Ақтау қаласында оңайтылған декларация негізінде арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 26/167 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2- тармағымен.
Қазақстан Республикасының Салық кодексінің 726-бабына сәйкес, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтау қаласында оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшері 4 (төрт) пайыздан 3 (үш) пайызға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Ақтау қалалық мәслихатының төрағасы С.Т.Закенов

О понижении размера ставки налога при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации в городе Актау
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 28 ноября 2025 года № 26/167
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 726 Налогового кодекса Республики Казахстан, Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации в городе Актау с 4 (четырех) процентов до 3 (трех) процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Актауского городского маслихата С.Т.Закенов