Жармыш ауылының атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Жармыш ауылы әкімінің 2025 жылғы 7 қарашадағы № 16 шешімі
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Маңғыстау облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2025 жылғы 15 қыркүйектегі қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Жармыш ауылының әкімі ШЕШТІ:
1. Жармыш ауылына қарасты атаусыз көшелерге келесі атаулар берілсін:
1)Атауы жоқ көшеге - "Нармұханбет Бөлекбаев" көшесі;
2)Атауы жоқ көшеге - "Балтабай Құрақов" көшесі;
3)Атауы жоқ көшеге - "Бақтығұл Итемгенов" көшесі;
4)Атауы жоқ көшеге - "Биқас Рзаханов" көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жармыш ауылының әкімі З.Әнуаров

О писвоении наименований безымянным улицам села Жармыш
Решение акима села Жармыш Мангистауского района Мангистауской области от 7 ноября 2025 года № 16
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Мангистауской области от 15 сентября 2025 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким села Жармыш РЕШИЛ:
1. Безымянным улицам села Жармыш присвоить следующие наименования:
1)Безымянной улице - улица "Нармұханбет Бөлекбаев";
2)Безымянной улице - улица "Балтабай Құрақов";
3)Безымянной улице - улица "Бақтығұл Итемгенов";
4)Безымянной улице - улица "Биқас Рзаханов".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Жармыш З.Әнуаров