Жаңаөзен қаласында оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 қарашадағы № 32/281 шешімі
Қазақстан Республикасы Салық Кодексінің 726 - бабына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаөзен қаласында оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшері 4 пайыздан 3 пайызға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының төрағасы Г. Байжанов

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации в городе Жанаозен
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 19 ноября 2025 года № 32/281
В соответствии со статьей 726 Налогового Кодекса Республики Казахстан, Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки с 4 до 3 процентов при поддержке специального налогового режима на основе упрощенной декларации в городе Жанаозен.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Жанаозенского городского маслихата Г. Байжанов