О внесении изменения в решение Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2024 года № 24/198 "О бюджете села Рахат на 2025 - 2027 годы
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 22 декабря 2025 года № 34/307
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2024 года № 24/198 "О бюджете села Рахат на 2025 - 2027 годы" следующие изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жаңаөзен қалалық маслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 24/198 "2025 - 2027 жылдарға арналған Рахат ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 34/307 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."2025 – 2027 жылдарға арналған Рахат ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 24/198 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.