Атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы Форт-Шевченко ауылы әкімінің 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 77 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 37-бабына сәйкес, Республикалық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 07 қарашадағы қорытындысы негізінде және Форт-Шевченко қаласы тұрғындарының пікірлерін ескере отырып, қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы Форт-Шевченко қаласының атауы жоқ көшелеріне төмендегідей есімдер берілсін:
1). Маңғыстау облысы,Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қаласы, Жаңа-Кетік шағын ауданының IІ кварталында орналасқан Қ.Қаниев көшесінің шығыс бөлігіндегі атауы жоқ көшеге Қадір Ергенбаев есімі берілсін;
2). Маңғыстау облысы,Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қаласы, Жаңа-Кетік шағын ауданының IІа кварталында орналасқан атауы жоқ көшеге Тәбіш Қошақбаев есімі берілсін;
3.) Маңғыстау облысы,Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қаласы, Жаңа-Кетік шағын ауданының IV кварталында орналасқан атауы жоқ екінші көшеге Нұрберген Исаев есімі берілсін;
4). Маңғыстау облысы,Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қаласы, Жаңа-Кетік шағын ауданының IV кварталында орналасқан атауы жоқ үшінші көшеге Мұқан Мұңалов есімі берілсін;
5). Маңғыстау облысы,Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қаласы, Жаңа-Кетік шағын ауданының IV кварталында орналасқан атауы жоқ төртінші көшеге Құрбан Адырақов есімі берілсін;
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Курманов

О присвоении наименования безымянной улице
Решение акима села Форт-Шевченко Тупкараганского района Мангистауской области от 17 декабря 2025 года № 77
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения Республиканской ономастической комиссии от 07 ноября 2025 года и с учетом мнения населения города Форт-Шевченко, аким города РЕШИЛ:
1. Присвоить имена ниже перечисленным безымянным улицам города Форт-Шевченко, Тупкараганского района, Мангистауской области;
1)Безымянной улице, расположенной в восточной части улицы К. Каниева, во ІІ квартале микрорайона Жана-Кетик, города Форт-Шевченко, Тупкараганского района, Мангистауской области, присвоить имя Кадыра Ергенбаева;
2)Безымянной улице ІІа квартала, микрорайона Жана-Кетик, города Форт Шевченко, Тупкараганского района, Мангистауской области, присвоить имя Табиша Кошакбаева;
3)Безымянной второй улице, расположенной в ІV квартале микрорайона Жана-Кетик, города Форт Шевченко, Тупкараганского района, Мангистауской области, присвоить имя Нурбергена Исаева;
4)Безымянной третей улице, расположенной в ІV квартале микрорайона Жана-Кетик, города Форт Шевченко, Тупкараганского района, Мангистауской области, присвоить имя Мукана Муналова;
5)Безымянной четвертой улице, расположенной в ІV квартале, микрорайона Жана-Кетик, города Форт Шевченко, Тупкараганского района, Мангистауской области, присвоить имя Курбана Адыракова;
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Курманов