Жаңаөзен қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 8 желтоқсандағы № 467 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жаңаөзен қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің аппарат басшысы М. Уйсеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ж. Қайнарбаев
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2025 жылғы "8" желтоқсандағы №467 қаулысына қосымша
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Жаңаөзен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 20 наурыздағы №153 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 18 ақпандағы № 76 қаулысы.
2. "Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 20 наурыздағы №153 "Жаңаөзен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 28 шілдедегі № 357 қаулысы.
3. "Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 20 наурыздағы №153 "Жаңаөзен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 8 қазандағы №471 қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Жанаозен
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 8 декабря 2025 года № 467
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Жанаозен согласно к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Уйсенова М.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Ж. Кайнарбаев
Приложение к постановлению акимата города Жанаозен от "8" декабря 2025 года № 467
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Жанаозен
1. "О внесении изменений в постановление акимата города Жанаозен от 20 марта 2018 года № 153 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима города Жанаозен" и исполнительных органов, финансируемых их местного бюджета" постановление акимата города Жанаозен от 18 февраля 2022 года № 76.
2. "О внесении изменения в постановление акимата города Жанаозен от 20 марта 2018 года № 153 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима города Жанаозен" и исполнительных органов, финансируемых их местного бюджета" постановление акимата города Жанаозен от 28 июля 2023 года № 357.
3. "О внесении изменений в постановление акимата города Жанаозен от 20 марта 2018 года № 153 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима города Жанаозен" и исполнительных органов, финансируемых их местного бюджета" постановление акимата города Жанаозен от 8 октября 2024 года № 471.