Қарақия аудандық мәслихатының 2025 жылғы 06 қаңтардағы № 24/205 "2025 - 2027 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2025 жылғы 1 желтоқсандағы № 32/267 шешімі
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2025 жылғы 06 қаңтардағы № 24/205 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 331 464,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 524 357,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 977,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 19 142,0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 786 988,2 мың теңге;
2) шығындар – 2 287 435,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 524,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 524,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 524,5 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 1 787 549,2 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Болашақ ауылдық округі – 107 408,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 06 января 2025 года № 24/205 "О бюджете сел, сельских округов на 2025 - 2027 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 1 декабря 2025 года № 32/267
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов на 2025 - 2027 годы" от 06 января 2025 года № 24/205 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 331 464,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 524 357,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 977,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19 142,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 1 786 988,2 тысячи тенге;
2) затраты – 2 287 435,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 524,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 524,5 тысячи тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 524,5 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2025 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 1 787 549,2 тенге, в том числе:
сельского округа Болашак – 107 408,9 тысяч тенге;

Бостан ауылдық округі – 258 725,4 мың теңге;
Жетібай ауылы – 407 716,8 мың теңге;
Құланды ауылдық округі – 151 220,7 мың теңге;
Құрық ауылы – 369 918,9 мың теңге;
Мұнайшы ауылы – 259 753,8 мың теңге;
Сенек ауылы – 232 804,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарақия аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Қалаубай
Қарақия аудандық мәслихатының
2025 жылғы "1" желтоқсандағы
№ 32/267 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Болашақ ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
КІРІСТЕР

сельского округа Бостан – 258 725,4 тысяч тенге;
села Жетыбай – 407 716,8 тысяч тенге;
сельского округа Куланды – 151 220,7 тысяч тенге;
села Курык – 369 918,9 тысячи тенге;
села Мунайшы – 259 753,8 тысяч тенге;
села Сенек – 232 804,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Каракиянского районного маслихата Калаубай Ж.
Приложение 1
к решению Каракиянского
районного маслихата от
"1" декабря 2025 года № 32/267
Бюджет сельского округа Болашак на 2025 год
Категория
Наименование
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
ДОХОДЫ