Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 24/199 "2025 - 2027 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 наурыздағы № 26/222 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025 - 2027 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 24/199 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдер бекітілсін:
1) кірістер – 1 408 523,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 84 780,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша 1 323 743,9 мың теңге;
2) шығындар – 1 408 540,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның
ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –16,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16,1 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2024 года № 24/199 "О бюджете села Кендерли на 2025 - 2027 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 26 марта 2025 года № 26/222
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2024 года № 24/199 "О бюджете села Кендерли на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Кендерли на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2025 год следущих объемах:
1)доходы – 1 408 523,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 84 780,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 1 323 743,9 тысяч тенге;
2)затраты – 1 408 540,0 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – -16,1 тысяча тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –16,1 тысяча тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16,1 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции: