Қарақия аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 қаңтардағы № 24/205 "2025 - 2027 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 наурыздағы № 26/223 шешімі
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 қаңтардағы № 24/205 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 172 747,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 468 371,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 356,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 19 557,0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 683 463,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 180 271,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен перациялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 524,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – 7 524,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 524,5 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 6 января 2025 года № 24/205 "О бюджете сел, сельских округов на 2025 - 2027 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 20 марта 2025 года № 26/223
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов на 2025 - 2027 годы" от 6 января 2025 года №24/205 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 172 747,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 468 371,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 356,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19 557,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 1 683 463,0 тысячи тенге;
2) затраты – 2 180 271,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 524,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 524,5 тысячи тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 524,5 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:

"2. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 1 683 408,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Болашақ ауылдық округі – 96 013,1 мың теңге;
Бостан ауылдық округі – 198 614,8 мың теңге;
Жетібай ауылы – 485 432,2 мың теңге;
Құланды ауылдық округі – 163 638,2 мың теңге;
Құрық ауылы – 334 958,8 мың теңге;
Мұнайшы ауылы – 223 183,2 мың теңге;
Сенек ауылы – 181 567,7 мың теңге.";

"2. Учесть, что из районного бюджета на 2025 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 1 683 408,0 тенге, в том числе:
сельского округа Болашак – 96 013,1 тысяч тенге;
сельского округа Бостан – 198 614,8 тысяч тенге;
села Жетыбай – 485 432,2 тысяч тенге;
сельского округа Куланды – 163 638,2 тысяч тенге;
села Курык – 334 958,8 тысячи тенге;
села Мунайшы – 223 183,2 тысяч тенге;
села Сенек – 181 567,7 тысяч тенге.";