Қызылөзен ауылы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған ауданы Қызылөзен ауылының Шамшырақ көшесі 2 (екі) бөлікке бөлініп, келесі атаулар берілсін:
1) Қызылөзен ауылының Шамшырақ көшесінде орналасқан (№1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 52, 53 учаскелер) – бұрынғы "Шамшырақ көшесі" атауымен қалсын;
2) Қызылөзен ауылының Шамшырақ көшесінде орналасқан (№17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 42, 50, 49, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 51, 47, 32, 48 учаскелер) – Ұлы Отан соғысының ардагері Жиенбай Мәтібай есімі берілсін;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі Т. Күзенбайұлы

О присвоении названия улице
Решение акима села Кызылозен Тупкараганского района Мангистауской области от 10 ноября 2025 года № 19
В соответсвии с подпунктом 4) статьи 14 Закона "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республки Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в республике Казахстан", на основании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 15 сентября 2025 года и с учетом мнения населения села Кызылозен, аким села Кызылозен РЕШИЛ:
1. Разделить улицу Шамшырак села Кызылозен Тупкараганского района на 2 (две) части и присвоить им следующие названия:
1) Участки, расположенные на улице Шамшырак села Кызылозен (№1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 52, 53) – оставить под прежним названием "улица Шамшырак";
2) Участкам, расположенным на улице Шамшырак села Кызылозен (№17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 42, 50, 49, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 51, 47, 32, 48) – имя ветерана Великой Отечественной войны Жиенбая Матибая.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Т. Кузенбайулы