"2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 8 қаңтардағы № 24/123 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 мамырдағы № 29/137 шешімі
Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері туралы"Түпқараған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 8 қаңтардағы №24/123 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мелекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 8 января 2025 года № 24/123 "О бюджетах города районного значения, сел, сельского округа на 2025 – 2027 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 28 мая 2025 года № 29/137
Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 8 января 2025 года №24/123 "О бюджетах города районного значения, сел, сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.