Жаңаөзен қаласының аумағында жолаушыларды автомобильмен тұрақты тасымалдауға тарифті саралау туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 13 қарашадағы № 423 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19 - бабына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаөзен қаласының аумағында жолаушыларды автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тариф келесідей мөлшерлерде белгіленсін:
1) Интернет желісі және ұялы байланыс құрылғыларын қоса алғанда, электрондық төлеу жүйесі арқылы жол ақысын төлеу кезінде қалаішілік бағыттарға – 80 (сексен) теңге, қолма-қол ақшамен төлеу кезінде – 100 (жүз) теңге;
2) Жаңаөзен қаласына іргелес Теңге, Рахат және Кендірлі ауылдары бағыттарына электрондық төлеу жүйесі арқылы жол ақысын төлеу – 100 (жүз) теңге, қолма-қол ақшамен төлеу кезінде – 150 (жүз елу) теңге;
3) Жаңаөзен қаласына іргелес Қызылсай ауылы бағытына электрондық төлеу жүйесі арқылы жол ақысын төлеу – 150 (жүз елу) теңге, қолма-қол ақшамен төлеу кезінде – 200 (екі жүз) теңге.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласының әкімі Ж.Қайнарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жаңаөзен қалалық мәслихаты

О дифференцировании тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров на территории города Жанаозен
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 13 ноября 2025 года № 423
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дифференцируемый тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров на территории города Жанаозен в следующих размерах:
1)При оплате проезда через электронную платежную систему, включая использование интернета и мобильных устройств, стоимость проезда по внутригородским маршрутам составляет - 80 (восемьдесят) тенге, при оплате наличными – 100 (сто) тенге;
2)На направления в села Тенге, Рахат и Кендирли, прилегающие к городу Жанаозен, стоимость проезда при оплате через электронную платежную систему составляет - 100 (сто) тенге, при оплате наличными – 150 (сто пятьдесят) тенге;
3)На направление в село Кызылсай, прилегающее к городу Жанаозен, стоимость проезда при оплате через электронную платежную систему составляет - 150 (сто пятьдесят) тенге, при оплате наличными — 200 (двести) тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Жанаозен.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жанаозен Ж.Кайнарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Жанаозенский городской маслихат